Blog

Gaziantep Hotpoint Ariston Klima Servisi

 

Hotpoint 1911 yılında Amerikalı bir iş adamı tarafından kurulmuş olan ve ev aletleri üretimi yapabilen bir markadır. İlk ütüyü bulması ve elektrikli ev aletleri alanında büyük icatlar geliştirmesi sayesinde hızla büyüyen Ariston, Elektrolüx ve General Electric ile ortak olmuş hatta bu firmaları satın almıştır. Amerika kökenli olan bu marka bugün dünya devlerinden biridir ve pek çok büyük ülkede satış ve servis ağı bulunmaktadır. Günümüzdeki Hotpoint akıllı ve doğaya saygılı olan ürünler üretmektedir. Elektrikli ev aletlerinde devrim yapan marka, mükemmel performans, yüksek enerji tasarrufu ve yüksek verimlilik sunmaktadır. Bu markaya ait olan ürünler kullanışlı ve tasarım harikasıdır. Aynı şekilde klimaları da ev tipi olarak üretilmiştir ve oldukça şık bir görünüme sahiptir. Gaziantep Hotpoint Ariston Klima Servisi, Hotpoint markasına ait olan tüm klimalarınız için profesyonel teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Gaziantep Hotpoint Ariston Klima Servisi ile profesyonel hizmet alın;

Firmamız, Hotpoint Ariston markasına ait olan eski ya da yeni tüm klimalarınızın bakım, onarım, teknik servis ve yedek parça ihtiyaçları için hizmet sunmaktadır. Firmamızın özelliklerinden ve hizmet kalitesinden şu şekilde bahsedebiliriz;

Sizler de bütün bu ayrıcalıklardan uygun fiyatlarla yararlanmak ve klimalarınızı güvenilir ellere emanet etmek istiyorsanız, hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA