Blog

Gaziantep Bosch Klima Servisi

 

Bosch, Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen beyaz eşya markalarından biridir. Beyaz eşya ve ev aletleri alanında devleşmiş olan marka ilk olarak 1886 yılında Almanya’da kurulmuştur. Kurucusu Robert Bosch, kaliteli ve yenilikçi üretimi benimsemiştir. Bu yıldan itibaren yüksek geliri olan evlerde ilk motorlu beyaz eşya ve ev aletleri Bosch markası ile kullanılmaya başlamıştır. Bugün teknoloji devlerinden olan marka, pek çok alanda üretim, satış ve dağıtım kanalına sahiptir. Ayrıca Türkiye ve Dünya genelindeki servis ağları ile de mükemmel hizmet sunmaktadır. Üretimlerinde üstün alman teknolojisini kullanan ve sürekli geliştiren marka, bugün çeşitli klima tiplerine de sahiptir. Yeni enerji yönetmeliğine uygun olarak üretilen bu klimalar, her mevsim dilediğiniz havayı kullanabilmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Gaziantep Bosch Klima Servisi aracılığı ile bun klimalar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilir ve üstün teknik servis hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Bosch klimalarının özellikleri;

Ev tipi İnverter olarak üretilen klima çeşitleri, çeşitli odalar için farklı tasarımlar ve farklı boylarda üretilmiştir. Bununla birlikte on-off bio split ve salon tipi klima modelleri de bulunmaktadır. Bu klimaların özelliklerinden şu şekilde bahsedebiliriz;

  • Bu klimalar ile A sınıfı üzerinden enerji tüketimlerinde %35 daha fazla tasarruf elde edersiniz.
  • Bosch klimalar, diğer pek çok klimanın aksine bekleme süresinde 5 watt yerine 1 watt enerji tüketmektedir. Bu sayede %80 daha fazla enerji tasarrufu sağlar.
  • Bu klimalar, üstün teknoloji ile üretilmişlerdir ve oldukça şık bir tasarıma sahiptir.
  • Bosch klimalar, tek bir hızla çalışabilme özelliğine sahiptir ve istenilen hıza ayarlanarak, otomatik olarak çalıştırılıp durması sağlanabilir.
  • Bu klimalarda bulunan iyonizer teknoloji sayesinde filtreler her zaman havayı taze ve temiz tutar. Bu sayede hastalanma riskini de ortadan kalkar.

Gaziantep Bosch Klima Servisi ile daha sağlıklı gelecekler;

Her klima markasında olduğu gibi Bosch klimalarda da arızalanma durumu meydana gelebilir. Bununla birlikte bütün klimalar montaj, de montaj, bakım ve onarım gibi ihtiyaçlar duyabilir. Bu durumda en kaliteli ve en profesyonel hizmeti Gaziantep Bosch Klima Servisi ile elde edebilirsiniz. Çünkü firmamız, üstün Bosch teknolojisine ve kalitesi ne uygun olarak hizmet sunmaktadır. Kendini bu teknolojileri yakından takip ederek geliştirmiştir ve her personelinin de eğitim almasına ve donanımlı olmasına destek olmaktadır. Bu sayede hem kusursuz hem de profesyonel teknik servis hizmeti sunabilmektedir.

Firmamız, Gaziantep merkez ile birlikte tüm ilçe ve semtlerinde hizmet sunabilmektedir. Tam donanımlı olan mobil araçları sayesinde 7/24 yanınızda olarak klimalarınız için uygun ve ekonomik çözümler üretmektedir. Bu sayede en iyi çözüm ortağınız olmaktadır.

Yenilikçi ve kişiye özel hizmet sunan firmamız, klimalarınızın bakımlarını da yapmaktadır. Bu bakımlar eksiksiz şekilde yerine getirilir ve klimalarınızın çok daha yüksek performans ile, daha uzun ömürlü olarak çalışması sağlanır. Klimaların bu şekilde çalışabilmesi için düzenli olarak yılda iki kez bakımlarının yapılması gerekir. Firmamız, bu bakımların periyodik zamanları geldiğinde müşterilerini otomatik olarak bilgilendirir. Bu sayede klimalarınızın bakım zamanlarını takip etmek zorunda kalmadan, mükemmel hizmetin keyfini yaşayabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanabilmek için Gaziantep Bocsh Klima Servisi müşterisi olmanız ve bilgilendirme hizmeti istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Firmamız, her biri kendi alanında uzman ve donanımlı olan personel kadrosuna sahiptir. Bu nedenle klimalarınız için doğru, pratik ve ekonomik çözümler üretebilmektedir. Sizleri klimalarınız için yapılan tüm işlemlerle ilgili bilgilendirmektedir. Bu sayede güvenilir hizmet sunmaktadır. Sizler de bütün bu ayrıcalıklardan faydalanmak isterseniz, bir telefon açmanız yeterli.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA