Blog

Gaziantep SEG Klima Servisi İle Tüm Sorunlarınız için Mükemmel Çözüm

 

SEG markalı klimalar, split yani ev tipi klimalardır. Bu klimaların çok fazla özelliği olmasa da enerji tüketimimi ve kullanım kolaylığı oldukça avantajlıdır. Bu nedenle pek çok klima kullanıcısı tarafından tercih edilmektedir. SEG klimalar, Vestel markası altında satılmaktadır. Vestel, yerli üretim yapabilen Türkiye’nin en büyük beyaz eşya markalarından biridir. Bu nedenle SEG markalı klimalar oldukça güvenilir ve kalitelidir. Gaziantep SEG Klima Servisi ise tüm SEG marka klimalarınızın bakım, onarım, yedek parça, montaj ve yer değiştirme işlemlerini yapabilen, köklü bir firmadır.

Firmamız, uzun yıllardan beri Gaziantep merkez ve ilçelerinde 7/24 hizmet sunmaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmet prensibi ile adını kısa zamanda duyurmayı başarmış ve pek çok müşteriye ulaşmıştır. Kurulduğu günden bugüne kadar çok sayıda başarılı projede yer almıştır.

Gaziantep SEG Klima Servisi ile güvenilir hizmet;

Firmamız, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı amaçlamıştır ve bu ilke ile çalışmalarına devam etmektedir. Bu nedenle tüm hizmetlerinin sınırsız ve maksimum profesyonel şekilde sunmaktadır. Vestel SEG markalı klimalarda genel olarak pek çok arıza sorunu yaşanır. Bu sorunların giderilmesi için bu arızaların tam olarak bilinmesi gerekir. Hangi arızanın ne anlama geldiğini tam olarak bilen personellerimiz, klimalarınız için etkili ve kalıcı çözümler üretmektedir. Bu sayede klimalarınızdaki arızaların nedeni doğru olarak belirlenir ve tüm işlemler eksiksiz şekilde uygulanır.

Uluslararası standartlarda teknik servis hizmeti;

Gaziantep SEG Klima Servisi, klimalarınızda yapılacak tüm işlemler için gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir. Bu sayede klimalarınızı firmamıza, gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz. Bununla birlikte SEG klima teknolojisinde yapılan tüm yenilikleri yakından takip etmektedir. Bu yeniliklerin personelleri tarafından da öğrenilmesi için onların eğitilmesini sağlar. Bu sayede klimalarınızın montajından arızalarına kadar tüm ihtiyaçları için etkili ve profesyonel çözümler sunabilmektedir.

7/24 teknik servis hizmeti;

Firmamız, Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm semtlerine ve ilçelerine ulaşım sağlayabilmektedir. Geniş ulaşım ağına sahiptir ve arıza kaydı oluşturduğunuz andan itibaren en kısa sürede bulunduğunuz yere ulaşır. Güzler yüzlü personellerimiz aracılığı ile SEG markalı klimalarınızda oluşan tüm sorunlar büyük bir özveri ve profesyonellik il çözüme ulaştırılır. Bu sayede sizlerin mağdur olması önenir. Firmamızın bu hizmetinden faydalanmak için haftanın her günü ve istediğiniz saati arıza kaydı açtırmanız yeterli olacaktır.

Profesyonel bakım hizmetinden uygun fiyatlarla yararlanın;

Bir klimanın arıza vermemesi için periyodik olarak bakımlarının yapılması gerekir. Bu bakımlar sırasında yapılması gereken tüm işlemler eksiksiz olarak yerine getirilmelidir. İç ve dış üniteler kontrol edilmeli, tüm ısıtma ve soğutma sistemleri tek tek incelenmeli, filtreler temizlenmelidir. Gazları kontrol edilmeli ve eksik olan gazlar tamamlanmalıdır. Bütün bu işlemler SEG markalı klimalarınızın ömrünü uzatarak, daha uzun süre yüksek performanslı olarak kullanmanızı sağlar. Firmamız, SEG markalı eski ya da yeni tüm klimalarınızın bakımlarını en iyi şekilde yerine getirmektedir. Bu bakımlar sırasında yapılan tüm işlemlerden haberdar olursunuz. Bakım sırasında değiştirilmesi gereken tüm parçalar sizlerden onay alındıktan sonra orijinalleri ile değiştirilir ve klimalarınızın arızalanması önlenir.

Bakımların bir başka avantajı ise düşük enerji ile daha uzun süre klimalarınızı kullanabilmenizdir. Bütün bu avantajlardan yararlanabilmek için Gaziantep SEG Klima Servisi telefonlarını aramanız yeterlidir. Bunun yanında kişiye özel sunulan periyodik bakım hatırlatma hizmetinden de ücretsiz olarak faydalanmanız mümkündür. Bu sayede klima bakımlarınızın zamanlarını takip etmek zorunda kalmazsınız.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA