Blog

Gaziantep Midea Klima Servisi

 

Midea, dünyanın lider klima üreticilerinden biridir. Carrier ve Toshiba gibi markalar ile birlikte, pek çok markanın split, VRf ve ticari klima çeşitlerinin üretimlerini gerçekleştirmektedir. Dünyanın en geniş servis ve satı ağına sahip olan markası Midea, son derece kaliteli cihazlar üretmektedir. Bu sayede müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamaktadır ve dünyanın en çok tercih edilen üreticilerinden biridir. Bu marka Türkiye, Çin, Japonya ve Avrupa’da yüksek satış rakamlarına sahiptir. Markanın klimalarının en önemli özellikleri yüksek enerji ve verimi ve düşük fiyatlara sahip olmasıdır. 1984 yılından beri ülkemizde bulunan bu markanın klimaları için Gaziantep Midea Teknik Servis firmasından destek isteyebilirsiniz.

Firmamız ne gibi hizmetler sunar;

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA