Gaziantep Bosch Kombi Servisi

Gaziantep Bosch Kombi Servisi

Gaziantep Bosch Kombi Servisi

Kombilerinizin dönemsel bakım, ani onarım ve kurulum ihtiyaçlarını karışlayan Gaziantep Bosch kombi servisi, hizmette güvenilirliği esas alıyor. Marka olarak Bosch’un mazisi ve günümüzde çok geniş bir yelpazede sunduğu ürünlerini değerlendirdiğimizde, doğru servis hizmetinin de mahiyetini kavrayabiliriz. İthal tüm ürünlerde olduğu gibi kombi çeşitlerinde de parçaların kısmen daha yüksek ücretlere sahip olduğunu akılda tutmak gerekir. Gerçi Bosch, ülkemizde pek çok ürününün üretimi için ciddi yatırımlar yapmış ve bu yatırımları sürekli artırarak Türkiye’yi önemli bir üretim üssü haline getirmiştir. Isı teknolojilerinin gelişimine pek çok uluslararası markanın ciddi katkıları var. Özellikle daha verimli ısı teknolojisi için araştırma ve geliştirme çalışmaları da yoğun bir şekilde devam ettiriliyor. Sürekli üzerine koyarak ilerleyen ısı teknolojilerinin evlerimizdeki temsilcilerinin kurulum, bakım ve onarım hizmetleri de güncellenme ve gelişme ihtiyacı duyuyor.

Ülkemizde Bosh Kombinin Yeri

Gaziantep Bosch kombi servisi, gerek ülkemiz sınırlarında gerekse yurtdışında imal edilen Bosch marka kombilerin tüm tasarımsal, mekanik ve elektronik detaylarına oldukça hakim. Ülkemizde Bosch, güncelde sadece yoğuşmalı kombi satışı yapıyor. Daha evvel üretilmiş klasik kombilerden hayli farklı olan yoğuşmalı kombilerin doğru bakımı için tam anlamı ile güncel teknolojiye de hakim olmak gerekir. Bosch ısı teknolojileri alanındaki ürünlerinin tümüne Termoteknoloji adını veriyor. Bu tanımlamanın içerisine kombi, klima ve fan gibi ürünler dahil. Dünya genelinde oldukça ciddi bir pazar payına sahip olan Bosch, ısı teknolojileri alanındaki üretime, ülkemizdeki Manisa fabrikası ile de ciddi bir katkı sağlıyor. Manisa Bosch fabrikasının önemine de değinmek gerekiyor. Bosch’un en büyük fabrikalarından biri olan Manisa fabrikasındaki üretimin %70’i ihraç ediliyor. Yaklaşık 27 yıldır üretimde olan fabrikadan çıkan son teknoloji kombilerin servis hizmeti de sahip oldukları ağırlığa yakışır olmalı. Kurulum, bakım veya onarım fark etmeksizin kombiler arasındaki farka dikkat edilmeli. Özellikle günümüzde kombi ihtiyacının çoğunda tercih edilen yoğuşmalı kombi hakkında Gaziantep Bosch kombi servisi oldukça yetkin durumda. Yoğuşmalı kombi hakkında net bir fikriniz yok ise sizi de bu konuda bilgilendirmek isteriz.

Yoğuşmalı kombi nedir?

Gaziantep kombi servisi, servis hizmetini vereceği tüm ürünlerin detaylı çalışma prensiplerini sürekli olarak eğitsel faaliyetlerle uzman ekibine hatırlatıyor. Şimdinin vazgeçilmezi olan yoğuşmalı kombiler hakkındaki eğitimin ise sonu yok. Bunun nedeni ise ısı teknolojileri ile birlikte kombi teknolojilerindeki büyük gelişmeler. Temelde yoğuşmalı kombinin ne olduğunu da açıklamak gerekir. Yoğuşmalı kombiler, isminden de anlaşılacağı üzere “yoğuşma” prensibi ile çalışırlar. Yoğuşma; gaz halindeki bir maddenin, etrafına ısı vererek sıvı hale dönüşmesi olayıdır. Doğalgaz da kombi içerisinde yandığında su buharı ortaya çıkar. Temelde tüm yanma reaksiyonlarının çıktısında mutlaka su vardır. Klasik kombilerde bacadan atılan bu su buharı, özel ısı eşanşörü ile geri kazanılır ve su buharındaki enerji ısınmaya katkı sağlar. Böylelikle yanma reaksiyonundaki verim oldukça artırılmış olur. Gaziantep Bosch kombi servisi tarafından sunulacak olan her türlü servis hizmetinde, standart ve yoğuşmalı kombilerin tüm farkları bilinerek adım atılır. Ülkemizde hayli yaygın şekilde kullanılan eski tip normal kombilerin bakım ve onarımları nispeten daha kolaydır. Bununla birlikte normal kombiler ile yoğuşmalı kombiler arasındaki maliyet farkı da sahip oldukları teknoloji farklılığından kaynaklanıyor. Daha basit ve eski bir teknoloji ile çalışan klasik kombilerin onarımında kullanılan parçalar ile yoğuşmalı kombilerin onarımında kullanılan parçalar oldukça farklıdır. Bu bağlamda onarımının daha maliyetli olacağı açık olan yoğuşmalı kombilerin bakımlarının da düzenli bir şekilde uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Ayrıca arıza tekrarının yaşanmaması, yeni arızaların ortaya çıkmaması için onarımın da profesyonel bir ekipçe yapılması şarttır. Gaziantep Bosch kombi servisi, klasik ve yoğuşmalı kombilerinizin kurulum, bakım ve onarım hizmetlerini güvenilir, kaliteli ve şeffaf bir şekilde sunuyor.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA