Gaziantep Uğur Klima Servisi

Gaziantep Uğur Klima Servisi

Gaziantep Uğur Klima Servisi

 

Uğur Soğutma, 1954 yılının Nisan ayında Aydın’ın Nazilli ilçesinde kurulmuştur. İlk zamanlarında dondurma makinesi üretimi yapan firma, zaman içinde soğutma alanında pek çok fabrikaya sahip olmuştur. Günümüzde 142 ülkeye satış yapmakta ve Türkiye’nin soğutma alanında gururu olmaktadır. 2000’den fazla çalışanı bulunur ve 850’den fazla satış noktasına sahiptir. Geniş satış ve servis ağına sahip olan Uğur Soğutma, 240 adet yetkili servise sahiptir. Türkiye’nin her yerinde bulunan bu servislerden en güvenilir hizmeti sunan firması ise Gaziantep Uğur Klima Servisi olarak anılmaktadır.

Uğur Soğutmanın günlük üretim kapasitesi 4800 adettir ve hem ticari hem de ev tipi soğutma ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlerin çeşidi ise 420’den fazladır ve her geçen gün gelişmektedir. Çevre dostu ürünleri bulunan firma araştırma ve geliştirme faaliyetlerine çok büyük önem vermektedir ve çalışanlarını da bu doğrultuda geliştirmektedir. Bu nedenle son teknolojik üretimler yapmaktadır. Dünyanın sayılı şirketlerinden biri olan Uğur Soğutma, Türkiye’nin de lider markalarından biridir.

Uğur klimalarının özellikleri;

Uğur markasına ait olan klimalar, son teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Bu klima çeşitleri hem kaliteli hem de ekonomiktir. Klimalarından bulunan genel özellikler ise şu şekildedir;

Gaziantep Uğur Klima Servisi ile Sorunsuz Teknik Servis Hizmeti;

Gaziantep Uğur Klima Servisi, Uğur markasına ait olan klimalarınızın bakım, onarım, montaj, de montaj, tamirat ve diğer teknik servis ihtiyaçları için hizmet sunmakta olan köklü bir firmadır. Uğur markasının kalitesine uygun olarak hizmet sunan firmamız, eski ya da yeni olan tüm klimalarınız için profesyonel teknik servis hizmeti sunabilmektedir. Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçelerine ve semtlerine 7/24 hizmet sunar.

Firmamız, her biri kendi alanında uzman ve donanımlı olan personel kadrosuna sahiptir. Bu sayede eksiksiz ve kalıcı çözümler üretebilmektedir. Klimalarınızın arızaları doğru olarak tespit edilir ve en uygun çözümler bulunur. Bu sayede klimalarınızı çok daha uzun ömürlü olarak kullanabilmeniz sağlanır. Firmamız, tam donanımlı olan mobil araçları ile hizmet vermektedir. Bu sayede klimalarınız için ihtiyaç duyduğunuz teknik servis hizmetini profesyonel ve eksiksiz olarak alabilirsiniz.

Klima bakımları ve onarımları sırasından kullanılan tüm ekipmanlar birinci sınıf kaliteye sahiptir ve orijinaldir. Ayrıca klimalarınız için kullanılan yedek parçalar orijinaldir ve uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Bu sayede Gaziantep Uğur Klima Servisi aracılığı ile hem kaliteli teknik servis hizmeti alabilir hem de ekonomik fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA