Blog

Üstün Hizmet Gaziantep York Klima Servisi ile Kapınızda

 

York, klima üretim ve satışı yapan, dünyaca ünlü bir markadır. Firmanın çok sayıda klima çeşidi bulunmaktadır. A sınıfı enerji tüketimine sahip olan markanın ürünleri oldukça kaliteli ve uygun fiyatı ile tanınmaktadır. York markası ile satılan klima çeşitleri ise duvar tipi klima, salon tipi klima, kaset tipi klima, kanal tipi klima ve vrf sitemleri şeklindedir. York markalı olan tüm klimalarınız için teknik servis ihtiyaçlarınızı ise Gaziantep York Klima Servisi ile karşılayabilirsiniz.

Klimalar ne zaman kullanılmaya başlamıştır;

Klimalar, aslında yüzyıllar öncesinde vardır ve insanoğlu tarafından çeşitli şekillerde kullanılmıştır. Örneğin ilk insanlar, vücut ısılarını hem yaz hem de kış aylarında korumak için hayvan postlarından yararlanmışlardır. Ünlü Fin hamamlarında ise yine yüzyıllar öncesinde soğutma ve ısıtma sistemleri kullanılmıştır. Bununla birlikte bazı yerli kabilelerin palmiye yaprakları ile serinledikleri görülmektedir.

İlk klima sistemi ise Leonardo Da Vinci tarafından icat edilmiştir. Arkadaşının karısı için yaptığı ve su ile çalışan soğutma motoruna fan ismi verilmiştir. Bu icattan sonra pek çok bilim adamı klimayı geliştirmeye çalışmış ancak başarılı olamamıştır. Çünkü klimalar üstün teknoloji gerektiren ve yapılması zor olan cihazlardır.

İlk modern klimanın gelişimi ise Carrier tarafından 1902 yılında gerçekleşmiştir. Carrier ilk olarak 30 ton ağırlığındaki klimasını bir kâğıt fabrikasından kullanmış ve ortamın soğumasını sağlamıştır. Bunun ardında geliştirilen klima sistemi ilk olarak New York’ta bir tiyatro salonunda kullanılmıştır. Hatta salonun girişinde, bu salonun sıcaklığı 30 derecedir şeklinde yazmaktadır.

Bu icatlardan sonra klimalar zaman içinde daha küçük boyutlara gelmiş ve geliştirilmiştir. Günümüzde yüksek teknoloji ile üretilen klimalar, her ortam için farklı olan çeşitlere sahiptir. İsterseniz iş yeriniz için isterseniz de ev ortamında kullanabileceğiniz pek çok klima türüne, uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Kaliteli hizmetin adresi;

Gaziantep York Klima Servisi, York markasına sahip olan tüm klimalar için bakım onarım, montaj, de montaj, yedek parça gibi teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Firmamız, alanında uzman olan bir personel kadrosuna sahiptir. Bu nedenle kaliteli ve profesyonel hizmet sunabilmektedir. Klima alanında yapılan tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, bilgi sahibi olur. Bu sayede ihtiyaçlarınıza uygun hizmetler verir.

Klimaların arızalarında doğru tespit yapabilmek, bakımları sırasında eksiksiz işlem yapabilmek ve montajını doğru şekilde yapabilmek oldukça önemlidir. Büttün bunlar için mutlaka profesyonel bir destek almanız gerekir. Firmamız, York markasına sahip olan eski ya da yeni tüm klimalarınız için teknik servis hizmeti sunabilmektedir. Bunun için gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir.

Gaziantep ve çevresinde hizmet sunabilen firmamız, haftanın yedi günü ve yirmi dört saati yanınızda olmaktan onur duymaktadır. Uygun fiyatları ile göz doldururken, klimalarınız için kalıcı çözümler üretmektedir. Klima arızalarınız için doğru ve yerinde tespit yapmaktadır. Bakım ve onarım sırasında yapılan tüm işlemleri personellerimiz tarafından sizlere aktarılır. Bu sayede klimalarınız için hangi işlemin yapıldığını bilerek, ne için para ödediğinizin farkına varabilirsiniz. Firmamız, aynı zamanda klimalarınızı doğru olarak kullanabilmeniz için gerekli olan tüm bilgileri de sunar. Bu sayede sahip olduğunuz klimaları daha uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Gaziantep York Klima Servisi, piyasadaki diğer firmalara göre en yenilikçi hizmeti sunmaktadır. Firmamız, klimanızın bakım zamanları geldiğinde sizleri otomatik olarak bilgilendirir. Bu sayede bakım dönemlerini takip etmek zorunda kalmazsınız. Sizler de hem ekonomik hem de kaliteli bir teknik servis hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA