Mitsubishi Klima Servisi

Gaziantep Mitsubishi Klima Servisi

Gaziantep Mitsubishi Klima Servisi

 

Mitsubishi Electric, 1921 yılında Japonya’da kurulmuş olan bir markadır ve Japonya’nın ekonomik olarak gelişmesine katkıda bulunmuştur. İlk kurulduğu yıl elektrik fanı üreterek piyasaya giren firma, sonraki 10 yıl boyunca elektrikli teren yolu trafosu yapımına devam etmiştir. Sürekli büyüyen ve elektrikli aletler alanında kendini geliştiren firma, hayatımızı kolaylaştıran pek çok teknoloji ile ilk olarak Japonya’yı buluşturmuştur. 1930’lu yıllarda asansör üretim, kurulum ve bakımını yapmaya başlamıştır. 1960’lı yıllara kadar kendini sürekli geliştiren firma, 1980 yılına kadar ileri klima sistemleri, bilgisayar, otomobil ve uydu sistemleri alanında hizmet vermiştir. 1980 yılından sonra ise çeşitli alanlarda ilkleri yaratmayı başarmıştır. Bu ilkleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Bütün bu devrim niteliğindeki buluşlar, iklimlendirme ve diğer sektörlerde markanın dünya devi haline gelmesini sağlamıştır. Pek çok ülkede ve pek çok alanda hizmet sunan marka 2012 yılının aralık ayında ise Türkiye’ye adım atmıştır. O günden itibaren de Türkiye’nin klima alanında en çok tercih edilen markalarından biri olmuştur. Günümüzde pek çok satış ve servis ağına sahip olan markanın en köklü teknik servis firması ise Gaziantep Mitsubishi Klima Servisi adını taşımaktadır.

Mitsubishi markası ev tipi klima, ticari klima, VRF merkezi sistemler ve el kurutma sistemleri üretimi yapmaktadır. Bu klimaların genel özelliklerinden şu şekilde bahsedebiliriz;

Mitsubishi klimaların genel özellikleri nelerdir;

Gaziantep Mitsubishi Klima Servisi ile ekonomik teknik servis hizmeti;

Gaziantep Mitsubishi Klima Servisi, tüm Mitsubishi markalı klimalarınız için bakım, onarım, montaj, yer değiştirme, ikinci el klima satışı gibi çeşitli hizmetler sunmaktadır. Firmamızın sizin için sunmuş olduğu hizmet kalitesini şu şekilde açıklayabiliriz;

Firmamız, montaj ve de montaj hizmetlerinde gerekli olan kuralara uyarak, klimalarınızı doğru şekilde montaj yapar. Bu sayede en yüksek verimi sağlayacak şekilde klimalarınızı kullanabilirsiniz. Kurulum sorasında personellerimiz tarafından doğru kullanım hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Klimalarınızın arızaları için de hizmet veren firmamız, teknik servis alanında gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir. Bunun anlamı firmamızın Mitsubishi markalı klimalar hakkında tam donanımlı olduğu ve profesyonel hizmet sunduğudur. Uzman personellerimiz tarafından sunulan arıza hizmetlerinde klimalarınızın sorunları tam olarak tespit edilir ve etkili çözümler sunulur.

Klimalarınızın bakımları sırasında yapılan tüm işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz. Gerekli olan tüm bakım işlemleri büyük bir titizlikle uygulanır. Hem bakım hem de onarım sırasında değişmesi gereken parçalar varsa tespit edilir ve sizin onayınız alındıktan sonra değişi yapılır. Değişen tüm parçalar orijinaldir ve firmamızın garantisi altındadır.

Firmamız Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm semtlerinde 7/24 hizmet sunmakta ve piyasanın en uygun fiyatlarını sunmaktadır. Siz de bütün bu hizmetlerden faydalanabilmek için Gaziantep Mitsubishi Klima Servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA