Blog

Gaziantep Vaillant Klima Servisi ile Kaliteyi Yaşayın

 

Vaillant 1874 yılında Almanya’da kurulmuş olan bir markadır. Kurulduğu günden itibaren ısıtma ve havalandırma sektöründe hizmet vermiştir. Kaliteli ve kullanışlı olan ürünleri sayesinde çok kısa bir süre içinde adını duyurmayı başarmıştır ve bugün dünya devlerinden biri haline gelmiştir. Dünyanın pek çok yerinde üretim tesisleri ve satış ve servis ağı bulunan Vaillant, Asya pazarına 2007 yılında Çin’de kurduğu fabrikası ile girmiştir. Hollanda, Avusturya, Fransa, Belçika gibi ülkelerde ise 1970 yılından beri varlığını sürdürmektedir. Vaillant üretimlerinde müşterilerine yenilenebilir enerji, enerji tasarrufu ve çevre dostu ısıtma ve havalandırma ürünleri sunmaktadır. Markanın Türkiye macerası ise 1992 yılında İstanbul’da başlamıştır. Gaziantep Vaillant Klima Servisi, Vaillant markasına sahip olan tüm klimalarınızın teknik servis ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Vaillant klimaların özellikleri nelerdir;

Gaziantep Vaillant Klima Servisi faydaları;

Firmamız, Vaillant’ın kalitesine ve verimliliğine uygun olarak hizmet sunmaktadır. Gaziantep Vaillant Klima Servisi ile üstün teknik servis hizmetinin keyfini yaşayabilirsiniz. Firmamız Gaziantep’te kurulmuştur ve tüm ilçeleri ile birlikte tüm semtlerine ulaşabilmektedir. Geniş servis ağı sayesinde bulunduğunuz adrese en kısa sürede ulaşım sağlayarak klimalarınızın ihtiyaçları için kalıcı ve etkili çözümler üretebilmektedir.

Sizler de bütün bu faydalardan uygun fiyat garantisi ile yararlanabilmek için Gaziantep Vaillant Klima Servisi ile irtibata geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA