Gaziantep Viessmann Kombi Servisi

Gaziantep Viessmann Kombi Servisi

Gaziantep Viessmann Kombi Servisi

Gaziantep Viessmann kombi servisi, Viessmann marka kombilerinizin doğru ve verimli çalışması için çözüm ortağınız. Kombinizin kurulumu, bakımı ve onarımında kaliteli ve güvenilir bir servis hizmeti ile yanınızdayız.

Özellikle teknik donanımı yüksek kombilerin çok daha dikkatli bir servis hizmetine ihtiyaç duyduğunu bilerek sunduğumuz servis hizmetimizin kalitesinin sürekliliğini sağlamak için tüm marka güncellemelerini yakından takip ediyoruz.

1917 yılında kurulan Viessmann da günümüz ısıtma sektörünün ihtiyaçlarını sürekli olarak analiz ediyor ve bu doğrultuda kendini geliştiriyor. Hal böyle olunca bize de kombileri, Viessmann markasını ve markanın kendine has yeniliklerini tanımak ve tüm öğrendiklerimizi bilgi birikimimize eklemek kalıyor. 12 bin çalışan ile global bir satış ağına sahip olan Viessmann, ülkemizde de ciddi bir yatırım yapmış durumda. Tüm dünyaya sunduğu üst seviye teknolojik imkanları ülkemizde satışa sunduğu kombilerde de kullanıyor. Özellikle yoğuşma teknolojileri konusunda hayli önemli çalışmalar yapan markanın tasarrufa odaklanmış pek çok yeni modeli bulunuyor. Hem çevre kirliliği ve küresel ısınma gibi büyük problemler hem de artan tasarruf ihtiyacı göz önüne alındığında daha çevreci ve ekonomik modellere olan ihtiyacın arttığı da inkar edilemez bir gerçek.

Daha verimli ve daha modern bir kombi ise daha kompleks bir yapı, otomasyonu daha çok barındıran bir çalışma sistemi anlamına geliyor. Elektronik devreler ve otomasyon parçalar arttıkça arıza ihtimali de artmakta. Bu nedenle bu cihazların daha dikkatli ve bakımlı kullanılması aynı zamanda da periyodik olarak bakım hizmeti alması gerekir. Gaziantep Viessmann kombi servisi, hem bakım hem de onarım hizmeti ile Viessmann kombinizden olabildiğince uzun bir süre faydalanmanıza yardımcı olur.

Kombi Hakkında Merak Edilenler

·         Kombi Nedir?

Isınma ve sıcak su ihtiyacı bulunan, kullanım maksadı ne olursa olsun (konut, iş yeri, atölye, v.b.) her mekanın bu ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullanılan, elektrik, su ve gaz kullanan cihazlardır. İngilizce combined yani birleştirilmiş anlamına gelen kelimeden gelmektedir. İçerisinde mekanik ve elektronik donanımı bulunan kombiler genellikle bir duvara asılarak monte edilirler. Elektrik yardımı ile yanma odasına alınan gazı yakar ve suyu ısıtarak sisteme pompalar.

·         Kombi Güvenli midir?

Kombi, doğru kurulduğu ve düzenli olarak bakımları yapıldığı takdirde son derece güvenli bir cihazdır. Gaziantep kombi servisi de size bu hizmetleri fazlası ile sağlamaktadır. Ayrıca günümüzde son teknoloji ile üretilen kombilerde ileri seviye güvenlik mekanizmaları da yer almaktadır. Yine de çok daha güvenli bir kombi için doğru kurulum, doğru kullanım ve doğru bakım şarttır.

·         Kaç Çeşit Kombi Vardır?

Çalışma prensibine göre kombiler temelde, bacalı, hermetik, baca fanlı yani yarı hermetik olarak üçe ayrılırlar. Günümüzde ise bu kombilerin yanına yoğuşmalı kombiler de eklenmiştir. Pek çok avantajlı özelliği ile yoğuşmalı kombiler öne çıkmaktadır. Ayrıca ateşleme sistemi olarak da kombiler ikiye ayrılır. Bunlar; pilot alevli ve elektronik ateşlemelidir. Viessmann kombi Gaziantep servisi, son teknolojiden sonuna kadar faydalanan ve kombilerinde yenilikçi uygulamalardan kaçınmayan Viessmann marka kombilerinin tümünün güncel özelliklerine hakim durumdadır.

·         Yoğuşmalı Kombinin Avantajı Nedir?

Yoğuşmalı kombilerde öne çıkan en büyük özellik düşük tüketimdir. Tüketimi düşük olmasına rağmen verimi çok daha yüksektir. Klasik kombilerde dışarıya atılan yanma sonrası oluşan buharı tekrar işleyerek birim miktardaki gazdan verim miktarını yükseltir. İlk alımda klasik kombilere göre daha pahalı olsa da yoğuşmalı kombiler aradaki farkı çok kısa bir sürede amorti eder.

·         Kombi Sadece Doğalgazla mı Çalışır?

Kombiler gaz ile çalışır. Bu da bir kombinin LPG yani mutfak tüpü ile de çalışabileceği anlamına gelir. Bir dönem pek çok apartman dairesinde görülen tüplü şofbenler için kombinin atası da denilebilir. Yalnız kombiler, hem sıcak su hem de kalorifer özelliklerinin olması ile onlardan ayrılırlar. Yalnız standart bir kombiyi tek bir mutfak tüpü ile çalıştırmak mümkün olmayabilir. Servis desteği almadan kesinlikle kombinizin kullanım özellikleri ile uğraşmayın. Kendiniz çözüm bulamadığınız noktalarda hiç çekinmeden Gaziantep Viessmann kombi servisi güvencesi ile kaliteli bir servis hizmeti alabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA