Gaziantep Buderus Kombi Servisi

Gaziantep Buderus Kombi Servisi

Gaziantep Buderus Kombi Servisi

Gaziantep Buderus kombi servisi, global teknolojilerin ülkemizdeki temsilcilerinden olan Buderus markasının tüm modellerinin kurulum, bakım ve onarımını üstleniyor.

Kaliteli ve güvenilir bir servis hizmetinin, ürünü ve müşteriyi tanımaktan geçtiğini biliyoruz. Buderus markası, ülkemizde sonradan kendine yer edinmiş olsa da Avrupa ve Dünya pazarında uzun zamandır etkin bir şekilde yer alıyor. 1731 yılında demir üretimi ile Almanya’da ticari hayata giren Buderus, o günden bugüne kadar pek çok ciddi değişim ve gelişim yaşamıştır.

Döküm demir sektöründeki tecrübesini evvela 1825 yılı itibari ile döküm sobalar üretmekte kullanan marka, 1878 yılı itibari ile kömür sobası üretimine başlamıştır. Bu girişimleri ile o dönemler henüz yeni keşfedilen ısıtma sektörüne bambaşka bir soluk getirmiştir. 1927 yılında çelik radyatör, 1953 yılında çelik kazan üreten Buderus, zaman içerisinde kendini daha da geliştirerek ısıtma sektöründeki yerini hep sağlam tutmuştur. Neredeyse üç asırlık bir tecrübeye sahip olan markanın ülkemizde satışa sunulmuş pek çok kombi modeli bulunuyor.

Gaziantep Buderus kombi servisi, son derece kadim Buderus markasının satışa sunduğu tüm markaların çalışma prensiplerine hakim oluşu sayesinde kolaylıkla sizin her türlü talebinize cevap verebiliyor. Elbette mesele sadece sizden gelen taleplere klasik bir servis mantığı ile cevap vermek değil. Sıradan bir servis hizmetinden çok daha öte bir hizmeti sunabilmek adına kendimiz için oluşturduğumuz bazı prensipler var ve biz bu prensiplere sıkı sıkıya bağlıyız.

Gaziantep Buderus Kombi Servisi Size Ne Sunuyor?

Artık neredeyse ezbere söylenir olmuş içi boş sloganları Gaziantep Buderus kombi servisi asla kullanmaz. Altını çizerek duyurduğumuz her cümlenin mutlaka içini de doldurur ve size o şekilde hizmet sunarız. Yukarıda da belirttiğimiz üzere bunu sağlamak için belli prensiplerimiz var.

·         Sürekli Eğitim

Buderus ve diğer pek çok marka her gün yeni bir araştırma ve geliştirme faaliyetine imza atarken, bir servis olarak gündemi geriden takip etmek olmaz. Bu nedenle sürekli eğitimlerle uzman kadromuzun bilgilerini güncel tutuyor, yeni gelişmelerden de haberdar ediyoruz.

·         Şeffaf Servis Hizmeti

Buderus kombi Gaziantep servisi, size olmuşu, olanı ve olacağı tüm çıplaklığı ile doğrudan anlatır. Eğer bir onarım hizmeti alıyorsanız, kombinize ne arızası olduğunu, bunun kombinizde neye sebep olduğunu ve nasıl onarılacağını tüm ayrıntıları ile öğrenirsiniz. Kurulum ve bakım hizmetlerinde de tüm aşamalar için doğru ve net bilgiler alırsınız.

·         Doğru Teçhizat

Kimi markalarının kendi ürünlerine özel alet ve cihazlar ile kontrol ve tamir edilmesi gerekebilir. Böylesi durumlarda sıkıntı yaşamamanız için tüm alet, edevat, cihaz ve makinelere sahibiz. O anki durumda kullanılması gereken ne ise onunla müdahale ediyoruz.

·         Profesyonel Ekip

Kullandığınız aletler ne kadar profesyonel olursa olsun, ekibiniz profesyonel değilse hiçbir anlam ifade etmez. Doğru hizmeti vermenin temelinde doğru ekip yer alır. Gelişime ve öğrenime açık, müşteri ilişkilerinde dikkatli ve saygılı, işinin tüm gerekliliklerine hakim bir ekiple çalışıyoruz. Böylelikle size sunduğumuz tüm hizmetlerden memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Buderus Yoğuşmalı Kombinin Farkı Nedir?

Buderus yoğuşmalı kombiler ve normal yani hermetik kombiler arasında ciddi farklar vardır. Hem Buderus’un kendine has farklılıkları hem de yoğuşmalı kombilerin genel farklılıkları yoğuşmalı kombileri öne çıkarır. Yoğuşmalı kombilere Buderus özelinde bakıldığında, korozyona dayanıklı özel Alüminyum-Silisyum alaşımı sayesinde baca gazı sıcaklıkları çok düşürülür, baca gazı hacmi azaltılır ve de su buharı yoğuşturularak baca gazındaki enerji dışarı atılmaz. Hayli üstün yoğuşma teknolojisi ile Buderus yoğuşmalı kombi oldukça konforlu bir kullanım sunar. Gaziantep Buderus servisi ile düzenli bakım servisi aldığınızda ise bu konfordan çok uzun yıllar istifade edebilirsiniz. Zamanında ve doğru yapılan bakım, kombinizin ciddi anlamda ömrünü uzatırken, olası bakımsızlıktan kaynaklanan arızaları da bertaraf eder. Gaziantep Buderus kombi servisi olarak kombinizin kurulum, bakım ve onarım ihtiyaçlarında bizi arayarak sizi de doğru servis hizmeti ile tanıştırabiliriz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA