Gaziantep Kombi Servisleri

Gaziantep Kombi Servisleri

Gaziantep Kombi Servisleri

Gaziantep kombi servisleri, sadece kombileriniz arızalandığında imdadınıza yetişen hizmet sağlayıcıları değildir. Bu nedenle sadece dara düştüğünüz anlarda bir servis aramasına girmemelisiniz. Size sunacağı çeşitli hizmetlerle kombi servisleri, kombinizin uzun vadede sağlıklı kalması için oldukça önemlidirler.

Elbette her sektördeki firmalara karşı bulunan ön yargılar, kombi servisleri için de var. Bu ön yargıların bir kısmı yaşanmış tatsız olaylardan kaynaklansa da pek çoğu da art niyetli bir şekilde üretilmiş şehir efsanelerinden kaynaklanıyor. Gerçekler ile yalanları birbirinden ayırt etmekte fayda var. Böylelikle siz düzenli hizmet almaktan kaçınmadığınız için kombinizden olmazsınız ve kombi servisleri de işlerini hakkı ile yapabilirler. Burada hem hizmeti alana hem de hizmeti sağlayana büyük yükümlülükler düşüyor. Servis kısmında yer aldığımız için üzerimize düşen yükümlükleri fazlası ile yerine getiriyoruz.

Hizmet alan tarafında bulunan sizler ise Gaziantep kombi servisleri tarafından sunulan hizmetlere ne derece vakıf olursanız yanlış anlaşılmalar, maddi kayıplar ve manevi sıkıntılar o derece azalır. Bunun için biz de sizlere kombi servileri tarafında sunulan hizmetleri özetleyeceğiz.

Gaziantep Kombi Servisleri Hizmetleri Hakkında

·         Kombi Kurulumu ve Sökümü

Kombi servisleri sizlerin kombilerini, özenle belirlenen ve standartlara uygunluğu kontrol edilen mekanlara kurarlar. Bu kurulum hizmeti kesinlikle hafife alınmamalıdır. Kombinizin doğru çalışmasının ilk teminatı, kurulumun doğru yere, doğru şekilde yapılmasıdır. Kombinizin su sızdırmaması, gaz kaçırmaması, elektrik kaçaklarına mahal vermemesi için tüm bağlantıların doğru bir şekilde yapılması şarttır. Tıpkı kurulum gibi kombinizin söküm işlemi de uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır. Kombinizin zarar görmemesi ve tekrar kurulduğunda verimli bir şekilde çalışmaya devam edebilmesi için profesyonel bir şekilde söküm işlemi yapılmalıdır.

·         Düzenli Kombi Bakımı

Kombi servisleri tarafından size sunulan ve genellikle ihmal edilen bu hizmet aslında kombiler için çok önemlidir. Özellikle kombilerin kullanım ömrünün uzaması ve uzun yıllar boyunca kombiden yüksek verim elde edilmesinde periyodik kombi bakımının payı oldukça büyüktür. Bu nedenle altı ayda ya da en az yılda bir kez kombinizin düzenli bakımını mutlaka yaptırmalısınız. Bizden sürekli hizmet almak ister ve bunu bize belirtirseniz, biz de size kombinizin periyodik bakımının geldiği zamanları önceden hatırlatırız. Uygun görmeniz halinde de gelir ve kombinizin periyodik bakımı kaliteli bir şekilde yaparız.

·         Her Türlü Kombi Arızası Tespit ve Onarımı

Kombi servislerinin en çok bilinen hizmeti arıza tespiti ve arıza onarımıdır. Onlara en çok ihtiyaç duyulan anın arıza anı olmasından kaynaklanan bu durumun mutlaka değişmesi gerekir. Unutulmamalı ki pek çok büyük arıza bakımları ihmal edilmiş kombilerde ortaya çıkar. Sebebi her ne olursa olsun arızalanmış bir kombinin onarımı için mutlaka işinde uzman bir servisten hizmet alınmalıdır. Yetkin kişilerce yapılmayan onarımlar daha büyük arızalara ya da mevcut arızanın sık sık tekrarlanmasına neden olabilir. Onarım esnasında orijinal parçaların kullanılmasına da özen gösterilmelidir. Bilinçli bir müşteri, servis hizmeti sunanların da işini kolaylaştırır.

·         Radyatör Peteği ve Kombi Temizliği

Temiz bir kombi ve radyatör peteği sağlıklı ve verimli ısınma anlamına gelir. Bunun için de periyodik kombi bakımları esnasında, kombi ve radyatör peteği temizliği de talep etmelisiniz. Böylelikle bacalardaki tıkanıklıklar, fanlardaki toz birikimleri, radyatör peteklerindeki ve filtrelerdeki tıkanmalar giderilmiş olur. Gaziantep kombi servisleri temiz, uzun ömürlü ve verimli kombiler için sizin istediğiniz her an hizmet sunabilir.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA