Blog

Gaziantep Vestel Klima Servisi

Gaziantep Vestel Klima Servisi

Gaziantep Vestel Klima Servisi ile Güven ve Kalite

 

Vestel, Türkiye üretimi ile ünlü olan bir markadır. Beyaz eşya alanında devrim yaratan Vestel, yeni teknolojileri üretimlerinde kullanması ile ünlüdür. Türkiye ve dünya da en çok sevilen markalardan ola Vestel’in klimaları da son teknoloji ile üretilmektedir. İnverter klima olarak adlandırılan bu klimaların oda sıcaklığına göre kendini ayarlama özelliği bulunur. Bu sayede klimalar daha uzun ömürlüdür ve daha az enerji harcar.

Vestel’de iki çeşit klima bulunur. Salon tipi ve ev tipi inverter klimalar olmak üzere iki gruptur ve bu klimaların fiyatları da oldukça uygundur. Daha az enerji harcayan ve kendi kendine ısısını ayarlayabilen bu klimaları tercih edebilirsiniz.

Gaziantep Vestel Klima servisi ise, Vestel markalı tüm klimalarınızın bakım, montaj, arıza, yer değişimi gibi ihtiyaçları için hizmet sunan, kaliteli bir teknik servistir. Kalite ve güven ilkeleri ile yola çıkan firmamız, kurulduğu günden bugüne kadar çok sayıda projede yer almış ve adını kısa sürede duyurmayı başarmıştır. Bu sayede Gaziantep’in en çok tercih edilen firması olmuştur ve bunun gururunu yaşamaktadır. Firmamız, bu gurura layık olmak amacı ile uygun fiyatlar ve çeşitli kampanyalar da sunmaktadır. Vestel markalı eski ya da yeni tüm klimalarınız için firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Firmamızın sizler için sunduğu hizmetlerden ve detaylarından aşağıdaki şekilde bahsedelim;

Gaziantep Vestel klima servisi montaj hizmeti;

Firmamız, Vestel markalı klimalarınızın montajları için güvenilir hizmet sunmaktadır. Klimaların doğru ve tam performanslı çalışabilmesi için doğru şekilde ve doğru yerlere monte edilmesi gerekir. Firmamız, bu konuda oldukça deneyimli ve alanında uzman olan personellerini görevlendirmektedir. Bu sayede klimalarınız, bulunduğunuz ortamın en iyi yerine ve eksiksiz şekilde monte edilir. Bu hizmetimiz sayesinde montaj hataları en az seviyeye indirilmiş olur.

Bakım hizmeti;

Gaziantep Vestel Klima Servisi, Vestel markasına ait olan eski ya da yeni tüm klimalarınızın bakımlarını yapabilmektedir. Bu bakımlar sırasında gerekli olan tüm temizlik işlemleri yerine getirilir ve arızalanabilecek olan parçalar tespit edilir. Değişmesi gereken parçalar varsa, sizlere bunun bilgisi verilir ve onayınız alınır. Değişim işlemi sırasında kullanılan tüm yedek parçalar orijinal ve garantilidir. Bu sayede klimalarınızı uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca bakım işlemleri periyodik olarak yapılmalıdır. Yılda iki kez yapılan bu bakımlar için firmamız tarafından özel hizmet sunulmaktadır. Klimalarınızın bakım zamanları geldiğinde otomatik olarak firmamız tarafından bilgilendirilirsiniz. Bu sayede zaman takip etmek zorunda kalmazsınız. Klimalarınızı bu bakım işlemi sonucunda çok daha az enerji ile saha uzun yıllar çalışabilir.

Yer değiştirme hizmeti;

Firmamız, Vestel markalı klimalarınızın yer değişim işlemlerini de profesyonel olarak yapabilmektedir. Bu işlemler yapılırken deneyimli olan personellerimiz hizmet verir. Klimalarınızın doğru yerlere monte edilmesi, montaj hatalarından kaynaklanan sorunların önüne geçer ve daha az enerji harcamasını sağlar. Ayrıca sağlığınız için de önemlidir. Bütün bunların bilincinde olarak hizmet veren firmamızdan, sorusuz yer değiştirme hizmeti alabilirsiniz.

Onarım hizmeti;

Gaziantep Vestel Klima Servisi, Vestel markasına sahip olan tüm klimalarınızın arızaları için de kaliteli hizmet sunmaktadır. Klima arızalarının doğru olarak tespit edilmesi çok önemidir. Firmamız, bu alanda tüm eğitimleri ve gerekli olan bilgileri edinmiştir. Personellerinin bu alanda eğitim almasına da destek olmaktadır. Bu sayede arızaları doğru olarak tespit eder ve sorunları kalıcı olarak çözüme kavuşturur.

Sizler de firmamızın bütün bu hizmetlerinden faydalanmak için hemen telefon numaralarından iletişime geçebilir, uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA