Gaziantep İndesit Klima Servisi

Gaziantep İndesit Klima Servisi

Gaziantep İndesit Klima Servisi

İndesit, bir dünya markası olan ve oldukça fazla tercih edilen bir markadır. Marka, fiyatlarının uygun olması ve üstün teknolojik özellikler ile donatılması açısından tercih edilmektedir. Beyaz eşya ve klima üretimi yapmakta olan İndesit, ülkemizde geniş bir satış ve servis ağına sahiptir ve her geçen gün bu ağları büyütmektedir. İndesit marklı olan klimalarınız için profesyonel ve kalıcı çözümler almak istiyorsanız Gaziantep İndesit Klima Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Çünkü firmamız, uzun yıllar önce kurulan ve köklü bir geçmişe sahip olan bir teknik servistir. İndesit markalı klimalarınız başta olmak üzere tüm klimalarınız için bakım, onarım, yedek parça, kurulum, de montaj ve yer değiştirme gibi teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Firmamız hakkında detaylı bilgi verelim;

Gaziantep İndesit Klima Servisi ile klimalarınız güvenilir ellerde;

Gaziantep İndesit Klima Servisi, Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve bölgelerinde 7/24 yanınızda olmaktadır. Bunun nedeni tam donanımlı olan mobil araçlara ve her zaman sizlere destek olmak için çalışan teknik destek ekibine sahip olmasıdır. Firmamıza arıza kaydı açtırdığınız andan itibaren mobil araçlarımız en kısa sürede çağrınıza cevap verir ve saat kaç olursa oluşun arızalarınızı çözmek için yanınızda olur. Evlerinize ya da bulunduğunuz adrese gelmeden önce, ekiplerimiz tarafından aranırsınız. Müsaitlik durumunuza göre yerinde hizmet sunularak klimalarınızın arızaları kalıcı olarak çözümlenir.

Firmamız, klima arızalılarınız için doğru çözümler üretebilecek olan teknik kadroya sahiptir. Tüm personellerimiz İndesit ile birlikte diğer klima teknolojileri hakkında donanımlıdır. Çünkü firmamız, personellerinin tam donanımlı ve uzman olabilmesi için gerekli olan desteği sağlar ve eğitimleri almasına katkıda bulunur. Bu sayede klimalarınız için kalıcı ve etkili çözümler üretilebilir.

Firmamızın deneyimli personelleri tarafından klima bakımlarınız da tam olarak yapılır eksiksiz olarak tüm parçaları kontrol edilir ve arızalanması muhtemel olan parçalar belirlenir. Bu paraların değiştirilmesi için sizlerden onay alınır ve orijinal parçalar ile değişmeleri sağlanır. Bu sayede klimalarınız doğru olarak çalışır ve faturalarınızdan tasarruf sağlarsınız. Çünkü tam performans ile çalışmayan klimalar daha fazla enerji tüketir ve bu da sizlere arıza ve yüksek elektrik faturası olarak geri döner.

Klima tamiri nasıl yapılır;

Klimalar, elektronik arızalar veren makinelerdir. İçinde çok sayıda farklı parçası ve donanımı bulunan bu makinelerin arızların doğru tespit edilmesi çok önemlidir. Çünkü klima teknolojileri uzmanlık gerektiren alanlardır ve arızalıların doğru tespit edilmesi, makinelerin uzun ömürlü olmaları açısından çok önemlidir. Gaziantep İndesit Klima Servisi ile doğru arıza tespiti alanında profesyonel hizmet alabilirsiniz çünkü firmamızın personelleri bu alanda gerekli eğitimlere ve sertifikalara sahip olan kişilerdir ve klimalarınızı çok iyi tanırlar. Bu sayede kalıcı ve doğru çözümler üretebilirler. Sizlere klima arızaları alanında detaylı bilgi verelim;

  • Klimalar genellikle elektronik kartlarından dolayı arızalanabilirler. Bir arıza durumunda öncelikle klimanın kumandası kontrol edilir ve gerekli tamir yapılır. Ardından elektronik kartı kontrol edilir. Eğer bu kartta bir sorun varsa yenisi ile değiştirilerek klimaların çalışması sağlanır.
  • En sık karşılaşılan klima arızalarından biri de basınç farkından kaynaklı olarak klimanın ısıtmaması ya da soğutmamasıdır. Klimalar yaz ya da kış aylarında farklı basınçlar ile çalışır ve çalışmaya başlamadan önce içindeki basınç ayarlarının yapılması gerekir. Bu ayar yapılmasına rağmen klimanız soğutmamaya ya da ısıtmamaya devam ediyorsa içindeki fanların temizliği yapılır. Valflerin kontrolü yapılır be gerekirse değişmesi sağlanır. Drenaj sistemi ve drenaj boruları da kontrol edildikten sonra arızanız giderilmiş olur.

Sizler de bütün bu hizmetler ve çok daha fazlası hakkında bilgi almak için Gaziantep İndesit Klima Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA