Alarko Carrier Klima Servisi

Gaziantep Alarko Carrier Klima Servisi

Gaziantep Alarko Carrier Klima Servisi

 

Alarko, 1954 yılında kurulan köklü bir firmadır. İlk kurulduğu yıllardan beri ısıtma, havalandırma, soğutma, basınçlandırma ve su arıtma alanlarında faaliyet göstermektedir. Sürekli büyüyen ve yenilikçi teknoloji peşinde koşan firma, 1998 yılında Carrier ile güçlerini birleştirmiştir. Bu sayede dış pazarlata erişim sağlayan Alarko Carrier endüstriyel alanda araştırma ve geliştirme ile üretim alanlarında faaliyet göstermiştir. Ticaret ve pazarlama alanlarında ise pazarlama ve satış, mühendislik ve proje hizmetleri, ihracat ve ithalat alanlarında faaliyet göstermektedir. Alarko Carrier, Türkiye’ye 200 yılında adım atmıştır ve İstanbul Gebze’de bir adet üretim tesisine sahiptir. Dünya genelinde seçkin bir marka haline gelmiş olan firma, pek çok alanda yeni üretimler yapmaktadır. Bunlardan biri de klimalardır. Klima sektöründe çok fazla ürün çeşidi bulunan ve her ürününde son teknolojik özellikler bulunan nadir markalardan biridir. Dünya genelinde çok sayıda satış ve servis ağı bulunan Alarko Carrier’ın Türkiye’de bulunan köklü teknik servislerinden biri de Gaziantep Alarko Carrier Klima Servisi şeklindedir.

Alarko Carrier klimaların özellikleri nelerdir;

Gaziantep Alarko Carrier Klima Servisi ile sorunsuz hizmetin tadını çıkarın;

Gaziantep Alarko Carrier Klima Servisi, Gaziantep merkezde kurulan ve ilçeleri ve tüm semtlerinde hizmet sunabilen köklü bir teknik servis firmasıdır. Firmamız, kurulduğu günden bu yana deneyimli ekibi ve tam donanımlı olan mobil araçları sayesinde pek çok başarılı projeye imza atmış ve adını kısa zamanda duyurmayı başarmıştır. Bugün Gaziantep’in bir numaralı teknik servis markasından biridir. Çok sayıda müşteri portföyüne sahip olan firmamız, bu portföyü her geçen gün arttırmanın gururunu yaşamaktadır. Bu gurura layık olmak amacı ile 7/24 yanınızda olan firmamız, aynı zamanda uygulamış olduğu ekonomik fiyat politikası ile de göz doldurmaktadır.

Firmamıza arıza kaydı açtırdığını andan uzman ekiplerimiz en kısa sürede bulunduğunuz adrese ulaşım sağlayacak ve Alarko Carrier markasına sahip olan eski ya da yeni tüm klimalarınız için bakım, onarım, montaj, de montaj ve yedek parça gibi alanlarda teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Firmamızdan klimalarınıza teknik destek alabilmeniz için telefon numaralarından arıza kaydı açtırmanız yeterli olacaktır. Ekibimiz yerinde ve zamanında hizmet sunmaktadır. Deneyimli olan personellerimiz klimalarınız için etkili ve kalıcı çözümler üretmektedir. Sizler de bütün bu ayrıcalıklardan faydalanmak için Gaziantep Alarko Carrier Klima Servisi ile irtibata geçebilir, indirimli fiyatlardan ve kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA