Blog

Gaziantep Airfel Klima Servisi ile Uygun Fiyatlar

 

Airfel, ısıtma ve soğutma sistemleri için son teknolojik ürünlere sahip olan bir markadır. Özellikle klima alanında son teknolojik üretimlere sahip çeşitli ürünleri bulunmaktadır. Markanın sahip olduğu klima çeşitlerini şu şekilde açıklayabiliriz;

Sezonsal İnverter klimalar

Ticari klimalar;

Sezonsal inverter multi klimalar

  • Multi split iç üniteler
  • Multi split dış üniteler

Firmanın bu klima modellerinin fiyatları gayet uygundur ve A sınıfı enerji tüketim özelliklerine sahiptir. Her ortam için ihtiyaçlarınızı karşılayacak türde klimalar bulunmaktadır. Gaziantep Airfel Klima Servisi, Airfel markalı olan eski ya da yeni tüm klimalarınız için teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Klima hakkında pratik bilgiler nelerdir;

Klimaları hem seçerken hem de kullanım aşamasında işinize yarayacak pratik bilgileri aşağıdaki şekilde paylaşabiliriz;

 

Güven ve kalitenin adresi işe tanışın;

Gaziantep Airfel Klima Servisi, Aifrel markasına sahip olan tüm klimalarınız için bakım, onarım, yer değiştirme, arıza ve montaj hizmeti sunmaktadır. Firmamız, bu işlemlerin yapılabilmesi için gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir. Bu nedenle işini profesyonel olarak yapmakta ve kaliteli hizmet sunmaktadır.

Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçelere ve semtlere hizmet sunan firmamız, 7/24 mobil araçları ile hizmet vermektedir. Bu sayede yerinde ve zamanında hizmet sunarak, klimalarınız için en iyi çözüm ortağınız olmaktadır. Ayrıca belirlemiş olduğu uygun fiyatlar ve çeşitli ödeme seçenekleri ile müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Her biri alanında deneyimli ve uzman olan personellerimiz, klimalarınız içi doğru tespitler yaparak etkili ve kalıcı çözümler sunmaktadır. Sizler de bütün bu ayrıcalıklardan faydalanmak için firmamızdan destek isteyebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA