Hakkımızda

Gaziantep Klima Servisi

Hakkımızda

Gaziantep Klima Servisi, olarak uzun yıllar önce Gaziantep’te kurulduk. Kurulduğumuz günden bu yana değerlerimiz ve ilkelerimiz ile çalışmalarımıza devam ettik. Vermiş olduğumuz hizmetlerde her zaman siz değerli müşterilerimizin çıkarlarını ve memnuniyetlerini ön plan da tuttuk. Bu nedenle pek çok projeye başarı ile imza attık. Çok kısa bir süre içinde adımızı geniş bir kitleye duyurmayı başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu gurura layık olmak amacıyla da yenilikçi hizmet sunmaya ve fiyatlarımızı ekonomik olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.


Gaziantep Klima Servisi Olarak Güven Değerimiz;

Bizler, kurulduğumuz andan itibaren belirli değerler çerçevesinde hizmet veriyoruz. Bu değerlerimizi, bizi daha çok tanıyabilmeniz adına sizlerle paylaşalım;

Sizlerin güvenini kazanmak bizim için çok önemli. Bu nedenle çalışmalarımızda ve sunduğumuz hizmetlerde birinci sınıf ekipmanlar kullanıyoruz. Çalışmalarımızı yaparken sizlerden onay alıyoruz. Klima hizmetleriniz için sizden onay almadan hiçbir işlemi gerçekleştirmiyoruz. Klimalarınız için sunduğumuz tüm hizmetlerimizde gerekli olan yetki belgelerine ve sertifikalara sahibiz. Bunları ofislerimizi ziyaret ederek, kendiniz de kontrol edebilirsiniz.

Misyonumuz

Genç yaş ortalamasına sahip ekip kadrosu ile hizmet sektörüne katkıda bulunmak ve piyasadaki liderliğini sürdürmektir. Bunların yanında değişimlere açık olarak ve kaliteli hizmetimiz ile varlığımızı sürdürmeyi amaçlıyoruz. Tüm klimalarınız için etkili, kaliteli, güvenilir ve kalıcı çözümler sunmak bizim en büyük görevimizdir. Bu görev doğrultusunda hizmet vermeye devam ediyoruz.

Gaziantep Klima Teknik Servisi Olarak Vizyonumuz

Gaziantep başta olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet sunabilmek ve herkesi kaliteli teknik servis hizmeti ile buluşturabilmektir. Bununla birlikte klima teknolojileri alanında yapılan tüm yenilikleri yakından takip ederek, sizleri kaliteli ve yenilikçi hizmetler ile buluşturmaya devam etmektir.

Devamı

Klimanız yeteri kadar ısıtıp – soğutmadığını mı düşünüyorsunuz?

ENDİŞE ETMEYİN GAZİANTEP’İN EN GÜVENİLİR KLİMA TEKNİK SERVİSİ YANINIZDA

+90 534 626 23 23

Hakkımızda

Gaziantep Klima Servisi olarak uzun yıllar önce Gaziantep’te kurulduk. Kurulduğumuz günden bu yana değerlerimiz ve ilkelerimiz ile çalışmalarımıza devam ettik. Vermiş olduğumuz hizmetlerde her zaman siz değerli müşterilerimizin çıkarlarını ve memnuniyetlerini ön plan da tuttuk. Bu nedenle pek çok projeye başarı ile imza attık. Çok kısa bir süre içinde adımızı geniş bir kitleye duyurmayı başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu gurura layık olmak amacıyla da yenilikçi hizmet sunmaya ve fiyatlarımızı ekonomik olarak belirlemeye özen gösteriyoruz.

our-company

As Soğutma

+90 534 626 23 23

7/24 Acil Müdahale

HEMEN ARA