Protherm Kombi Servisi

Gaziantep Protherm Kombi Servisi

Gaziantep Protherm Kombi Servisi

Gaziantep Protherm kombi servisi, ithal bir marka olan Protherm tarafından üretilen kombilerinizin, hassas bakım ve onarımlarını büyük bir titizlikle yapıyor. Özellikle Orta ve Doğu Avrupa’da yaygın bir kullanıma sahip olan Protherm kombi, 20 yıldan fazla bir süredir piyasada bulunuyor.

Yenilikçi uygulamalarına kombilerinde yer veren markanın güncel modellerindeki mekanizmanın daha özenli bir bakıma ihtiyacı bulunuyor. Kurulum, bakım ve onarımda ihtiyaç duyulan hassasiyeti gösteren servisimiz, cihazlarınızın tüm detaylarına hakim. Yüksek emniyetli, yüksek verimli kombilerin kullanıcı panelleri de son derece basit. LCD ekranlar üzerinde dijital olarak tüm bilgileri görüntüleyebilmek mümkün.

İç tasarım kadar Protherm kombilerin dış tasarımına da önem verilmiş. Kompakt boyut ve modern dış hatlar oldukça etkili. Gaziantep Protherm kombi servisi, şık ve kaliteli Protherm kombinizin uzun yıllar verimli çalışabilmesi için uzman bir servis hizmeti sunuyor.

Gaziantep Protherm Kombi Servisi Sık Sorduklarınızı Cevaplıyor

Doğrudan sunduğumuz kaliteli hizmetin yanı sıra sitemizdeki pek çok makalemizde sık sorduğunuz sorulara yanıt bulabilirsiniz. Merak ettiklerinizi öğrenerek çok daha bilinçli bir kombi kullanıcısı olabilirsiniz.

·         Kirli Tesisat Suyu Kombiye Zarar Verir mi?

Kirli su, bünyesine su alan her türlü makine ve cihaz için son derece tehlikelidir. Eve gelen şebeke suyunun kirli ve kireçli olması kadar kombi ile radyatörler arasında sürekli sirkülasyonda olan suyun kirlenmesi de radyatörlerinizde ve kombinizde çeşitli sıkıntılara neden olabilir. Özellikle kombi dönüş filtrelerinde zaman içerisinde daralma ve tıkanma olması muhtemeldir. Tıkanma ya da daralmaya işaret eden en önemli emare kombinizden uzak olan radyatör peteklerinizdeki ısı düşüklüğüdür. Bu sorun var ise sistem içi su sirkülasyonunda da zayıflık vardır. Gaziantep kombi servisi, böylesi durumlarda haber vermeniz halinde gerekli müdahaleyi yapar. Kombinizin ve radyatörlerinizin periyodik bakımının doğru bir şekilde yapılması bu tarz problemlerin önüne geçer.

·         Su Basıncı Hataları Kombinin Arızalanmasına Neden Olur mu?

Kombinizin doğru çalışması, içerisindeki suyun basıncının yeterli olması ile doğrudan alakalıdır. Kombilerin marka ve modellerine bağlı olarak 1 ile 2 bar arasında su basıncı olması gerekir. Su basıncının ideal ölçüsü ise genel olarak 1,5 bardır. Kombinizde meydana gelecek çok az bir sızıntı bile su basıncının düşmesine ve kombinizin arıza moduna geçmesine neden olacaktır. Arıza modundan çıkması için kombinizin haznesine su ilave edilmesi gerekir. Bunun için gerekli olan vana genellikle kombilerinizin alt kısmında yer alır. Sürekli su eksilten bir kombide suyu tamamlayıp kullanmaya devam etmek daha büyük sıkıntılara neden olabilir. Eksilen suyun kaynağını öğrenmek, gerekli müdahale ve onarımı yaptırmak için mutlaka Protherm Kombi Gaziantep servisi ile iletişime geçin.

·         Kombi Donar mı?

Modern kombilerin hemen hepsinde donmaya karşı iç mekanizmada önlemler yer alır; ama kimi zaman bu önlemler yetersiz kalır ve kombiniz donar. Donma olayları kombiler için son derece risklidir. Bu riske girmemek içinse bir dizi önlem almanız gerekir. İlk almanız gereken önlem ise kombinizin kurulacağı yeri doğru belirlemek olacaktır. Bu elbette kurulumu yapacak olan servisin görevidir. Açık alanlara asla kombi montajı yapılmamalıdır. Yoğuşmalı kombilerde gider ve gider ağzının donmaması için de önlem alınması gerekir. Bu önlemlerin çoğu da yine ilk kurulumda alınması gereken önlemlerdir. Yoğuşma gideri mutlaka uygun çapta olmalı ve iyi bir şekilde yalıtılmalıdır. Yoğuşmaya engel olacak şekilde yoğuşma suyunun önünde herhangi bir şey olmamasına dikkat edilmelidir. Bu durum suyun birikmesine ve donmasına neden olacaktır. Donmaya karşı alınabilecek önlemler konusunda yerinde inceleme için servisimizle irtibata geçebilirsiniz.

·         Kirli Bacalar Kombinin Çalışmasını Nasıl Etkiler?

Baca kirlenmeleri, özellikle hermetik kombiler için tehlikeli bir durumdur. Fanlı sistemlerle çalışan hermetik kombiler, yanma olayının gerçekleşmesi için gereken oksijeni dışarıdan alır. Bunun için de baca bağlantısını kullanır. Dışarıdan hava ile birlikte toz ve benzeri partiküllerin çekilmesi de olağan bir durumdur. İçeriye giren bu toz ve benzeri partiküller fan kanatlarına ve baca içerisine yapışır. Bu durum da fanın sesli çalışmasına, yanmanın etkilenmesine, yanma veriminin düşmesine, kombinizin arızalanmasına neden olabilir. Gaziantep Protherm Kombi Servisi, bu konuda da size üstün kalite servis hizmeti vererek sorunlarınızı çözer.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA