Gaziantep Immergas Kombi Servisi

Gaziantep Immergas Kombi Servisi

Gaziantep Immergas Kombi Servisi

Gaziantep Immergas kombi servisi, İtalyan teknolojisi ile üretilen kombilerinizin kurulum, bakım ve onarım hizmetini üstleniyor. Immergas için kombi sektörünün öncü ve tecrübeli isimlerinden biri diyebiliriz. Böylesine sağlam bir maziye ve önemli bir birikime sahip markanın ürünlerinin de eş değer bir tecrübe ile kurulması, bakıma alınması ve onarılması gerekir. Sizin memnuniyetiniz doğrultusunda kombinizin ihtiyaçlarını tespit ederek kaliteli bir servis hizmeti sunuyoruz. Elektroniğin içerisine dahil olduğu her cihazın teknolojisi, gelişime ve değişime maruz kalır. Üstelik bu gelişim ve değişim ürünün orijinal üretim merkezinin konumuna göre farklı şekillerde seyredebilir. Bir Japon markasının kombisi ile bir İtalyan markasının kombisinin teknik donanımı aynı olmadığından teknolojik yeniliklerden istifade ediş şekli de aynı olmayacaktır. Gaziantep Immergas kombi servisi, doğru müdahale ile kombinizin kurulum, bakım ya da onarımın ihtiyacını gidermek için kombinizin orjinal tekonolojisinin gelişimini yakından takip eder. Immergas özellikle Avrupa’da yoğun bir kullanım oranına sahip. Sahip olduğu teknolojinin üzerine de güncel ihtiyaçlara göre her gün farklı eklemeler yapıyor.

Immergas Kombi ve Immergas Markası

Gaziantep Immergas kombi servisi olarak öncelikle sahip olduğunuz kombiyi tanımanızı tavsiye ediyoruz. Sizin yeterince tanıdığınız kombiye arzunuz dışında bir müdahale şansı da azalır. Kullandığımız cihazları ne kadar iyi tanırsak arıza ve benzeri durumlara da o kadar hakim olabiliriz.

Immergas markası ve Immergas kombi hakkında sizin de bilmeniz gerekenleri paylaşalım. Immergas, 1964 yılında üç genç tarafından yenilikçi bir girişim olarak ortaya çıktı. Basit bir atölyede işe başlayan marka giderek kendisini kanıtladı ve çok daha önemli bir yere geldi. Günümüzde halen İtalya merkezli olarak üretimine devam ediyor. Diğer ülkelerdeki fabrikaları ile de üretimini destekliyor.

İmmergas’ın ülkemize gelişi ise ülkemizin doğalgaz ile geniş anlamda tanıştığı yıllarda gerçekleşiyor. 1991 yılı itibari ile ülkemizde ürün satışına başlayan Immergas, 2007 yılından sonra tamamen öz sermayesi ile ülkemizdeki kombi pazarında yerini aldı. Immergas, doğa dostu çözüm arayışı ile ürettiği ürünlerle öne çıkıyor. Araştırma ve geliştirme çalışmalarını da bu yöne yoğunlaştıran Immergas, bu yönü ile de diğer markalar arasından sıyrılıyor. Çevre kaygısı ile üretim hedeflenince kullanılan teknoloji de bu yönde gelişiyor. Gaziantep kombi servisi, Immergas’ın bu politikasını da biliyor ve sahip olduğu yeşil teknolojinin detaylarını da mutlaka kurumsal hafızasına ekleyerek size daha kaliteli hizmet sunuyor.

Immergas’ın bir İtalyan markası olmasının en büyük avantajı ise Avrupa Birliği kriterlerine göre belirlenen üretim standartlarına uyuyor olmasıdır. Bu kriterler sayesinde enerji tasarrufunu öne çıkaran modeller üretilir. Immergas da enerji tasarrufu yüksek, yenilikçi yoğuşma teknolojisine sahip, kullanıcı konforunu da ihmal etmeyen son derece teknolojik kombiler üretiyor. Immergas’ın yenilikçi yoğuşmalı kombilerinin yanı sıra klasik kombileri de ülkemizde satışta ve kullanımda.

Gaziantep Immergas Kombi Servisi Hizmet Kalitesi

Sizin de kullandığınız kombiyi tanımanızı gerektiğini düşünen Gaziantep Immergas kombi servisi, sunduğu servis hizmetinin de tam anlamıyla tanınması gerektiğini düşünür. Bu nedenle sizlere sunduğumuz hizmetin farkını birkaç cümle ile özetleyeceğiz. Bir kombi servisinden bu güne dek aşağıda sıraladığımız nitelikte hizmet almadı iseniz henüz doğru servis hizmeti ile tanışmadınız demektir.

  • Kombinizin ihtiyaç duyduğu her hizmeti karşılayabilecek nitelikteyiz. Kurulum, bakım ve onarım hizmetlerinin hepsinde yetkin durumdayız.
  • Sunduğumuz hizmet esnasında olabildiğince şeffafız. Tüm sorularınızı içtenlikle yanıtlıyor, mevcut durum hakkında bilgi sahibi olmanız için gerekli bilgiyi mutlaka veriyoruz.
  • Kombinize uygun cihazlar, alet ve edevat kullanıyoruz. Kombi markanıza özel cihazlar piyasaya çıktığı an bizim de atölyemize dahil olur.
  • Servis hizmeti sunan personelimiz hem müşteri hizmetlerinin kurallarına hem de Immergas marka kombinizin teknolojisine hakimdir. Profesyonel personelimiz kendilerini sürekli geliştirir.

Gaziantep Immergas kombi servisi olarak kombinizin uzun ömürlü kullanımı için ihtiyacınız olan her an hizmetinizdeyiz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA