Blog

Gaziantep Beko Klima Servisi ile Ayrıcalıklı Hizmet

 

Beko, Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya markalarından biridir. Kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri ile pek çok kişinin tercihi olan markanın klimaları da çok tercih edilmektedir. Markanın split tipi klima, salon tipi klima ve mobil-portatif klima çeşitleri bulunmaktadır. Bu klimalar pek çok teknik özelliklerinin yanında A sınıfı enerji tüketim özelliğine sahiptir. Fiyatlarının uygun olması ile birlikte enerji tüketimi de oldukça azdır ve her yerde güvenle kullanılabilir.

Gaziantep Beko Klima Servisi, Beko markasına ait olan eski ya da yeni tüm klimalarınızın bakım, onarım, montaj, yedek parça ve teknik servis hizmetleri için yetkili servistir. Firmamız, bu alanda gerekli lan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir. Bu nedenle profesyonel hizmet sunabilmektedir. Firmamızdan alabileceğiniz hizmetleri şu şekilde özetleyebiliriz;

Gaziantep Beko Klima Servisi Avantajları;

Klima bakımları neden önemlidir;

Beko markalı olan klimalarınızın uzun ömürlü olarak kullanabilmek için bakımlarını mutlaka yaptırmanız gerekir. Çünkü klimalar, bulunulan ortamdaki havayı alarak temizler ve ısıtma ya da soğutma işlemini gerçekleştirir. Bu nedenle içinde bulunan filtreler ve diğer ekipmanlar zaman içinde yıpranır ya da arızalanır. Yıpranan parçaların çalışabilmesi için klimanız daha çok enerji harcar. Bu da daha fazla fatura ödemenize neden olur. Ayrıca dışarıya verilen hava zaman içinde kirlenecek ve sağlığınızı tehdit edecektir. Bununla birlikte klimanızın düzgün çalışabilmesi için klima basınçlarının mevsimlere göre ayarlanması gerekir. Bütün bunlar, yılda iki kez klima bakımlarınızın yapılması için yeterli sebeplerdir.

Gaziantep Beko Klima Servisi, klima bakımlarınızı eksiksiz şekilde yerine getirir. Bu işlemler sırasında temizlenmesi gereken tüm parçalar temizlenir. Yıpranmış olan ekipmanlar onarılır. Arızalanması mümkün olan parçalar ise tespit edilir. Bu parçaların değişimleri için sizlerin onayı alınır. Ayrıca bakım sırasında yapılan tüm işlemlerle ilgili tarafınıza bilgi verilir. Bu sayede ne için para harcadığınızın ve karşılığında nasıl bir hizmet aldığınızın bilincinde olursunuz.

Değişmesi gereken tüm parçalar, sizin onayınızdan sonra orijinalleri ile değiştirilir. Çünkü yan sanayi olan yedek parçalar klimanızın daha çabuk arızalanmasına neden olacaktır ve klimanızın ömrü kısalacaktır. Yalnızca düşük fiyat uygulayabilmek için bu riski göze almayan firmamız, orijinal yedek parçalarını garantili olarak sunmaktadır. Ayrıca ödemelerde kolaylık sağlar ve çeşitli indirimler ile bütçenizi sarsmadan hizmet verir. Sizler de bütün bu avantajlardan yararlanmak için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA