Gaziantep Klima Bakımı

Gaziantep Klima Bakımı İçin Vazgeçilmez Adresiniz

Gaziantep Klima Bakımı İçin Vazgeçilmez Adresiniz

 

Klima, yaz aylarında bulunduğunuz ortamı soğutan ve kış aylarında sıcak olmasın sağlayan en önemli cihazlardan biridir. Her iş yerinde bulunması gereken klima, Akdeniz ve Ege gibi sıcak iklimi olan bölgeler başta olmak üzere pek çok evde de kullanılmaktadır. Klimalar sayesinde bulunduğunuz ortamın sıcaklığını istediğiniz şekilde ayarlamanız mümkündür. Yaz aylarında gittiğimiz otellerde, iş yerlerinde ya da okullarda mutlaka klimalara rastlarız. Klimaların yapılma amacı ortamda bulunan fazla nemi alması ve taze hava vermesidir. Bunu sağlamak için özel bir mekanizma ile üretilmişlerdir. Klimalarınızın tam verimle çalışmasını sağlamak için her yıl mutlaka bakımını yaptırmanız gerekir. Gaziantep Klima Bakımı, sahip olduğunuz klimaların bakımlarını ve onarımlarını yapan ve arızalarının giderilmesi sağlayan seçkin firmalardan biridir. Bu nedenle klima servisi alanında en çok tercih edilen firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

Klima ne zaman kullanılmaya başlanmıştır, tarihi;

Klimanın tarihi, insan oğlunun var olduğu tarihe kadar uzanmaktadır. İlk insanlar vücut ısılarını korumak için hayvan derilerini kullanmışlardır. Mısırlılara gelindiğinde ise palmiye ağaçlarından serinlemek için insanların çalıştığı görülür. Bununla birlikte ilk fan, Leonardo Da Vinci tarafından bir arkadaşı için yapılmıştır. Bu fan su motoru ile çalışmıştır. Romalıların hamamlarında kullandığı ısıtma ve soğutma sistemleri ise klimanın gelişmesine yol açmıştır.

İlk klima sistemleri 19. Yüzyılda gelişmeye başlamış ve ilk olarak 1920 yılında kullanılmıştır. New York’ta bulunan bir tiyatroda kullanılmaya başlanmış ve ardından otomobillere, uçaklara ve çeşitli mağazalar klima yerleştirilmiştir.

Klima bundan birkaç yıl öncesine kadar çok fazla bilinmiyor ve kullanılmıyordu. Ancak insanların klimanın rahatlığına alışması neticesinde, hızla yayılmış ve pek çok insan tarafından evlerinde ve iş yerlerinde kullanılmaya başlanmıştır.

Klimaların doğru ve verimli çalışabilmesi için düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekir. Çünkü klimalar elektrik gücüyle çalışır ve bakımı yapılmayan bir klima, çok fazla fatura gelmesine neden olabilir. Bu durumun önüne geçebilmek ve klimalarınızı verimli olarak kullanabilmek için mutlaka yıllık bakımlarını yaptırınız.

Klima bakımı nasıl yapılır ve önemi nedir;

Klimalar hem iç hem de dış hava koşullarına maruz kalırlar. Bu nedenle ısı yüzeylerinde kirlenme ve yıpranma meydana gelebilir. Bu durumlar, klimanın performansının düşmesine neden olur. Severek aldığınız ve en başlarda istediğiniz gibi çalışan klimalarınız, bir süre sonra kullanılamaz hale gelebilir. Fazla gelen elektrik faturalarından bahsetmiyoruz bile. Klimanın doğru çalışabilmesi için içinde bulunan basıncında yaz ve kış aylarına göre ayarlanması gerekir. Bütün bu nedenle doğrultusunda klimalarınızın bakımlarını yılda iki kez yaptırmanız gerekir.

Gaziantep klima bakımı, klima bakımlarınızı profesyonel şekilde yapar ve gerekli olan tüm işlemleri yerine getirir. Bu işlemleri yaparken sizlere detaylı olarak bilgi verir. Bu sayede hem klimanızda ne gibi işlemlerin yapıldığını öğrenebilir hem de güvenilir hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bakımı yapılmayan klimalarda ne gibi sorunlar meydana gelir;

Klimalarınızın bakımlarını periyodik olarak yaptırmazsanız, aşağıdaki sorunlardan bir ya da birkaçı ile kesinlikle karşılaşabilirsiniz.

Bütün bunları yaşamamak ve klimalarınızı çok daha uzun ömürlü olarak kullanabilmek için Gaziantep Klima Bakımı hizmetinden faydalanabilirsiniz. Çünkü firmamız, alanında uzman olan ekip kadrosu ile profesyonel hizmet sunmaktadır. Firmamızdan alacağınız bakım hizmeti sonucunda, yukarıda sayılan ve oluşması muhtemel sorunların çok büyük bir kısmını önleyebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA