Blog

Gaziantep Daikin Klima Servisi

 

Daikin 1950’li yıllarda Japonya’da kurulmuş olan bir firmadır. O yıllardan beri ısıtma, soğutma ve havalandırma sektörüne öncü teknoloji kullanmıştır. Ayrıca Japonya’da çok sayıda üretim ve er-ge faaliyetlerinin yapıldığı işletmeleri bulunur. Bu nedenle sürekli yenilenebilen bir teknoloji ile ürünlerini sunmaktadır. Firma dünyanın ilk paket tipi klimasını 1950’lili yıllarda bulmuştur. 60’larda ise ilk multi split klimayı kullanmaya başlamıştır. 1982 yılında ise VRF klima sistemleri ile klima sektöründe pek çok yeniliğin öncü konumuna gelmiştir. Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan firma, Avrupa’nın ve Asya’nın pek çok ülkesinde hizmet vermektedir. 1978 yılında Türkiye ile tanışan Daikin, 2011 yılında Airfel markasının tamamını satın alarak, çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olmuştur. Şu anda ise klima sektöründe Türkiye’nin en geniş ürün gamına sahip markasıdır. Merkez ofisi İstanbul’da bulunmaktadır ve toplam olarak 170 bayi, 500 adet satış noktası ve 501 adet yetili servisi ile hizmet vermektedir. Daikin markasının yetkili servislerinden biri olan Gaziantep Daikin Klima Servisi ise bu markanın kalitesine ve prestijine uygun olarak hizmet sunmaktadır.

Daikin klimalarının özellikleri;

Gaziantep Daikin Klima Servisi ile güvenilir hizmet;

Gaziantep Daikin Klima Servisi, Daikin markasına ait tüm teknolojiler ile ilgili gerekli olan tüm donanıma sahiptir. Bu sayede Daikin markasına ait olan tüm klimalarınız için bakım, onarım, montaj ve tamir hizmeti sunmaktadır. Personellerimiz gerekli olan tüm bilgi ve donanıma sahip olması nedeniyle eksiksiz ve kusursuz hizmet sunmaktadır. Firmamız, bu alanda gerekli olan tüm yetki belgelerine sahiptir. Klimalarınız için 7/24 hizmet sunan firmamız Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçelerine ve semtlerine hizmet sunabilir. Firmamızın hizmetlerinden faydalanabilmek için arıza kaydı açtırmanız yeterli olacaktır. Mobil araçlarımız en kısa sürede bulunduğunuz adrese ulaşarak, klimalarınızın sorunlarını çözecektir.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA