Blog

Gaziantep Klima Tamiri ile Klimanız Güvenilir Ellerde

 

Klimalar, özel bir teknoloji ile üretilen ve bulunduğu ortamın sıcaklığını ayarlamaya yarayan cihazlardır. Bu cihazların tam performans ile çalışabilmesi ve sağlığınızı tehdit etmemesi için bakımlarının periyodik olarak yapılması gerekir. Bu periyot genellikle yılda 2 kezdir. Klimalar bakımları yapılmadığı zaman doğru çalışamazlar ve zamanla yıpranırlar. Bu yıpranma sonucunda çeşitli arızalar meydana gelir. Bu arızaların kalıcı olarak giderilebilmesi için uzman bir teknik servis ile çalışmak, en doğru tercih olacaktır. Gaziantep Klima Tamiri, tüm markalara ait olan klimalarınızın bakımları ve arızalarının tamiri alanında profesyonel hizmet sunabilen, köklü bir firmadır.

Klima bakımı neden önemlidir;

Gaziantep Klima Tamiri ile klimanızın bakımları zamanında yaptırarak, oluşabilecek tüm arızaların önüne geçebilirsiniz. Firmamız, her biri kendi alanında uzman ve donanımlı olan personel kadrosu ile çalışmaktadır.

Klima bakımının yapılmaması ne gibi sonuçlar doğurur;

Klimaların bakımlarının yapılması sonucunda ise;

Klima bakımlarının yapılmaması sonucunda oluşabilecek arızalar nelerdir;

Bakımları yapılmamış olan klimalarınızın, zamanla arızalanma yaşatacağını belirtmiştik. Şimdi bu arızaların neler olabileceğini açıklayalım;

Yukarıda anlattığımız tüm sorunlar, klimalarınızın ömrünü kısalmasına neden olur. Bu sorunların çözülmesi için de profesyonel ve işini bilen bir teknik servise ihtiyacınız vardır. Gaziantep Klima Tamiri, her markaya ait olan klimalarınızın tamiri yapabilen bir firmadır. Çünkü firmamız, gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir. Bu sayede profesyonel hizmet sunabilmektedir. Ayrıca klima sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek, bilgi sahibi olmaktadır. Bu da işin doğru yapabilmesini sağlar. Firmamız, tüm personelinin eğitim ve gelişimini yakından takip ederek gereken desteği vermektedir. Bu nedenle tüm personelleri güler yüzlüdür ve işini bilen kişilerdir.

Firmamız, Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçelere haftanın yedi günü ve yirmi dört saati hizmet vermektedir. Firmamızın profesyonel tamir hizmetinden faydalanabilmek için telefon numaralarını aramanız ve arıza kaydı açtırmanız yeterli olacaktır. Mobil araçlarla gezen ekiplerimiz arıza kaydınız ulaştığı andan itibaren en kısa sürede bulunduğunuz yere gelecek ve gereken işlemleri yapacaktır. Klima sorunlarınızın kalıcı ve etkili bir şekilde çözülmesini istiyorsanız, hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA