Termodinamik Kombi Servisi

Gaziantep Termodinamik Kombi Servisi

Gaziantep Termodinamik Kombi Servisi

Gaziantep Termodinamik kombi servisi, güvenilir servis hizmeti sağlayıcınız olarak, Termodinamik markalı tüm kombilerinizle en doğru şekilde ilgileniyor. Yerli ve milli ürünlerin kullanımının son dönemlerde çok daha fazla teşvik edildiği göz önüne alındığında, Termodinamik marka kombilerin daha fazla evde rastlanılır olması da gayet doğal bir durum.

Giderek kullanımı yaygınlaşan yerli kombilerin, global ölçekteki ısıtma sektörünün temsilci markalarınca üretilen kombilerden aşağı kalır yanı yok. 1992 yılı itibari ile bu sektöre dahil olan Termodinamik, ilk dönemde kat kaloriferi üreterek piyasaya katkıda bulundu.

Geçen zaman ile birlikte büyüyen ve gelişen marka günümüzde 200 çalışan ve 22 000 metrekare alan üzerine kurulu modern üretim tesislerine sahip. Araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile birlikte ürün gamını da genişleten Termodinamik, katı ve sıvı yakıtlı, doğalgazlı merkezi sistem kazanlar, manuel yükleme ve otomatik yükleme sürücü opsiyonlu katı yakıtlı kat kaloriferleri, konvansiyonel, yoğuşmalı ve elektrikli kombiler, hermetik doğalgazlı şofben, termosifon, panel radyatör, termoboyler, ani su ısıtıcı ve split klima çeşitleri üretiyor.

Bunca ürün çeşidinin hepsinde Gaziantep Termodinamik kombi servisi bilgi sahibi olarak ihtiyacınız olan kurulum, bakım ve onarım hizmetini sağlıyor. Termodinamik markası pek çok ülkeye de ürün ihraç eder konuma gelmiştir. Özellikle Türki devletlere ciddi miktarda ürün ihracı olan marka, Avrupa ve Amerika’da da satış faaliyetlerine devam ediyor. Son teknoloji sistemlere sahip Termodinamik kombilerin verimli kullanımı için en önemli detaylardan biri de bakımdır. Bakımlı bir kombi sizi asla üzmez.

Gaziantep Termodinamik Kombi Servisi Farkıyla Bakım Hizmeti

Bir kombinin periyodik bakımlarının ihmal edilmesi muhtemel arızaların ve masrafların peşinen kabul edilmesi anlamına gelir. Termodinamik kombi Gaziantep servisi, periyodik kombi bakımında profesyonel hizmet sunarak sizi olası büyük arızalardan ve masraflardan kurtarıyor. Periyodik bakım hizmetini işin ehli bir servisten alarak doğru bir atmış olursunuz. Peki, bizi bakım hizmetinde farklı kılan nedir?

 • Güvenin ne kadar zor kazanıldığı ve ne kadar kolay kaybedildiğinin farkındayız. Bu nedenle size öncelikle güvenilir servis hizmeti sunuyoruz.
 • Uzman bakım hizmeti ise sizin en çok önem vermeniz gereken özelliğimiz. Markayı, ürünü ve modeli tanımak, bakımı yapılacak kısımları ve bakım şeklini bilmek son derece önemli. Kendimizi sürekli eğiterek ve geliştirerek uzmanlığımızı sürekli muhafaza ediyoruz.
 • Uygun bakım hizmeti de son derece önemli. Kombi bakım maliyetlerine gereksiz ilaveler yaparak faturanızı şişirmiyoruz. Değişmeye ihtiyacı olmayan bir parçayı değiştirmeye kalkmıyoruz.
 • Şeffaf hizmet de gurur duyduğumuz özelliklerimizdendir. Her türlü sorunuza gönül rahatlığı ile cevap verebiliyoruz. Sahip olduğumuz tüm bilgilerden sizin de istifade etmeniz gerektiğinizi düşünüyoruz. Dolayısıyla bakım öncesi, bakım esnası ve bakım sonrasında bize sorduğunuz tüm soruları içiniz rahat edecek şekilde cevaplıyoruz.
 • Doğru ekipmanla müdahale ediyoruz. Kombinizin kendine has alet veya cihaz ihtiyacı varsa emin olun bizde o mevcuttur. Kombinize zarar verecek uygulamalardan kaçınıyor, profesyonel ekibimiz ve profesyonel ekipmanımızla bakım yapıyoruz.

Termodinamik Kombi Bakımında Nelere Dikkat Edilir?

Kombilerin periyodik bakımında Gaziantep kombi servisi sizi tatmin edecek kalitede bir hizmet sunar; ama sizin de bakım esnasında yapılan işlemler konusunda bilgi sahibi olmanızdan tarafız.

 • Kombi bakımına başlamadan evvel kombinizin yanma durumu, sıcak su ve kalorifer tesisatı için ayrı ayrı denetlenir.
 • Bu aşamadan sonra ise kombinizdeki sızdırması muhtemel noktaların kontrolüne geçilir. Tüm bağlantı noktaları dikkatlice kontrol edilir.
 • Kombinizin dış muhafazası açılır ve iç sistem görünür hale getirilir. Açılan kombinizin içindeki tozlar temizlenir.
 • Kombinizin içerisindeki elektrikli ve elektronik aksam kontrol edilir.
 • Kombinizin baca fanı kontrol edilerek temizlenir.
 • Muhafazası açık bir şekilde bakımına devam edilen kombinizdeki genişleme tankı kontrol edilir ve basıncı ayarlanır.
 • Son olarak kombinizin kalorifer dönüş hattındaki filtre temizlenir ve dış muhafaza yerine takılır.

Bu genel bakım ve kontrollerin haricinde Termodinamik kombinizin modeline has kontrol ve bakımları da Gaziantep Termodinamik kombi servisi tarafından dikkatlice yapılır. Size de kombinizin keyfini sürmek kalır.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA