Blog

Gaziantep Altus Klima Servisi

 

Türkiye’nin ulusal markalarından biri olan Arçelik’in kuruluşu olan Altus, dünya genelinde beyaz eşya sektöründe tanınmış olan bir markadır. Hem ekonomik hem de kaliteli üretimleri ile pek çok ülkede tercih edilen marka, toplam 11 sadet üretim tesisine sahiptir. Bu tesisler, Türkiye, Romanya ve Rusya’da bulunmaktadır. 1998 yılından beri hizmet veren firma, 25.000 çalışanı ile oldukça kaliteli üretimler yapmaktadır. Teknolojiyi en yalın hali ile kullanıcılarına sunan markanın üretimlerinde dayanıklılık fonksiyonellik ile buluşmaktadır. Bu sayede oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. 4000’den fazla satış ve servis noktası bulunan Altus, Türkiye’nin en geniş dağıtım ağına sahip olan markaların başlarında gelmektedir. Firmanın üretmiş olduğu fonksiyonel ve kullanışlı klimalar ise oldukça fazla tercih edilmektedir. Gaziantep Altus Klima Servisi, Altus markalı olan tüm klimaların teknik servis ihtiyaçlarını karşılayan firmalardan biridir.

Altus’un yaygın satış ve servis ağına yakışır şekilde hizmet veren firmamız, Gaziantep’in her bölgesine ulaşım sağlayabilmektedir. Bu sayede en ücra noktalardaki kullanıcılarına bile hizmet sunmaktadır. Altus’un ev tipi kullanılabilen split klima modelleri mevcuttur. Tek bir modelde üretim yapıyor olması, bu model üzerinde uzmanlaşmasını sağlamıştır. Bu sayede oldukça teknolojik ve kullanışlı klimalar üretmektedir. Hem uygun maliyetleri olan hem A sınıfı enerji sağlayabilen hem dayanıklı hem de fonksiyonel kullanımı olan bir klima arıyorsanız Altus markasını tercih edebilir, bu klimalar için tüm teknik servis ihtiyaçlarınızı Gaziantep Altus Klima Servisi ile karşılayabilirsiniz.

Gaziantep Altus Klima Servisi olarak neden biz ve neler yaparız;

Sizler de klimalarınız için Gaziantep Altus Klima Servisi ayrıcalığını yaşamak istiyorsanız, firmamızı ziyaret edebilir ya da telefon numaraları üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA