Blog

Gaziantep Fujitsu Klima Servisi

 

Fujitsu, 1935 yılından beri varlığını sürdüren ve bilişim sektöründe hizmet veren dünyanın en büyük markalarından biridir. Firmanın iklimlendirme teknolojilerini elinde bulunduran ortağı ise Fujitsu General’dir. Merkezi Kawasaki’de olan bu firma, 1936 yılında kurulmuştur. Klima pazarının liderlerinden olan Fujitsu General, yüksek kalite ve ileri seviye teknolojileri ile bilinmektedir. Avrupa’nın pek çok yerinde araştırma ve geliştirme merkezleri bulunur. Bununla birlikte Fransa, Japonya, Çin ve Tayland gibi ülkelerde bulunan 6 adet fabrikası ile üretim yapmaktadır. Türkiye ise Fujitsu markası ile 1994 yılında tanışmıştır. Klima üretimlerinde sürekli yenilikçi olan firma, rakiplerine yarı mamul, hizmet ve parça alanında da destek vermektedir. Bu yüksek teknoloji ve yüksek kalite ile üretilen Fujitsu klimalar için Gaziantep Fujitsu Klima Servisi destek alabilirsiniz.

Firmamız, Fujitsu markalı olan tüm klimalarınız için teknik servis ihtiyacını karşılamaktadır. Türkiye’nin önde gelen hizmet sağlayıcılarından olan firmamız, Gaziantep merkez ve ilçelerinde hizmet vermektedir. Fujitsu, her ortam için uyum sağlayabilen özelliklerde pek çok klima türüne sahiptir. Bu klimaların ikinci ellerini uygun fiyatlarla satın almak isterseniz, yine firmamızdan destek alabilirsiniz.

Teknik servis hizmetinde kalite;

Sizler de firmamızdan destek alabilmek için hemen telefon numaraları ile irtibata geçebilir, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda ikinci el klimalarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA