Blog

Gaziantep Mitsubishi Heavy Klima Servisi

 

Demirdöküm, Türkiye’nin ısıtma, su ısıtma ve iklimlendirme teknolojilerinde önde gelen markalarından biridir. 1954 yılında İstanbul’da kurulan marka, sektörünü pek çok yenilik ve üstün teknoloji ile buluşturmuştur. Türkiye’de ilk defa ısınma sektörü ile ilgili ürünler geliştirmiştir. Hem satış hem de satış sonrası destek alanında oldukça güçlü ve yaygın iletişim ağlarına sahip olan markanın güçlü servislerinden biri de Gaziantep Demirdöküm Klima Servisi firmasıdır. Firmamız, Demirdöküm markalı olan tüm klimalarınızın anahtar teslim kurulumları ve teknik servis ihtiyaçları alanında hizmet sunmaktadır.

Demirdöküm, ısıtma ve soğutma sektöründe pek çok ilke atmış bir dünya markası haline gelmiştir. Oldukça yaygın satış ve servis ağı bulunan firmanın klima sektöründe Türkiye’ye kazandırdığı ilk yenilik ise ‘ilk dekoratif klima ünitesi üretmiş’ olmasıdır.

Marka, Türkiye’de ve Dünyada geçerli olan pek çok kalite uyumluluk sertifikasına sahiptir. Türkiye’de ki pek çok yerde üretim tesisleri bulunmaktadır. Üretimlerini oldukça kaliteli ekipmanlar ile gerçekleştirmekte ve son teknoloji ile yapmaktadır. 1968 yılından beri yurt dışına yapmış olduğu ihracatlar ile ise kalitesini dünyaya da kanıtlamış olan bir markadır.

Demirdökümün sahip olduğu klima çeşitleri Duvar tipi klima, salon tipi klima ve kaset tipi klima şeklindedir. Ayrıca klimalar için iç ünite ve dış ünite parçalarının satışları da yapılmaktadır. Markanın kombilerinin öne çıkan özellikleri ise şu şekildedir;

 

Yukarıda sayılan özelliklere göre sizlerde hangi klimanın uygun olduğunu belirleyebilir ve kaliteli klimalardan uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz. Eğer bu markaya ait ikinci el klima almak istiyorsanız Gaziantep Demirdöküm Klima Servisi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

İkinci el klima satın alırken nelere dikkat etmek gerekir;

Klima satın almak kolay değildir. Satın almadan önce hangi ortam için kullanacağınızı belirlemeniz gerekir. Öncelikle kullanmak istediğiniz klimaların özelliklerini araştırmalı ve kendiniz için bazı özellikler belirlemelisiniz. Bu özellikler doğrultusunda kapasite ve kullanım açısından size ve ortamınıza en uygun olan klimanın seçimini yapmalısınız. Piyasada çok fazla klima markası olduğu için geniş bir araştırma yapmalısınız. Gaziantep Demirdöküm Klima Servisi, sizler için bu araştırmaları yaparak, kişiye özel hizmet sunmaktadır. İkinci el klima tercih ederken az kullanılmış ve her parçası çalışan, temiz bir klima satın almanız gerekir. Firmamız, sizlere bu konuda en iyi desteği sunmaktadır. İhtiyaçlarınızı karşılayabilecek özelliklerde olan ikinci el klimaların satışını yapan firmamız uygun fiyat ile yüksek kalite sunmaktadır.

Firmamız sayesinde satın aldığınız ikinci el klimaları görün rahatlığı ile ve uzun süre kullanabilirsiniz. Çünkü klimalarımız oldukça uzun ömürlüdür ve her bir parçası tek tek kontrol edilmiştir. Bu sayede maliyetlerinizi azaltırken kaliteli hizmetin de keyfini çıkarabilirsiniz.

Gaziantep Demirdöküm Klima Servisi, Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçelerine ve semtlerine 7/24 hizmet sunmaktadır. Firmamız, tam donanımlı olan mobil araçları ile bulunduğunuz yere en kısa sürede ulaşır. Klimalarınızın montaj, yer değiştirme, bakım, onarım ve tamirat gibi tüm ihtiyaçları için firmamızdan destek alabilirsiniz. Alanında uzman olan ekip kadromuz sayesinde klimalarınız için etkili ve kalıcı çözümler sunulacaktır. Siz de bu güvenilir ve keyifli hizmetin tadını çıkarabilmek için hemen firmamızdan destek isteyebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA