Services

Gaziantep Viessmann Kombi Servisi

Gaziantep Viessmann Kombi Servisi

Gaziantep Viessmann kombi servisi, Viessmann marka kombilerinizin doğru ve verimli çalışması için çözüm ortağınız. Kombinizin kurulumu, bakımı ve onarımında kaliteli ve güvenilir bir servis hizmeti ile yanınızdayız.

Özellikle teknik donanımı yüksek kombilerin çok daha dikkatli bir servis hizmetine ihtiyaç duyduğunu bilerek sunduğumuz servis hizmetimizin kalitesinin sürekliliğini sağlamak için tüm marka güncellemelerini yakından takip ediyoruz.

1917 yılında kurulan Viessmann da günümüz ısıtma sektörünün ihtiyaçlarını sürekli olarak analiz ediyor ve bu doğrultuda kendini geliştiriyor. Hal böyle olunca bize de kombileri, Viessmann markasını ve markanın kendine has yeniliklerini tanımak ve tüm öğrendiklerimizi bilgi birikimimize eklemek kalıyor. 12 bin çalışan ile global bir satış ağına sahip olan Viessmann, ülkemizde de ciddi bir yatırım yapmış durumda. Tüm dünyaya sunduğu üst seviye teknolojik imkanları ülkemizde satışa sunduğu kombilerde de kullanıyor. Özellikle yoğuşma teknolojileri konusunda hayli önemli çalışmalar yapan markanın tasarrufa odaklanmış pek çok yeni modeli bulunuyor. Hem çevre kirliliği ve küresel ısınma gibi büyük problemler hem de artan tasarruf ihtiyacı göz önüne alındığında daha çevreci ve ekonomik modellere olan ihtiyacın arttığı da inkar edilemez bir gerçek.

Daha verimli ve daha modern bir kombi ise daha kompleks bir yapı, otomasyonu daha çok barındıran bir çalışma sistemi anlamına geliyor. Elektronik devreler ve otomasyon parçalar arttıkça arıza ihtimali de artmakta. Bu nedenle bu cihazların daha dikkatli ve bakımlı kullanılması aynı zamanda da periyodik olarak bakım hizmeti alması gerekir. Gaziantep Viessmann kombi servisi, hem bakım hem de onarım hizmeti ile Viessmann kombinizden olabildiğince uzun bir süre faydalanmanıza yardımcı olur.

Kombi Hakkında Merak Edilenler

·         Kombi Nedir?

Isınma ve sıcak su ihtiyacı bulunan, kullanım maksadı ne olursa olsun (konut, iş yeri, atölye, v.b.) her mekanın bu ihtiyaçlarını karşılamak üzere kullanılan, elektrik, su ve gaz kullanan cihazlardır. İngilizce combined yani birleştirilmiş anlamına gelen kelimeden gelmektedir. İçerisinde mekanik ve elektronik donanımı bulunan kombiler genellikle bir duvara asılarak monte edilirler. Elektrik yardımı ile yanma odasına alınan gazı yakar ve suyu ısıtarak sisteme pompalar.

·         Kombi Güvenli midir?

Kombi, doğru kurulduğu ve düzenli olarak bakımları yapıldığı takdirde son derece güvenli bir cihazdır. Gaziantep kombi servisi de size bu hizmetleri fazlası ile sağlamaktadır. Ayrıca günümüzde son teknoloji ile üretilen kombilerde ileri seviye güvenlik mekanizmaları da yer almaktadır. Yine de çok daha güvenli bir kombi için doğru kurulum, doğru kullanım ve doğru bakım şarttır.

·         Kaç Çeşit Kombi Vardır?

Çalışma prensibine göre kombiler temelde, bacalı, hermetik, baca fanlı yani yarı hermetik olarak üçe ayrılırlar. Günümüzde ise bu kombilerin yanına yoğuşmalı kombiler de eklenmiştir. Pek çok avantajlı özelliği ile yoğuşmalı kombiler öne çıkmaktadır. Ayrıca ateşleme sistemi olarak da kombiler ikiye ayrılır. Bunlar; pilot alevli ve elektronik ateşlemelidir. Viessmann kombi Gaziantep servisi, son teknolojiden sonuna kadar faydalanan ve kombilerinde yenilikçi uygulamalardan kaçınmayan Viessmann marka kombilerinin tümünün güncel özelliklerine hakim durumdadır.

·         Yoğuşmalı Kombinin Avantajı Nedir?

Yoğuşmalı kombilerde öne çıkan en büyük özellik düşük tüketimdir. Tüketimi düşük olmasına rağmen verimi çok daha yüksektir. Klasik kombilerde dışarıya atılan yanma sonrası oluşan buharı tekrar işleyerek birim miktardaki gazdan verim miktarını yükseltir. İlk alımda klasik kombilere göre daha pahalı olsa da yoğuşmalı kombiler aradaki farkı çok kısa bir sürede amorti eder.

·         Kombi Sadece Doğalgazla mı Çalışır?

Kombiler gaz ile çalışır. Bu da bir kombinin LPG yani mutfak tüpü ile de çalışabileceği anlamına gelir. Bir dönem pek çok apartman dairesinde görülen tüplü şofbenler için kombinin atası da denilebilir. Yalnız kombiler, hem sıcak su hem de kalorifer özelliklerinin olması ile onlardan ayrılırlar. Yalnız standart bir kombiyi tek bir mutfak tüpü ile çalıştırmak mümkün olmayabilir. Servis desteği almadan kesinlikle kombinizin kullanım özellikleri ile uğraşmayın. Kendiniz çözüm bulamadığınız noktalarda hiç çekinmeden Gaziantep Viessmann kombi servisi güvencesi ile kaliteli bir servis hizmeti alabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Vaillant Kombi Servisi

Gaziantep Vaillant kombi servisi, yüksek Alman teknolojisi ile üretilmiş olan modern kombilerinizin de kurulum, bakım ve onarım hizmetlerini en doğru şekilde yerine getirme amacı ile kaliteli hizmet veriyor.

Gelişen teknoloji, karmaşık elektronik devrelerin daha çok kullanılması ve otomasyon sistemlerin de artması anlamına geliyor. Daha kompleks bir yapı ile çalışan son teknoloji ürünü kombilerin, uzun ömürlü ve de verimli olmalarını sağlamak ise bilinçli bir servisin ana görevidir.

Vaillant, kombilerindeki üstün Alman teknolojisini geliştirmek için oldukça fazla yatırım yaparak araştırma ve geliştirme faaliyetlerini devam ettiren bir marka. 1874 yılında Almanya’da kurulan Vaillant, o günden bugüne ısıtma ve havalandırma sektörüne büyük katkılar sağlıyor. Logosunun yeşil rengi ve logosundaki yaban tavşanı figürü ile bilinen Vaillant, kendini kombinin mucidi olarak lanse ediyor.

Ülkemizde 1992 yılı itibari ile hizmet vermeye başlayan marka, büyük şehirlerimizde bölge müdürlükleri kurarak ülkemiz ısıtma ve havalandırma sektörüne büyük bir yatırım ile girdi. Özellikle tasarruf odaklı yenilikler için araştırma ve geliştirme faaliyetleri gerçekleştiren Vaillant, kombilerinin iç mekaniğine verdiği önem kadar dış tasarım estetiği üzerinde de duruyor.

Gaziantep Vaillant kombi servisi, bir şekilde arızalanması mümkün olan kombinizin, sağlıklı bir şekilde onarılması için de hizmet veriyor. Her ne kadar uzun ömürlü ve verimli kullanım için tasarlanıyor olsalar da Vaillant kombilerin de arızalanması mümkündür. İşte burada devreye biz giriyor ve anlık mutsuzluğunuzu büyük bir memnuniyete dönüştürüyoruz. Peki, bizim onarım hizmetindeki farkımız ne? Kombi onarımında nelere dikkat edilmeli?

Gaziantep Vaillant Kombi Servisi Farkıyla Onarım Hizmeti

Doğru teşhis ve doğru müdahale ile yapılmış gerçek bir onarım için Gaziantep Vaillant kombi servisi kendini geliştirmekten ve her daim yeniliklerden haberdar olmak için eğitim olanakları oluşturmak asla yorulmaz. Doğru bir kombi onarım hizmeti aldığınızı anlamanız için bizi yakından tanımanız yeterli olacaktır.

 • Servis hizmeti için gelen personelimiz, adresinizdeki ürünün tüm model özelliklerine kesinlikle hakimdir. Mevcut kombi modelinizin tüm çalışan aksamını tanır ve muhtemel arıza noktalarını önceden tanımlamış olarak adresinize gelir.
 • Modern yoğuşmalı kombilerin ve klasik hermetik kombilerin çalışma prensipleri farklı olduğu gibi iç aksam şeması da farklıdır. Bu yüzden her marka ve modelin farklı alet, cihaz veya makine ihtiyacı olması muhtemeldir. Atölyemizde zengin bir ekipman çeşitliliğimiz olduğundan emin olabilirsiniz.
 • Müşteri ilişkilerine hayli önem veriyoruz. İşimiz sadece kombinizi onarmak değil, aynı zamanda sizlerin de aldığınız hizmetten tam anlamı ile memnun kalmanızı da önemsiyoruz.
 • Son derece şeffaf çalışıyoruz. Bize merak ettiğiniz her şeyi rahatlıkla sorabilirsiniz.
 • Gaziantep kombi servisi, işinin ehli uzman personeller ve modern teçhizatıyla her türlü servis hizmetini kaliteli bir şekilde sağlar.

Vaillant Kombi Onarımında Bilmeniz Gerekenler

Onarım oldukça profesyonel ve ciddi yaklaşılması gereken bir iştir. Vaillant kombi Gaziantep servisi, gerekli ciddiyet ve uzmanlıkla onarım hizmetini yerine getirir. Onarım öncesinde, onarım esnasında ve onarım sonrası kontrollerde dikkat edilmesi gereken önemli hususlar vardır.

 • Onarım işlemine başlanmadan evvel cihazın arızası ile ilgili tüm bilgiler derlenmelidir. Aksak çalışma, çalışmama, duraklama ya da hiç açılmama gibi problemlerin varlığı müşteriden dinlenmeli ve not edilmelidir.
 • Ön tanıma göre arıza kaynağının net teşhisi mümkün değilse uygun teçhizatla kombinin dış muhafazası açılmalı ve iç aksam görünür hale getirilmelidir.
 • Arıza tanımı yapılırken mutlaka tüm güvenlik önlemleri alınmalıdır.
 • Arıza kaynağı tespit edildikten sonra bir söküm işlemi yapılması gerekiyorsa gaz ve elektrik bağlantısı mutlaka kesilmelidir.
 • Parça değişimi yapılacaksa orijinal parça temin edilmelidir.
 • Onarım işlemi tamamlandıktan sonra kombi açık halde iken, özellikle parça değiştirildi ise, cihazın çalışması ve parçanın uyumu kontrol edilmelidir. Bu işlem esnasında da güvenlik önlemi mutlaka alınmalıdır.
 • Gerekli kontroller yapıldıktan sonra kombinin tüm montajı yapılmalı ve bir süre daha kombinin hem sıcak su hem de kalorifer ısıtması denenmelidir.

Gaziantep Vaillant kombi servisi, size güvenilir, kaliteli ve uzman onarım hizmeti sunar. Siz de uzun ömürlü ve verimli bir kombiniz olsun istiyorsanız bizim profesyonel servis hizmetimizden istifade edin.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Termodinamik Kombi Servisi

Gaziantep Termodinamik kombi servisi, güvenilir servis hizmeti sağlayıcınız olarak, Termodinamik markalı tüm kombilerinizle en doğru şekilde ilgileniyor. Yerli ve milli ürünlerin kullanımının son dönemlerde çok daha fazla teşvik edildiği göz önüne alındığında, Termodinamik marka kombilerin daha fazla evde rastlanılır olması da gayet doğal bir durum.

Giderek kullanımı yaygınlaşan yerli kombilerin, global ölçekteki ısıtma sektörünün temsilci markalarınca üretilen kombilerden aşağı kalır yanı yok. 1992 yılı itibari ile bu sektöre dahil olan Termodinamik, ilk dönemde kat kaloriferi üreterek piyasaya katkıda bulundu.

Geçen zaman ile birlikte büyüyen ve gelişen marka günümüzde 200 çalışan ve 22 000 metrekare alan üzerine kurulu modern üretim tesislerine sahip. Araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile birlikte ürün gamını da genişleten Termodinamik, katı ve sıvı yakıtlı, doğalgazlı merkezi sistem kazanlar, manuel yükleme ve otomatik yükleme sürücü opsiyonlu katı yakıtlı kat kaloriferleri, konvansiyonel, yoğuşmalı ve elektrikli kombiler, hermetik doğalgazlı şofben, termosifon, panel radyatör, termoboyler, ani su ısıtıcı ve split klima çeşitleri üretiyor.

Bunca ürün çeşidinin hepsinde Gaziantep Termodinamik kombi servisi bilgi sahibi olarak ihtiyacınız olan kurulum, bakım ve onarım hizmetini sağlıyor. Termodinamik markası pek çok ülkeye de ürün ihraç eder konuma gelmiştir. Özellikle Türki devletlere ciddi miktarda ürün ihracı olan marka, Avrupa ve Amerika’da da satış faaliyetlerine devam ediyor. Son teknoloji sistemlere sahip Termodinamik kombilerin verimli kullanımı için en önemli detaylardan biri de bakımdır. Bakımlı bir kombi sizi asla üzmez.

Gaziantep Termodinamik Kombi Servisi Farkıyla Bakım Hizmeti

Bir kombinin periyodik bakımlarının ihmal edilmesi muhtemel arızaların ve masrafların peşinen kabul edilmesi anlamına gelir. Termodinamik kombi Gaziantep servisi, periyodik kombi bakımında profesyonel hizmet sunarak sizi olası büyük arızalardan ve masraflardan kurtarıyor. Periyodik bakım hizmetini işin ehli bir servisten alarak doğru bir atmış olursunuz. Peki, bizi bakım hizmetinde farklı kılan nedir?

 • Güvenin ne kadar zor kazanıldığı ve ne kadar kolay kaybedildiğinin farkındayız. Bu nedenle size öncelikle güvenilir servis hizmeti sunuyoruz.
 • Uzman bakım hizmeti ise sizin en çok önem vermeniz gereken özelliğimiz. Markayı, ürünü ve modeli tanımak, bakımı yapılacak kısımları ve bakım şeklini bilmek son derece önemli. Kendimizi sürekli eğiterek ve geliştirerek uzmanlığımızı sürekli muhafaza ediyoruz.
 • Uygun bakım hizmeti de son derece önemli. Kombi bakım maliyetlerine gereksiz ilaveler yaparak faturanızı şişirmiyoruz. Değişmeye ihtiyacı olmayan bir parçayı değiştirmeye kalkmıyoruz.
 • Şeffaf hizmet de gurur duyduğumuz özelliklerimizdendir. Her türlü sorunuza gönül rahatlığı ile cevap verebiliyoruz. Sahip olduğumuz tüm bilgilerden sizin de istifade etmeniz gerektiğinizi düşünüyoruz. Dolayısıyla bakım öncesi, bakım esnası ve bakım sonrasında bize sorduğunuz tüm soruları içiniz rahat edecek şekilde cevaplıyoruz.
 • Doğru ekipmanla müdahale ediyoruz. Kombinizin kendine has alet veya cihaz ihtiyacı varsa emin olun bizde o mevcuttur. Kombinize zarar verecek uygulamalardan kaçınıyor, profesyonel ekibimiz ve profesyonel ekipmanımızla bakım yapıyoruz.

Termodinamik Kombi Bakımında Nelere Dikkat Edilir?

Kombilerin periyodik bakımında Gaziantep kombi servisi sizi tatmin edecek kalitede bir hizmet sunar; ama sizin de bakım esnasında yapılan işlemler konusunda bilgi sahibi olmanızdan tarafız.

 • Kombi bakımına başlamadan evvel kombinizin yanma durumu, sıcak su ve kalorifer tesisatı için ayrı ayrı denetlenir.
 • Bu aşamadan sonra ise kombinizdeki sızdırması muhtemel noktaların kontrolüne geçilir. Tüm bağlantı noktaları dikkatlice kontrol edilir.
 • Kombinizin dış muhafazası açılır ve iç sistem görünür hale getirilir. Açılan kombinizin içindeki tozlar temizlenir.
 • Kombinizin içerisindeki elektrikli ve elektronik aksam kontrol edilir.
 • Kombinizin baca fanı kontrol edilerek temizlenir.
 • Muhafazası açık bir şekilde bakımına devam edilen kombinizdeki genişleme tankı kontrol edilir ve basıncı ayarlanır.
 • Son olarak kombinizin kalorifer dönüş hattındaki filtre temizlenir ve dış muhafaza yerine takılır.

Bu genel bakım ve kontrollerin haricinde Termodinamik kombinizin modeline has kontrol ve bakımları da Gaziantep Termodinamik kombi servisi tarafından dikkatlice yapılır. Size de kombinizin keyfini sürmek kalır.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Sharp Kombi Servisi

Gaziantep Sharp kombi servisi, dünyada sağlamlığı ile bilinen Japon teknolojisinin ihtiyaç duyduğu modern bakım ve tamir ihtiyacını karşılamak üzere hizmet veriyor. Kimi teknolojilerin kullanımlarının yaygın olmaması nedeni ile modern cihazlarınız profesyonel bakım ve onarıma ihtiyaç duyduğunda zorluk yaşanabilir. Servisimiz bu zorlukların birlikte üstesinden gelebilmek için sektörün içerisindeki tüm markalara olan hakimiyetini sürekli güçlendiriyor.

Sharp kombi de ülkemizde iklimlendirme ve diğer elektronik cihaz ihtiyaçlarında tercih edilen Shap markasının bir ürünü. Tüm diğer kombi markaları gibi Sharp kombinin de kendine has bir çalışma sistemi ve dolayısıyla kendine has bir bakım ve onarım hizmetine ihtiyacı bulunuyor. Bu ihtiyacın doğru, güvenli, uygun ve profesyonel şekilde giderilmesi de bize düşüyor.

Peki, biz nasıl oluyor da kombileri bu kadar iyi tanıyoruz? Öncelikle markaları çok yakından tanımaya gayret ediyoruz ve markaların öz niteliklerine göre de ürünlerin gruplarını tanımaya başlıyoruz.

Sharp Markası ve Sharp Kombinin Özellikleri Neler?

Gaziantep Sharp kombi servisi olarak markaları ve markaların ülkemizde kullanıma sunduğu ürünleri yakinen tanımaya gayret ediyoruz. Sharp markası ve Sharp kombi de bu tanıma ve tanımlama sürecine dahil. Sürekli eğitimin önemine inanarak kendimizi geliştirmeye ve güncellemeye devam ediyoruz. Sharp, Japon bir elektronik markası olarak 1912 yılında kuruldu. Kuruluş yılından da anlaşılacağı üzere Sharp’ın çok sağlam bir birikimi bulunuyor. Mekanik kalem, radyo, televizyon, hesap makinesi gibi ürünlerle elektronik sektöründe ismini duyuran Sharp, sonraki yıllarda ürün gamını genişleterek pek çok elektronik ürünün de üretimine başladı. Yenilikçi teknolojilerin tüm elektronik ürünlerine entegrasyonunu, insanların kullanım kolaylığına kavuşması için amaç edinen Sharp tarafından üretilen kombilerde modern teknoloji dünyasının tüm avantajlarını gözlemleyebilmek mümkün.

Özellikle çevreci çözümler getiren yenilikçi teknolojileri ürünlerinde kullanmayı tercih eden Sharp, kombilerinde de bu özelliğe ehemmiyet veriyor. Düşük elektrik sarfiyatı, geri dönüştürülebilir malzeme ile konforlu kullanıma sahip kombiler üreten Sharp’ın üstün teknolojisinin bakımı ve onarımı için de yenilikçi bir bakış, profesyonel bir anlayış gerekir. Gaziantep kombi servisi, Sharp da dahil olmak üzere son teknolojiyi ürünlerinde kullanan tüm markaların yakın takipçisi. Yenilenmeden yeniliğin takip edilemeyeceğini biliyoruz. Kurulum, bakım ve onarım hizmetlerinde kullandığımız tüm alet, edavat, makine ve teçhizatımız da son teknolojiye uygundur, moderndir ve profesyonel kullanım için üretilmiştir.

Neden Gaziantep Sharp Kombi Servisi Tercih Edilmeli?

Sharp kombi Gaziantep servisi, sadece cihazınızın ihtiyaçları ile ilgilenmez. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti de bizim için çok önemlidir. Sizlerin memnuniyetinin de uygun maliyetle, doğru bir şekilde ve uzun ömürlü olarak yapılmış işlemlerle mümkün olduğunu biliyoruz. Doğru yapılmayan kurulum, bakım ve onarım size hem kısa hem de uzun  vadede büyük zararlar olarak geri dönecektir. Kombilerinizin periyodik bakımlarının ihmal edilmesi de en az bilinçsiz elemanlarca kombilerinizin bakımının yapılması kadar sıkıntılıdır. Verim gücü yüksek kombiler için mutlaka periyodik bakımlarınızı uzman kişilere yaptırın. Bakım kadar cihazınızın ilk kurulumu da çok önemlidir. İlk kurulum, nakil sonrası kurulum durumlarında da profesyonel servis hizmeti alarak tüm bağlantıların doğru yapıldığından emin olmalısınız. Kurulum ve bakım kadar onarım da önemlidir. Markayı, cihaz modelini, çalışma sisteminin teknolojisini bilmeyen kişilerden alacağınız onarım hizmeti daha büyük arızalara, maddi ve manevi zararlara neden olabilir. Kendini her türlü teknolojinin güncel sürümünü anlamak üzere yetiştiren personellerimizce verilen onarım hizmeti ile asla güven problemi yaşamazsınız. Gaziantep Sharp kombi servisi sizin ve kombinizin hak ettiği özeni göstererek hizmet sunar. Şeffaf, güvenilir, yenilikçi, sağlam ve profesyonel hizmet için dilediğiniz an bizimle iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Protherm Kombi Servisi

Gaziantep Protherm kombi servisi, ithal bir marka olan Protherm tarafından üretilen kombilerinizin, hassas bakım ve onarımlarını büyük bir titizlikle yapıyor. Özellikle Orta ve Doğu Avrupa’da yaygın bir kullanıma sahip olan Protherm kombi, 20 yıldan fazla bir süredir piyasada bulunuyor.

Yenilikçi uygulamalarına kombilerinde yer veren markanın güncel modellerindeki mekanizmanın daha özenli bir bakıma ihtiyacı bulunuyor. Kurulum, bakım ve onarımda ihtiyaç duyulan hassasiyeti gösteren servisimiz, cihazlarınızın tüm detaylarına hakim. Yüksek emniyetli, yüksek verimli kombilerin kullanıcı panelleri de son derece basit. LCD ekranlar üzerinde dijital olarak tüm bilgileri görüntüleyebilmek mümkün.

İç tasarım kadar Protherm kombilerin dış tasarımına da önem verilmiş. Kompakt boyut ve modern dış hatlar oldukça etkili. Gaziantep Protherm kombi servisi, şık ve kaliteli Protherm kombinizin uzun yıllar verimli çalışabilmesi için uzman bir servis hizmeti sunuyor.

Gaziantep Protherm Kombi Servisi Sık Sorduklarınızı Cevaplıyor

Doğrudan sunduğumuz kaliteli hizmetin yanı sıra sitemizdeki pek çok makalemizde sık sorduğunuz sorulara yanıt bulabilirsiniz. Merak ettiklerinizi öğrenerek çok daha bilinçli bir kombi kullanıcısı olabilirsiniz.

·         Kirli Tesisat Suyu Kombiye Zarar Verir mi?

Kirli su, bünyesine su alan her türlü makine ve cihaz için son derece tehlikelidir. Eve gelen şebeke suyunun kirli ve kireçli olması kadar kombi ile radyatörler arasında sürekli sirkülasyonda olan suyun kirlenmesi de radyatörlerinizde ve kombinizde çeşitli sıkıntılara neden olabilir. Özellikle kombi dönüş filtrelerinde zaman içerisinde daralma ve tıkanma olması muhtemeldir. Tıkanma ya da daralmaya işaret eden en önemli emare kombinizden uzak olan radyatör peteklerinizdeki ısı düşüklüğüdür. Bu sorun var ise sistem içi su sirkülasyonunda da zayıflık vardır. Gaziantep kombi servisi, böylesi durumlarda haber vermeniz halinde gerekli müdahaleyi yapar. Kombinizin ve radyatörlerinizin periyodik bakımının doğru bir şekilde yapılması bu tarz problemlerin önüne geçer.

·         Su Basıncı Hataları Kombinin Arızalanmasına Neden Olur mu?

Kombinizin doğru çalışması, içerisindeki suyun basıncının yeterli olması ile doğrudan alakalıdır. Kombilerin marka ve modellerine bağlı olarak 1 ile 2 bar arasında su basıncı olması gerekir. Su basıncının ideal ölçüsü ise genel olarak 1,5 bardır. Kombinizde meydana gelecek çok az bir sızıntı bile su basıncının düşmesine ve kombinizin arıza moduna geçmesine neden olacaktır. Arıza modundan çıkması için kombinizin haznesine su ilave edilmesi gerekir. Bunun için gerekli olan vana genellikle kombilerinizin alt kısmında yer alır. Sürekli su eksilten bir kombide suyu tamamlayıp kullanmaya devam etmek daha büyük sıkıntılara neden olabilir. Eksilen suyun kaynağını öğrenmek, gerekli müdahale ve onarımı yaptırmak için mutlaka Protherm Kombi Gaziantep servisi ile iletişime geçin.

·         Kombi Donar mı?

Modern kombilerin hemen hepsinde donmaya karşı iç mekanizmada önlemler yer alır; ama kimi zaman bu önlemler yetersiz kalır ve kombiniz donar. Donma olayları kombiler için son derece risklidir. Bu riske girmemek içinse bir dizi önlem almanız gerekir. İlk almanız gereken önlem ise kombinizin kurulacağı yeri doğru belirlemek olacaktır. Bu elbette kurulumu yapacak olan servisin görevidir. Açık alanlara asla kombi montajı yapılmamalıdır. Yoğuşmalı kombilerde gider ve gider ağzının donmaması için de önlem alınması gerekir. Bu önlemlerin çoğu da yine ilk kurulumda alınması gereken önlemlerdir. Yoğuşma gideri mutlaka uygun çapta olmalı ve iyi bir şekilde yalıtılmalıdır. Yoğuşmaya engel olacak şekilde yoğuşma suyunun önünde herhangi bir şey olmamasına dikkat edilmelidir. Bu durum suyun birikmesine ve donmasına neden olacaktır. Donmaya karşı alınabilecek önlemler konusunda yerinde inceleme için servisimizle irtibata geçebilirsiniz.

·         Kirli Bacalar Kombinin Çalışmasını Nasıl Etkiler?

Baca kirlenmeleri, özellikle hermetik kombiler için tehlikeli bir durumdur. Fanlı sistemlerle çalışan hermetik kombiler, yanma olayının gerçekleşmesi için gereken oksijeni dışarıdan alır. Bunun için de baca bağlantısını kullanır. Dışarıdan hava ile birlikte toz ve benzeri partiküllerin çekilmesi de olağan bir durumdur. İçeriye giren bu toz ve benzeri partiküller fan kanatlarına ve baca içerisine yapışır. Bu durum da fanın sesli çalışmasına, yanmanın etkilenmesine, yanma veriminin düşmesine, kombinizin arızalanmasına neden olabilir. Gaziantep Protherm Kombi Servisi, bu konuda da size üstün kalite servis hizmeti vererek sorunlarınızı çözer.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Kombici

Bakım zamanı gelmiş olan kombinizin periyodik bakımını doğru bir şekilde yaptırmak için Gaziantep kombici ilanları arasında dolaşırken daraldı iseniz artık arayışınıza son verebilirsiniz. Her mesleğin ehlince icra edilmesi, memnun müşterilerin artmasına ve sektörlerin de ilerlemesine vesile olur. Bir kombici için ayırt edici özellikler vardır.

Bu özellikler onun hem ayırt edilmesine hem de sektörde daha etkin bir şekilde faaliyet göstermesine vesile olur. Kombilerinizin her türlü servis ihtiyacında bu özellikleri baz alarak sizler de arama yapıyorsunuz. Bir diğer deyişle aslında tüm bu kriterleri zaten sizler belirliyorsunuz. Kombi kullanıcılarının talepleri doğrultusunda şekillenen bir servis hizmeti arz edemeyen firmaların, sürdürülebilir bir farklılık üretme şansı yoktur. Biz bu düsturların tamamına hakim bir şekilde yolumuza devam ediyoruz.

Devam ettiğimiz yolculuğumuzda da sizlerin beklentileri doğrultusunda yenilenmeye ve gelişmeye de devam edeceğiz. Gaziantep kombici denildiğinde bizden başka hiç bir servis asla aklınıza gelmeyecek. Peki, vizyonumuzun içeriğinde de yer alan nelere güvenerek biz bu sözü verebiliyoruz. Yazımızın devamında tüm detayları bulabilirsiniz.

Gaziantep Kombici İhtiyacının Geleceği

Kombi sektörünün ve kombicilerin geleceği, küresel ısıtma sektörünün gelişim yönüne göre tayin olacak. Yerel bazdaki değişimleri ve gelişimleri global ölçekten ayrı tutmak yenilenmenin önünü tıkayacağı gibi firmaların da ömrünün kısalmasına neden olacaktır. Bu nedenle sektörde varlığını devam ettirmek isteyen bir kombi servisinin aşağıda saydığımız tüm detaylardan haberdar olması ve oluşumların içinde yer alması gerekir.

–          Yeni Teknolojilerin Öğrenilmesi

Dünya ısıtma sektörü ve ülkemiz ısıtma sektörü sürekli bir araştırma ve geliştirme faaliyeti içerisindedir. Bu çalışmalar neticesinde kullanıcıların hayatını kolaylaştırılan buluşlar yapılabilmekte ya da mevcut teknolojiler geliştirilmektedir. Kombilerin tüm çalışan aksamları daha verimli, çevre dostu ve uzun ömürlü cihazlar üretmek için geliştiriliyor. Bir kombicinin de bu teknoloji gelişiminden eş zamanlı olarak haberdar olması kaçınılmazdır. Piyasaya her sürülen ürün hakkında detaylı bilgi edinmek ve çalışma mekanizmasını tümüyle öğrenmek, kaliteli bir servis hizmeti sunabilmek için oldukça önemlidir. Gaziantep kombici anlayışının giderek değiştiği bir il ve biz bu değişen anlayışa bütünü ile uyum sağlıyoruz.

–          Teçhizatın İhtiyaçlara Göre Yenilenmesi

Teknolojinin gelişmesi, kombilerin değişmesi ve diğer tüm yenilikçi detaylar, bakım, onarım ve kurulum aşamasındaki yaklaşımları da değiştiriyor. Arıza tespiti, periyodik bakım ve arıza onarımı için kullanılan cihazlar, alet ve edevatlar da giderek değişiyor. Kendini güncellemeyi başaran bir kombicinin alet atölyesi asla eskimez. Bu sayede de her dönemin ihtiyaçlarına kolaylıkla cevap verilir.

–          Yeni Gelişmelere Açık Olunması

Isıtma ve iklimlendirme sektörü gelişiyor; ama biz bu gelişime ve değişme ne kadar açığız? Cevabı oldukça önemli olan bu soru bir firmanın piyasada ayakta kalacağı süreyi de belirler. Kendisine yabancı gelen her gelişmeyi reddeden, güncel teknolojileri kullanmadığı gibi müşterilerine de tavsiye etmeyen kombicilerin piyasada barınabilmesi artık neredeyse imkansız hale gelmiştir.

–          İnsan Kaynakları Politikasında Yenilikçiliğe Atıfta Bulunulması

Gaziantep kombici ihtiyacı için bizimle iletişime geçiyorsa bunun en büyük nedenlerinden biri de personellerimizin oldukça yetişmiş, başarılı ve anlayışlı kişiler olmasıdır. İnsan kaynakları politikamızda da bu konuya ayrıca önem veriyoruz. Müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek, yeni teknolojileri öğrenmeye hevesli, müşteri memnuniyeti ve insan ilişkilerinde başarılı, öğrenmekten ve yenilenmekten sıkılmayan kişilerin firmamız bünyesinde istihdam edilmesi önceliğimizdir. Böylece firmamız hep genç kalıyor ve size de sürdürülebilir kaliteli bir servis hizmeti sağlıyoruz. Bugün, yarın ve her zaman ilk tercihiniz olacağız.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Kombi Temizleme

Gaziantep kombi temizleme hakkında merak ettiklerinizin hepsini tek bir yazıda bulabilmeniz için bu derlemeyi yaptık. Kombi temizleme işleminin nasıl yapıldığını anlatamaya geçmeden evvel temizleme işleminin önemine de mutlaka değinmek gerekir. Kombi temizliği deyince aklınıza gelmesi gereken ilk kelime “verim” olmalıdır.

Kombinizin ve radyatörlerinizin temizlenmesi, kombinizin verimini müthiş bir şekilde artıracaktır. Eğer uzun zamandır kombinizi ve radyatör peteklerinizi temizletmediyseniz mutlaka bizimle iletişime geçmeli ve aradaki farkı görmelisiniz. Radyatör peteklerinizde kısmi ısınma, hiç ısınmama gibi sorunlar varsa hem tıkanma hem de hava yapma ihtimali oldukça yüksektir. Yapılacak temizlik işleminin kombinizin ömrüne de ciddi anlamda katkısı var.

Normal şartlarda bir kombi için ortalama 15 yıl kullanım ömrü belirlenmiştir. 15 yıla ulaşamayan çok sayıda kombi olduğu gibi 15 yılı geçse bile hala saat gibi çalışan kombiler de vardır. İşte o sağlıklı şekilde çalışmaya devam eden kombilerin, mutlaka periyodik bakımları ve temizlikleri yapılmıştır. Gaziantep kombi temizleme işleminin nasıl yapıldığını yazımızın devamı okuyarak öğrenebilirsiniz.

Gaziantep Kombi Temizleme Nasıl Yapılır?

– Kombinizin ve radyatör peteklerinin temizlenmesi işlemine geçilmeden evvel güvenlik önlemleri alınır. Bunun için kombinizin gaz, su ve elektrik bağlantısı kesilir.

– Kombinizin bağlantılarının kesilmesinin ardından temizliği yapılacak olan radyatör peteği haricindeki peteklerin giriş ve çıkış vanaları da kapatılır.

– Petek temizliğine geçilmeden evvel kombinizin içi açılır ve içerisindeki toz dikkatli bir şekilde temizlenir.

– Kombinize bağlanan tesisat birleşim noktasındaki geri dönüş filtreleri kontrol edilir. Filtreler temizlenir ya da gerekli ise değiştirilir.

– Hermetik bir kombinin bakımı yapılıyorsa fan kontrol edilir ve temizlenir.

– Kombi detaylı bir şekilde tekrar kontrol edilir ve dış muhafaza işlemler tamamlanınca kapatılır.

– Sonraki aşamada peteklerin tek tek temizlenmesine geçilir.

– Radyatör peteklerinin temizlenmesi için kullanılan makine peteklere tek tek takılır ve petekler içerisindeki her türlü atık makinedeki tahliye borusu yardımıyla tuvalet ya da banyoya boşaltılır.

– Tüm petekler temizlendikten sonra bağlantılar tekrar yapılır.

– Petek muslukları ve kombinin gaz, elektrik ve su bağlantıları açılır.

– Kombinin çalışması, devir daim ve ısınma kontrol edilir.

– Peteklerde hava olduğu tespit edilirse ilgili peteklerin havası alınır.

– Hem yaz hem de kış konumunda kombinin çalışması kontrol edildikten sonra Gaziantep kombi temizleme işlemi sonlandırılır.

Kombi Temizleme İşlemi Ne Zaman Yapılmalı?

Kombi bakımı ve temizliği için kesin bir takvim yoktur. Bu tamamen kombinizin hangi aralıklarla bu bakım ve temizlik işlemlerine ihtiyaç duyacağıyla alakalıdır. Periyodik kombi bakımı ve kombi temizliğinin kış girişi ve çıkışında yapılması tavsiye edilir. Eğer altı ayda bir yapılması mümkün olmuyorsa kombinizin temizliği ve bakımı için yılda bir defa mutlaka zaman ve bütçe ayırmalısınız. Tekrar hatırlatmakta fayda var ki bakımı ve temizliği doğru ve planlı şekilde yapılmış olan kombi daha az arızalanır, daha uzun yıllar boyunca ve daha verimli bir şekilde kullanılır. Gaziantep kombi temizleme hakkında merak ettiğiniz daha fazla şey varsa bize çekinmeden ulaşabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Kombi Tamiri

Gaziantep kombi tamiri hakkında en doğru bilgi ve hizmete ulaşmak için yazımızı sonuna kadar okuyabilirsiniz. Servisimiz sadece size doğrudan bakım, onarım ve kurulum hizmeti vermiyor. Aynı zamanda yeterince bilinçli bir kullanıcı olarak, daha verimli ve uzun ömürlü kombilere sahip olabilmeniz için tüm bilgi birikimini sizinle paylaşıyor. Kombi tamiri hakkında öğrenmek istedikleriniz ve daha evvel soramadıklarınızın cevapları yazımızda.

Gaziantep Kombi Tamiri Hakkında Önemli Bilgiler

Kombi tamiri hakkında merak edilen pek çok husus var. Kimi merak edilenler ise tepki alma endişesi ile dile getirilmiyor. Şeffaf hizmet prensibini benimseyen servisimiz ise tüm sorularınızı içtenlikle cevaplıyor.

·         Kombi Tamiri Uzmanlık İster mi?

Günümüzde hemen herkesin kendince bir uzman olduğunu iddia ettiğini düşünürsek, bu sorunun cevabının zorluğunu da fark ederiz. Ne yazık ki ehil olmayan pek çok kişi kombi tamiri konusunda yetkin olduğunu iddia ederek daha büyük zararlara neden olabilmektedir. Elektronik donanımın giderek daha fazla kullanıldığı kombiler, oldukça hassas cihazlardır ve tamiri de kesinlikle uzmanlık ister. “Kombimi kendim tamir edemez miyim?” diye düşünen pek çok kullanıcının kombisinin kullanılmaz hale gelmesi de sık rastlanılan bir olaydır. Üstelik elektrik, su ve gazın bir arada kullanıldığı bu cihazların tamirinin oldukça dikkatli bir şekilde yapılması gerekir. Gaziantep kombi tamiri arayışlarınıza doğru çözüm bulmak istiyorsanız uzman bir ekip ile iletişime geçmeniz ilk şarttır.

·         Kombinin Arızalanmaması İçin Ne Yapılabilir?

Kombilerin arızalanması için pek çok sebep var. Kullanıcı hatası, servis hatası, elektrik şebekesi sorunları, su basınç hataları, yanlış bakım, yanlış onarım, orijinal olmayan parça kullanımı, periyodik bakımdan kaçınma gibi pek çok sebep kombinizin arızalanmasına neden olabilir. Çok daha uzun ömürlü, verimli ve sık arızalanmayan kombiler için dikkat emeniz gereken birkaç hususu sıraladık.

 • Kombinizin kullanma kılavuzunu mutlaka okuyun.
 • Kombinizin arıza kodlarını mutlaka okuyun.
 • Periyodik kombi bakımlarını kesinlikle aksatmayın.
 • Kombi su basıncının kaç bar olması gerektiği öğrenin. Genellikle 1,5 bar olan su basıncının düşmesi kombinizin çalışmasını engeller.
 • Basit arızalar da kombinizi çalıştırmak için zorlamayın.
 • Kombi ve radyatör peteği temizliğini mutlaka yaptırın.
 • Kombinizin yaz ve kış konumunu doğru bir şekilde kullanmaya özen gösterin.
 • Radyatör peteklerinde hava varsa mutlaka alın.
 • Yetkin olmayan kişilerden kurulum, bakım ve onarım hizmeti almayın.

·         Her Kombi Arızası Ciddi midir?

Kimi kombi arızalarının ciddi sebep ve sonuçları olabildiği gibi hayli basit olanları da vardır. Özellikle kullanıcı hatalarının çoğu oldukça basit ve kolay çözülebilirdir. Genellikle kurulum yapılırken verilen bilgilerin dinlenmemesi, kullanma kılavuzunun okunmaması, arıza kodlarının öğrenilmemesi gibi nedenlerle küçük arızalar meydana gelebilmektedir.

 • Yaz ve kış konumunun yanlış kullanılması,
 • Gaz vanası kapalı iken kombinin çalıştırılması,
 • Su basıncı düşükken kombinin çalıştırılması,
 • Koruyucu şalterin kapatılması,

Gibi pek çok basit nedenle kombi arızaları oluşabilir ve hemen hepsinin çözümü son derece basittir. Yine de içinden çıkamadığınız bir durum olursa bize ulaşabilirsiniz. Kendinizi alternatifsiz olarak düşünmeyin. Gaziantep kombi tamiri için doğru adreslerin kısıtlı olduğu bir il olabilir; ama standardı yüksek bir servis hizmeti için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

·         Kombi Tamiri Masraflı mıdır?

Kombi tamiri sonrası ortaya çıkacak olan fatura bedelinin miktarı, arızanızın büyüklüğü ile doğru orantılıdır. Eğer çok büyük bir arıza meydana geldi ve değişmesi gereken birden fazla parça var ise masraf artacaktır. Ayrıca değişecek olan parça da masrafın artmasında etkilidir. Her parçanın farklı fiyatlarının olması faturanızın tutarının değişmesi demektir. Temel hizmet ücretlerinin yanına parça ücretleri de eklenerek son tutar belirlenir. Servisimiz müşteri odaklı uygun hizmet verdiğinden masraf konusunu sıkıntı etmeyin.

·         Tamir Gören Kombi Yeniden Arızalanır mı?

Kombi arızalarının pek çok sebebi olduğunu belirtmiştik. Eğer sıraladığımız nedenlerden biri tekrar meydana gelirse kombinizin yeniden arızalanması elbette ki muhtemeldir. Doğru kombi servis hizmeti almak ise bu riskin azalmasında oldukça etkilidir. Kombinizi doğru bir şekilde nasıl kullanacağınızı bilirseniz ve kaliteli bir kombi tamiri hizmeti alırsanız büyük kombi arızalarından kaçınabilirsiniz. Gaziantep kombi tamiri hakkında merak ettiğiniz daha fazla şey varsa hiç çekinmeden dilediğiniz an bizi arayabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Kombi Servisleri

Gaziantep kombi servisleri, sadece kombileriniz arızalandığında imdadınıza yetişen hizmet sağlayıcıları değildir. Bu nedenle sadece dara düştüğünüz anlarda bir servis aramasına girmemelisiniz. Size sunacağı çeşitli hizmetlerle kombi servisleri, kombinizin uzun vadede sağlıklı kalması için oldukça önemlidirler.

Elbette her sektördeki firmalara karşı bulunan ön yargılar, kombi servisleri için de var. Bu ön yargıların bir kısmı yaşanmış tatsız olaylardan kaynaklansa da pek çoğu da art niyetli bir şekilde üretilmiş şehir efsanelerinden kaynaklanıyor. Gerçekler ile yalanları birbirinden ayırt etmekte fayda var. Böylelikle siz düzenli hizmet almaktan kaçınmadığınız için kombinizden olmazsınız ve kombi servisleri de işlerini hakkı ile yapabilirler. Burada hem hizmeti alana hem de hizmeti sağlayana büyük yükümlülükler düşüyor. Servis kısmında yer aldığımız için üzerimize düşen yükümlükleri fazlası ile yerine getiriyoruz.

Hizmet alan tarafında bulunan sizler ise Gaziantep kombi servisleri tarafından sunulan hizmetlere ne derece vakıf olursanız yanlış anlaşılmalar, maddi kayıplar ve manevi sıkıntılar o derece azalır. Bunun için biz de sizlere kombi servileri tarafında sunulan hizmetleri özetleyeceğiz.

Gaziantep Kombi Servisleri Hizmetleri Hakkında

·         Kombi Kurulumu ve Sökümü

Kombi servisleri sizlerin kombilerini, özenle belirlenen ve standartlara uygunluğu kontrol edilen mekanlara kurarlar. Bu kurulum hizmeti kesinlikle hafife alınmamalıdır. Kombinizin doğru çalışmasının ilk teminatı, kurulumun doğru yere, doğru şekilde yapılmasıdır. Kombinizin su sızdırmaması, gaz kaçırmaması, elektrik kaçaklarına mahal vermemesi için tüm bağlantıların doğru bir şekilde yapılması şarttır. Tıpkı kurulum gibi kombinizin söküm işlemi de uzman bir ekip tarafından yapılmalıdır. Kombinizin zarar görmemesi ve tekrar kurulduğunda verimli bir şekilde çalışmaya devam edebilmesi için profesyonel bir şekilde söküm işlemi yapılmalıdır.

·         Düzenli Kombi Bakımı

Kombi servisleri tarafından size sunulan ve genellikle ihmal edilen bu hizmet aslında kombiler için çok önemlidir. Özellikle kombilerin kullanım ömrünün uzaması ve uzun yıllar boyunca kombiden yüksek verim elde edilmesinde periyodik kombi bakımının payı oldukça büyüktür. Bu nedenle altı ayda ya da en az yılda bir kez kombinizin düzenli bakımını mutlaka yaptırmalısınız. Bizden sürekli hizmet almak ister ve bunu bize belirtirseniz, biz de size kombinizin periyodik bakımının geldiği zamanları önceden hatırlatırız. Uygun görmeniz halinde de gelir ve kombinizin periyodik bakımı kaliteli bir şekilde yaparız.

·         Her Türlü Kombi Arızası Tespit ve Onarımı

Kombi servislerinin en çok bilinen hizmeti arıza tespiti ve arıza onarımıdır. Onlara en çok ihtiyaç duyulan anın arıza anı olmasından kaynaklanan bu durumun mutlaka değişmesi gerekir. Unutulmamalı ki pek çok büyük arıza bakımları ihmal edilmiş kombilerde ortaya çıkar. Sebebi her ne olursa olsun arızalanmış bir kombinin onarımı için mutlaka işinde uzman bir servisten hizmet alınmalıdır. Yetkin kişilerce yapılmayan onarımlar daha büyük arızalara ya da mevcut arızanın sık sık tekrarlanmasına neden olabilir. Onarım esnasında orijinal parçaların kullanılmasına da özen gösterilmelidir. Bilinçli bir müşteri, servis hizmeti sunanların da işini kolaylaştırır.

·         Radyatör Peteği ve Kombi Temizliği

Temiz bir kombi ve radyatör peteği sağlıklı ve verimli ısınma anlamına gelir. Bunun için de periyodik kombi bakımları esnasında, kombi ve radyatör peteği temizliği de talep etmelisiniz. Böylelikle bacalardaki tıkanıklıklar, fanlardaki toz birikimleri, radyatör peteklerindeki ve filtrelerdeki tıkanmalar giderilmiş olur. Gaziantep kombi servisleri temiz, uzun ömürlü ve verimli kombiler için sizin istediğiniz her an hizmet sunabilir.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Kombi Servisi

Bir kombi için gerekli olan her türlü servis hizmetini en doğru şekilde size Gaziantep kombi servisi sunar. Hizmet sektöründe birbiri ile rekabet halinde pek çok firma bulunuyor. Bu sıkı rekabetten en çok kazançlı çıkan taraf ise elbette ki müşteriler oluyor. Biz ise firmalar arası rekabetten önce piyasa taleplerini ve müşteri memnuniyetini araştırıyoruz.

Size sunacağımız her türlü hizmette ana kriterimiz sizin memnuniyetiniz. Kombiniz için gerekli olan kurulum, bakım, temizlik ve onarım hizmetlerinin sağlanması için hem gerekli olan teçhizata hem de eğitime gerçekten önem veriyoruz. Personel eğitimi ve yeniliklerin hizmet prosedürüne entegrasyonu sürdürülebilir kaliteli hizmet için son derece önemlidir.

Kendinden emin ve daima en iyisini hedefleyen uzman ekibimizce sunulan servis hizmetlerimizden dilediğiniz an istifade edebilirsiniz. Gaziantep kombi servisi her an ulaşabileceğiniz kadar size yakın.

Gaziantep Kombi Servisi Genel Kombi Hizmetleri

Size sağladığımız pek çok servis hizmeti var. Bunların başlıcalarını sizin için detaylı bir şekilde açıkladık. Kombinizin ihtiyaç duyduğu hizmete daha kolay karar verebilirsiniz.

·         Hızlı Kombi Onarım Hizmetleri

Kombiler, uzun ömürlü cihazlar olarak tasarlansa bile zaman içerisinde kullanıcı hataları, kurulum hataları, şebeke kaynaklı problemler, yanlış müdahaleler gibi nedenlerle arızalanabilirler. Özellikle kombilere en çok ihtiyaç duyulan kış aylarında meydana gelen arızaların, hızlı bir şekilde giderilmesi son derece önemlidir. Çocuklu ailelerin bu tarz durumlarda daha fazla sıkıntı yaşayacağı da bilinen bir gerçek. Gaziantep kombi servisi pek çok kombi markası için çok hızlı bir şekilde arıza tespiti yapar ve aynı süratle çözüm sunar. Kombi onarımı konusunda hem birikmiş tecrübesi hem de sürekli bünyesine kattığını yeniliklerle oldukça yetkin bir hizmet sunar.

·         Periyodik Kombi Bakım Hizmetleri

Kombilerin sadece arıza anında bakıma alınması çok kısa ömürlü ve verimsiz bir kombinizin olmasına sebep olur. Tıpkı araçların periyodik bakımı gibi kombilerin de periyodik bakıma ihtiyacı vardır. Özellikle iç aksam ve baca kısmının mutlaka kontrol edilmesi gerekir. Henüz büyük bir arızaya neden olmamış bir hasar ya da doğru çalışmayan bir parça, periyodik bakımlar esnasında tespit edilebilir. Kombinizin tüm çalışan aksamı tek tek kontrol edilir ve hem yaz hem de kış konumundaki yanma verimine bakılır. Düzenli şekilde bakım gören kombiniz, çok uzun yıllar size hizmet edebilir.

·         Kombi ve Radyatör Temizleme Hizmetleri

Periyodik kombi bakımlarının yanı sıra periyodik kombi ve radyatör temizlik hizmetinden istifade etmek de size daha tasarruflu bir ısınıma imkanı sağlar. Tıkanmış bir filtre veya radyatör peteği kesinlikle kombi verimini düşürecektir. Kombinizin yeterli ısınmayı sağlamak için daha fazla çalışmasına neden olan bu tarz durumlar, hem faturanızı şişirecek hem de kombinizin ömründen çalacaktır. Gaziantep kombi servisi bu durumun önüne geçmek için var. Bacalar, hermetik kombilerde baca fanları, tesisata bağlı olan geri dönüş filtreleri kombinin periyodik bakımı esnasında kontrol edilmeli ve gerekli ise temizlenmelidir. İç aksamın da mutlaka tozu alınmalıdır. Radyatör petekleri de uygun cihaz ve kimyasallarla temizlenmeli, tıkanıklıklar açılmalıdır. Hava yapmış radyatör peteklerinin de mutlaka havası alınmalıdır.

·         Her Türlü Kombi Kurulum Hizmetleri

Kombinizin ilk kurulumu kadar nakil sonrası kurulumları da çok önemlidir. Kombinizin konumunu değiştirecekseniz ya da kombinizi başka bir binada kullanacaksanız bizimle mutlaka iletişime geçin. Nakil sonrasında kombinizi ilk günkü verimi ile daha uzun yıllar kullanmak istiyorsanız kurulum kadar söküm işleminde de önem verilmelidir. Gaziantep Kombi Servisi, kombinizi zarar görmeden bulunduğu yerden söker. Ardından da yeni kurulum yeri için gerekli kontrolleri yapar. Kurulum yerinin belirli standartlara uygun olması gerekir. Kontrollerin ardında uygun olan yere kurulum yapılır.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Kombi Firmaları

Gaziantep kombi firmaları, sürekli kendini geliştiren kombi sanayisinin tüm yeni kalıplarına uyum sağlayabilmek için olağanüstü bir efor sarf ediyor. Kaliteli ve güvenilir servis hizmeti için de olması gereken zaten budur. Peki, kombi sektörü, daha doğrusu ısıtma sektörü ne kadar gelişmiş olabilir ki? İşte bu konuda tahminlerin çok ötesinde bir gelişimden bahsetmek mümkün. Kombinin mucidi olarak Johann Vaillant gösterilir.

1851 yılında doğan Vaillant aslında doğrudan kombiyi icat etmemiştir. İlk icat ettiği cihaz bildiğimiz anlamadaki şofbendir. Bu icadını geliştiren ve eklemeler yapan Vaillant sonunda günümüzdeki kombilerin atasını icat etmiştir. Onun icadını zamanla pek çok firma alarak geliştirdi. Temelde tesisat içerisinde sirküle edilen suyun bakır borular ile taşınması ve eşanjörde ısıtılması mantığı ile çalışan kombilere pek çok teknolojik ilave yapıldı.

Gaziantep Kombi Firmaları ve Kombi Teknolojisi

İlk icat edildiği dönemde ve sonrasında uzun yıllar boyunca basit mekanik yapısı ile kullanılmaya devam eden kombiler, son 30 yılda ciddi değişimler geçirdi. Bilhassa elektronik teknolojilerinde yaşanan büyük gelişmeler ve bu gelişmelerin kombi sanayisine entegrasyonu daha fazla otomasyona sahip kombiler üretilmesine vesile oldu. Gaziantep kombi firmaları tarafından da yakından takip edilen bu gelişmelerin, tam olarak bilinmesi doğru bir kombi servisi sunulması için son derece önemlidir. Araştırma ve geliştirme faaliyetleri neticesinde yapılan güncellemeler kombilerde neleri değiştirdi sizin için sıraladık.

·         Daha Verimli Kombiler

Kombiler, gaz tüketerek suyun ısınması sağlarlar; ama bununla birlikte çalışma esnasında belirli bir miktar elektrik de tüketirler. Dolayısıyla kombilerde hem gaz hem de elektrik tüketimi önemli masraf kalemlerindendir. Eşanjör, pompa ve diğer mekanik ekipmanın harekete geçmesi için mutlaka elektrik kullanılması gerekir. Dünya ekonomisinin çok daha zorlayıcı koşullara doğru evrilmesi, hane ekonomisi hakkında bilincin artması, tasarrufun öneminin daha iyi anlaşılması nedeniyle, kombilerde de birim maliyetten azami verimin alınmasının yolları araştırılmış ve bazı çözümler üretilmiştir. Yoğuşmalı kombiler bu arayışın neticesinde üretilmiş cihazlardır. Yanma sonrasında açığa çıkan atık gazın yoğuşturulması ile tekrar yakılması prensibiyle çalışan yoğuşmalı kombilerde, verim %100’ün üzerine çıkmıştır. Çok daha az yakıtla çok daha yüksek verim almak bu şekilde mümkün hale gelmiştir.

·         Çevre Dostu Kombiler

Dünyanın giderek büyüyen bir çevre sorunu olduğu inkar edilemeyecek kadar büyük bir gerçektir. Tüm sanayi sektörleri de bu durum karşısında alınabilecek önlemler üzerinde çalışıyor. Isıtma sanayisinde önemli bir yer tutan kombilerde de küresel çevre sorunlarını önemseyen detaylar bulunuyor. Çok daha düşük emisyon değerleri olan kombiler sayesinde havaya daha az tehlikeli gaz karışıyor. Aynı zamanda geri dönüşümü mümkün parçalar kullanılarak imal edilen kombiler çok daha çevre dostu bir imaj çiziyorlar. Her bir detayında çevreci yaklaşımlar bulunan kombiler, tüketiciler tarafından da daha fazla tercih ediliyor.

·         Daha Güvenli ve Otomasyonu Fazla Kombiler

Kombilerin kullanıcı güvenliğini artıran pek çok özelliği bulunuyor. İç aksamdaki çok fazla güvenlik önlemi sayesinde kombi kullanımı hem basit hem de güvenilir hale gelir. Kimi kombi modellerinde 20’ye yakın güvenlik önlemi yer alabiliyor. Güvenliğin yanı sıra kullanım kolaylığı sağlayan otomasyon sistemlere kombilerde daha fazla denk geliniyor. Bunun temel sebeplerinden biri elbette ki otomasyon ve elektronik sektörünün her geçen gün çok daha fazla gelişiyor olması. Elektronik devrelerin mekanikle birleşmesi sonucunda kullanım kolaylığı oluşsa da daha kompleks yapıların oluşması servis hizmetlerinin güçleşmesine neden oluyor. Gaziantep kombi firmaları da bu gelişime ayak uydurarak kendilerini güncellemek ve her yeni teknolojiyi daha piyasaya çıktığı an itibariyle öğrenmek zorunda. Her yeni teknoloji muhtemel yeni bir arıza ve bakımı yapılması gereken yeni bir detay anlamına da gelir.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Kombi Bakımı

Gaziantep kombi bakımı, üzerinde çok durulmayan hatta önemi biraz göz ardı edilen bir konudur. Yaz aylarında sıcak su, kış aylarında ise hem sıcak su hem de ısınma hizmeti veren kombilerin dur durak bilmeden, herhangi bir şeye ihtiyaç duymadan çalışacaklarını düşünmek, son derece yanlış. Aslında bu yanlış düşüncenin tezahürü olarak pek çok kombi çok kısa bir sürede arızalanabiliyor. İşte bu durumun önüne geçecek olan ise kombi bakım hizmetidir. Satın aldığınız ve kurulumunu yaptırdığınız ve ilk günkü verimliliği ile çalışmasını istediğiniz her cihazın, makinenin ya da aletin mutlaka bakıma ihtiyacı vardır. Kombiler de bu kuralın istisnası değildir. Uzman kombi servislerince siz kullanıcılara sunulan ve genellikle ihmal edilen bu bakım hizmeti aslında kombiler için çok ama çok önemlidir. Özellikle kombilerin kullanım ömürlerinin uzun olması ve de uzun yıllar boyunca kombiden ilk gün olduğu gibi yüksek verim elde edilmesinde periyodik olarak yapılan kombi bakımının etkisi düşünülenden daha büyüktür. Bu sebeple 6 ayda bir kez ya da en az yılda bir kez kombinizin düzenli bakımını uzman bir ekibe mutlaka yaptırmalısınız. Gaziantep kombi bakımı neden önemli sorusuna yazımızın devamında daha detaylı bir şekilde cevap verdik.

Gaziantep Kombi Bakımı Hakkında Öne Çıkan Bilgiler

Düzenli bakımları yapılmamış kombilerin iç mekanizmalarında ve baca fanları ile baca borularında toz ve benzeri atık birikimleri gün geçtikçe artar. Bununla birlikte filtreler ve düzenli temizlenmesi gereken diğer aksamlarda da tıkanmalar baş gösterir. Radyatör peteklerinizdeki tıkanma ve hava yapma problemleri de canınızı sıkacak diğer durumlardır. Tozlanan kombi fanı, hem ses yapar hem de kombinizin çalışmasını olumsuz bir şekilde etkilemeye başlar. Gereken miktarda oksijen yanma işlemi için kombiye hemen ulaşmayacağı için yanma işlemi giderek daha fazla gecikir ve kombinizin mevcut verimi sürekli düşer. Düzenli bakım yapılmayan kombide önce verim düşüklüğü ve hemen ardından da büyük ve küçük arızalar meydana gelir. Gaziantep kombi bakımı olası arızalar ve sizi üzecek hallerden korunmanız için profesyonel bir şekilde periyodik olarak muhakkak yapılmalıdır.

Kombi Bakım Hizmetinde Hangi Özellikler Aranmalı

 • Öncelikle güvenilir bir firmadan hizmet aldığınıza emin olun. Bunun için firmanızı araştırın ve referanslarına mutlaka dikkat edin.
 • Size servis hizmeti vermeye gelen personelin kendini geliştirmiş ve ehil olduğundan emin olun. Gelen personel genel olarak kombileri, sizin kombinizin marka ve modelini yeterince tanıyor olmalı. Kombinizin tüm çalışan aksamına hakim olmayan kişilerin kombinize müdahale etmesi sakıncalı sonuçlar doğurabilir.
 • Gelen servis personelinin size sadece doğru bakım hizmeti vermesi gerekirken çalışan bir parçayı değiştirmek istemesi doğal bir durum değildir. Kombi bakımında çoğunlukla parça değişimi yapılmaz. Sadece filtre ve benzeri aksamlar değiştirilebilir. Arızalı olması muhtemel bir parça varsa güvenilir bir servis bunu size zaten açıklar.
 • Gelen servis şeffaf bir hizmet veriyor olmalıdır. Sorduğunuz tüm sorular cevaplandırılmalı ve siz tüm aşamalardan haberdar edilmelisiniz.
 • Kombinizin bakımı doğru teçhizatla yapılmalı. Kombinizin açılması, kontrol edilmesi ve kapatılmasında kullanılan tüm alet, edevat ve cihazların kombinizin modeli için uygun olması gerekir. Yanlış teçhizatla yapılan müdahaleler, kombinizin arızalanmasına neden olabilir. Gaziantep kombi bakımı hakkında daha detaylı bilgi için dilediğiniz an bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Immergas Kombi Servisi

Gaziantep Immergas kombi servisi, İtalyan teknolojisi ile üretilen kombilerinizin kurulum, bakım ve onarım hizmetini üstleniyor. Immergas için kombi sektörünün öncü ve tecrübeli isimlerinden biri diyebiliriz. Böylesine sağlam bir maziye ve önemli bir birikime sahip markanın ürünlerinin de eş değer bir tecrübe ile kurulması, bakıma alınması ve onarılması gerekir. Sizin memnuniyetiniz doğrultusunda kombinizin ihtiyaçlarını tespit ederek kaliteli bir servis hizmeti sunuyoruz. Elektroniğin içerisine dahil olduğu her cihazın teknolojisi, gelişime ve değişime maruz kalır. Üstelik bu gelişim ve değişim ürünün orijinal üretim merkezinin konumuna göre farklı şekillerde seyredebilir. Bir Japon markasının kombisi ile bir İtalyan markasının kombisinin teknik donanımı aynı olmadığından teknolojik yeniliklerden istifade ediş şekli de aynı olmayacaktır. Gaziantep Immergas kombi servisi, doğru müdahale ile kombinizin kurulum, bakım ya da onarımın ihtiyacını gidermek için kombinizin orjinal tekonolojisinin gelişimini yakından takip eder. Immergas özellikle Avrupa’da yoğun bir kullanım oranına sahip. Sahip olduğu teknolojinin üzerine de güncel ihtiyaçlara göre her gün farklı eklemeler yapıyor.

Immergas Kombi ve Immergas Markası

Gaziantep Immergas kombi servisi olarak öncelikle sahip olduğunuz kombiyi tanımanızı tavsiye ediyoruz. Sizin yeterince tanıdığınız kombiye arzunuz dışında bir müdahale şansı da azalır. Kullandığımız cihazları ne kadar iyi tanırsak arıza ve benzeri durumlara da o kadar hakim olabiliriz.

Immergas markası ve Immergas kombi hakkında sizin de bilmeniz gerekenleri paylaşalım. Immergas, 1964 yılında üç genç tarafından yenilikçi bir girişim olarak ortaya çıktı. Basit bir atölyede işe başlayan marka giderek kendisini kanıtladı ve çok daha önemli bir yere geldi. Günümüzde halen İtalya merkezli olarak üretimine devam ediyor. Diğer ülkelerdeki fabrikaları ile de üretimini destekliyor.

İmmergas’ın ülkemize gelişi ise ülkemizin doğalgaz ile geniş anlamda tanıştığı yıllarda gerçekleşiyor. 1991 yılı itibari ile ülkemizde ürün satışına başlayan Immergas, 2007 yılından sonra tamamen öz sermayesi ile ülkemizdeki kombi pazarında yerini aldı. Immergas, doğa dostu çözüm arayışı ile ürettiği ürünlerle öne çıkıyor. Araştırma ve geliştirme çalışmalarını da bu yöne yoğunlaştıran Immergas, bu yönü ile de diğer markalar arasından sıyrılıyor. Çevre kaygısı ile üretim hedeflenince kullanılan teknoloji de bu yönde gelişiyor. Gaziantep kombi servisi, Immergas’ın bu politikasını da biliyor ve sahip olduğu yeşil teknolojinin detaylarını da mutlaka kurumsal hafızasına ekleyerek size daha kaliteli hizmet sunuyor.

Immergas’ın bir İtalyan markası olmasının en büyük avantajı ise Avrupa Birliği kriterlerine göre belirlenen üretim standartlarına uyuyor olmasıdır. Bu kriterler sayesinde enerji tasarrufunu öne çıkaran modeller üretilir. Immergas da enerji tasarrufu yüksek, yenilikçi yoğuşma teknolojisine sahip, kullanıcı konforunu da ihmal etmeyen son derece teknolojik kombiler üretiyor. Immergas’ın yenilikçi yoğuşmalı kombilerinin yanı sıra klasik kombileri de ülkemizde satışta ve kullanımda.

Gaziantep Immergas Kombi Servisi Hizmet Kalitesi

Sizin de kullandığınız kombiyi tanımanızı gerektiğini düşünen Gaziantep Immergas kombi servisi, sunduğu servis hizmetinin de tam anlamıyla tanınması gerektiğini düşünür. Bu nedenle sizlere sunduğumuz hizmetin farkını birkaç cümle ile özetleyeceğiz. Bir kombi servisinden bu güne dek aşağıda sıraladığımız nitelikte hizmet almadı iseniz henüz doğru servis hizmeti ile tanışmadınız demektir.

 • Kombinizin ihtiyaç duyduğu her hizmeti karşılayabilecek nitelikteyiz. Kurulum, bakım ve onarım hizmetlerinin hepsinde yetkin durumdayız.
 • Sunduğumuz hizmet esnasında olabildiğince şeffafız. Tüm sorularınızı içtenlikle yanıtlıyor, mevcut durum hakkında bilgi sahibi olmanız için gerekli bilgiyi mutlaka veriyoruz.
 • Kombinize uygun cihazlar, alet ve edevat kullanıyoruz. Kombi markanıza özel cihazlar piyasaya çıktığı an bizim de atölyemize dahil olur.
 • Servis hizmeti sunan personelimiz hem müşteri hizmetlerinin kurallarına hem de Immergas marka kombinizin teknolojisine hakimdir. Profesyonel personelimiz kendilerini sürekli geliştirir.

Gaziantep Immergas kombi servisi olarak kombinizin uzun ömürlü kullanımı için ihtiyacınız olan her an hizmetinizdeyiz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Hotpoint Ariston Kombi Servisi

Dünyaca ünlü bir marka olan Ariston tarafından üretilmiş olan son teknoloji ürünü kombiniz için doğru servis hizmetini, Gaziantep Hotpoint Ariston kombi servisi sağlar. Neredeyse 50 yılı aşkın bir süredir ısıtma sektöründe global bir marka olarak piyasaya ürün arz eden Hotpoint Ariston, İtalyan olması ile öne çıkıyor.

İtalyan markaların ısıtma sektöründeki yenilikçi duruşları göz önüne alındığında hayli teknolojik ürünlerin, ürün gamlarında bulunduğu kolaylıkla anlaşılabilir. Farklı renk  ve tasarımlardaki Hotpoint Ariston kombilerin yeni modellerinin tamamı yoğuşmalı. %35’e kadar enerji tasarrufu sağlayan kombilerin, özellikle gövde tasarımına önem verilmiş.

Uzun ömürlü bir kullanıma uygun olarak tasarlanan gövdelerin zorlu koşullara karşı çok daha dayanıklı olması hedeflenmiş. Kompakt boyutları ve kullanıcı dostu tasarımı ile Hotpoint Ariston kombi, kendini size sevdirecektir. Çok sevdiğiniz kombinin uzun yıllar size hizmet etmesini ve daima aynı yüksek verimi muhafaza etmesini istiyorsanız Gaziantep Hotpoint Ariston kombi servisi ile iletişime geçmeyi unutmayın.

Gaziantep Hotpoint Ariston Kombi Servisi Kombi Muhtemel Arıza Sebeplerini Açıklıyor

Kombinizin arızalanması için muhtemel onlarca sebep bulunuyor. Başlıca birkaç sebep var ki genellikle arızaların temelinde onlar yatıyor. İşte bu muhtemel arıza sebeplerini ve alınabilecek önlemleri sizin için sıralayacağız.

·         Basit Kullanıcı Hatası

Basit kullanıcı hataları, anında telafi edildiğinde kombiler için çok da ciddi sonuçlar doğurmayan, buna rağmen kullanıcıların paniklemesine sebep olan arızalara neden olur. Kombinizle birlikte size verilen kullanma kılavuzunu okumanız, kombinizin ön panelindeki tuşların hepsinin işlevlerini öğrenmeniz bu hataların önüne geçmenize yardımcı olabilir. İçinden çıkamadığınız bir durum olduğunda ise hemen Gaziantep kombi servisi ile iletişime geçin.

·         Kurulum (Servis) Hatası

Bağlantıları doğru yapılmamış bir kombi, her an arızalanmaya hazır demektir. Bu nedenle uzman bir ekipten kurulum hizmeti almanız gerekir. Kombinizin kurulumu yapılırken tesisata verilen zarar, tam sıkılmayan bir bağlantı, yanlış yer tespiti daha sonra ortaya çıkacak muhtemel arızaların habercisidir. Hem bağlantı malzemelerinin doğru ve kaliteli olanlarının seçilmesi hem de kombinizin kurulumunun doğru yere yapılması önemlidir.

·         Gaz Kapalı Konumda Kullanım

Gaz kapalı iken kombinin çalıştırılması da sık rastlanılan kullanıcı hatalarındandır. Gaz akışı olmayan kombi, marka ve modeline göre belirlenmiş olan hata kodunu ekranda göstererek kendini koruma moduna alacaktır. Siz hata kodu için gerekli düzeltmeyi yapmadan, yani kombiye yeniden gaz akışını sağlamadan, kombi çalışmaz. Evinizden uzun süre ayrıldıktan sonra geri geldiğinizde, gaz vanasını açtıktan sonra kombinizi çalıştırmadan evvel bir müddet bekleyin. Hayli basit bir arıza olmasına rağmen kimi zaman hata kodlarının bilinmemesinden böylesi durumlarda panik olunabilir. Paniklememek için mutlaka kullanma kılavuzu ve hata kodlarını okuyun. Hotpoint Ariston Kombi Gaziantep servisi tanımını bulamadığınız kodlar konusunda size yardımcı olabilir.

·         Yaz ve Kış Modunun Doğru Kullanılmaması

Aslında çok küçük detaylar büyük sorunlar varmış gibi endişelenmenize neden olabilir. Gaziantep Hotpoint Ariston kombi servisi olarak belki de en sık karşılaştığımız sorunlardan biri de budur. Kombinizin üzerindeki kontrol panelinde yer alan basit bir ayar düğmesinin konumunun doğru olmaması sizin “kombi ısıtmıyor” diye paniğe kapılmanıza neden olabilir. Kombinizin üzerinde yaz ve kış kullanımını betimleyen iki ayrı simge bulunuyor. Genellikle bu simgeler yaz için “güneş” veya “musluk”, kış için ise “radyatör” veya “radyatör + musluk” şeklindedir. Yaz konumuna alınan bir kombi, radyatöre sıcak su pompalamaz. Bu nedenle de radyatörlerini ve dolayısıyla eviniz ısınmaz. Kombiniz çalışmasına rağmen radyatörleriniz soğuk ise öncelikle kombinizin yaz ve kış konumunu kontrol edin.

·         Elektrik Şebekesi Kaynaklı Sorunlar

Elektrik şebekesinde sürekli stabil bir voltajın olması beklenilebilir; ama gerçekte ne yazık ki öyle olmamakta. Zaman zaman elektrik şebekesinde dalgalanmalar ve hatta kesintiler olabilmektedir. Ani voltaj değişiklikleri, tüm elektronik ve elektrikli cihazlarda olduğu gibi kombinizde de ciddi arızalara neden olabilir. Eğer elektrikte bir dalgalanma hissettiyseniz veya elektrikler kesildi ise önlem olarak mutlaka kombinize gelen elektrik akım bağlantısını kapatın. Bunun için genellikle elektrik bağlantı noktası ile kombi arasına bir şalter konulur. Bu şalteri kapatarak elektriği kesebilirsiniz. Gaziantep Hotpoint Ariston kombi servisi arızasız uzun ömürlü bir kombi kullanımınız olmasını diler; ama olası arıza durumlarında da size profesyonel çözümler sunar.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Ferroli Kombi Servisi

Gaziantep Ferroli kombi servisi, bir başka İtalyan markası olan Ferroli tarafından üretilmiş tüm kombilerinizin, kurulum, bakım ve onarımını son derece profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor. 1955 yılından beri sektörde çok farklı segmentteki ürünleri ile yer alan Ferroli, ülkemizde de yatırım yapmış ve üretiminin bir kısmını halen Türkiye’de gerçekleştirmektedir.

Bursa’da üretim yapan markanın kombilerinde, hem yerli hem de ithal kombilerin detaylarını görebilmek mümkün. Enerji yasasına uygun, düşük emisyon değerli kombiler, yüksek verim özelliğiyle de öne çıkıyor. Hem doğalgaz hem de LPG’de kullanım imkanı olan kombilerde 14 farklı emniyet sistemi bulunuyor ve bu da güvenliğe verilen önemi gösteriyor.

Son derece sessiz çalışan Ferroli kombilerin kontrol panelleri de kullanıcı dostu ve oldukça modern görünüşlü. İç ve dış aksamı ile son derece modern olan Ferroli marka kombilerin, kompleks yapılarına hakim bir ekipten servis hizmeti alması gerektiğini rahatlıkla anlayabilirsiniz. Peki, Gaziantep Ferroli kombi servisi nasıl oluyor da hem uluslararası standartlarda hem de ülkemiz şartlarına uygun kaliteli servis hizmeti verebiliyor?

Gaziantep Ferroli Kombi Servisi Hizmet Kalitesi Standartları Neye Dayanır?

Servisimiz, sizlere hak ettiğiniz kalitede bir servis hizmeti sunabilmek için hizmet kalitesini belirli hususları referans alarak artırır. Bu hususlar hem ülkemiz hem de dünya ölçeğinde bazı kurallara göre belirlenir. Size sunduğumuz hizmetin kalitesine dair kendimize prensip edindiğimiz hususlardan birkaçını açıkladık.

·         Uluslararası Servis Kalite Prensipleri

Ferroli gibi uluslararası piyasada satışa sunulan markaların ürünleri için yine aynı ölçekte bir servis anlayışı gerekir. Yerelde hizmet verilirken bile tüm dünyada sunulan servis hizmetinin gereksinimlerinden haberdar olmak ve mümkün olan tüm gereksinimleri transfer etmek gerekir. Gaziantep Ferroli kombi servisi, tüm müşterilerimizin bir dünya vatandaşı olduğunun farkında. İtalya’da üretilen bir kombi için İtalyan bir müşteri nasıl bir servis hizmeti alıyorsa aynısını hatta daha iyisini yerel müşterilerimiz de alabilmeli. Bunu sağlayabilmek için de ufku açık bir işletme olunması gerekir. Kalite standartlarımızı en üst seviyede tutarak size çok üstün bir servis hizmeti sağladığımızdan emin olabilirsiniz.

·         Yerel Farklılıklar ve Beklentiler

Küresel yaklaşımlar kadar yerel farklılıklar ve beklentiler de verilecek olan servis hizmetinin şeklinin belirlenmesinde son derece mühimdir. Ülkemizin topoğrafik yapısı ve iklim koşulları farklı olduğu gibi bölge bölge ve hatta il il kültürel farklılıklar da ortaya çıkmaktadır. Ülkemizde servis hizmeti sunanlardan öncelikli beklenti şeffaflık, uygun maliyet ve güler yüzdür. Hatta kimi müşterilerimiz için güler yüz ve samimiyet pek çok husustan önce gelmektedir. İnsanlarımızın sıcak kanlı yapısına uygun bir hizmet sağlayabilmek için Ferroli Kombi Gaziantep servisi olarak kendimizi sürekli beklentileriniz doğrultusunda geliştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini asla göz ardı etmiyor, tamamen müşterilerimi kazanma odaklı bir servis hizmeti sunuyoruz. Kombi kurulumu, kombi bakımı, onarımı ve kombi temizliği için size üstün kalite bir servis hizmeti sözü veriyoruz.

·         Sürdürülebilir Hizmet Gayesi

Firmaların devamlılığı sundukları hizmetin belli bir misyonu ve vizyonu olmasına bağlıdır. Bu sayede sürdürülebilir bir hizmet mantığı oluşturulur ve uzun yıllar kombi kullanıcılarını memnun etme şansı elde edilir. Günübirlik, tek seferlik servis hizmeti sağlayan, avam tabiri ile “ne koparsak kardır” mantığıyla günü kurtarmaya çalışan servislerin büyüme ve piyasada yerini sağlamlaştırma şansı yoktur. Sürdürülebilir hizmet için güncellenmek, yeniliklere açık olmak şarttır. Hem servis hizmeti sektörünün yeniliklerini hem de ısıtma sektörünün güncellenmelerini Gaziantep kombi servisi olarak yakından takip ediyoruz.

·         Uzman ve Gelişime Açık Personel

İnsana, insan ile hizmet eden bir firmanın, hizmet sağlayıcılarının da kesinlikle kendilerini geliştirmeye açık olması gerekir. Her geçen gün bir yenilik, farklı bir teknolojik gelişme ortaya çıkarken sabit bir anlayış ile servis hizmeti sunmak imkansızdır. Kombi teknolojileri yakında incelendiğinde sürekli daha karmaşık elektronik parçaların, kombilerin çalışan aksamına dahil olduğunu görebilmek mümkün. Elektronik ve mekanik parçalardaki gelişime paralel olarak hizmet kalitesinde de sürekli ileriye doğru bir gelişim mevcut. Gaziantep Ferroli kombi servisi personeli eğitime ve gelişime açıktır. Aldığınız hizmetin ve hizmeti size sunanların doğruluğu ve kalitesini birebir gözlemleyebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep ECA Kombi Servisi

Gaziantep ECA kombi servisi, kolay ulaşabileceğiniz, pratik ve kalıcı çözümler üreten bir servis. ECA marka kombinizin düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyduğunu aklınızda bulundurmalısınız. Sadece kurulumda ve arıza durumunda servis hizmeti almak kombinizin ömrünü ciddi manada kısaltacaktır.

Kombinizin periyodik bakımlarını da mutlaka yaptırın. ECA marka kombilerde son yıllarda artan çeşitlilik bakım ve onarım esnasında daha dikkatli ve özverili olmayı da gerektiriyor. Ülkemizde hayli kadim bir geçmişe sahip olan ECA, kombi sektöründe de ciddi atılımlar yapıyor. Ülkemizin köklü firmalarından olan ECA, Elginkan Topluluğu bünyesinde faaliyet gösteriyor.

Daha çok sıhhi tesisat, banyo ve benzeri alan ürünleri ile tanınan ECA, ısıtma sektöründe de yenilikçi uygulamalar peşinde araştırma ve geliştirme faaliyetlerine imza atıyor. Yoğuşmalı kombiler, radyatörler, boylerler, su ısıtıcıları ve bilumum su ve doğal gaz tesisatı ekipmanları ECA tarafından üretilenler arasında yer alıyor.

Yerli ve milli ürün algısının giderek değiştiği ülkemizde milli imkanlar ile üretilen ürünlerin kullanımı da yaygınlaşıyor. Teknolojik ürünlerin üretimi konusunda son yıllarda ciddi bir atağa geçmiş olan ülkemizin tüm markları da bu atılama eşlik etme yarışında. ECA kombilerde de bu hevesin izlerini görebilmek mümkün.

Çift eşanjörlü, lcd ekranlı, hayli sessiz çalışan, yoğuşmalı kombilerin dış ve iç tasarımlarında oldukça ince bir işçilik göze çarpıyor. Bu son derece karmaşık yapıdaki cihazların bakımı, kurulumu ve onarımı için Gaziantep ECA kombi servisi güvenebileceğiniz ve sizi gerçekten memnun edecek bir hizmet garanti ediyor. Kombilerinizin uzun ömürlü ve verimli çalışması için sadece periyodik bakım tek başına yeterli olmaz. Akıllı kullanım tavsiyelerini sizin için derleyerek daha uzun ömürlü ve verimli bir kombi için sizlere tüyolar hazırladık.

Gaziantep ECA Kombi Servisi Akıllı Kombi Kullanım Tavsiyeleri

Kombilerinizin dikkatli ve akıllı kullanımı size hem kısa hem de uzun vadede ciddi anlamda tasarruf imkanı sunar. Bunun için birkaç basit kuralı dikkate almanız yeterli olacak. Gaziantep ECA kombi servisi tarafından belirlenen akıllı kullanım tavsiyelerini aşağıda sıraladık.

 • Kombinize uzman olmayan kişilerin dokunmasına asla müsaade etmeyin. Ne kurulum ne bakım ne de onarım hafife alınmamalıdır. Her işlem için mutlaka işin uzmanından destek alın.
 • Kombinizin ekranında beliren arıza kodlarını öğrenin. Kombinizin kullanım kılavuzunda, internette ve kimi modellerde kombinizin üzerinde arıza kodlarının açıklamaları bulunur. Bazı arızalar çok basit ve sizin müdahalenizle bile giderilecek kadar kolay çözümlenebilir olabilir.
 • Arızaya geçmiş cihazınızın arızasını gidermeden ısrarla çalıştırmak için uğraşmayın.
 • Periyodik bakımda kombinizim tüm bakımının yapıldığından, filtre ve baca temizliğini doğru şekilde gerçekleştirildiğinden emin olun.
 • Kombiniz ile birlikte radyatör temizliğini de mutlaka yaptırın. Tıkalı bir radyatör kombinizin veriminin düşmesi demektir.
 • Kombinizi sürekli açıp kapatmak yerine sabit bir ısıda sürekli çalıştırmanız daha verimli bir kullanım sağlar.
 • Çoğu kombi modelinde donmaya karşı önlem alınmıştır; ama siz yine de kombinizin kurulumunu doğrudan soğuğa maruz kalacağı alanlara yaptırmayın. Balkon gibi yerlere yapılacak kurulumlarda kombinizin bir muhafaza içinde olmasına özen gösterin.
 • Sıcak su ve kalorifer için farklı derecelerde ayarlama yapmak gerektiğini unutmayın. İdeal derece için kombinizin kullanma kılavuzundan istifade edebilir ya da bakımdan sonra Gaziantep kombi servisi tarafından verilecek olan tavsiyelere uyabilirsiniz.
 • Arıza durumlarını görmezden gelmeyin. Sık tekrar eden arızalar büyük sorunların habercisidir. Sorun büyümeden ve kombinizin başka parçaları da arızalanmadan mevcut arızaya müdahale edilmelidir.
 • Gaziantep ECA kombi servisi güvencesi ile sunulan kurulum, bakım ve onarım hizmetlerinden mutlaka istifade edin. Aklınıza takılan her soru için bizi çekinmeden dilediğiniz zaman arayın. Kombinizi keyifle ve huzurla kullanın.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Demirdöküm Kombi Servisi

Gaziantep Demirdöküm kombi servisi, size sıradan bir kombi servis hizmeti sunmuyor. Size evvela güven, ardından şeffaflık sunuyor. Ülkemizdeki ve küresel ölçekteki ısınma sanayinde meydana hızlı gelişmeyi, an be an takip edebilmek gerçekten yoğun emek istiyor. Verilen emeğin karşılığını en iyi betimleyen an ise memnun bir müşterinin teşekkür ettiği an oluyor.

Dolayısıyla Demirdöküm marka kombinizin her türlü gereksinimini karşılarken öncelikle memnun bir müşteri hedefliyoruz. Ürün ve hizmetlerin çok çeşitli şekillerde ve kalite sınıflarında sunulduğu günümüzde bir markanın tüm donanımını bilerek verilen hizmetten geçer not almak zor olsa da imkansız değil. Gaziantep Demirdöküm kombi servisi olarak bu zorluğun üstesinden pek bir kolay geliyoruz. Ülkemizin yerli ve milli markalarından olan Demirdöküm markasının piyasaya sunduğu kombilerin dünyanın önde gelen teknoloji markalarının ürettiği kombilerden eksik kalır hiçbir yanı yok. Hatta ülkemizde teknoloji alanındaki son yıllarda yaşanan atılımları düşünürsek, kadim bir marka olan Demirdöküm’ün kombilerinin servis hizmeti esnasında daha fazla dikkat ve özen istediğini anlayabiliriz. Sizlere sunduğumuz hizmetleri sınıflandırmadan ve izah etmeden evvel hizmet almak istediğiniz ürününüzün markasını yakından tanıtalım.

Demirdöküm Kombi Hakkında

Gaziantep Demirdöküm kombi servisi, yerinde, doğru hizmet mottosuyla kurulum, bakım ve onarım yapmadan evvel servisine gittiği ürünü tanıdığından emin olur. Çok basit alet ve cihazların bile son derece karmaşık ve farklı çalışma sistemleri bulunduğunu düşünürsek, günümüz teknolojisinden olabildiğince yararlanan kombi ve benzeri cihazların iç elektroniği ve mekaniğini tanımanın önemini kavrayabiliriz. Sadece ürünü değil markayı da tanımak gerektiğini düşünüyoruz. Demirdöküm, 1954 yılında İstanbul’da kurulmuş, oldukça bilinen bir markadır. Sektöre öncelikle döküm radyatör, kazan, soba, kat kaloriferi, şofben, panel radyatör ve son olarak da kombi üreterek ciddi katkılar sunan Demirdöküm, ülkemizde sıklıkla tercih edilen bir marka. Ayrıca ülkemiz ısı sanayine pek çok ilk kazandırdığını belirtmek gerekir. Son derece tecrübeli ve ülkemiz şartlarını bilen bir marka olan Demirdöküm’ün güncel ürünlerinin takibi de aynı tecrübe ve farkındalığa ihtiyaç duyar. Gaziantep kombi servisi, Demirdöküm kombilerinizin hak ettiği hizmeti alması için son derece özverili bir şekilde çalışıyor.

Gaziantep Demirdöküm Kombi Servisi Hangi Hizmetleri Sunar?

Gaziantep Demirdöküm kombi servisi, bir kombi için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm alanlarda hizmet sunar. Sunduğumuz hizmetleri ve bu hizmetleri sunarken bizi farklı kılan nitelikleri de sıraladık.

·         Demirdöküm Kombi Kurulum Hizmetleri

İlk kurulum ve sonrasında ihtiyaç duyabileceğiniz nakil sonrası kurulum son derece önemlidir. Kombinizin doğru kurulması, doğru çalışması anlamına da gelir. Yanlış yapılmış bir bağlantı kombinizin arızalanmasına ve sizin zarar görmenize neden olabilir. Sahip olduğunuz Demirdöküm kombiyi bulunduğu yerden söktürmek ve başka bir yere naklederek kurdurmak istediğinizde de uzman kişilerden hizmet almanız gerektiğini unutmayın. Kombinizin sökülmesi de kurulması kadar özen ister. Doğru yapılmayan her işlem kombiniz için dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir.

·         Demirdöküm Kombi Bakım Hizmetleri

İlk günkü verimliliği ile çalışmasını istediğiniz her şeyin bakıma ihtiyacı vardır. Bu kurala kombiler de dahildir. Demirdöküm kombinizin ilk günkü gibi çalışmasını istiyorsanız bakımlarını da düzenli olarak yaptırmalısınız. Periyodik bakımlar hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, bizimle dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz.

·         Demirdöküm Kombi Onarım Hizmetleri

Tüm kombilerin en hassas oldukları hizmet, onarım hizmetidir. Arızanın doğru tespiti, müdahalenin doğru yapılması ve doğru parçanın değiştirilmesi hem arızanın giderilmesi hem de arıza tekrarının yaşanmaması için son derece önemlidir. Sadece arıza tekrarı değil aynı zamanda doğru yapılmayan onarım sonrası yeni arızların oluşması da muhtemeldir. Şeffaf bir onarım hizmeti almak için Gaziantep Demirdöküm kombi servisi her daim servise hazır. Kombinizdeki mevcut arızanın abartılmayacağından, gereksiz parça değişimi yapılmayacağından, zarara uğratılmayacağınızdan katiyetle emin olabilirsiniz. Yetişmiş uzman personelimizce sunulan kaliteli, güvenilir ve profesyonel kombi servisi hizmetimizden istifade etmek için bize ulaşabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Daylux Kombi Servisi

Gaziantep Daylux kombi servisi, kullanıcı memnuniyeti hayli yüksek olan Daylux kombilerinizin doğru servis hizmetini alabilmesi için var. Tam yoğuşmalı, gaz adaptasyon sistemli, elektronik ateşleme sistemli, yüksek teknoloji ürünü Daylux kombilerin hassas bir bakım ve onarıma ihtiyacı vardır. Daylux, çoğu kombi modelinde premix teknolojisi kullanıyor. Bu teknoloji sayesinde hava ve yakıt daha yakıt brülöre gelmeden önce karışır ve çok daha yüksek verimli bir yanma elde edilir. Aynı zamanda üstün yoğuşma teknolojisi sayesinde emisyon azaltılarak çevreye duyarlı bir yanma sağlanır. Yoğuşmalı kombilerdeki tasarrufu da görmezden gelmemek gerekir. Tasarruflu, verimi yüksek ve kullanıcı dostu modern kombilerin ihtiyacı olan tüm servis hizmetlerinde Gaziantep Daylux kombi servisi ile iletişime geçerek, gerçek kalite ile tanışabilirsiniz.

Gaziantep Daylux Kombi Servisi Hakkında Merak Edilenler

Sunduğumuz hizmetin kalitesinden son derece eminiz. Ayrıca aklınızdaki tüm sorulara yanıt verebilecek kadar da yetkiniz. Merak ettiğiniz birkaç hususa kısaca açıklama getirdik.

·         Daylux Kombiler Sık Arızalanır mı?

Son yıllarda araştırma ve geliştirme faaliyetlerine daha çok bütçe ayıran ısıtma sektörü firmalarının ürettiği kombiler çok daha teknolojik. Aynı durum Daylux marka kombiler için de geçerli. Kullanıcı memnuniyeti oldukça yüksek olan Daylux kombilerin, kendilerine has sıklıkla rastlanılan bir arızası yok. Yine de her cihaz gibi Daylux kombilerin de arızalanması muhtemeldir. Hatalı kullanım, zamanla meydana gelen yıpranma, yanlış kurulum, bakımsız kullanım, ehil olmayan kişilerce yapılan onarım gibi haller, kombinizin arızalanmasına ya da mevcut arızasının büyümesine neden olabilir. Daha uzun ömürlü ve de verimli bir kombi kullanımı için doğru ve profesyonel hizmet almanız gerekir. Gaziantep kombi servisi, sizi mağdur etmeyecek kaliteli servis hizmeti ile gönlünüzü rahatlatır.

·         Arıza Anında Bize Ulaşmak Kolay mı?

Toplumumuzda, sabırsızlık ya da süreli işleri son ana bırakmak gibi bir türlü değişmeyen alışkanlıklarımız var. Örneğin, ekranında arıza kodu belirerek kapanan bir kombiyi sadece açıp kapatarak uzun süre bu şekilde kullanmaya devam eden biri, kombi tekrar açılmayacak şekilde arızalandığında panikleyebiliyor. O anda da bize ulaşmak için daha sabırsız bir hale gelebiliyor. Normal şartlarda iletişim numaralarınızdan bize ulaşmanız kesinlikle zor değil. Dilediğiniz an bize ulaşabilirsiniz; ama göz göre göre gelen bir arızaya vaktinde önlem almayıp, arıza gerçekleştiğinde bizim hemen o anda arızaya müdahale etmemizi beklemeniz, o sırada hizmet verdiğimiz diğer müşterilerimize haksızlık anlamına gelir. Bu yüzden lütfen Gaziantep Daylux kombi servisi ile sürekli iletişimde kalarak düzenli bakımlarınızı yaptırmayı ve muhtemel sıkıntılar hakkında bizden bilgi almayı ihmal etmeyin.

·         Kombinize Bakım Yaptırmazsanız Ne Olur?

Aslında bu sorunun cevabı gayet net ve herkes tarafından biliniyor. Doğrudan, bakım yaptırmazsanız kombiniz arızalanır diyebiliriz; ama tam olarak neyi kastettiğimizi daha net bir şekilde açıklayalım. Periyodik bakımları yapılmayan kombilerin iç aksamlarında ve baca fanları ile baca borularında toz ve benzeri partikül birikimleri artar. Aynı zamanda filtreler ve düzenli temizlenmesi gereken akşamlarda da tıkanmalar başlar. Radyatörlerinizdeki tıkanma ve hava sıkıntıları da cabasıdır. Tozlanan fan, ses yaptığı gibi kombinizin çalışmasını da etkilemeye başlar. Gereken miktarda oksijen yanma haznesine hemen ulaşmayacağı için yanma gecikir ve kombinizin verimi düşer. Bakım yapılmayan kombide önce verim düşüklüğü ardından arızalar meydana gelir. Kombinizin ve radyatör peteklerinin bakımını mutlaka düzenli olarak yaptırmalısınız. Daylux Kombi Gaziantep servisi, olası arızalar ve sizi üzecek hallerden korunmanız için profesyonel periyodik bakım hizmeti de sağlıyor.

·         İkinci El Kombi Kullanılır mı?

Kombilerin de bir ikinci el piyasası bulunuyor. Kısa süre kullanılıp çeşitli nedenlerle sökülen kombileri piyasada bulabilmek mümkün. İkinci el kombi elbette alınır; ama bazı hususlara karşı son derece dikkatli olmak gerekir. Öncelikle kombinin doğru bir şekilde söküldüğünden, sökülürken herhangi bir parçasına zarar verilmediğinden emin olmalısınız. Dış aksamı kadar iç aksamının da tek parça halinde durduğunu kontrol edin. Herhangi bir arızası olup olmadığını da mutlaka sorun. Kullanım ömrünü tamamlamış ya da tamamlamak üzere olan ikinci el kombilerden uzak durun. Kendiniz kullandığınız kombiyi, bulunduğu yerden söktürüp başka bir yere naklettirecek olduğunuzda veya ikinci el bir kombi aldığınızda da mutlaka kurulumu uzman bir ekibe yaptırın. Gaziantep Daylux kombi servisi, her türlü kurulum, bakım ve onarımda yanınızda.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Buderus Kombi Servisi

Gaziantep Buderus kombi servisi, global teknolojilerin ülkemizdeki temsilcilerinden olan Buderus markasının tüm modellerinin kurulum, bakım ve onarımını üstleniyor.

Kaliteli ve güvenilir bir servis hizmetinin, ürünü ve müşteriyi tanımaktan geçtiğini biliyoruz. Buderus markası, ülkemizde sonradan kendine yer edinmiş olsa da Avrupa ve Dünya pazarında uzun zamandır etkin bir şekilde yer alıyor. 1731 yılında demir üretimi ile Almanya’da ticari hayata giren Buderus, o günden bugüne kadar pek çok ciddi değişim ve gelişim yaşamıştır.

Döküm demir sektöründeki tecrübesini evvela 1825 yılı itibari ile döküm sobalar üretmekte kullanan marka, 1878 yılı itibari ile kömür sobası üretimine başlamıştır. Bu girişimleri ile o dönemler henüz yeni keşfedilen ısıtma sektörüne bambaşka bir soluk getirmiştir. 1927 yılında çelik radyatör, 1953 yılında çelik kazan üreten Buderus, zaman içerisinde kendini daha da geliştirerek ısıtma sektöründeki yerini hep sağlam tutmuştur. Neredeyse üç asırlık bir tecrübeye sahip olan markanın ülkemizde satışa sunulmuş pek çok kombi modeli bulunuyor.

Gaziantep Buderus kombi servisi, son derece kadim Buderus markasının satışa sunduğu tüm markaların çalışma prensiplerine hakim oluşu sayesinde kolaylıkla sizin her türlü talebinize cevap verebiliyor. Elbette mesele sadece sizden gelen taleplere klasik bir servis mantığı ile cevap vermek değil. Sıradan bir servis hizmetinden çok daha öte bir hizmeti sunabilmek adına kendimiz için oluşturduğumuz bazı prensipler var ve biz bu prensiplere sıkı sıkıya bağlıyız.

Gaziantep Buderus Kombi Servisi Size Ne Sunuyor?

Artık neredeyse ezbere söylenir olmuş içi boş sloganları Gaziantep Buderus kombi servisi asla kullanmaz. Altını çizerek duyurduğumuz her cümlenin mutlaka içini de doldurur ve size o şekilde hizmet sunarız. Yukarıda da belirttiğimiz üzere bunu sağlamak için belli prensiplerimiz var.

·         Sürekli Eğitim

Buderus ve diğer pek çok marka her gün yeni bir araştırma ve geliştirme faaliyetine imza atarken, bir servis olarak gündemi geriden takip etmek olmaz. Bu nedenle sürekli eğitimlerle uzman kadromuzun bilgilerini güncel tutuyor, yeni gelişmelerden de haberdar ediyoruz.

·         Şeffaf Servis Hizmeti

Buderus kombi Gaziantep servisi, size olmuşu, olanı ve olacağı tüm çıplaklığı ile doğrudan anlatır. Eğer bir onarım hizmeti alıyorsanız, kombinize ne arızası olduğunu, bunun kombinizde neye sebep olduğunu ve nasıl onarılacağını tüm ayrıntıları ile öğrenirsiniz. Kurulum ve bakım hizmetlerinde de tüm aşamalar için doğru ve net bilgiler alırsınız.

·         Doğru Teçhizat

Kimi markalarının kendi ürünlerine özel alet ve cihazlar ile kontrol ve tamir edilmesi gerekebilir. Böylesi durumlarda sıkıntı yaşamamanız için tüm alet, edevat, cihaz ve makinelere sahibiz. O anki durumda kullanılması gereken ne ise onunla müdahale ediyoruz.

·         Profesyonel Ekip

Kullandığınız aletler ne kadar profesyonel olursa olsun, ekibiniz profesyonel değilse hiçbir anlam ifade etmez. Doğru hizmeti vermenin temelinde doğru ekip yer alır. Gelişime ve öğrenime açık, müşteri ilişkilerinde dikkatli ve saygılı, işinin tüm gerekliliklerine hakim bir ekiple çalışıyoruz. Böylelikle size sunduğumuz tüm hizmetlerden memnun kalmanızı sağlıyoruz.

Buderus Yoğuşmalı Kombinin Farkı Nedir?

Buderus yoğuşmalı kombiler ve normal yani hermetik kombiler arasında ciddi farklar vardır. Hem Buderus’un kendine has farklılıkları hem de yoğuşmalı kombilerin genel farklılıkları yoğuşmalı kombileri öne çıkarır. Yoğuşmalı kombilere Buderus özelinde bakıldığında, korozyona dayanıklı özel Alüminyum-Silisyum alaşımı sayesinde baca gazı sıcaklıkları çok düşürülür, baca gazı hacmi azaltılır ve de su buharı yoğuşturularak baca gazındaki enerji dışarı atılmaz. Hayli üstün yoğuşma teknolojisi ile Buderus yoğuşmalı kombi oldukça konforlu bir kullanım sunar. Gaziantep Buderus servisi ile düzenli bakım servisi aldığınızda ise bu konfordan çok uzun yıllar istifade edebilirsiniz. Zamanında ve doğru yapılan bakım, kombinizin ciddi anlamda ömrünü uzatırken, olası bakımsızlıktan kaynaklanan arızaları da bertaraf eder. Gaziantep Buderus kombi servisi olarak kombinizin kurulum, bakım ve onarım ihtiyaçlarında bizi arayarak sizi de doğru servis hizmeti ile tanıştırabiliriz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Daikin Kombi Servisi

Ülkemizde çokça tercih edilen kombi markalarından biri olan Daikin için Gaziantep Daikin kombi servisi, eşsiz kalitede bir servis sunuyor. Eşsiz ya da üstün kaliteli olduğunuzu iddia edebilmeniz için alanınıza ciddi anlamda hakim olmanız gerekir. Servisimizce sağlanan hizmetin kalitesinden, memnun müşterilerimizin tebessüm ve teşekkürleri ile emin oluyoruz.

Daikin kombi için de aynı kalite ve özveriden ödün vermiyoruz. Kombi üreticilerini ve üretim tekniklerini tanımak, hizmet sunarken olağan üstü kolaylıklar sağlıyor. Daikin de yakından tanıdığımız bir marka. 1950’li yıllarda global sahneye çıkan Daikin, ülkemize ise sonraki yıllarda geldi. Öncelikle distribütörler aracılığıyla 1978 yılı itibari ile Türkiye piyasasına giren marka, en büyük atılımını Temmuz 2011’de yaptı. Airfel’in tamamını satın alan Daikin böylelikle ülkemize kendi sermayesi ile büyük ölçekli bir giriş yapmış oldu. Hendek’teki üretim tesisinde kombi, klima üniteleri, panel radyatörler, fancoil, klima santralleri gibi pek çok iklimlendirme, ısıtma cihaz ve ekipmanının üretimini gerçekleştiriyor. Ar – Ge çalışmalarına verilen önemin sonucunda son derece yenilikçi ve piyasada rekabet mukavemeti yüksek modeller üretiliyor.

Daikin ülkemizde yıllık 300 bin kombi üretiyor. Ürettiği tüm kombilerin de modern teknolojiye uygun olmasına özen gösteriyor. Çevreci ve tasarruf odaklı modelleri ile öne çıkan markanın kalite, güvenlik ve yakıt tasarrufu üçlemesini tüm model üretimlerinde gözlemlemek mümkün. Son modellerinde hem standart radyatör sistemi hem de yerden ısıtmalı sistemler için uygun tasarımları var. Gaziantep Daikin kombi servisi, kombi alırken ve kullanırken bilmeniz gerekenler konusunda da sizleri bilgilendiriyor.

Gaziantep Daikin Kombi Servisi Sık Sorulan Soruları Cevaplıyor

Hayli geniş bir ürün gamına sahip olan kombi markalarının doğru modellerini bulmak kadar özenle seçtiğiniz kombiyi doğru kullanmak da önemlidir. Gaziantep Daikin kombi servisi, hem kombi seçerken hem de kullanırken bilmeniz gerekenleri özetliyor.

·         Kombi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Her alışverişte olduğu gibi kombi alırken de aceleci davranmaktan kaçınılmalıdır. Ölçmeden, biçmeden, tüm detaylar hesap edilmeden doğru bir karar verebilmek mümkün değildir. Kombinizi almadan evvel aşağıdaki incelemeleri mutlaka yapın.

 • Evinizin kullanım alanı ile ısıtılması gereken alanını belirleyin.
 • Kullanılması muhtemel su hacmini, evde yaşayanlar, evdeki radyatör sayısı ve benzeri detayları dikkate alarak belirleyin.
 • Seçeceğiniz modelin yoğuşmalı olmasına özen gösterin. Satın almada maliyeti yüksek gibi görünse de uzun vadede size önemli oranda avantaj sağlayacaktır.
 • Satın alacağınız modelin enerji sınıfının üst olmasına dikkat edin.
 • Kullanıcı panelinin basit olduğu modelleri tercih edin.
 • Kombinizin kurulumunun yapılacağı yeri, kombi için ayrılan alanı da hesaba katın.

·         Kombilerin Kullanımı Zor mudur?

Teknoloji geliştikçe kimi cihaz ve makinelerin kullanımının daha karmaşık ve zor hale geldiği düşünülebilir. Kimi kombi modellerinde de aynı durumdan şikayet edilebilir; ama Daikin kombi için bu şikayetler pek olası değil. Kullanıcı dostu tasarımı ile yeni modellerde işlem yapmak son derece kolay. Dijital gösterge ve kontrol paneli üzerinden tüm ayarlamalar yapılabiliyor. Sıcak su ve radyatör ısı ayarını, basınç kontrolünü ve açma kapamayı bildikten sonra kombilerin kullanımı oldukça kolaydır. Yine de yaşayacağınız herhangi bir sıkıntıda çekinmeden Gaziantep kombi servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

·         Merkezi Isıtma Sisteminden Ev Tipi Kombiye Geçildiğinde Ne Yapılmalı?

Her türlü bakım, onarım ve kurulum hizmetinde son derece ehil olan Daikin Kombi Gaziantep servisi, sistem geçişlerinde de sizi yalnız bırakmıyor. Merkezi ısıtma sistemi ile ısınan bir binanın daha sonra kombi ile ısınma sistemine geçmesi sıkça rastlanılır bir durumdur. Özellikle kömür kazanları ile merkezi ısıtması sağlanan binalar, doğalgazın mevkilerine gelmesi ile birlikte kombili sisteme geçmiştir. Merkezi doğalgazlı ısıtma sistemi kullananlardan da çeşitli sıkıntılardan dolayı bireysel kombi sistemine geçenler de bulunuyor. Sebep ne olursa olsun bireysel kombi sistemine geçildi ise akla gelen ilk soru mevcut radyatörlerin kullanıp kullanılmayacağı olur. Mevcut radyatörlerin kullanılması mümkündür. Öncelikle konut içerisindeki radyatörlerin merkezi sistemden bağlantısı tam olarak kesilmelidir. Bağlantı kesildikten sonra radyatörlerin detaylı bir şekilde temizliği yapılmalıdır. Sistem temizlendikten sonra bağlantı kontrolleri yapılmalıdır. Sızdırmazlık kontrolü yapıldıktan sonra da kombi çalıştırılır ve radyatörlerin ısınması kontrol edilir. Eğer ısınmasında sıkıntı olanlar var ise hava kontrolü yapılır ve havaları alınır.  Gaziantep Daikin kombi servisi, her türlü bakım ve onarım hizmeti ile birlikte geçiş süreçlerinizde de en kaliteli hizmeti sunuyor.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Bosch Kombi Servisi

Kombilerinizin dönemsel bakım, ani onarım ve kurulum ihtiyaçlarını karışlayan Gaziantep Bosch kombi servisi, hizmette güvenilirliği esas alıyor. Marka olarak Bosch’un mazisi ve günümüzde çok geniş bir yelpazede sunduğu ürünlerini değerlendirdiğimizde, doğru servis hizmetinin de mahiyetini kavrayabiliriz. İthal tüm ürünlerde olduğu gibi kombi çeşitlerinde de parçaların kısmen daha yüksek ücretlere sahip olduğunu akılda tutmak gerekir. Gerçi Bosch, ülkemizde pek çok ürününün üretimi için ciddi yatırımlar yapmış ve bu yatırımları sürekli artırarak Türkiye’yi önemli bir üretim üssü haline getirmiştir. Isı teknolojilerinin gelişimine pek çok uluslararası markanın ciddi katkıları var. Özellikle daha verimli ısı teknolojisi için araştırma ve geliştirme çalışmaları da yoğun bir şekilde devam ettiriliyor. Sürekli üzerine koyarak ilerleyen ısı teknolojilerinin evlerimizdeki temsilcilerinin kurulum, bakım ve onarım hizmetleri de güncellenme ve gelişme ihtiyacı duyuyor.

Ülkemizde Bosh Kombinin Yeri

Gaziantep Bosch kombi servisi, gerek ülkemiz sınırlarında gerekse yurtdışında imal edilen Bosch marka kombilerin tüm tasarımsal, mekanik ve elektronik detaylarına oldukça hakim. Ülkemizde Bosch, güncelde sadece yoğuşmalı kombi satışı yapıyor. Daha evvel üretilmiş klasik kombilerden hayli farklı olan yoğuşmalı kombilerin doğru bakımı için tam anlamı ile güncel teknolojiye de hakim olmak gerekir. Bosch ısı teknolojileri alanındaki ürünlerinin tümüne Termoteknoloji adını veriyor. Bu tanımlamanın içerisine kombi, klima ve fan gibi ürünler dahil. Dünya genelinde oldukça ciddi bir pazar payına sahip olan Bosch, ısı teknolojileri alanındaki üretime, ülkemizdeki Manisa fabrikası ile de ciddi bir katkı sağlıyor. Manisa Bosch fabrikasının önemine de değinmek gerekiyor. Bosch’un en büyük fabrikalarından biri olan Manisa fabrikasındaki üretimin %70’i ihraç ediliyor. Yaklaşık 27 yıldır üretimde olan fabrikadan çıkan son teknoloji kombilerin servis hizmeti de sahip oldukları ağırlığa yakışır olmalı. Kurulum, bakım veya onarım fark etmeksizin kombiler arasındaki farka dikkat edilmeli. Özellikle günümüzde kombi ihtiyacının çoğunda tercih edilen yoğuşmalı kombi hakkında Gaziantep Bosch kombi servisi oldukça yetkin durumda. Yoğuşmalı kombi hakkında net bir fikriniz yok ise sizi de bu konuda bilgilendirmek isteriz.

Yoğuşmalı kombi nedir?

Gaziantep kombi servisi, servis hizmetini vereceği tüm ürünlerin detaylı çalışma prensiplerini sürekli olarak eğitsel faaliyetlerle uzman ekibine hatırlatıyor. Şimdinin vazgeçilmezi olan yoğuşmalı kombiler hakkındaki eğitimin ise sonu yok. Bunun nedeni ise ısı teknolojileri ile birlikte kombi teknolojilerindeki büyük gelişmeler. Temelde yoğuşmalı kombinin ne olduğunu da açıklamak gerekir. Yoğuşmalı kombiler, isminden de anlaşılacağı üzere “yoğuşma” prensibi ile çalışırlar. Yoğuşma; gaz halindeki bir maddenin, etrafına ısı vererek sıvı hale dönüşmesi olayıdır. Doğalgaz da kombi içerisinde yandığında su buharı ortaya çıkar. Temelde tüm yanma reaksiyonlarının çıktısında mutlaka su vardır. Klasik kombilerde bacadan atılan bu su buharı, özel ısı eşanşörü ile geri kazanılır ve su buharındaki enerji ısınmaya katkı sağlar. Böylelikle yanma reaksiyonundaki verim oldukça artırılmış olur. Gaziantep Bosch kombi servisi tarafından sunulacak olan her türlü servis hizmetinde, standart ve yoğuşmalı kombilerin tüm farkları bilinerek adım atılır. Ülkemizde hayli yaygın şekilde kullanılan eski tip normal kombilerin bakım ve onarımları nispeten daha kolaydır. Bununla birlikte normal kombiler ile yoğuşmalı kombiler arasındaki maliyet farkı da sahip oldukları teknoloji farklılığından kaynaklanıyor. Daha basit ve eski bir teknoloji ile çalışan klasik kombilerin onarımında kullanılan parçalar ile yoğuşmalı kombilerin onarımında kullanılan parçalar oldukça farklıdır. Bu bağlamda onarımının daha maliyetli olacağı açık olan yoğuşmalı kombilerin bakımlarının da düzenli bir şekilde uzman kişiler tarafından yapılması gerekir. Ayrıca arıza tekrarının yaşanmaması, yeni arızaların ortaya çıkmaması için onarımın da profesyonel bir ekipçe yapılması şarttır. Gaziantep Bosch kombi servisi, klasik ve yoğuşmalı kombilerinizin kurulum, bakım ve onarım hizmetlerini güvenilir, kaliteli ve şeffaf bir şekilde sunuyor.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Kombi Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Baymak Kombi Servisi

Gaziantep Baymak kombi servisi olarak ezberlenmiş bir kombi bakımı teklifi ile kapınızı çalmıyoruz. Makineler ve cihazlar da tıpkı insanlar gibi farklı teşhislere ve tedavilere ihtiyaç duyarlar. Her kombi aynı yöntemle bakıma alınamaz.

Baymak kombi de kendine has bakım ve onarım tekniklerine ihtiyaç duyar. Size kombi servis hizmeti sunacak olan firmamız genel anlamda kombilerin yapısını bildiği gibi Baymak marka kombilerin kendilerine has özelliklerini ve muhtemel arıza noktalarını da biliyor. Baymak, 50 yılı aşan bir süredir ülkemizde iklimlendirme sektöründe faaliyet gösteriyor.

Kombi, klima, su ısıtıcıları, diğer su cihazları, yenilenebilir enerji sistemleri ve kontrol ekipmanları gibi pek çok alanda ürünleri bulunan Baymak, kombi alanında çok sayıda modele sahip. Gaziantep Baymak kombi servisi de Baymak tarafından üretilen hemen hemen tüm kombi serilerine yetkinlikle müdahale edebilmekte. Tam yoğuşmalı ve diğer yoğuşmalı modellerin kendilerine has çalışma sistemlerinin detaylı olarak tanınması, teşhis ve müdahalede hem zamandan hem de maliyetten tasarruf sağlar. Baymak markası ve kombileri biraz daha yakından tanıyalım.

Baymak Kombi Hangi Özelliklere Sahip?

Gaziantep Baymak kombi servisi, size sunduğu bakım hizmetini her daim geliştirmek için kombi sektörünün gelişimini de yakından takip eder. Baymak marka kombilerin yaşadığı gelişim ve değişim de takip edilen süreçler arasındadır. 1969 yılında kurulan Baymak, iklimlendirme teknolojileri alanında pek çok yeniliğe de imza atmıştır. Kat kaloriferi, piston pompalı hidrofor, termosifon gibi ilk ürünler 1970’lerde üretilmeye başlandı. Baymak markasının tecrübesini ortaya koyan ise ilk kombilerin  satış tarihidir. 1990 yılına gelindiğinde Baymak marka ilk kombi satışa sunuldu. Ülkemizde 30 yıldır kombi üreten ve satan bir marka olarak Baymak için kaliteli ve tecrübeli servis hizmeti de sunulması zaruri bir ihtiyaçtır. Gaziantep Baymak kombi servisi de bu kaliteli ve profesyonel servis hizmetinin sağlayıcısı olarak uzun zamandır sektördeki yerini muhafaza ediyor. Genel olarak kombilerin sahip olduğu teknoloji hemen her markada birbirine benziyor olsa da markalar arasındaki ufak farklılıklar ancak yetkin kişilerce anlaşılabilmektedir. Örneğin Baymak marka bir kombinin günümüzde sahip olduğu yanma teknolojisinin ismi “Premix”tir. Bu yanma teknolojisi yüksek tasarruf imkanı sunar. Yeni nesil kombilerin sahip olduğu teknolojinin neredeyse tamamı tasarruf odaklıdır. Baymak kombi modellerinin sahip olduğu yeni nesil pompalar da elektrik tasarrufu konusunda önemli katkı sağlar. Elektrik sarfiyatı düşmesine rağmen pompa gücünün yüksekliği ile su debisi yüksek tutulur. Bu sayede hem sıcak hem de yoğun akan su kullanma şansınız olur. Isı verimliliği ile de öne çıkan bir marka olan Baymak için Gaziantep’te doğru servis hizmeti almak da son derece önemli. Hastasını tanıyan doktorun çok daha iyi bir teşhis koyacağını herkes bilir. Gaziantep kombi servisi de kombilerin çalışma sistemleri ve güncel teknolojilerine tümü ile hakim olarak erken, doğru ve uygun müdahalede bulunur.

Gaziantep Baymak Kombi Servisinin Farkı Nedir?

Aslında servisimizin farkını “üstün kalite” olarak özetleyebiliriz; ama siz değerli müşterilerimizin almak istedikleri hizmet için gözü kapalı bize güvenmelerini sağlayacak diğer niteliklerimizi de sıralamalıyız.

– Profesyonel ekibimizle kombi kurulum hizmeti veriyoruz.

– Yıllanmış kombilerinizin ihtiyaç duyduğunu bakımı modern teknolojiden istifade ederek gerçekleştiriyoruz.

– Kombinizin onarımı için sizi oyalamadan, doğrudan arızaya yönelik çözümler üretiyoruz.

– Sunduğumuz üstün kalite servis hizmetinde, siz müşterilerimizin bütçesini gözetiyoruz.

– Her kombinin farklı ihtiyaçları olduğunu bilerek, markaya ve modele aşina personel ile müdahalede bulunuyoruz.

– Sunduğumuz hizmetin her aşamasında sizinle iletişimde kalarak, hizmette şeffaflık sağlıyoruz.

Gaziantep Baymak kombi servisi, kombinizin kurulum, bakım ve onarım ihtiyaçlarının hepsinde profesyonel çözümler sunar. Çok daha uzun ömürlü bir kombi için bize danışın ve kaliteli, profesyonel hizmetle tanışın.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Baykan Kombi Servisi

Gaziantep Baykan kombi servisi, Baykan markasınca üretilen kombilerinize üstün kalite servis hizmeti sunuyor. Sunulan hizmetin sahip olduğu kriterler, müşteri memnuniyeti ile birlikte cihaz dostu bir yaklaşım ortaya konulmasını sağlıyor. Elbette sunulan üstün kalite servis hizmetinin belirli standartlara ulaşması için sürekli bir öğrenme içerisinde olunması gerektiği de inkar edilemez bir gerçek. İklimlendirme ve ısıtma teknolojileri her geçen gün farklı bir endüstriyel gelişim ile yoluna devam ediyor. Özellikle kombi grubundaki yeniliklerin farklı odaklarının olması, çeşitliliğin artmasına da neden oluyor. Bunca yeni gelişmenin sıkı takibi ile de güvenilir bir servis hizmet vermek mümkün hale geliyor. Gaziantep Baykan kombi servisi, ülkemize ciddi anlamda döviz getirisi olan Baykan markasının satışa sunduğu kombilerin çalışma sistemleri ve mekanik parçaları konusunda oldukça yetkin durumda. Bu yetkinliğimizin altında ise her araştırma ve geliştirme faaliyetini çok yakından takip etmemiz ve piyasaya sunulan yeni Baykan kombi modellerini daha piyasa çıktıkları an inceleyerek kendimizi yetiştirmemiz yatıyor.

Kombi Modellerindeki Yeniliklerle Ne Amaçlanıyor?

Gaziantep Baykan kombi servisi olarak yenilikleri çok yakından takip ettiğimizi ifade ettik. Bu yeniliklerin amaçlarını ve odak noktalarını bilmek de bize sunduğumuz hizmetin kalitesini artırırken oldukça fayda sağlıyor. Günümüz kombi teknolojisinin birkaç odak noktası var. Ana odak noktası kullanıcı memnuniyeti olsa da küreselleşen dünyanın getirdiği avantaj ve dezavantajlar da bu odak noktalarının belirlenmesinde etkili oluyor. Gaziantep kombi servisi, küresel teknolojinin yerelde takipçisi olma gayreti ile bu önemli noktaları da takip ediyor. Baykan kombi özelinde baktığımızda, kombi ebatlarında küçülmeye gidildiğini, bu sayede alandan tasarrufun hedeflendiğini görüyoruz. Minimal yaşamanın teşvik edildiği günümüzde daha küçük ebatlı tasarımlar elbette uygun tercihler olur. İç mekaniği denetleyen üstün teknoloji mikroişlemciler sayesinde de kombilerin daha az hata ve daha yüksek otomasyon ile çalışması amaçlanıyor. Ayrıca Baykan kombi modellerinin pek çoğu sahip olduğu donmaya karşı koruma sistemi sayesinde soğuk hava koşullarında kendi iç sistemini korumaya alabiliyor. Sistem ve kullanıcı güvenliğine yönelik çok sayıda yeni teknolojinin kombilerde yer aldığı görülebilir. Ar-ge çalışmaları yapılırken bir diğer odak noktası da çevre problemleri oluyor. Küresel ısınma başta olma üzere tüm çevre problemleri artık her türlü ürün ar-ge çalışmasında mutlaka göz önüne alınıyor. Daha düşük elektrik tüketimi sağlayan mekanik ve elektronik aksam, daha çabuk ısınma sağlayan yenilikçi sistemler  ve çoğu itibari ile geri dönüştürülebilir yapı malzemeleri ile giderek ciddileşen çevre sorunlarına karşı sorumlu bir duruş sergileniyor. Gaziantep Baykan kombi servisi, tüm bu odak noktalarını da gözeterek size kaliteli servis hizmeti sunuyor. Müşteri memnuniyetinin öneminin bizler de farkındayız ve sizleri memnun edebilmek adına son derece şeffaf bir çalışma yürütüyoruz.

Gaziantep Baykan Kombi Servisi Size Ne Sunuyor?

Gaziantep Baykan kombi servisi, Baykan marka kombilerinizin kurulumu, bakımı ve onarımı için her an emrinizde. Sıradan bir slogan mantığı ile bunu duyurmuyoruz. Sunduğumuz hizmetin evvela bizlerin içine sinmesi gerekiyor. Kombi sektöründe biz hizmet veriyoruz; ama ihtiyacımız olan pek çok alanda da biz hizmet alan konumundayız. Dolayısıyla tıpkı almak istediğimiz kalitede bir hizmet vermekle yükümlü olduğumuzu düşünüyor ve doğrultuda hareket ediyoruz. İhtiyacınız olduğu anda Baykan kombinizin kurulumunu yapmak, bakımını yapmak veya onarmak için bir telefon yakınınızdayız. Gelişime açık, uzman ekibimiz ile geliyor, son teknolojinin sunduğunu tüm fırsatlardan istifade ederek en modern alet ve cihazlarla gerekli işlemleri yapıyoruz. Sizin memnuniyetiniz aynı zaman da bizim de memnuniyetimizdir.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Arçelik Kombi Servisi

Gaziantep Arçelik kombi servisi, ülkemizin önde gelen teknoloji markalarından olan Arçelik tarafından ülkemiz piyasasına sunulmuş tüm kombi modelleri için hizmet sağlıyor.

Türkiye’de büyük yatırımlara imza atan Koç Grubu’na ait olan Arçelik markası, son yıllarda ısıtma sektöründe de yenilikçi bir yaklaşımla farklı modeller üretiyor. Küresel üretim hedeflerini de dikkate alan Arçelik, düşük tüketimli, yüksek verimli, kullanıcı ve çevre dostu kombiler üretiyor. Yoğuşmalı ve % 100’ün üzerinde verimli modellerin sahip olduğu teknoloji hayli modern.

Modern ihtiyaçların karşılanması için modern teknolojinin kullanılması da kaçınılmaz oluyor. Modern teknolojinin tercihi, bakımının ve onarımının da modern olmasını gerektiriyor. Bu bağlamda sonuna kadar güvenebileceğiniz profesyonel kurulum, bakım ve onarım hizmetleri için gözünüz kapalı iletişime geçeceğiniz adres Gaziantep Arçelik kombi servisi oluyor. Biz kombinizin doğru ve verimli çalışması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz; ama kombinizin uzun ömürlü ve çok daha verimli çalışması biraz da sizin elinizde. Müşteri memnuniyetine çok önem veren servisimiz, Arçelik kombinizin kullanımı ile ilgili bir dizi tavsiye hazırladı.

Gaziantep Arçelik Kombi Servisi Kombi ve Radyatörlerin Verimli Kullanılması İçin Tavsiyeleri

Gaziantep Arçelik kombi servisi, sadece arıza ya da bakım hallerinde yanınızda değil. Verdiğimiz tavsiyelerle her daim yanınızdayız. Siz de sıraladığımız tavsiyelere uyarak daha verimli ve daha uzun ömürlü bir kombiye sahip olabilirsiniz.

 • Kombinizin mümkünse 6 ayda bir, değilse de yılda en az bir kez mutlaka bakıma ihtiyacı vardır ve aksatılması verimi düşürür.
 • Kombinizde meydana gelen herhangi bir sorunda basit çözümler ve pratik teknik destek sorunu gidemiyorsa kesinlikle cihaza herhangi bir müdahalede bulunmayın ve Gaziantep kombi servisi uzman ekiplerinin gelmesini bekleyin.
 • Kombinizi, kısık ya da yüksek, istediğiniz ayarda tutabilirsiniz bu durum cihazınıza zarar vermez; ama yüksek ayarda sürekli kombi yakmak tüketimi artıracağı için ekstra masraf anlamına gelir.
 • Özellikle kışın kombinizi geceleri tamamen kapatmayın. Bunun yerine kısık ayarda gece boyu yanmasına özen gösterin. Böylece kombiyi kapattığınızda kaybolacak ısıyı tekrar kazanmak için gündüz tüketimi artırmak zorunda kalmazsınız ve tasarruf sağlarsınız.
 • Eğer radyatörleriniz istediğiniz ısıda değilse bir tıkanma olması muhtemeldir. Bu durumun çözümü ise kalorifer sisteminin temizlenmesidir. Arçelik Kombi Gaziantep servisi size bu konuda da profesyonel destek sağlıyor.
 • Kalorifer tesisatınız temiz olmasına rağmen eviniz ısınmıyorsa, önce radyatörlerinizin ısısını kontrol edin. Eğer radyatörleriniz sıcak ama eviniz yeterince sıcak değilse evinizin izolasyonu zayıf kalıyor demektir. İzolasyonu yetersiz olan konut kombi verimini düşürür ve tüketimin artmasına neden olur.
 • Kalorifer sisteminizdeki radyatör peteklerinin üst kısmı sıcak alt kısmı soğuk ise radyatör sistemi içerisindeki su, bazı nedenlerle iyi devir daim yapmıyor demektir. Kombiden çıkan su ile kombiye dönen suyun debisi aynı olmalıdır. Aksi takdirde suyun sıcaklığının muhafazası sağlanamaz. Böyle durumlarda vakit kaybetmeden Gaziantep Arçelik kombi servisi ile iletişime geçmelisiniz.
 • Bir diğer verim kaybı sebebi de peteklerdeki havadır. Radyatör Peteklerinde hava olup olmadığını teşhis edebilmek için petek sıcaklığı kontrol edilir. Tam karşı cepheden kontrol edildiğinde sıcaklık peteğin üst vana kısmından girer; ama diğer yarısı nispeten soğuk olur. Peteğin üst kısmı sıcak fakat alt kısmı göreceli olarak soğuk ise radyatörde hava yoktur. Aksi hallerde ise radyatörde hava olması mümkündür.
 • Radyatörü kontrol ettiniz ve hava olduğuna kesinlikle kanaat getirdiyseniz, radyatör peteklerinin havasını almak için peteğin üst yan kısmında bulunan, vana görevi gören, prüjörü gevşetin ve su gelene kadar bekleyin. Hava alma işlemi esnasında kombinizin kapalı olduğundan emin olun. Hava alma işlemini bitirdikten sonra kombinizin suyunu ve su basıncını kontrol edin.
 • Kombinizin su basıncı, kombinizin doğru çalışması için son derece önemlidir. Bu nedenle cihazınızın su basıncı, marka ve modelin önerisine göre 1 ile 2 bar arasında olmalıdır. Genellikle ideal olan basınç 1,5 bardır.
 • Kombinizin kalorifer tesisatına bağlı en az 3 radyatör peteği olmasına dikkat edin. Aksi takdirde su döngüsü kısalacak ve kombiniz sürekli çalışacak ve duraklayacaktır. Bu hem tüketimin artmasına hem de kombinizin ömrünün kısalmasına neden olur. Gaziantep Arçelik kombi servisi olarak verdiğimiz tavsiyelere uyarak daha uzun ömürlü ve verimli kombilere sahip olmanızı dileriz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Alarko Kombi Servisi

Güvenilir servis hizmetinin en doğru adresi Gaziantep Alarko kombi servisi, sahip olduğu üstün nitelikler ile size şimdiye dek tecrübe etmediğiniz kalitede bir hizmeti garanti ediyor. Yerli ve yabancı firmaların ortaklığı ile ülkemizde daha kolay büyüyen ve gelişen markalara en iyi örneklerden biri olan Alarko, Carrier markası ile girdiği ortalık neticesinde Alarko Carrier adı ile ülkemizde ısıtma sektöründe ürün pazarlıyor. Özellikle kombi alanında kedine hayli güvenen marka uzun yıllar “Alarko kombi, gerçek kombi, gerçek konfor” sloganı ile akıllarda kaldı. 2000 yılından itibaren Gebze’de çok büyük bir alanda üretim gerçekleştiren Alarko’nun mazisi ise çok daha eskilere dayanıyor. 1954 yılında Üzeyir Garih tarafından kurulan Alarko, zaman içerisinde çok büyük değişimler yaşadı ve ülkemizin bilinen ve tercih edilen markalarından biri haline geldi. Günümüzde ise yenilikçi teknolojileri kombilerle buluşturma konusunda oldukça büyük çalışmalara imza atıyor. Alarko kombilerin öne çıkan pek çok özelliği bulunuyor. Yeni üretim felsefelerinin içerisinde çevre bilinci oldukça önemli bir yer tutuyor. Bu durum Alarko için de geçerli “Premiks” adı verilen modern sistem ile Alarko kombilerde yüksek verim ve düşük emisyon sağlanıyor. Üstelik tasarruf konusunda da oldukça iddialı. Kullanım kolaylığı sunan paneli ile kullanıcı dostu ürünler göze çarpıyor. Evinizin konforunu artırırken faturalarınızı artırmayacağı mesajını veren Alarko, kombi teknolojisinde müşteri memnuniyeti oldukça yukarılara taşımış durumda. Aldığınızda memnun olduğunuz kombinin kullandığınız süre boyunca da sizi memnun etmesi için Gaziantep Alarko kombi servisi kurulum, bakım ve onarım hizmetleriyle daima yanınızda. Biz yaptığımız işten son derece eminiz ama sizin kombi ile ilgili sorularınız olabilir.

Gaziantep Alarko Kombi Servisi Sorularınızı Cevaplıyor

·         Kombi Nerelere Monte Edilebilir?

Öncelikle bilinmesi gereken kombilerin açık balkonlara veya binaların dış duvarlarına kesinlikle monte edilmemesi gerektiğidir. Ayrıca çok kapalı, hava almayan alanlara da kombi montajı yapılmaz. Kapalı balkonlara ve mutfaklara kombilerin montajı mümkündür; ama banyo ve benzeri alanlara kesinlikle monte edilemezler. Zaten kombilerin kurulacakları alanlar, bu alanların havalandırılması, muhafazası gibi konularda konulmuş kurallar ve gaz sağlayıcı şirketlerce hazırlanılmış sözleşmeler vardır. Gaziantep kombi servisi ile temasa geçerek kombinizin monte edildiği konumun doğruluğu ve olması gereken şartlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

·         Bir Kombi Ortalama Kaç Yıl Kullanılabilir?

Bir kombinin kullanım ömrünü belirleyen pek çok faktör bulunur. Bakanlıkça belirlenmiş olan kombilerin ekonomik ömrü ise 15 yıldır. Uzun süreler kullanılan kombilerin sırrı ise alınan doğru servis hizmetidir. Kurulum, bakım ve onarım için kaliteli ve güvenilir hizmet almak şarttır. Alarko Kombi Gaziantep servisi periyodik bakımlarınızı sağlıklı bir şekilde yaparak kombinizin kullanım ömrünün uzun olmasına önemli bir katkıda bulunur.

·         Kombi Sürekli mi Yoksa Aralıklı mı Çalıştırılmalı?

Bir kombiden en verimli şekilde istifade etmenin yolları aranırken sıkça sorulan soruların başında bu soru gelir. Kombinizi bilinçli kullanırsanız en üst seviye verimi de elde edersiniz. Kombinizi açtıktan sonra ortam ısısı istediğiniz seviyeye geldiğinde, kombinizi kapatmak ortam ısısının yavaşça düşmesine neden olur. Siz tekrar kombinizi açarak ortam sıcaklığını yine aynı seviyeye çıkarmak istediğinizde ise sarfiyatınız çok daha fazla olacaktır. Sürekli olarak belirli bir ayarda kontrollü olarak çalıştırılan kombiden daha verimli bir şekilde istifade edilebilir. Tüm hususlara dikkat etmenize rağmen arzu ettiğiniz ya da olması gerektiği gibi ısınamıyorsanız Gaziantep Alarko kombi servisi bakım ve onarım ekibi ile size anında profesyonel çözümler üretebilir.

·         Eşanjör Nedir?

Eşanjör ya da ısı değiştirici, değişik sıcaklıklardaki iki ya da daha çok akışkanın, ısılarını, birbirine karışmadan yani temas olmadan birinden diğerine aktarmasını sağlayan cihazlardır. Genelde akışkanlar birbirlerinden bir ısı transfer yüzeyi ile ayrılırlar ve birbirlerine karışmaları bu sayede önlenir.

·         Tek Eşanşörlü veÇift Eşanjörlü Kombinin Farkı Nedir?

Kombilerde çift eşanjör bulunmasının temel amacı kullanılacak olan suda bulunan kirecin, kapalı devre kalorifer tesisatının geçeceği eşanjörden uzak tutulmasıdır.  Kombideki su ayrı eşanjörde, kullanılacak su ise ayrı bir plakalı eşanjörde ısıtılır. Bu sayede ana ısıtıcı eşanjörün sürekli olarak çalışması ve taze şebeke suyunun sürekli ana eşanjöre girmesinin önüne geçilerek ana eşanjörün kireçlenme riski sıfıra indirilmiş olur.

Sadece teknik konularda değil aklınıza takılan her konuda dilediğiniz an Gaziantep Alarko Kombi Servisi ile iletişime geçebilir ve tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Airfel Kombi Servisi

Gaziantep Airfel kombi servisi, 2011 yılından itibaren Daikin’in satın alması ile daha da gelişen Airfel marka kombilerinizin bakım ve onarımlarını özenle yapıyor. Airfel, ülkemizde Hendek’teki 42 bin metrekare kapalı alanda gerçekleştirdiği üretimle hem ülkemiz ısıtma sektörüne hem de tüm dünyaya ciddi katkılar sağlıyor.

Hermetik yoğuşmalı kombiler alanında ciddi ar–ge çalışmaları da olan Arifel, kalite, güvenlik ve yakıt tasarrufunu tüm modellerinde öne çıkarıyor. Ürettiği kombilerin bir kısmında hem kombi hem de LPG ile çalışabilme özelliği de var. Son derece teknolojik Airfel kombilerin uzun yıllar boyunca verimli çalışabilmesi içinse doğru servis hizmeti gerekir. Gaziantep Airfel kombi servisi, uzman ekibiyle onarım hizmetlerinde arızayı çok kısa bir sürede en doğru şekilde tespit ediyor ve doğru malzemelerle arızaya müdahale ediyor. Aynı zamanda periyodik bakım hizmetinde de sizi gerçekten memnun edecek bir kalite sunuyor. Tüm bu bakım ve onarım hizmetlerinin hedef aldığı hususlardan biri de sizin güvenliğinizdir. Kombinizi güvenli kullanmak için tavsiyelerimize de mutlaka kulak verin.

Gaziantep Airfel Kombi Servisi Güvenli Kombi Kullanım Önerileri

Kombinizi sağlıklı, huzurlu ve güvenli kullanabilmek için bazı hususları dikkate almanızda fayda var. Özellikle can güvenliğinizi doğrudan ilgilendiren konularda bilinçlenmeniz son derece önemli. Sizin için birkaç güvenlik önerisi hazırladık.

Kombiden Elektrik Çarpar mı?

Normal şartlarda kurulumu doğru yapılmış bir kombide elektrik kaçağı olma ihtimali çok düşüktür. Gerek kombi iç sigortaları gerekse bina rölesi ve sigortaları böylesi durumlarda derhal devreye girer ve akımı keser. Yine de kimi arızalar, cihaz kusurları ve kurulum hataları neticesinde elektrik kaçaklarının olması muhtemeldir. Kombinizden elektrik akımının sesine benzer çıtırtılar geliyorsa, kombinize dokunduğunuzda hafif de olsa sizi elektrik çarpıyorsa hemen cihazınıza giden elektrik akımını kesin ve Gaziantep Airfel kombi servisi ile iletişime geçin. Her ne kadar günümüz kombilerinin sahip olduğu yüksek teknoloji çok daha sağlam güvenlik mekanizmalarının üretilmesine vesile olmuş olsa da tedbirli davranmakta kesinlikle fayda vardır.

Kombi Patlar mı?

Modern kombilerin çalışma prensipleri arasında “güvenlik” ön plandadır. Bu nedenle güvenli cihazlar üretilir ve kullanıcıyı korumaya yönelik çeşitli mekanizmalar kombinin iç aksamına dahil edilir. Normal şartlarda bir kombinin patlaması çok ama çok düşük bir ihtimaldir. Genel olarak kombilerin kendilerini ve kullanıcıları korumaya yönelik güvenlik sistemlerinde, kaynakların kesilmesi prensibi vardır. Kombi, tehlike durumunda gaz akışını keser ve kendini kapatır. Bu şekilde yanma, patlama ve kombi kaynaklı yangınların oluşmasına engel olur. Yine de gaz, elektrik ve suyun aynı anda bulunduğu bir cihaz olan kombinin güvenli çalışması için gerekli önlemleri almakta fayda var. Bunun için de Airfel Kombi Gaziantep Servisi ile iletişime geçen periyodik bakım ve kontrollerinizi yaptırabilirsiniz.

Kombi Zehirler mi?

Aslında temel soru “kombi zehirler mi?” değil de “kombi kaynaklı zehirlemeler olabilir mi?” şeklinde olmalıdır. Son derece güvenli ve sağlam olan cihazları tek başlarına bir zehirlenme olayı ile ilişkilendirmek kesinlikle doğru değil. Doğrudan doğalgaz kaçağı ile zehirlenme ihtimali düşük olsa da vardır. Sızıntı durumlarında da kombinin bulunduğu konuma yerleştiren gaz algılayıcı sensörler devreye girer. Yine de her duruma karşı tetikte olmak gerekir. Doğalgaz kaçağı ile oluşabilecek tehlikeleri bertaraf etmek için doğru kurulum, zamanında bakım ve uzman onarım şarttır. Tüm bu şartların yerine getirilmesi için de Gaziantep kombi servisi her daim yanınızda. Kombi kaynaklı muhtemel zehirlenmelerin esas sebebi ise yanma sonrası oluşan karbonmonoksittir. Bacalı kombiler, bu konuda muhtemel tehlike sebebi cihazlar olarak görülebilir. Hermetik kombilerde yanma sonrası oluşan atık gaz bir fan yardımı ile uzaklaştırılırken, bacalı kombilerde düz bir baca bağlantısı ile klasik soba mantığında atık gaz uzaklaştırılır. Baca bağlantılarında oluşabilecek sıkıntılarda içeriye gaz sızması da zehirlenmeye sebep olabilir. Özellikle lodos gibi şiddetli rüzgarlı havalarda mümkünse bacalı kombiler kullanılmamalıdır. Bacadan geri tepme olaylarına karşı önlem alınmalıdır. Hermetik ve yoğuşmalı kombiler nispeten çok daha güvenli kombilerdir. Yine de bir kombinin tam anlamı ile güvenli bir kullanım sağlaması için düzenli olarak bakım görmesi gerekir. Gaziantep Airfel Kombi Servisi güvenle, huzurla ve sağlıkla kombinizi kullanabilmeniz için kurulum, bakım ve onarım hizmetleriyle daima bir telefon ötenizde.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.


Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Samsung Klima Servisi

Gaziantep Samsung Klima Servisi, uzun yıllar önce kurulmuş olan köklü ve tecrübeli bir firmadır. Bu tecrübesini, deneyimleri ile birlikte sizlere teknik servis alanında kaliteli hizmet sunarak elde etmiştir. Kurulduğu güne bugüne kadar sizlere kaliteli, güvenilir, dürüst ve ilkeli hizmet sunmayı hedefleyen firmamız, çok sayıda başarılı işe imza atarak adını kısa zamanda duyurmayı başarmıştır. Bugüne baktığımızda ise çok sayda olan müşteri portföyü ile yenilikçi hizmet sunmaya ve sizlerin tercihine layık olmaya devam etmektedir. Firmamızdan nasıl hizmetler alabileceğiniz hakkında sizlere bilgi verelim;

Gaziantep Samsung Klima Servisi hangi hizmetleri sunar;

 • Firmamız, Samsung kalitesine yakışan ve teknolojisine uygun hizmet sumaktadır.
 • Firmamızdan bakım, onarım, tamirat, yer değiştirme, kurulum ve yedek parça gibi teknik servis hizmetleri alabilirsiniz.
 • Firmamız sizler aynı zamanda ikinci el beyaz eşya satılı da yapmaktadır. Firmamızdan bakımlı ve temiz olan ikinci el eşyaları, oldukça uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet güvencesi ile satın alabilirsiniz.
 • Firmamız, Samsung klimalarınız başta olmak üzere tüm klimalar ve beyaz eşyalar için sunduğu bakım hizmetinde, bütün işlemleri eksiksiz olarak yerine getirmektedir. Deneyimli olan personel kadromuz Samsung ve diğer makaraların teknolojileri hakkında bili sahibidir ve gerekli eğitimleri almıştır. Bu sayede bakım sırasında klimalarınızın tüm parçalarını eksiksiz olarak temizler ve arılanması muhtemel olan parçaları tesit eder.
 • Klimalarınızda arızalanmış olan ya da arızalanması muhtemel olan parçaları tespit ettikten sonra sizlere bildirir be tarafınıza bildirdikten sonra gerekli değişimleri gerçekleştirir.
 • Gaziantep Samsung Klima Servisi tarafından kullanılan tüm yedek parçalar orijinaldir ve firmamızın garantisi altındandır.
 • Firmamız, yılda en az 2 kez bakım yaptırmanız gereken klimalarınızın periyodik bakım zamanları için de hatırlatma hizmeti sunar. Bakım zamanları geldiğinde kendi müşterilerine hatırlatma hizmeti verir ve bu sayede sizi, bu bakım zamanlarını takip etmen zahmetinden kurtarmış olur.
 • Firmamız, klimalarınızın yer değiştirme ve kurulumları için de yanınızda olmaktadır. Bir yerden başka bir yere taşındığınızda, klimalarınızın verimli olarak çalışabilmesi için doğru yere monte edildiğinden emin olmalısınız. Firmamızın güler yüzlü personelleri sizlere bu konuda eksiksiz hizmet sunarak klimalarınızı, istediğiniz ortamdaki en uygun yere monte ederek, tam performans ile çalışmasını sağlar.

Klimalar için orijinal yedek parçanın önemi;

Klimalar hem iç hm de dış yüzeylerden oluşan ve her bölümde ayrı ayrı kurulumları olan özel makinelerdir. Klimaların verimli çalışabilmesi için doğru şekilde tüm parçalarının monte edilmesi gerekir. Monte edilen bu parçaların bakımlarının yapılması, arızalanması ihtimalini oldukça düşürür ancak tam anlamıyla engellemez. Yanlış çalıştırılan zamanla kirlenen ya da bazı hatalardan kaynaklanan kullanımlarda klimalarınız arızalanabilir. Bu durumda klimalarınız için mutlaka orijinal olan yedek parçaların takılması gerekir. Çünkü klimaların iç parçaları birbirine bağımlı olarak çalışır ve her parçanın kendi görevi vardır. Bir parçası arızalandığında yan sanayi olanla değiştirdiğinizde, diğer parçalar onun eksik kalan performansını tamamlamak için daha fazla çalışacak ve daha kısa sürede yorulacaktır. Bu da hem elektrik faturalarınızın kabarmasına nedne olacak hem de klimalarınızın çabuk arızalanmasını sağlayacaktır.

Bütün bunların bilincinde olan Gaziantep Samsung Klima Servisi, tamir sırasında orijinal olan yedek parçalar kullanarak klimalarınızı tam performans ile ve yüksek verimle kullanmanızı sağlar. Bu sayede elektrik faturalarınızdan tasarruf ederken klimanızın ömrünü uzatabilirsiniz. Firmamız, bu hizmetini uygun fiyatlarla sunarak kesenizi de yormadan hizmet vermektedir.  Ayrıca kapıda ödeme seçenekleri de sunarak memnuniyetinizi tam olarak sağlamaktadır. Ödemelerinizi kredi kartı ile nakit olarak yapabilir, firmamızdan uygun fiyatlı olarak aldığınız kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston, son zamanların en çok karşılaşılan beyaz eşya markalarından biridir. Gerek reklamlarda gerek se mağazalarda çok karşılaştığımız bu marka, uygun fiyatlı olması ve yüksek teknoloji ile üretilmesi ile tanınmaktadır. Ariston markası, ilerlemekte ve hızla yayılmakta olan bir markadır. Bu nedenle her geçen gün satış ve servis ağını genişletmektedir. Yurt içinde ve yurt dışında saygın bir yere sahip olan markanın Türkiye’deki en kaliteli teknik servis firması Gaziantep Ariston Buzdolabı Servisi olarak ifade edilebilir. Çünkü firmamız Ariston markalı buzdolabınız başta olmak üzere eski ya da yeni tüm beyaz eşyalarınız için profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ekonomik çözümlerin adresi Gaziantep Ariston Buzdolabı Servisi;

Firmamız, uzun yıllar önce kurulmuştur ve sizlere deneyimli hizmet sunmaktadır. Tüm beyaz eşya markaları hakkında tecrübesi olan firmamız, teknik servis alanında gerekli olan yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir.

Firmamızın bünyesinde bulunan tüm personeller alanında uzman olan profesyonel kişilerdir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Gaziantep Ariston Buzdolabı Servisi, bu teknoloji ile ilgili kendini geliştirmekte ve personellerinin bu alanda gerekli eğitimleri almasını sağlamaktadır. Bu sayede buzdolaplarınız başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız için doğru çözümler sunmaktadır. Çünkü elektronik olan bir eşyanın özellikle sık kullanılan beyaz eşyaların arızlarının doğru tespit edilmesi çok önemlidir. Aksi takdirde eşyalarınızın arızaları devam edeceği gibi başka yerlerinin de bozulmasına neden olabilirsiniz. Bunun bilincinde olan firmamız, tüm arızalarınız için etkili ve kalıcı çözümler üretmektedir ve sizlere garantili hizmet sunar.

Firmamızdan 7/24 teknik destek de alabilirsiniz. Sizler için telefonlarımızın başında bekleyen personellerimiz, tüm soru ve sorunlarınıza anında çözüm üretmek için haftanın her günü ve her saati aramanızı beklemektedir. Arıza kaydı açtırma, kullanım talimatları, kurulum, bakım işlemleri gibi pek çok konuda teknik destek birimimizden uzaktan yardım alabilirsiniz.

Firmamız, geniş bir ulaşım ağına sahiptir. Gaziantep ve çevresine tam donanımlı mobil araçları ile hizmet vermektedir. Bu sayede arızalarınız ve diğer teknik servis ihtiyaçlarınız için yerinde ve zamanında yanınızda olmaktadır.

Buzdolabı bakımları neden önemlidir;

Buzdolapları, yılın her günü ve her saati çalışır. Uzun süreli çalışan bu makinelerin ilk günkü performansı ile çalışabilmesi içi zaman zaman dinlenmesi ve bakımlarının yapılması gerekir. Bakım yapılmış olan tüm eşyalar uzun süre kullanılabilir. Bakım yapılmasının amacı makinelerinizde oluşabilecek arızaları önlemek, bu arızalardan dolayı mağdur olmanızı önlemek, yeni bir makine almaktan sizi kurtarmak, makinelerinizin tam performans ve verim ile çalışmasını sağlamak ve enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olmaktır.

Görüldüğü gibi bir beyaz eşyaya bakım yapmanın birden fazla artısı bulunur. Bu artılar buzdolapları için de geçerlidir. Bakımı yapılmamış olan bir buzdolabı zamanla bazı arızalar verecektir. Bu arızalardan en sık karşılaşılanı buzlanmadır. Üst kısmın buzlanması yiyeceklerin gereğinden fazla donmasına neden olur. Bunun önüne geçebilmek için yılda en az 2 kez buzdolabınızın fişini çekerek temizlemeniz gerekir. Ayrıca bu buzlar erirken tahliye kanallarının tıkalı olması durumunda alt kısmında bulunan tüm sebzelerin, meyvelerin ve yiyeceklerin de donmasına neden olur ve bunları çöpe atmak zorunda kalabilirsiniz. Zamanla eriyen bu sular buzdolabınızın alt kısmında sızar ve fayanslarınızı batırmakla birlikte makinenize zarar verir.

Yukarıda sayılan tüm bu olumsuzlukları önleyebilmek için buzdolabınızı düzenli olarak temizlemeniz, tahliye kanallarını kontrol etmeniz, buzdolabınızın arka kısmını yılda en az 2 kez temizletmeniz ve buzdolabınızın contalarında ve kapak lastiklerinde pislik birikmemesine önem vermeniz gerekir. Bütün bu bakımlar, buzdolabınızın çok daha verimli ve yüksek performanslı olarak çalışmasını sağlarken, bütçenize de katkı sağlar ve elektrik faturalarınızın artmasını önler.

Sizler de makine bakımları başta olmak üzere ve tüm teknik servis ihtiyaçlarınız için Gaziantep Ariston Buzdolabı Servisi ile iletişime geçmeyi unutmayın.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Miele Klima Servisi

Klimalar hem ısınma hem de soğutma alanında kullanılabilen cihazlardır. Geçmişi oldukça eskilere dayanan klimalar, günümüzde yüksek teknolojiler ile üretilmektedir. Bu teknolojilerden biri de Miele markasıdır ve klima modelleri olarak oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Markanın her türlü ortama uygun klima modeli bulunmaktadır. Bu modeller estetik tasarımlar ve uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Ayrıca bütçenize göre alabileceğiniz ve değişik özellikleri bulunan modeller de vardır. Eğer ikinci el klima satın almak istiyorsanız Gaziantep Miele Klima Servisi firmamızdan destek alabilirsiniz. Çünkü bizler klima teknik servisi ve satışı alanında sizlere tam donanımlı hizmet sunmak için kurulduk. Sizlere firmamız hakkında merak ettiklerinizi açıklayalım;

Gaziantep Miele Klima Servisi ile satış ve servis hizmeti;

Firmamızdan klimalarınız için bakım, onarı, yedek parça, kurulum, keşif ve montaj için teknik servis hizmetiyle birlikte ikinci el klimalar için satış hizmeti de alabilirsiniz. Sizlere ikinci el klima satışlarımızda firma garantisi sunuyoruz. Çünkü klimalarımız bakımlı ve temizdir. Aklınızda aklan ancak çok pahalı olduğu için almayı düşündüğünüz bir model varsa, mutlaka bizimle görüşün ve tertemiz olan klimanızı uygun fiyatlarla satın alın.

Firma olarak personellerimizin tam donanımlı olmasına önem veriyoruz. Bunun için gerekli olan tüm eğitimleri almalarını sağlıyoruz ve onların profesyonel olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Kurulduğumuz günden beri sizlere güvenilir hizmet sunmak ilkelerimiz arasında yer alır. Bu nedenle teknik servis ve satış alanında gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahibiz.

Gaziantep Miele Klima Servisi olarak Miele markası ve diğer tüm markalar için sizlerin 7/24 yanınızda oluyoruz. Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerinde sizlere yerinde ve zamanında hizmet sunuyoruz.

Personellerimiz, alanında uzman olan kişilerden özel olarak seçilmektedir. Bu sayede klimalarınız için ihtiyacınız olan teknik servis hizmeti profesyonel olarak sunulur. Klimalarınızı personellerimizin bilgili ve uzman ellerine gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Klimaların ev ve iş yerlerinde doğru kullanımları için ip uçları nelerdir;

 • Klimalarınızın üfleme hızını gereğinden fazlaya ayarlamanız, hasta olmanıza neden olacaktır. Gereğinden fazla üflenen hava, solunum yollarınızı olumsuz etkiler.
 • Klimalarınızı bulunduğunuz ortam çok sıcak ise çok düşük sıcaklığa ayarlamamanız gerekir. Klimanız bu şekilde çok fazla enerji harcayacaktır. Ortamın sıcaklığını 24 ya da 26 dereceye getirmeniz, yeteli soğukluğu sağlayacaktır.
 • Bulunduğunuz şehirde hava çok nemli ise klimalarınızı nem alma moduna getirin. Ortamın fazla nemli olması, klimanın ortamı kurutmasına neden olacaktır. Klimayı nem alma moduna getirmeni hem ortamın nemli kalmasına hem de klimanın fazla enerji harcamamasına neden olacaktır.
 • Çok sıcak olan havalarda klima çalıştırıyorsanız, peçeleri kapatıp perdelerini indirerek, enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.
 • Klimanın iç ve dış ünitesinde bulunan hava giriş ve çıkış perdelerinin kapalı olmamasına ve önünde engel bulunmamasına dikkat etmelisiniz.
 • Klimanızı verimli olarak kullanabilmek için filtrelerinin belirlenen aralıklarla temizlenmesine önem vermeniz gerekir.
 • Klimalarınızı amacı dışında kullanmamanız gerekir. Örneğin yiyecek kurutmak, çamaşır kurutmak ya da yiyecekleri ısıtmak için klima kullanımı yaygındır. Klimanızı bu amaçlarla kullanmanız, ömrünü kısaltacak ve düzgün çalışmamasını sağlayacaktır.
 • Zamanlayıcısı olan klima modellerinden birini tercih ederek, siz evde olmadığınızda otomatik olarak kapanmasını sağlayabilir ve eve geldiğinizde otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede enerji tasarrufu sağlamış olursunuz ve klimanız fazla çalışarak yorulmamış olur.
 • Yalıtımı iti olmayan bir yerde oturuyorsanız ya da iş yeriniz böyle bir yerde ise ve klima kullanmak istiyorsanız, öncelikle yalıtım yaptırmanız gerekir. Yalıtımı yapılmamış olan yerlerde klimalar gereğinden fazla çalışacak ve daha kısa ömürlü olacaktır.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep İndesit Servisi

İndesit, bir Ariston markasıdır. Yurt içinde ve yurt dışında oldukça geniş kaynaklar ve ürün yelpazesine sahip olan İndesit, Ariston’un ısıtma ve soğutma sistemlerine ek olarak beyaz eşya üretimi yapmaktadır. Markanın ürünleri ucuz fiyatı ve güzel tasarımları ile bilinir. Ayıca ürünlerinde yüksek teknolojiyi kullanmaktadır. Çok fonksiyonlu üretimleri ile göz dolduran firmanın ürünlerinde, farklı kullanım fonksiyonları bulunur. Bunlar hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Ülke genelinde satış ağı yaygın olan firmanın servis ağ da yaygındır. Bu servi ağılarından biri de Gaziantep İndesit Servisi olarak bilinmektedir. Firmamız, uzun yıllar önce İndesit markasına yakışan kalitede teknik servis hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur ve Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerde yanınızda olmaktadır. Sizlere firmamız hakkında detaylı bilgi verelim;

Gaziantep İndesit Servisi;

 • Firmamız, sizlere 7/24hizmet sunabilen, köklü bir markadır. Piyasadaki rakiplerinden en büyük farkı ise sizlere yenilikçi hizmet sunuyor olmasıdır. Araştırma ve geliştirme çalışmalarına önem vererek, eni teknolojiler ve her markanın yeni çıkan ürünü ile ilgili kendini geliştirmektedir. Ayrıca tüm personelinin bu teknolojiler ve ürünler ile ilgili eğitim almasını sağlar. Bu sayede sizlere eksiksiz ve aradığınız kalitede hizmet sunabilmektedir.
 • Gaziantep İndesit Servisi, İndesit markalı olan tüm beyaz eşyalarınız ile birlikte diğer markalara ait olan ürünler ile ilgili de teknik servis hizmeti sunmaktadır.
 • Bakım hizmeti sırasında tüm makinelerin her bir parçası eksiksiz olarak temizlenir ve kontrol edilir. Bu sayede makinelerinizin arızalanmasının önüne geçilir ve hem elektrik faturasından tasarruf etmeniz sağlanır hem de makinelerinizin kullanım ömrü artar.
 • Firmamız sizlerin memnuniyetini her şeyden önde tuttuğu için bakım hizmetlerine özel hatırlatma yapmaktadır. Bizim müşterimiz olduğunuzda özel portföyümüze dahil olursunuz ve makinelerinizin periyodik bakım zamanlarında otomatik olarak personellerimiz tarafından aranırsınız. Personellerimiz sizlere bakımlarınızın hangi tarihte olacağı hakkında bilgi verecektir. Bu sayede bakım zamanlarını takip etmek zorunda kalmazsınız.
 • Firmamız onarım sırasında sizler yapmış olduğu tüm işlemleri anlatır ve neye para ödediğinizin bilincinde olmanızı sağlar. Ayrıca değişmesi gereken yedek parçalar olduğunda sizlere bilgi vererek onayınızı alır. Değiştirilen tüm parçaların yerine orijinal olanlar takılır ve bu parçalar firmamızın garantisi altındadır. Bu sayede makinelerinizi güvenle kullanmanız sağlanır.
 • Firmamız sizlere 7/24 hizmet sunmak amacıyla teknik destek ekibine sahiptir. Bu ekip sayesinde tüm sorunlarınız için istediğiniz zamanda ve tarihte yanınızda olmaktayız. Bizlere arıza kaydı bıraktığınız andan itibaren en kısa sürede adresinize geliriz ve makinelerinizin sorunları için kalıcı çözümler üretiriz.
 • Gaziantep İndesit Servisi olarak sizlere uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Ödemelerinizi ise kredi kartınız ile ya da nakit olarak yapabilmeniz imkân sağlıyoruz.
 • Firmamız sizlere güvenilir hizmet sunabilmek amacıyla tüm yetki belgelerine ve sertifikaları almıştır. Ayrıca uluslararası kalite standardı belgesini de almıştır.

İndesit ürünleri nelerdir;

Sizlere firmamız hakkında detaylı bilgi verdikten sonra İndesit markasının ürünleri hakkında da bilgi verelim;

Markanın çamaşır makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, kurutma makineleri, buzdolapları, bulaşık makineleri, fırınlar, dondurucular, ankastre fırınlar, klimalar, ankastre ocaklar şeklinde ürün grupları bulunur. Bu ürünlerden en çok tercih edilen grup ise ankastre setlerdir. Bu setler ergonomik tasarımları ve şıklığı ile göz doldurmaktadır. Markanın klimaları doğadan gelen serinlik ile kullanılır. Çamaşır makinesinin ise kullanımı tek tuşla olur. Makine, kendi programını içindeki çamaşırlara göre ayarlayabilir. Su pınarlı buz dolapları ile her zaman soğuk su elde edebilirsiniz. Enerji tasarrufu sağlayan çamaşır makineleri 16 farklı programa sahiptir.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri