Gazaintep Gree Klima Servisi

Gazaintep Gree Klima Servisi

Gazaintep Gree Klima Servisi

 

Gree markası 1991 yılında Çin’de kurulmuştur. Bireysel klimalar, merkezi klimalar, hava kaynaklı ısıtıcılar, buzdolabı ve ev aletleri gibi geniş ürün yelpazesine sahip olan firma, uluslararası kalitede üretim yapmaktadır. Geniş kapsamlı AR-GE çalışmaları ve üstün teknolojisi ile dünya devi olan marka bugün 60’dn fazla ülkede hizmet vermektedir. GREE, TOSOT ve KİNGHOME markalarına sahip olan ürünlerin üretimlerini yapan Gree, bugün 7 tanesi Çin’de, diğeri Pakistan’da ve diğeri de Brezilya’da olmak üzere toplam 9 adet üretim tesisine sahiptir. Yıllık üretim kapasitesi ise bireysel klimalarda 60 milyon ve merkezi klimalarda 5,5 milyondur. Bu kadar fazla üretim kapasitesine sahip olan ve dünya genelinde dev bir marka olan Gree, dünya genelinde de geniş servis ağına sahiptir. Türkiye’deki en köklü teknik servis firması ise Gaziantep Gree Klima Servisi olarak anılmaktadır.

Klima alanında büyük buluşlar yapan Gree, günümüze bakıldığında 5000 adet buluşun ve 5.600’den fazla patentin sahibidir. Bu nedenle yeni teknolojilerin dünya çapında öncüsü konumundadır. Gree Klima markası Türkiye’ye 2016 yılının Ocak ayında adım atmıştır ve TLC Klima asıyla anılmaktadır. Markanın Türkiye için sunmuş olduğu klimalar duvar tipi, multi sistem, ticari ve vlf klima sistemleri çeşitlerindedir.

Gree Klima Özellikleri Nelerdir;

Gaziantep Gree Klima Servisi ile üstün ve teknolojik hizmet;

Gaziantep Gree Klima Servisi, bu üstün teknoloji ile üretilen Gree markasına yakışan kalitede ve profesyonellikte hizmet sunmaktan onur duymaktadır. Çünkü firmamız, bu alanda gerekli olan tüm teknik bilgiye ve donanıma sahiptir. Aynı zamanda tüm personelinin de kendi alanında uzman ve donanımlı olması için sürekli eğitim ve geliştirme politikası uygulamaktadır. Bu sayede klimalarınızın teknik servis ihtiyaçlarını, üstü düzey seviyede karşılayabilmektedir.

Firmamız, Gree markalı klimalarınız için bakım, onarım, montaj, de montaj, arıza gibi tüm teknik servis ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Gree markalı klimalarınızda meydana gelebilecek tüm arızalar için firmamızdan 7/24 destek alabilirsiniz. Gaziantep merkezde kurulan firmamız, tüm bölge ve semtlere hizmet sunmaktadır.

Bakım ve onarımlarınız için firmamızın teknik destek hattına arıza kaydı açabilirsiniz. Tam donanımlı olan mobil araçlarımız ile bulunduğunuz yere anında ulaşım sağlayarak, tüm arızalarınızı profesyonel şekilde giderebiliriz. Çünkü personellerimiz, Gree markalı tüm cihazlarınızda oluşabilecek arızalar hakkında tüm bilgi donanımlarına sahiptir. Bu sayede cihazlarınızda oluşabilecek sorunlar doğru olarak tespit edilir ve kalıcı olarak giderilir. Klimanızda değişmesi gereken parçalar için sizin onayınız alınır ve eyerine orijinal parçalar takılır. Takılan bu parçalar firmamızın garantisi altındandır.

Sizler de bütün bu hizmetlerden faydalanabilmek için Gaziantep Gree Klima Servisi ile iletişime geçebilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA