Gaziantep Kombi Tamiri

Gaziantep Kombi Tamiri

Gaziantep Kombi Tamiri

Gaziantep kombi tamiri hakkında en doğru bilgi ve hizmete ulaşmak için yazımızı sonuna kadar okuyabilirsiniz. Servisimiz sadece size doğrudan bakım, onarım ve kurulum hizmeti vermiyor. Aynı zamanda yeterince bilinçli bir kullanıcı olarak, daha verimli ve uzun ömürlü kombilere sahip olabilmeniz için tüm bilgi birikimini sizinle paylaşıyor. Kombi tamiri hakkında öğrenmek istedikleriniz ve daha evvel soramadıklarınızın cevapları yazımızda.

Gaziantep Kombi Tamiri Hakkında Önemli Bilgiler

Kombi tamiri hakkında merak edilen pek çok husus var. Kimi merak edilenler ise tepki alma endişesi ile dile getirilmiyor. Şeffaf hizmet prensibini benimseyen servisimiz ise tüm sorularınızı içtenlikle cevaplıyor.

·         Kombi Tamiri Uzmanlık İster mi?

Günümüzde hemen herkesin kendince bir uzman olduğunu iddia ettiğini düşünürsek, bu sorunun cevabının zorluğunu da fark ederiz. Ne yazık ki ehil olmayan pek çok kişi kombi tamiri konusunda yetkin olduğunu iddia ederek daha büyük zararlara neden olabilmektedir. Elektronik donanımın giderek daha fazla kullanıldığı kombiler, oldukça hassas cihazlardır ve tamiri de kesinlikle uzmanlık ister. “Kombimi kendim tamir edemez miyim?” diye düşünen pek çok kullanıcının kombisinin kullanılmaz hale gelmesi de sık rastlanılan bir olaydır. Üstelik elektrik, su ve gazın bir arada kullanıldığı bu cihazların tamirinin oldukça dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Gaziantep kombi tamiri arayışlarınıza doğru çözüm bulmak istiyorsanız uzman bir ekip ile iletişime geçmeniz ilk şarttır.

·         Kombinin Arızalanmaması İçin Ne Yapılabilir?

Kombilerin arızalanması için pek çok sebep var. Kullanıcı hatası, servis hatası, elektrik şebekesi sorunları, su basınç hataları, yanlış bakım, yanlış onarım, orijinal olmayan parça kullanımı, periyodik bakımdan kaçınma gibi pek çok sebep kombinizin arızalanmasına neden olabilir. Çok daha uzun ömürlü, verimli ve sık arızalanmayan kombiler için dikkat emeniz gereken birkaç hususu sıraladık.

 • Kombinizin kullanma kılavuzunu mutlaka okuyun.
 • Kombinizin arıza kodlarını mutlaka okuyun.
 • Periyodik kombi bakımlarını kesinlikle aksatmayın.
 • Kombi su basıncının kaç bar olması gerektiği öğrenin. Genellikle 1,5 bar olan su basıncının düşmesi kombinizin çalışmasını engeller.
 • Basit arızalar da kombinizi çalıştırmak için zorlamayın.
 • Kombi ve radyatör peteği temizliğini mutlaka yaptırın.
 • Kombinizin yaz ve kış konumunu doğru bir şekilde kullanmaya özen gösterin.
 • Radyatör peteklerinde hava varsa mutlaka alın.
 • Yetkin olmayan kişilerden kurulum, bakım ve onarım hizmeti almayın.

·         Her Kombi Arızası Ciddi midir?

Kimi kombi arızalarının ciddi sebep ve sonuçları olabildiği gibi hayli basit olanları da vardır. Özellikle kullanıcı hatalarının çoğu oldukça basit ve kolay çözülebilirdir. Genellikle kurulum yapılırken verilen bilgilerin dinlenmemesi, kullanma kılavuzunun okunmaması, arıza kodlarının öğrenilmemesi gibi nedenlerle küçük arızalar meydana gelebilmektedir.

 • Yaz ve kış konumunun yanlış kullanılması,
 • Gaz vanası kapalı iken kombinin çalıştırılması,
 • Su basıncı düşükken kombinin çalıştırılması,
 • Koruyucu şalterin kapatılması,

Gibi pek çok basit nedenle kombi arızaları oluşabilir ve hemen hepsinin çözümü son derece basittir. Yine de içinden çıkamadığınız bir durum olursa bize ulaşabilirsiniz. Kendinizi alternatifsiz olarak düşünmeyin. Gaziantep kombi tamiri için doğru adreslerin kısıtlı olduğu bir il olabilir; ama standardı yüksek bir servis hizmeti için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

·         Kombi Tamiri Masraflı mıdır?

Kombi tamiri sonrası ortaya çıkacak olan fatura bedelinin miktarı, arızanızın büyüklüğü ile doğru orantılıdır. Eğer çok büyük bir arıza meydana geldi ve değişmesi gereken birden fazla parça var ise masraf artacaktır. Ayrıca değişecek olan parça da masrafın artmasında etkilidir. Her parçanın farklı fiyatlarının olması faturanızın tutarının değişmesi demektir. Temel hizmet ücretlerinin yanına parça ücretleri de eklenerek son tutar belirlenir. Servisimiz müşteri odaklı uygun hizmet verdiğinden masraf konusunu sıkıntı etmeyin.

·         Tamir Gören Kombi Yeniden Arızalanır mı?

Kombi arızalarının pek çok sebebi olduğunu belirtmiştik. Eğer sıraladığımız nedenlerden biri tekrar meydana gelirse kombinizin yeniden arızalanması elbette ki muhtemeldir. Doğru kombi servis hizmeti almak ise bu riskin azalmasında oldukça etkilidir. Kombinizi doğru bir şekilde nasıl kullanacağınızı bilirseniz ve kaliteli bir kombi tamiri hizmeti alırsanız büyük kombi arızalarından kaçınabilirsiniz. Gaziantep kombi tamiri hakkında merak ettiğiniz daha fazla şey varsa hiç çekinmeden dilediğiniz an bizi arayabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

HEMEN ARA