Gaziantep Ariston Klima Servisi

Gaziantep Ariston Klima Servisi

Gaziantep Ariston Klima Servisi

Gaziantep Ariston Klima Servisi, Ariston markasına ait olan tüm klimalarınız birlikte diğer beyaz eşyalarınız ve elektronik aletleriniz için de teknik servis hizmeti sunan, yılların deneyimini taşıyan köklü bir firmadır. Bu deneyimini uzun yıllar önce kuruluş olmasından ve kurulduğu günden bugüne kadar çok sayıda başarılı işe imza atmış olmasından dolayı kazanmıştır. Firmamız, piyasasının en çok tercih edilen ismi olmanın gururunu yaşamaktadır. Bu sayede her geçen gün artan müşteri portföyüne kusursuz hizmet sunmaktadır.

Gaziantep Ariston Klima Servisi ile klimalarınız güvenilir ellerde;

  • Firmamız, Ariston markalı klima ve tüm beyaz eşyalarınız için teknik servis hizmeti sunabilmek amacıyla verilen tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir. Bu sayede sizlere güvenilir hizmet sunmaktadır.
  • Gaziantep Ariston Klima Servisi bünyesinde bulunan personel ekibi özel olarak seçilmiştir. Her bibi alanında deneyimli olan ve gerekli eğitimleri almış olan kişilerdir. Ancak teknoloji her geçen gün gelişmektedir ve Ariston, bu teknolojiye ayak uydurarak, ürün yelpazesini sürekli geliştirmektedir. Personellerimiz de Ariston teknolojisi hakkındaki tüm gelişmeleri yakından takip eder ve bu alanda personelinin eğitilmesini sağlar. Bu sayede sizlere profesyonel ve kalıcı hizmet sunabilmektedir.
  • Firmamızdan teknik servis hizmeti alabilmek için 7/24 destek alabilirsiniz. Telefon numaralarımızı arayarak arıza kaydı açtırdığınız andan itibaren en kısa süre içinde, tam donanımlı mobil araçlara sahip olan personellerimiz bulunduğunuz adrese gelecek ve arızalarınızı en kısa sürede giderecektir. Burada önemli olan nokta doğru arıza tespiti yapılmasıdır. Personellerimiz de doğru arıza tespitleri yapabilecek donanıma sahip oldukları için neye para verdiğinizi sizlere en iyi şekilde kanıtlayacaktır.
  • Firmamız bakım, onarım, yedek parça, kurulum, de montaj ve diğer teknik servis ihtiyaçlarınız için yanınızda olmaktadır. Bununla birlikte sizlere piyasanın en uygun fiyat garantisini sunar.
  • Personellerimiz tarafından yapılan tüm işlemler tarafınıza aktarılır. Böylece makineleriniz için hangi işlemlerin yapıldığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Klima bakımları neden önemlidir;

Klimalar temiz, steril ve sıcaklığı uygun ortamlarda bulunmak ya da açılmak için kullanılır. Bu amaçla yaz ve kış aylarındaki en iyi yardımcılarımızdan biridir. Ancak bunların düzgün çalışabilmesi için dönemsel olarak bakımlarının yapılması gerekir. Bu bakımlar klimalarınızın daha uzun ömürlü olarak çalışmasını sağlar. Bununla birlikte zamanında bakımı yapılan klimaların arızalanma ihtimalleri oldukça azalır ve sizleri gereksiz giderlerden kurtarmış olur. Bu bakımlar sayesinde elektrik faturanızdan da tasarruf edebilirsiniz. Ayrıca klimanızı çok daha yüksek performans ile ve yüksek verimle kullanabilirsiniz.

Bakımı yapılmamış olan klimaların filtreleri zamanla havada bulunan tozu, kiri ve bakteriyi hapseder. Bunların havalandırma ile dışarı verilmesini sağlar ve çeşitli hastalıklara davetiye çıkarır. Özellikle üst solunum yolları, kalp ve astım gibi hastalıklarla birlikte alerjik diğer hastalıkların da önünü açabilir. Bütün bunları yaşamamak adına klimalarınızı düzenli olarak temizletmeniz yani bakımlarını yaptırmanız gerekir.

Klimalarınızın bakımlarını yaptırarak aynı zamanda bebek ve çocuklarınızın sağlıklarını da güvenceye almış olursunuz. Çünkü onların solunum sistemleri oldukça hassastır ve klimadan gelecek olan bakteriler ve toz, solunum sistemlerini olumsuz etkiler. Özellikle üst solunum yollarında sıkıntı oluşmasına ve alerjik hastalıklara neden olabilir. Bütün bunları yaşamak ve sevdiklerinizin de sağlığını korumak için mutlaka klima bakımlarınızı yaptırmanız gerekir.

Klima bakımları yapılırken, uzman bir teknik servisten destek almanız çok önemlidir. Gaziantep Ariston Klima Servisi, sizlere klima bakımlarınız alanında da en kaliteli hizmeti, uygun fiyatlarla sunmaktadır. Personellerimiz klimanız için gerekli olan bakım işlemlerini eksiksiz olarak yerine getirir. Bu sayede gönül rahatlığı ile klimalarınızı bizlere emanet edebilir, sağlıklı yaşamın keyfini çıkarabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA