Gaziantep Toshiba Klima Servisi

Konfor ve Kalite Gaziantep Toshiba Klima Servisi İle Yaşanır

Konfor ve Kalite Gaziantep Toshiba Klima Servisi İle Yaşanır

 

Toshiba, Japonya merkezli olan ve elektrik elektronik alanında çok sayıda üretimi bulunan dünyanın sayılı markalarından biridir. Bu markaya ait olan klimalar ise yüksek verim ve yüksek kalite ilkeleri ile üretilmekte ve dünyanın pek çok ülkesin ulaştırılmaktadır. Bizim ülkemizde de en çok kullanılan klima markalarından olan Toshiba’nın klima çeşitleri; split klima, multi split klima, hafif ticari klima, VRF ve ısı pompası şeklindedir. Bu klimaların en büyük özelliği ise %50’ye kadar enerji tasarrufu sağlamasıdır. Minimum enerji ile maksimum konfor yaşatan bu klimalar için tüm teknik servis ihtiyaçlarınızı, Gaziantep Toshiba Klima Servisi ile karşılayabilirsiniz.

Klima bakımları ne zaman yapılmalıdır;

Klimaların bakımlarının yapılması, tam olarak verimli çalışabilmesi için çok önemlidir. Almış olduğunuz klimalar yüksek özellikler le donatılmış olabilir. Ancak bu özelliklerin eksiksiz olarak çalışabilmesi için yılda iki kez bakım yapılması gerekir.

Neden 2 kez klima bakımı yapılır;

Klima bakımlarının yılda iki kez yapılmasının nedeni hem yaz hem de kış aylarında kullanılabiliyor olmasıdır. Klimalar yalnızca ısıtmak için değil soğutmak için de kullanılır. Bu nedenle hem yaz hem de kış aylarına gelmeden bakım yapılması gerekir. Çünkü bakım sırasında klimalarınızın kapalı olması gerekir. Ayrıca yazın ortasında ya da kışın ortasında yapılan bakımlardan verim alamazsınız. Klimaların içindeki basınçların da yaz ve kış mevsimine göre ayarlanması gerekir. Bütün bu nedenler sonucunda yaz ve kış mevsiminin başlarında bakımlarınızın yapılması gerekir.

Gaziantep Toshiba Klima Servisi, Toshiba markalı olan tüm klimalarınız için gerekli olan bakım işlemlerini en iyi şekilde yerine getirmektir. Firmanın deneyimli personelleri tarafından yapılan bu bakım işlemleri eksiksiz şekilde yerine getirilir. Bu sayede klimalarınızı çok daha az maliyetle, çok uzun süre kullanabilirsiniz.

Klima bakımları sırasında ne gibi işlemler yapılır;

Klimalar iç ve dış ünitelerden oluşur. Bakımlar sırasında hem iç hem de dış ünitelerin her parçasının kontrol edilmesi gerekir. Aynı zamanda klimanın içine bulunan hava filtrelerinin ve diğer parçaların temizlenmesi de önemlidir. Çünkü klimalar ortamdaki havayı kullanarak ısıtma ya da soğutma işlemini gerçekleştirir. Bu nedenle zamanla içinde toz, kir, bakteri ve polen gibi maddeler birikecektir. Bunların temizlenmemesi, klimalarınızın arızalanmasına neden olur. Temizlik işleminden sonra ise klimalarınızı ortama temiz hava verecek ve sağlığını tehdit etmeyecektir. Aynı zamanda arızalanamayacak ve daha uzun yıllar sizinle olacaktır. Bakım sırasında yapılan işlemleri şu şekilde sıralayabiliriz;

Gaziantep Toshiba Klima Servisi aracılığı ile yaptırmış olduğunuz bakımlar sonucunda klimanızdan %25 daha fazla verim alabilirsiniz. Aynı zamanda elektrik faturanızdan da %10 tasarruf etmiş olursunuz. Firmamızın profesyonel hizmeti sayesinde klimalarınızdan kesintisiz olarak yararlanabilir, onlara ihtiyacınız olduğu anda arızalanması gibi bir durumla mağdur olmaktan kurtulursunuz. Çünkü firmamız tarafından yapılan bakımlar kusursuz ve eksiksizdir. Klimalarınızın arızalanabilecek parçaları belirlenir ve orijinalleri ile değiştirilir. Bu sayede klimalarınızın arızalanma riski ortadan kalkar. Ayrıca bu bakımlar sayesinde, sağlığınızı tehdit eden bakteri oluşumunu da önleyerek, temiz hava solumuş olursunuz. Sizler de bütün bu imkanlardan uygun fiyat avantajları şile faydalanmak istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA