Gaziantep Regal Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep Regal Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep Regal Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep Regal Çamaşır Makinesi Servisleri, Regal markasına yakışan kalitede hizmet sunan firmalardır. Bu firmaların içinde en çok tercih edilen isim olan firmamız, sizlere kaliteli ve profesyonel hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur ve bu amacıyla hizmet sunmaya halen devam etmektedir. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile yoluna devam eden firmamız, güveninizi kazmamak için her türlü çabayı sarf etmekte ve kusursuz teknik servis hizmeti sunmaktadır. Sizlere firmamız hakkında ayrıntılı bilgi sunalım;

Gaziantep Regal Çamaşır Makinesi Servisleri ile profesyonel ve güvenilir hizmet;

Regal, ülke genelinde yenilikçi teknolojiye sahip ürünleri ve uygun fiyatları ile tanınmaktadır. Markanın her gün gelişen satış ağına istinaden servis ağı da gelişim göstermektedir. Gaziantep Regal Çamaşır Makinesi Servisleri, sizlere aradığınız teknik servis hizmetini sunan firmalardır. Bizler de firma olarak bu kaliteye yakışır hizmet sunmak amacıyla uzun yıllar önce Gaziantep’te kurulduk. İşe başladığımız zamanlarda yalnızca kendi çevremiz ile hizmet sunduğumuz bu sektörde kısa zamanda adımızı duyurmayı başardık ve müşteri kitlemizi her geçen gün arttırdık. Bugün yüzlerce müşterimize kaliteli hizmetimizi ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Bu gurura layık olmak amacıyla da uygun fiyatlarda hizmet sunuyoruz.

Firma olarak ikinci el beyaz eşya satışlarından bakım, onarım, tamirat ve kurulum gibi teknik servis hizmetlerine kadar beyaz eşya alanında ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi ayağınıza getiriyoruz. Bu sayede sizlerin en iyi çözüm ortağı oluyoruz.

Regal markalı çamaşır makineleriniz başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız için bakım hizmetimizi eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. Bakım sırasında makinelerinizin temizliğini detaylı olarak yapıyor ve tek bir çivisinin bile zarar görmesine engel oluyoruz. Personellerimizin bu alanda eğitim almış olmasına önem veriyoruz. Sizlere, akım sırasında arızalanabilecek olan parçalarla ilgili bilgi veriyor ve onayınızı aldıktan sonra değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Onarım sırasında kullandığımız tüm ekipmanları birinci sınıf kalitede seçiyoruz ve yedek parçaları orijinal olarak takıyoruz. Ayrıca kullandığımız tüm yedek parçalar için firmamızın garantisi sunuyoruz.

Sizler de Gaziantep Regal Çamaşır Makinesi Servisleri arasında en yenilikçi hizmeti sunan firmamızdan destek alabilmek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makinesi alırken nelere dikkat edilmelidir;

Çamaşır makinesi, bir evin en önemli eşyalarından biridir. Her geçen gün yenilenen teknoloji sayesinde çamaşır makinesi modelleri de değişmektedir. Bu modellerden hangisini alacağınız konusunda kararsız kalabilirsiniz. Sizlere bu konuda birkaç öneri sunalım;

  • Çamaşır makinenizi almadan önce koyacağınız yeri belirleyin ve ölçülerini alın. Genellikle standart olan üretilen bu makineler bazı özellikler eklenerek farklı boylarda da üretilmektedir. Bu nedenle kullanacağınız yerin ölçülerini almanız, seçeceğiniz modelle ilgili eleme yapmanızı sağlar.
  • Çamaşır makinelerinin en önemli özellikleri yıkama kapasiteleridir. Kalabalık bir aileyseniz 8 kg ve üzeri olan makineleri tercih etmelisiniz. Ancak 4 kişilik bir aile için 7 kg kapasiteli makineler daha uygun olacaktır. Kapasite arttıkça makinenin fiyatı da artacağından bu noktadaki tercihinizi iyi belirlemeniz gerekir.
  • Çamaşır makinenizin A sınıfı enerjiye sahip olmasına özen gösterin. Fiyatı pahalı olsa bile elektrik ve su faturalarından tasarruf edeceğinizi gön önünde bulundurun ve doğanın temiz kalmasına katkıda bulunun.
  • Çamaşır makinesi alırken yüksek devirli olmasına değil uygun devirli olmasına önem verin. Genellikle 800- 1000 devir arasında olan makineler daha sık tercih edilir ve bu makineler daha uzun ömürlü olarak kullanılır. Yüksek devirleri kullanmak çamaşırlarınızın ömrünün kısalmasına neden olabilir. onların yırtılmasına, renginin solmasına, küçülmesine ve yıpranmasına engel olmak için kullanma talimatına göre yıkanması önemlidir. Ortalama olan devir ise 800’dür.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA