Gaziantep Vaillant Kombi Servisi

Gaziantep Vaillant Kombi Servisi

Gaziantep Vaillant Kombi Servisi

Gaziantep Vaillant kombi servisi, yüksek Alman teknolojisi ile üretilmiş olan modern kombilerinizin de kurulum, bakım ve onarım hizmetlerini en doğru şekilde yerine getirme amacı ile kaliteli hizmet veriyor.

Gelişen teknoloji, karmaşık elektronik devrelerin daha çok kullanılması ve otomasyon sistemlerin de artması anlamına geliyor. Daha kompleks bir yapı ile çalışan son teknoloji ürünü kombilerin, uzun ömürlü ve de verimli olmalarını sağlamak ise bilinçli bir servisin ana görevidir.

Vaillant, kombilerindeki üstün Alman teknolojisini geliştirmek için oldukça fazla yatırım yaparak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini devam ettiren bir marka. 1874 yılında Almanya’da kurulan Vaillant, o günden bugüne ısıtma ve havalandırma sektörüne büyük katkılar sağlıyor. Logosunun yeşil rengi ve logosundaki yaban tavşanı figürü ile bilinen Vaillant, kendini kombinin mucidi olarak lanse ediyor.

Ülkemizde 1992 yılı itibari ile hizmet vermeye başlayan marka, büyük şehirlerimizde bölge müdürlükleri kurarak ülkemiz ısıtma ve havalandırma sektörüne büyük bir yatırım ile girdi. Özellikle tasarruf odaklı yenilikler için araştırma ve geliştirme faaliyetleri gerçekleştiren Vaillant, kombilerinin iç mekaniğine verdiği önem kadar dış tasarım estetiği üzerinde de duruyor.

Gaziantep Vaillant kombi servisi, bir şekilde arızalanması mümkün olan kombinizin, sağlıklı bir şekilde onarılması için de hizmet veriyor. Her ne kadar uzun ömürlü ve verimli kullanım için tasarlanıyor olsalar da Vaillant kombilerin de arızalanması mümkündür. İşte burada devreye biz giriyor ve anlık mutsuzluğunuzu büyük bir memnuniyete dönüştürüyoruz. Peki, bizim onarım hizmetindeki farkımız ne? Kombi onarımında nelere dikkat edilmeli?

Gaziantep Vaillant Kombi Servisi Farkıyla Onarım Hizmeti

Doğru teşhis ve doğru müdahale ile yapılmış gerçek bir onarım için Gaziantep Vaillant kombi servisi kendini geliştirmekten ve her daim yeniliklerden haberdar olmak için eğitim olanakları oluşturmak asla yorulmaz. Doğru bir kombi onarım hizmeti aldığınızı anlamanız için bizi yakından tanımanız yeterli olacaktır.

 • Servis hizmeti için gelen personelimiz, adresinizdeki ürünün tüm model özelliklerine kesinlikle hakimdir. Mevcut kombi modelinizin tüm çalışan aksamını tanır ve muhtemel arıza noktalarını önceden tanımlamış olarak adresinize gelir.
 • Modern yoğuşmalı kombilerin ve klasik hermetik kombilerin çalışma prensipleri farklı olduğu gibi iç aksam şeması da farklıdır. Bu yüzden her marka ve modelin farklı alet, cihaz veya makine ihtiyacı olması muhtemeldir. Atölyemizde zengin bir ekipman çeşitliliğimiz olduğundan emin olabilirsiniz.
 • Müşteri ilişkilerine hayli önem veriyoruz. İşimiz sadece kombinizi onarmak değil, aynı zamanda sizlerin de aldığınız hizmetten tam anlamı ile memnun kalmanızı da önemsiyoruz.
 • Son derece şeffaf çalışıyoruz. Bize merak ettiğiniz her şeyi rahatlıkla sorabilirsiniz.
 • Gaziantep kombi servisi, işinin ehli uzman personeller ve modern teçhizatıyla her türlü servis hizmetini kaliteli bir şekilde sağlar.

Vaillant Kombi Onarımında Bilmeniz Gerekenler

Onarım oldukça profesyonel ve ciddi yaklaşılması gereken bir iştir. Vaillant kombi Gaziantep servisi, gerekli ciddiyet ve uzmanlıkla onarım hizmetini yerine getirir. Onarım öncesinde, onarım esnasında ve onarım sonrası kontrollerde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır.

 • Onarım işlemine başlanmadan evvel cihazın arızası ile ilgili tüm bilgiler derlenmelidir. Aksak çalışma, çalışmama, duraklama ya da hiç açılmama gibi problemlerin varlığı müşteriden dinlenmeli ve not edilmelidir.
 • Ön tanıma göre arıza kaynağının net teşhisi mümkün değilse uygun teçhizatla kombinin dış muhafazası açılmalı ve iç aksam görünür hale getirilmelidir.
 • Arıza tanımı yapılırken mutlaka tüm güvenlik önlemleri alınmalıdır.
 • Arıza kaynağı tespit edildikten sonra bir söküm işlemi yapılması gerekiyorsa gaz ve elektrik bağlantısı mutlaka kesilmelidir.
 • Parça değişimi yapılacaksa orijinal parça temin edilmelidir.
 • Onarım işlemi tamamlandıktan sonra kombi açık halde iken, özellikle parça değiştirildi ise, cihazın çalışması ve parçanın uyumu kontrol edilmelidir. Bu işlem esnasında da güvenlik önlemi mutlaka alınmalıdır.
 • Gerekli kontroller yapıldıktan sonra kombinin tüm montajı yapılmalı ve bir süre daha kombinin hem sıcak su hem de kalorifer ısıtması denenmelidir.

Gaziantep Vaillant kombi servisi, size güvenilir, kaliteli ve uzman onarım hizmeti sunar. Siz de uzun ömürlü ve verimli bir kombiniz olsun istiyorsanız bizim profesyonel servis hizmetimizden istifade edin.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA