Gaziantep ECA Kombi Servisi

Gaziantep ECA Kombi Servisi

Gaziantep ECA Kombi Servisi

Gaziantep ECA kombi servisi, kolay ulaşabileceğiniz, pratik ve kalıcı çözümler üreten bir servis. ECA marka kombinizin düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyduğunu aklınızda bulundurmalısınız. Sadece kurulumda ve arıza durumunda servis hizmeti almak kombinizin ömrünü ciddi manada kısaltacaktır.

Kombinizin periyodik bakımlarını da mutlaka yaptırın. ECA marka kombilerde son yıllarda artan çeşitlilik bakım ve onarım esnasında daha dikkatli ve özverili olmayı da gerektiriyor. Ülkemizde hayli kadim bir geçmişe sahip olan ECA, kombi sektöründe de ciddi atılımlar yapıyor. Ülkemizin köklü firmalarından olan ECA, Elginkan Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteriyor.

Daha çok sıhhi tesisat, banyo ve benzeri alan ürünleri ile tanınan ECA, ısıtma sektöründe de yenilikçi uygulamalar peşinde araştırma ve geliştirme faaliyetlerine imza atıyor. Yoğuşmalı kombiler, radyatörler, boylerler, su ısıtıcıları ve bilumum su ve doğal gaz tesisatı ekipmanları ECA tarafından üretilenler arasında yer alıyor.

Yerli ve milli ürün algısının giderek değiştiği ülkemizde milli imkanlar ile üretilen ürünlerin kullanımı da yaygınlaşıyor. Teknolojik ürünlerin üretimi konusunda son yıllarda ciddi bir atağa geçmiş olan ülkemizin tüm markları da bu atılama eşlik etme yarışında. ECA kombilerde de bu hevesin izlerini görebilmek mümkün.

Çift eşanjörlü, lcd ekranlı, hayli sessiz çalışan, yoğuşmalı kombilerin dış ve iç tasarımlarında oldukça ince bir işçilik göze çarpıyor. Bu son derece karmaşık yapıdaki cihazların bakımı, kurulumu ve onarımı için Gaziantep ECA kombi servisi güvenebileceğiniz ve sizi gerçekten memnun edecek bir hizmet garanti ediyor. Kombilerinizin uzun ömürlü ve verimli çalışması için sadece periyodik bakım tek başına yeterli olmaz. Akıllı kullanım tavsiyelerini sizin için derleyerek daha uzun ömürlü ve verimli bir kombi için sizlere tüyolar hazırladık.

Gaziantep ECA Kombi Servisi Akıllı Kombi Kullanım Tavsiyeleri

Kombilerinizin dikkatli ve akıllı kullanımı size hem kısa hem de uzun vadede ciddi anlamda tasarruf imkanı sunar. Bunun için birkaç basit kuralı dikkate almanız yeterli olacak. Gaziantep ECA kombi servisi tarafından belirlenen akıllı kullanım tavsiyelerini aşağıda sıraladık.

  • Kombinize uzman olmayan kişilerin dokunmasına asla müsaade etmeyin. Ne kurulum ne bakım ne de onarım hafife alınmamalıdır. Her işlem için mutlaka işin uzmanından destek alın.
  • Kombinizin ekranında beliren arıza kodlarını öğrenin. Kombinizin kullanım kılavuzunda, internette ve kimi modellerde kombinizin üzerinde arıza kodlarının açıklamaları bulunur. Bazı arızalar çok basit ve sizin müdahalenizle bile giderilecek kadar kolay çözümlenebilir olabilir.
  • Arızaya geçmiş cihazınızın arızasını gidermeden ısrarla çalıştırmak için uğraşmayın.
  • Periyodik bakımda kombinizim tüm bakımının yapıldığından, filtre ve baca temizliğini doğru şekilde gerçekleştirildiğinden emin olun.
  • Kombiniz ile birlikte radyatör temizliğini de mutlaka yaptırın. Tıkalı bir radyatör kombinizin veriminin düşmesi demektir.
  • Kombinizi sürekli açıp kapatmak yerine sabit bir ısıda sürekli çalıştırmanız daha verimli bir kullanım sağlar.
  • Çoğu kombi modelinde donmaya karşı önlem alınmıştır; ama siz yine de kombinizin kurulumunu doğrudan soğuğa maruz kalacağı alanlara yaptırmayın. Balkon gibi yerlere yapılacak kurulumlarda kombinizin bir muhafaza içinde olmasına özen gösterin.
  • Sıcak su ve kalorifer için farklı derecelerde ayarlama yapmak gerektiğini unutmayın. İdeal derece için kombinizin kullanma kılavuzundan istifade edebilir ya da bakımdan sonra Gaziantep kombi servisi tarafından verilecek olan tavsiyelere uyabilirsiniz.
  • Arıza durumlarını görmezden gelmeyin. Sık tekrar eden arızalar büyük sorunların habercisidir. Sorun büyümeden ve kombinizin başka parçaları da arızalanmadan mevcut arızaya müdahale edilmelidir.
  • Gaziantep ECA kombi servisi güvencesi ile sunulan kurulum, bakım ve onarım hizmetlerinden mutlaka istifade edin. Aklınıza takılan her soru için bizi çekinmeden dilediğiniz zaman arayın. Kombinizi keyifle ve huzurla kullanın.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA