Blog

Güvenilir Hizmetin Adresi Gaziantep Baymak Klima Servisi

 

Baymak, Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden biridir. 47 yıldır enerji sektöründe olan Baymak, 70’den fazla ülke ile çalışmaktadır. Bu sayede Türkiye’nin adını dünyaya duyuran en önemli üreticilerimizden biridir. Yüksek kapasiteli üretim tesisleri ve son teknolojik ekipmanları sayesinde, oldukça kaliteli üretimler gerçekleştirmektedir. Ülkemizin gururu olan firma, yurt dışına yaptığı ihracatları ile kalitesini kanıtlamaktadır. Firma, iklimlendirme alanında da sın teknolojiden faydalanmakta ve Türkiye için en kaliteli klimaları üretmektedir. Firmanın duvar tipi ve salon tipi klima çeşitleri bulunmaktadır. Bununla birlikte ısıtma ve soğutma sistemleri alanında pek çok ürüne sahiptir. Gaziantep Baymak Klima Servisi ile, Baymak markalı olan tüm klimalarınız için teknik servis hizmeti vermektedir.

Firmamız, sektörünün önde gelen firmalarından biridir. Özellikle kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı sayesinde bugüne kadar çok sayıda başarılı işe imza atmıştır. Klima alanında gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yenilikçi hizmet sunması sayesinde, sahip olduğu müşteri portföyünü her geçen gün arttırmaktadır. Bu gurura layık olmak amacıyla ise piyasanın en uygun fiyat garantisini sunmaktadır.

Klima arızalarınızı için güvenilir hizmet Gaziantep Baymak Klima Servisi;

Klimalar, çok çalıştıkları ve bakımları yapılmadıkları zaman arıza verebilirler. Bununla birlikte yanlış montaj, yanlış kullanım gibi durumlar sonucunda da arızalanabilirler. Elektrik tesisatının yetersiz olması durumlarında da arızalanmaları mümkün. Gaziantep Baymak Klima Servisi, Baymak markalı olan eski ya da yeni tüm klimalarınızın onarım ve tamirat işlemlerini yapabilmektedir. Çünkü Baymak markasının üstün teknolojisi hakkında bilgi sahibidir. Tüm personelinin bu alanda eğitim almasını sağlamıştır. Alanında uzman olan personellerimiz klima arızalarınız için en doğru tespitleri yaparak, kalıcı çözümler sunar.

Klimaların arızaları saptanırken, hangi sebeple olduğu ve doğru arıza tespiti yapılması çok önemlidir. Çünkü yapılacak yanlış tespit sonucunda ki yanlış işlemler, klimalarınızın ömrünü kısaltabilir ve çok farklı arızalarında çıkmasına neden olabilir. Bu nedenle klimalarınız arızalandığında profesyonel bir firmadan destek almanız çok önemlidir. Firmamız, tüm bunların bilincinde olarak kendini sürekli yenilemekte ve yapılan teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, işinde uzmanlaşmaktadır. Bu sayede çok sayıda müşteri portföyüne sahip olmuş ve adını çok kısa bir sürede duyurmayı başarmıştır.

Klimalarınızda oluşabilecek arızalar nelerdir;

Her klimada meydana gelebilecek genel problemlerden aşağıdaki şekilde bahsetmek mümkündür;

Yukarıda sayılan arızalar genel olarak görülen yani sık karşılaşılan problemlerdir. Bunların dışında iç ünitelerde meydana gelen bazı arızalar da bulunur. Bu arızalar, motorda ya da bunun gibi önemli parçalarda olabilir ve mutlaka deneyimli kişiler tarafından kontrol edilmelidir. Klimalarınızın büyük arızalar vermemesi için önceden bakımlarını yaptırmanız tavsiye edilmektedir. Çünkü bakım sırasında ortaya çıkabilecek arızalar tespit edilir ve bunların önlemi alınır.

Gaziantep Baymak Klima Servisi, klima arızaları ile birlikte tüm teknik ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet vermektedir. Firmamız, Gaziantep başta olmak üzere tüm semtlerine ve tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Tam donanımlı olan mobil araçları ile, arıza kaydı açtırdığınız andan itibaren bulunduğunuz yere en kısa sürede ulaşır. Bu sayede arızalarınızı kalıcı olarak en kısa sürede giderir ve mağdur olmanızı engeller. Sizler de bu hizmetlerden faydalanmak ve ekonomik fiyatlarla kaliteyi yaşayabilmek için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA