Blog

Gaziantep Klimacı ile Farkı Yaşayın

 

Klimaların bakımlarının yapılması gerektiğini artık hepimiz biliyoruz. Hatta düzenli olarak çalışabilmeleri ve sık sık arızalanmaması için bu bakımların yılda iki kez yapılması gerekir. Bakımlarının yapılması için de profesyonel bir teknik servisten destek almanız önemlidir. Çünkü bakımları sırasında yapılan işlemler çok önemlidir ve eksiksiz olarak yapılması gerekir. Bu sayede klimalarınızın arızalanması mümkün olan her yeri tespit edilir ve temizlenmesi gereken her yeri temizlenir. Bu nedenle bakımlarınızı yapan kişilerin ne yaptığını bilmesi çok önemlidir. Gaziantep Klimacı bakımlarınızın, onarımlarınızın ve teknik servis hizmetlerinizin en iyi şekilde sunulduğu bir firmadır. Firma, tüm markalara ait olan klimalarınızın bakımlarını ve onarımlarını en iyi şekilde yerine getirir. Bu işlemleri nasıl yaptığını açıklayalım;

Firmanın ayrıcalıkları nelerdir;

Firma klimaların bakımları, onarımları ve teknik servis ihtiyaçları için profesyonel destek sunmaktadır. Çünkü firmanın sahip olduğu tüm personeller kendi alanında deneyimli ve uzman olan kişilerdir.

Klimanın ortaya çıkışı nasıl olmuştur;

Eskilerde çok fazla tercih edilmeyen klimalar son zamanlarda pek çok evde ve pek çok iş yerinde kullanılmaktadır. Peki son teknoloji ile üretilen ve gerçekten konforlu bir yaşam alanı sağlayan bu klimaların ortaya nasıl çıktığını biliyor musunuz?

Klima aslında eski zamanlardan beri pek çok farklı şekilde kullanılmıştır. Mesela bazı kabileler palmiye ağaçları ile serinlemeye çalışmışlardır. Ünlü Roma hamamlarında ise hem ısınma hem de soğuma için özel bir teknik bulunmuştur. Tarihte bunun gibi pek çok örnekle karşılamak mümkündür. Ancak klimayı aslında ilk icat eden Leonardo Da Vinci’dir. Patronunun karısı için su ile çalışan bir sistem keşfeden Da Vinci, aslında yüz yılın buluşunu gerçekleştirmiştir. Bu sistem klimadan d aha çok fan olarak adlandırılmıştır. 1902 yılına geldiğimizde ise Carrier’in yeni bir klima mantığı geliştirdiğini görürüz. Bir matbaanın kağıtlarını soğuk ortamda kalmasını sağlaması için 30 tonluk dev bir klima üretmiştir. Bunun arkasında bir tiyatro salonunun soğutma sistemi için kullanılan klima, zaman içinde bugün ki yerini almıştır.

Carrier’in buluşuna kadar pek çok bilim adamı klimanın icadı ile ilgilense de başarılı olamamıştır. Çünkü kullanımı oldukça kolay olan bu klimaların üretilmesi ve sistemi oldukça zordur. Klimalar günümüzde iki farklı şekilde kullanılmaktadır. Sabit olmayan ve split yani monte edilen klimalar şeklindedir. Bankalarda ve pek çok iş yerinde kullanılan büyük ve yer değiştirebilen klimalar normal olanlardır. Duvara monte edilen ve iç ve dış olmak üzere iki parçadan oluşan klimalar ise split klimalardır. Günümüzde en çok kullanılan klima çeşidi split klimalardır.

Klimanın doğru kullanımı için püf noktalar;

Gaziantep klimacı, klimalarınızın montajı, bakımı ve onarımı sırasında sizlere nasıl doğru kullanabileceğiniz hakkında çeşitli püf noktaları açıklamaktadır. Bu sayede firmamızdan güvenilir hizmet alabilirsiniz. Bu püf noktaları şu şekilde açıklayabiliriz;

Sizler de Gaziantep klimacı ile ayrıcalıklı hizmetten faydalanmak ve uygun fiyatların tadını çıkarmak için hemen iletişime geçebilir, firmamızın telefon numaralarından 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA