Gaziantep Regal Klima Servisi

Gaziantep Regal Klima Servisi ile Ekonomik ve Donanımlı Hizmet

 

Regal 2002 yılında Zorlu Grup markası olarak elektronik ve beyaz eşya sektöründe hizmet vermek üzere kurulmuştur. Ürünlerinde kalite ve dayanıklılık ilkeleri ile öne çıkan marka, Türkiye’ni önde gelen markalarından biri haline gelmiştir. 2015 yılından bu yana yapmış olduğu bir kampanya ile şık tasarımını ve akıllı uygulamaları tüketicileri ile buluşturmuştur. Üstün teknoloji ile üretilen cihazlarını ekonomik fiyatlar ile sunmaktadır. Tüm Türkiye genelinde 350’yi aşkın satış ve servis ağı ile hizmet vermektedir. Klima modelleri ise salon tipi inverter klima modelleridir. Markanın satış sonrası hizmet için öncü kuruluşlarından biri de Gaziantep Regal Klima Servisi firmasıdır.

Firmamız, Regal markaya sahip olan klimalarınız için teknik servis hizmeti vermektedir. Uzun yıllar önce Gaziantep’te kurulmuş olan firmamız, üstün ve kaliteli hizmet prensipleri ile adını kısa zamanda duyurmayı başarmıştır. Regal markalı eski ya da yeni tüm klimalar için hizmet sunmaktadır.

Klima ile ilgili tüm ihtiyaçlarınız Gaziantep Regal Klima Servisi ile karşılanıyor;

Firmamız, Regal markalı olan tüm klimalarınız için bakım, onarım, montaj, yedek parça ve ikinci el satışı gibi alanlarda teknik servis hizmeti sunmaktadır. Gaziantep’te kurulan firmamız, merkez ve tüm ilçeler için 7/24 hizmet sunmaktadır. Firmamızın özelliklerinden şu şekilde bahsedebiliriz;

Sizler de bütün bu ayrıcalıklardan yararlanmak için firmamızın telefon numaraları ile irtibata geçerek akaıt oluşturabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede iletişim kurulacaktır.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA