Services

Gaziantep Samsung Klima Servisi

Gaziantep Samsung Klima Servisi

Gaziantep Samsung Klima Servisi, uzun yıllar önce kurulmuş olan köklü ve tecrübeli bir firmadır. Bu tecrübesini, deneyimleri ile birlikte sizlere teknik servis alanında kaliteli hizmet sunarak elde etmiştir. Kurulduğu güne bugüne kadar sizlere kaliteli, güvenilir, dürüst ve ilkeli hizmet sunmayı hedefleyen firmamız, çok sayıda başarılı işe imza atarak adını kısa zamanda duyurmayı başarmıştır. Bugüne baktığımızda ise çok sayda olan müşteri portföyü ile yenilikçi hizmet sunmaya ve sizlerin tercihine layık olmaya devam etmektedir. Firmamızdan nasıl hizmetler alabileceğiniz hakkında sizlere bilgi verelim;

Gaziantep Samsung Klima Servisi hangi hizmetleri sunar;

 • Firmamız, Samsung kalitesine yakışan ve teknolojisine uygun hizmet sumaktadır.
 • Firmamızdan bakım, onarım, tamirat, yer değiştirme, kurulum ve yedek parça gibi teknik servis hizmetleri alabilirsiniz.
 • Firmamız sizler aynı zamanda ikinci el beyaz eşya satılı da yapmaktadır. Firmamızdan bakımlı ve temiz olan ikinci el eşyaları, oldukça uygun fiyatlar ve kaliteli hizmet güvencesi ile satın alabilirsiniz.
 • Firmamız, Samsung klimalarınız başta olmak üzere tüm klimalar ve beyaz eşyalar için sunduğu bakım hizmetinde, bütün işlemleri eksiksiz olarak yerine getirmektedir. Deneyimli olan personel kadromuz Samsung ve diğer makaraların teknolojileri hakkında bili sahibidir ve gerekli eğitimleri almıştır. Bu sayede bakım sırasında klimalarınızın tüm parçalarını eksiksiz olarak temizler ve arılanması muhtemel olan parçaları tesit eder.
 • Klimalarınızda arızalanmış olan ya da arızalanması muhtemel olan parçaları tespit ettikten sonra sizlere bildirir be tarafınıza bildirdikten sonra gerekli değişimleri gerçekleştirir.
 • Gaziantep Samsung Klima Servisi tarafından kullanılan tüm yedek parçalar orijinaldir ve firmamızın garantisi altındandır.
 • Firmamız, yılda en az 2 kez bakım yaptırmanız gereken klimalarınızın periyodik bakım zamanları için de hatırlatma hizmeti sunar. Bakım zamanları geldiğinde kendi müşterilerine hatırlatma hizmeti verir ve bu sayede sizi, bu bakım zamanlarını takip etmen zahmetinden kurtarmış olur.
 • Firmamız, klimalarınızın yer değiştirme ve kurulumları için de yanınızda olmaktadır. Bir yerden başka bir yere taşındığınızda, klimalarınızın verimli olarak çalışabilmesi için doğru yere monte edildiğinden emin olmalısınız. Firmamızın güler yüzlü personelleri sizlere bu konuda eksiksiz hizmet sunarak klimalarınızı, istediğiniz ortamdaki en uygun yere monte ederek, tam performans ile çalışmasını sağlar.

Klimalar için orijinal yedek parçanın önemi;

Klimalar hem iç hm de dış yüzeylerden oluşan ve her bölümde ayrı ayrı kurulumları olan özel makinelerdir. Klimaların verimli çalışabilmesi için doğru şekilde tüm parçalarının monte edilmesi gerekir. Monte edilen bu parçaların bakımlarının yapılması, arızalanması ihtimalini oldukça düşürür ancak tam anlamıyla engellemez. Yanlış çalıştırılan zamanla kirlenen ya da bazı hatalardan kaynaklanan kullanımlarda klimalarınız arızalanabilir. Bu durumda klimalarınız için mutlaka orijinal olan yedek parçaların takılması gerekir. Çünkü klimaların iç parçaları birbirine bağımlı olarak çalışır ve her parçanın kendi görevi vardır. Bir parçası arızalandığında yan sanayi olanla değiştirdiğinizde, diğer parçalar onun eksik kalan performansını tamamlamak için daha fazla çalışacak ve daha kısa sürede yorulacaktır. Bu da hem elektrik faturalarınızın kabarmasına nedne olacak hem de klimalarınızın çabuk arızalanmasını sağlayacaktır.

Bütün bunların bilincinde olan Gaziantep Samsung Klima Servisi, tamir sırasında orijinal olan yedek parçalar kullanarak klimalarınızı tam performans ile ve yüksek verimle kullanmanızı sağlar. Bu sayede elektrik faturalarınızdan tasarruf ederken klimanızın ömrünü uzatabilirsiniz. Firmamız, bu hizmetini uygun fiyatlarla sunarak kesenizi de yormadan hizmet vermektedir.  Ayrıca kapıda ödeme seçenekleri de sunarak memnuniyetinizi tam olarak sağlamaktadır. Ödemelerinizi kredi kartı ile nakit olarak yapabilir, firmamızdan uygun fiyatlı olarak aldığınız kaliteli hizmetin keyfini çıkarabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston, son zamanların en çok karşılaşılan beyaz eşya markalarından biridir. Gerek reklamlarda gerek se mağazalarda çok karşılaştığımız bu marka, uygun fiyatlı olması ve yüksek teknoloji ile üretilmesi ile tanınmaktadır. Ariston markası, ilerlemekte ve hızla yayılmakta olan bir markadır. Bu nedenle her geçen gün satış ve servis ağını genişletmektedir. Yurt içinde ve yurt dışında saygın bir yere sahip olan markanın Türkiye’deki en kaliteli teknik servis firması Gaziantep Ariston Buzdolabı Servisi olarak ifade edilebilir. Çünkü firmamız Ariston markalı buzdolabınız başta olmak üzere eski ya da yeni tüm beyaz eşyalarınız için profesyonel hizmet sunmaktadır.

Ekonomik çözümlerin adresi Gaziantep Ariston Buzdolabı Servisi;

Firmamız, uzun yıllar önce kurulmuştur ve sizlere deneyimli hizmet sunmaktadır. Tüm beyaz eşya markaları hakkında tecrübesi olan firmamız, teknik servis alanında gerekli olan yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir.

Firmamızın bünyesinde bulunan tüm personeller alanında uzman olan profesyonel kişilerdir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Gaziantep Ariston Buzdolabı Servisi, bu teknoloji ile ilgili kendini geliştirmekte ve personellerinin bu alanda gerekli eğitimleri almasını sağlamaktadır. Bu sayede buzdolaplarınız başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız için doğru çözümler sunmaktadır. Çünkü elektronik olan bir eşyanın özellikle sık kullanılan beyaz eşyaların arızlarının doğru tespit edilmesi çok önemlidir. Aksi takdirde eşyalarınızın arızaları devam edeceği gibi başka yerlerinin de bozulmasına neden olabilirsiniz. Bunun bilincinde olan firmamız, tüm arızalarınız için etkili ve kalıcı çözümler üretmektedir ve sizlere garantili hizmet sunar.

Firmamızdan 7/24 teknik destek de alabilirsiniz. Sizler için telefonlarımızın başında bekleyen personellerimiz, tüm soru ve sorunlarınıza anında çözüm üretmek için haftanın her günü ve her saati aramanızı beklemektedir. Arıza kaydı açtırma, kullanım talimatları, kurulum, bakım işlemleri gibi pek çok konuda teknik destek birimimizden uzaktan yardım alabilirsiniz.

Firmamız, geniş bir ulaşım ağına sahiptir. Gaziantep ve çevresine tam donanımlı mobil araçları ile hizmet vermektedir. Bu sayede arızalarınız ve diğer teknik servis ihtiyaçlarınız için yerinde ve zamanında yanınızda olmaktadır.

Buzdolabı bakımları neden önemlidir;

Buzdolapları, yılın her günü ve her saati çalışır. Uzun süreli çalışan bu makinelerin ilk günkü performansı ile çalışabilmesi içi zaman zaman dinlenmesi ve bakımlarının yapılması gerekir. Bakım yapılmış olan tüm eşyalar uzun süre kullanılabilir. Bakım yapılmasının amacı makinelerinizde oluşabilecek arızaları önlemek, bu arızalardan dolayı mağdur olmanızı önlemek, yeni bir makine almaktan sizi kurtarmak, makinelerinizin tam performans ve verim ile çalışmasını sağlamak ve enerjiden tasarruf etmenize yardımcı olmaktır.

Görüldüğü gibi bir beyaz eşyaya bakım yapmanın birden fazla artısı bulunur. Bu artılar buzdolapları için de geçerlidir. Bakımı yapılmamış olan bir buzdolabı zamanla bazı arızalar verecektir. Bu arızalardan en sık karşılaşılanı buzlanmadır. Üst kısmın buzlanması yiyeceklerin gereğinden fazla donmasına neden olur. Bunun önüne geçebilmek için yılda en az 2 kez buzdolabınızın fişini çekerek temizlemeniz gerekir. Ayrıca bu buzlar erirken tahliye kanallarının tıkalı olması durumunda alt kısmında bulunan tüm sebzelerin, meyvelerin ve yiyeceklerin de donmasına neden olur ve bunları çöpe atmak zorunda kalabilirsiniz. Zamanla eriyen bu sular buzdolabınızın alt kısmında sızar ve fayanslarınızı batırmakla birlikte makinenize zarar verir.

Yukarıda sayılan tüm bu olumsuzlukları önleyebilmek için buzdolabınızı düzenli olarak temizlemeniz, tahliye kanallarını kontrol etmeniz, buzdolabınızın arka kısmını yılda en az 2 kez temizletmeniz ve buzdolabınızın contalarında ve kapak lastiklerinde pislik birikmemesine önem vermeniz gerekir. Bütün bu bakımlar, buzdolabınızın çok daha verimli ve yüksek performanslı olarak çalışmasını sağlarken, bütçenize de katkı sağlar ve elektrik faturalarınızın artmasını önler.

Sizler de makine bakımları başta olmak üzere ve tüm teknik servis ihtiyaçlarınız için Gaziantep Ariston Buzdolabı Servisi ile iletişime geçmeyi unutmayın.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Miele Klima Servisi

Klimalar hem ısınma hem de soğutma alanında kullanılabilen cihazlardır. Geçmişi oldukça eskilere dayanan klimalar, günümüzde yüksek teknolojiler ile üretilmektedir. Bu teknolojilerden biri de Miele markasıdır ve klima modelleri olarak oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Markanın her türlü ortama uygun klima modeli bulunmaktadır. Bu modeller estetik tasarımlar ve uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. Ayrıca bütçenize göre alabileceğiniz ve değişik özellikleri bulunan modeller de vardır. Eğer ikinci el klima satın almak istiyorsanız Gaziantep Miele Klima Servisi firmamızdan destek alabilirsiniz. Çünkü bizler klima teknik servisi ve satışı alanında sizlere tam donanımlı hizmet sunmak için kurulduk. Sizlere firmamız hakkında merak ettiklerinizi açıklayalım;

Gaziantep Miele Klima Servisi ile satış ve servis hizmeti;

Firmamızdan klimalarınız için bakım, onarı, yedek parça, kurulum, keşif ve montaj için teknik servis hizmetiyle birlikte ikinci el klimalar için satış hizmeti de alabilirsiniz. Sizlere ikinci el klima satışlarımızda firma garantisi sunuyoruz. Çünkü klimalarımız bakımlı ve temizdir. Aklınızda aklan ancak çok pahalı olduğu için almayı düşündüğünüz bir model varsa, mutlaka bizimle görüşün ve tertemiz olan klimanızı uygun fiyatlarla satın alın.

Firma olarak personellerimizin tam donanımlı olmasına önem veriyoruz. Bunun için gerekli olan tüm eğitimleri almalarını sağlıyoruz ve onların profesyonel olması için elimizden geleni yapıyoruz.

Kurulduğumuz günden beri sizlere güvenilir hizmet sunmak ilkelerimiz arasında yer alır. Bu nedenle teknik servis ve satış alanında gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahibiz.

Gaziantep Miele Klima Servisi olarak Miele markası ve diğer tüm markalar için sizlerin 7/24 yanınızda oluyoruz. Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerinde sizlere yerinde ve zamanında hizmet sunuyoruz.

Personellerimiz, alanında uzman olan kişilerden özel olarak seçilmektedir. Bu sayede klimalarınız için ihtiyacınız olan teknik servis hizmeti profesyonel olarak sunulur. Klimalarınızı personellerimizin bilgili ve uzman ellerine gönül rahatlığı ile emanet edebilirsiniz.

Klimaların ev ve iş yerlerinde doğru kullanımları için ip uçları nelerdir;

 • Klimalarınızın üfleme hızını gereğinden fazlaya ayarlamanız, hasta olmanıza neden olacaktır. Gereğinden fazla üflenen hava, solunum yollarınızı olumsuz etkiler.
 • Klimalarınızı bulunduğunuz ortam çok sıcak ise çok düşük sıcaklığa ayarlamamanız gerekir. Klimanız bu şekilde çok fazla enerji harcayacaktır. Ortamın sıcaklığını 24 ya da 26 dereceye getirmeniz, yeteli soğukluğu sağlayacaktır.
 • Bulunduğunuz şehirde hava çok nemli ise klimalarınızı nem alma moduna getirin. Ortamın fazla nemli olması, klimanın ortamı kurutmasına neden olacaktır. Klimayı nem alma moduna getirmeni hem ortamın nemli kalmasına hem de klimanın fazla enerji harcamamasına neden olacaktır.
 • Çok sıcak olan havalarda klima çalıştırıyorsanız, peçeleri kapatıp perdelerini indirerek, enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.
 • Klimanın iç ve dış ünitesinde bulunan hava giriş ve çıkış perdelerinin kapalı olmamasına ve önünde engel bulunmamasına dikkat etmelisiniz.
 • Klimanızı verimli olarak kullanabilmek için filtrelerinin belirlenen aralıklarla temizlenmesine önem vermeniz gerekir.
 • Klimalarınızı amacı dışında kullanmamanız gerekir. Örneğin yiyecek kurutmak, çamaşır kurutmak ya da yiyecekleri ısıtmak için klima kullanımı yaygındır. Klimanızı bu amaçlarla kullanmanız, ömrünü kısaltacak ve düzgün çalışmamasını sağlayacaktır.
 • Zamanlayıcısı olan klima modellerinden birini tercih ederek, siz evde olmadığınızda otomatik olarak kapanmasını sağlayabilir ve eve geldiğinizde otomatik olarak açılmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede enerji tasarrufu sağlamış olursunuz ve klimanız fazla çalışarak yorulmamış olur.
 • Yalıtımı iti olmayan bir yerde oturuyorsanız ya da iş yeriniz böyle bir yerde ise ve klima kullanmak istiyorsanız, öncelikle yalıtım yaptırmanız gerekir. Yalıtımı yapılmamış olan yerlerde klimalar gereğinden fazla çalışacak ve daha kısa ömürlü olacaktır.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep İndesit Servisi

İndesit, bir Ariston markasıdır. Yurt içinde ve yurt dışında oldukça geniş kaynaklar ve ürün yelpazesine sahip olan İndesit, Ariston’un ısıtma ve soğutma sistemlerine ek olarak beyaz eşya üretimi yapmaktadır. Markanın ürünleri ucuz fiyatı ve güzel tasarımları ile bilinir. Ayıca ürünlerinde yüksek teknolojiyi kullanmaktadır. Çok fonksiyonlu üretimleri ile göz dolduran firmanın ürünlerinde, farklı kullanım fonksiyonları bulunur. Bunlar hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Ülke genelinde satış ağı yaygın olan firmanın servis ağ da yaygındır. Bu servi ağılarından biri de Gaziantep İndesit Servisi olarak bilinmektedir. Firmamız, uzun yıllar önce İndesit markasına yakışan kalitede teknik servis hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur ve Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerde yanınızda olmaktadır. Sizlere firmamız hakkında detaylı bilgi verelim;

Gaziantep İndesit Servisi;

 • Firmamız, sizlere 7/24hizmet sunabilen, köklü bir markadır. Piyasadaki rakiplerinden en büyük farkı ise sizlere yenilikçi hizmet sunuyor olmasıdır. Araştırma ve geliştirme çalışmalarına önem vererek, eni teknolojiler ve her markanın yeni çıkan ürünü ile ilgili kendini geliştirmektedir. Ayrıca tüm personelinin bu teknolojiler ve ürünler ile ilgili eğitim almasını sağlar. Bu sayede sizlere eksiksiz ve aradığınız kalitede hizmet sunabilmektedir.
 • Gaziantep İndesit Servisi, İndesit markalı olan tüm beyaz eşyalarınız ile birlikte diğer markalara ait olan ürünler ile ilgili de teknik servis hizmeti sunmaktadır.
 • Bakım hizmeti sırasında tüm makinelerin her bir parçası eksiksiz olarak temizlenir ve kontrol edilir. Bu sayede makinelerinizin arızalanmasının önüne geçilir ve hem elektrik faturasından tasarruf etmeniz sağlanır hem de makinelerinizin kullanım ömrü artar.
 • Firmamız sizlerin memnuniyetini her şeyden önde tuttuğu için bakım hizmetlerine özel hatırlatma yapmaktadır. Bizim müşterimiz olduğunuzda özel portföyümüze dahil olursunuz ve makinelerinizin periyodik bakım zamanlarında otomatik olarak personellerimiz tarafından aranırsınız. Personellerimiz sizlere bakımlarınızın hangi tarihte olacağı hakkında bilgi verecektir. Bu sayede bakım zamanlarını takip etmek zorunda kalmazsınız.
 • Firmamız onarım sırasında sizler yapmış olduğu tüm işlemleri anlatır ve neye para ödediğinizin bilincinde olmanızı sağlar. Ayrıca değişmesi gereken yedek parçalar olduğunda sizlere bilgi vererek onayınızı alır. Değiştirilen tüm parçaların yerine orijinal olanlar takılır ve bu parçalar firmamızın garantisi altındadır. Bu sayede makinelerinizi güvenle kullanmanız sağlanır.
 • Firmamız sizlere 7/24 hizmet sunmak amacıyla teknik destek ekibine sahiptir. Bu ekip sayesinde tüm sorunlarınız için istediğiniz zamanda ve tarihte yanınızda olmaktayız. Bizlere arıza kaydı bıraktığınız andan itibaren en kısa sürede adresinize geliriz ve makinelerinizin sorunları için kalıcı çözümler üretiriz.
 • Gaziantep İndesit Servisi olarak sizlere uygun fiyatlar ile hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Ödemelerinizi ise kredi kartınız ile ya da nakit olarak yapabilmeniz imkân sağlıyoruz.
 • Firmamız sizlere güvenilir hizmet sunabilmek amacıyla tüm yetki belgelerine ve sertifikaları almıştır. Ayrıca uluslararası kalite standardı belgesini de almıştır.

İndesit ürünleri nelerdir;

Sizlere firmamız hakkında detaylı bilgi verdikten sonra İndesit markasının ürünleri hakkında da bilgi verelim;

Markanın çamaşır makinesi, kurutmalı çamaşır makinesi, kurutma makineleri, buzdolapları, bulaşık makineleri, fırınlar, dondurucular, ankastre fırınlar, klimalar, ankastre ocaklar şeklinde ürün grupları bulunur. Bu ürünlerden en çok tercih edilen grup ise ankastre setlerdir. Bu setler ergonomik tasarımları ve şıklığı ile göz doldurmaktadır. Markanın klimaları doğadan gelen serinlik ile kullanılır. Çamaşır makinesinin ise kullanımı tek tuşla olur. Makine, kendi programını içindeki çamaşırlara göre ayarlayabilir. Su pınarlı buz dolapları ile her zaman soğuk su elde edebilirsiniz. Enerji tasarrufu sağlayan çamaşır makineleri 16 farklı programa sahiptir.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Vestel Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep Vestel Çamaşır Makinesi Servisleri, Vestel markasına ait olan tüm çamaşır makineleriniz ve diğer beyaz eşyalarınız için kaliteli hizmet sunan firmalardır. Bunların içinde en köklüsü olan firmamız, sizlere kaliteli hizmeti ile uygun fiyatlar sunabilen firmalardan biridir. Firmamızdan teknik servis hizmeti alarak size özel indirimlerden ve uygun fiyat avantajlarından faydalanabilirsiniz. Sizlere firmamız ve sunduğu hizmetler hakkında detaylı bilgi verelim;

Gaziantep Vestel Çamaşır Makinesi Servisleri ile huzurlu hizmeti alın;

 • Teknik servis, alanında uzman olan kişilerden oluşmalıdır. Arızalarınızı için doğru çözümler üretmeli, uygun fiyatlar sunmalı ve sizlere güven vermelidir. Pek çoğumuz evlerimize teknik servis çağırmaktan korkarız. Çünkü aklımızda, bu servislerin çok fiyat aldıkları ve güzel tamir edemedikleri kalmıştır. Makinelerimiz arızalandığında teknik servis çağırmak yerine yenisini almayı tercih ederiz. Çünkü teknik servislerle ilgili kötü deneyimlerimiz vardır. Gaziantep Vestel Çamaşır Makinesi Servisleri, bu kötü deneyimleri aklınızdan silmek ve sizlere uygun fiyatlı olan teknik servis hizmeti sunmak amacıyla çalışmaktadır.
 • Firmamızı tercih ederek aklınızdaki tüm kötü tecrübelerinizi silebilir ve güvenilir hizmetin keyfini yaşayabilirsiniz. Çünkü firmamız, alanında uzman olan deneyimli personel ekibine sahiptir. Ekibimiz sizlere profesyonel hizmet sunmak için özel eğitim almıştır ve tüm yetki belgelerine sahiptir. Makinelerinizde meydana gelen arızaları doğru tespit eder ve sizleri daha fazla ödemekten kurtarır. Bu sayede makinelerinizi uzun ömürlü olarak kullanmanız sağlanır. Makinelerinizin bir tarafı yapılırken diğer tarafı bozulmaz ve onları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
 • Firmamızın, tamir sırasında kullanmış olduğu tüm ekipmanlar birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca makinelerinizin değişmesi gereken parçalar için orijinal yedek parçalar kullanılır. Bu yedek parçalar garantili olarak sunulmaktadır. Garanti süresi bitene kadar bu parçalar nedeniyle makinelerinizde arıza olursa, firmamız tarafından ücretsiz olarak makinelerinizi tamir edilecektir.
 • Firmamız, aynı zamanda bakım hizmeti de sunmaktadır. Vestel markalı çamaşır makineleriniz başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız için bakım hizmeti de alabilirsiniz. Deneyimli olan personellerimiz makinelerinizi gerekli olan tüm parçalarının temizlik ve bakım işlemlerini eksiksiz olarak yerine getirebilir. Temizlik sırasında arızalanabilecek olan parçalar personellerimiz tarafından tespit edilir ve sizlere bildirilir. Sizlerin onayı alınarak yeni parçalar ile değiştirilir. Bu sayede makinelerinizin arızalanması problemi ile karşılaşmadan, uzun süreler kullanabilirsiniz.
 • Kişiye özel hizmeti ile Gaziantep Vestel Çamaşır Makinesi Servisleri arasında dikkat çeken firmamız, makinelerinizin yıllık bakım zamanlarını sizlere hatırlatma hizmeti de sunmaktadır. Bir kez müşterimiz olduğunuzda, yıllık bakım zamanları geldiğinde firmamızdan otomatik olarak bilgilendirme alabilirsiniz. Bu sayede bakım zamanlarını takip etmek zorunda kalmadan makinelerinizi uzun süreler kullanabilir, faturalarınızdan tasarruf edebilirsiniz.

Çamaşır makinesi arıza tespiti neden önemlidir;

Çamaşır makineleri, her modele ve her markaya göre farklı özellikler ile donatılmıştır. Bu makinelerin arıza kodlarını doğru olarak bilmek ve doğru onarım hizmetini sunmak, makinenizi uzun ömürlü olarak kullanmanızı sağlamak ile birlikte çamaşırlarınızın da daha temiz yıkanmasını sağlar. Çamaşır makineleri çamaşırlarınızın yıpranmasına, kirli kalmasına ve onların zarar görmesine bile neden olabilir. Bu nedenle uzun süreli kullanımları için doğru arıza tespiti yapmak çok önemlidir. Sizler de bu alanda Gaziantep Vestel Çamaşır Makinesi Servisleri ile irtibata geçebilir ve profesyonel destek alabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Siemens Klima Servisi

Klimalar, özellikle yaz aylarında en gerekli olan eşyalardır. Evlerde ortamın serinlemesini sağlayan klimalar iş ortamlarında da çalışanların verimli iş yapmasını sağlar. Bazı bölgelerde kış aylarında da kullanılır ve hem ısıtma hem de soğutma alanında oldukça etkilidir. Klimaların verimli çalışabilmesi için dönemsel olarak bakımlarının yapılması gerekir. Yani yaz aylarında kullanmaya başlamadan önce mutlaka bakımını yaptırmalısınız aynı şekilde kış ayında kullanmaya başlamadan önce de bakım yaptırmalı ve klimanızın düzgün çalışmasını sağlamalısınız. Gaziantep Siemens Klima Servisi, Siemens markasına ait olan eski ya da yeni tüm klimalarınızın bakımlarını en iyi şekilde yerine getirir. Bununla birlikte tüm markaların beyaz eşyaları için de bakım hizmeti sunan firmamız aynı zamanda onarım, tamirat, montaj, de montaj gibi teknik servis hizmetleri de vermektedir. Firmamızdan bu hizmetleri alabilmek için 7/24 telefon numaralarından iletişime geçebilirsiniz. Sizlere firmamız ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi verelim;

Gaziantep Siemens Klima Servisi özellikleri ve hizmetleri nelerdir;

 • Firmamız, Gaziantep merkezde kurulmuştur ve uzun yıllardır teknik servis alanında hizmet sunmaktadır. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimleri ile yanınızda olan firmamız, bu alanda en iyi çözüm ortağınız olmaktan onur duymaktadır.
 • Gaziantep Siemens Klima Servisi, Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçelerde ve semtlerde yanınızda olmaktadır. Tam donanımlı olan mobil araçları sayesinde yerinde ve zamanında hizmet sunabilmektedir.
 • Deneyimli personellerden oluşan ekibi sayesinde makinelerinizde meydana gelen tüm sorunlar için kalıcı ve etkili çözümler sunabilmektedir. Bunun nedeni tüm personelinin gerekli eğitimleri almış olması ve gerekli sertifikalara sahip olmasıdır.
 • Firmamız gelişen teknolojiyi yakından takip eder ve tüm personeli ile birlikte kendini bu alanda geliştirir. Bu sayede tüm beyaz eşya teknolojilerini bilir ve arızalarınızı doğru olarak tespit eder. Tamir işlemlerini de etkili şekilde yerine getirir.
 • Firmamızın kullanmış olduğu tüm ekipmanlar birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca kullanılan tüm yedek parçalar orijinaldir. Bu sayede makinelerinizin uzun ömürlü olması ve tam performans ile çalışması sağlanmaktadır.
 • Gaziantep Siemens Klima Servisi yenilikçi ve güvenilir hizmetinin yanında uygun fiyatlar da sunmaktadır. Bu sayede her kesime ve her keseye hitap edebilir ve bütçenizi sarsmadan teknik servis hizmetini sunar. Ödemelerinizde ise kredi kartı ya da nakit seçenekleri sunar.

Klima bakımları nasıl yapılmalıdır;

Gaziantep Siemens Klima Servisi aracılığı ile klima bakımlarınız için de en kaliteli hizmeti alabilirsiniz. Firmamız klimalarınızın bakımları sırasında ilk olarak cihazlarınızın basınç değerlerini kontrol eder. Çünkü klimalar yaz ve kış aylarında farklı basınçlar ile çalışmalıdır. Bu ayarlar kontrol edilir ve istenilen seviyeye getirilir. Bu işlemin ardından elektrik tesisatı kontrol edilir ve klimanızın daha az enerji ile çalışması sağlanır. Klimanızın tüm bağlantıları kontrol edildikten sonra fan pervanelerinin temizliği yapılır. Bu pervanelerin temiz olması klimanızın daha uzun ömürlü çalışmasına, arızalanmamasına ve çalıştıktan sonra sizi hasta etmemesine neden olacaktır.

Son olarak klimanızın hava filtresi kontrol edilir. Bu filtre havada bulunan toz ve kirleri emdiği için kirlenecektir. Bu filtrenin kirli olması ise dışarıya verilen havanın da kirli olmasına ve kötü koku ile birlikte hastalanmanıza neden olacaktır. Hava filtresi değişimi gerekli görüldüğü zaman yapılır ve klimanızın diğer tüm parçaları da kontrol edildikten sonra teslim edilir. Bu işlem sorasından değişmesi gereken parçalar tarafınıza bildirilir ve onayınız alınır.

Sizler de profesyonel bakım hizmetlerinden ve çok daha fazlasından yararlanabilmek için hemen firmamız ile iletişime geçebilir, piyasanın en uygun fiyatlı teknik servis hizmetinden faydalanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Siemens Servisi

Siemens, üstün Alman teknolojisi ile günümüzün modernliğini birleştirerek üretimler yapan, köklü bir markadır. Kaliteli ürünlerinin fonksiyonel ve şık olması, neredeyse her evde yer almasını sağlar. Kaliteden ödün vermeyen marka, fonksiyonel tasarımlarını en yeni teknolojileri ile buluşturarak sizlere her model ev aletlerinde mükemmel ürünler sunmaktadır. Evlerinizde şıklık ve dekoratif ev aletleri görmek istiyorsanız, mutlaka bir Siemens almanız gerekir. Markanın en yeni teknolojisi Home Connect’tir. Bu teknoloji ile Siemens markasına it olan tüm beyaz eşyalarınız uzaktan kontrol edebilirsiniz. Yeni çıkan ocaklarında ise stepflame teknolojisi bulunur. Bu sayede ocaklarınızın alevini 1’den 9’a kadar ayarlayabilir ve yemeklerinizi istediğiniz sıcaklıkta üretebilirsiniz. Etkileyici tasarımları ve evlerinizdeki inanılmaz şıklığı ile göze çarpan marka, yurt içinde yurt dışında çok sayıda dağıtım ve satış kanalına sahiptir. Bununla birlikte ülkemizde geniş servis ağı bulunur. Bu servis ağlarından biri de Gaziantep Siemens Servisi şeklindedir. Firmamız, Siemens teknolojisine ve kalitesine yakış hizmeti ile göz doldurmaktadır. Sizlere Siemens ürünleri ve firmamızın hizmetleri hakkında detaylı bilgi sunalım;

Siemens ürün grupları nelerdir;

 • Markanın beyaz eşya ürün gruplarında buzdolapları, çamaşır makineleri, kurutma makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, ocaklar, davlumbazlar ve mikrodalga fırınları bulunur.
 • Üretimlerini kendisi yapan firma, sıcak tutuma çekmecesi ve tüm aletlerinin aksesuarlarını da sunmaktadır.
 • Ankastre setleri ile öne çıkan marka siyah ve grinin mükemmel uyumu ile evlerinizi şıklığı getirmektedir. Bununla birlikte elektrikli süpürgeler, kahvaltı hazırlama grubu, yiyecek hazırlama grubu, kahve makineleri, kişisel bakım ürünleri, ütüleme grubu, ısıtma grubu, klimalar ve su sebilleri bulunmaktadır.

Gaziantep Siemens Servisi ile üstün teknolojiye üstün hizmet;

Gaziantep Siemens Servisi, Siemens markasına yakışan kalitede ve üstün teknolojide hizmet sunmaktadır. Firmamız, sizler için ütün teknolojiyi yakından takip eder ve bu teknoloji ile ilgili kaliteli hizmet sunar. Siemens teknolojisi ile ilgili teknik servis hizmeti sunabilmek için bu alanda çok tecrübeli ve donanımlı olmak gerekir. Bu donanımı sürekli olarak personellerimize sağlıyoruz ve onların Siemens teknolojisi için sütün hizmet sunabilmesi için eğitim almalarında destek oluyoruz. Bu sayede tüm Siemens markalı ürünlerinizi personellerimize emanet edebilir ve onlara sonuna kadar güvenilirsiniz.

Personellerimiz ürünlerinizde uyguladığı tüm işlemleri sizlere detaylı olacak anlatır. Bu sayede aklınızda soru işareti kalmaz ve ne için para ödediğinizin bilincinde olursunuz. Ayrıca sizlere güler yüzlü ve şeffaf hizmet sunan personellerimiz, uygun fiyatlar da sunar. Çünkü firmamız köklü ve tecrübeli bir firmadır ve sizlere piyasanın en uygun fiyat garantisini sunar.

Gaziantep Siemens Servisi, sizlere her zaman hizmet sunabilmek maçıyla 7/24 yanınızda olmaktadır. Teknik destek ekibimizle günün her saati arızalarınız için bildirim yapabilir ve bu arızaların en kısa sürede giderilmesi için yarsım isteyebilirsiniz. Personellerimiz sizlere yapmanız ve yapmamanız gerekenler hakkında bilgi verecek ve teknik personellerimizi en kısa sürede bulunduğunuz adrese yönlendirecektir. Hızlı ve yerinde hizmet anlayışımız ile sorunlarınıza kalıcı çözümler üretiriz ve bunu yaparken birinci sınıf ekipmanlar kullanırız. Kullandığımız tüm yedek paçalarımız ise orijinal Siemens parçalarıdır ve bunlar firmamızı garantisi ile sunulmaktadır.

Sizler de hizmetlerimiz ve çok daha fazlası hakkında bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçebilir, ikinci el beyaz eşya alanındaki hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Siemens Çamaşır Makinesi Servisleri

Çamaşır makineleri evimizdeki en iyi temizlik yapan makinelerden biridir. Her ne kadar çamaşırları temizlese de kendinin de temizliğe ihtiyacı vardır. Genelde bu makinelerin temiz olduğu düşünülür ancak çok çalıştığı için zamanla yıprana makinelerden biridir ve yılda bir kez bakım yapılması gerekir. Gaziantep Siemens Çamaşır Makinesi Servisleri, sizlere bakım alanında en iyi hizmeti sunabilen servislerdir. Firmamız ise sizlere bu servisler arasından en kaliteli hizmeti sunabilme özelliğine sahiptir. Teknik servis alanında tüm yetki belgelerine ve sertifikalar sahip olan firmamız, güvenilir hizmeti ile göz doldurmaktadır. Ayrıca almış olduğu kalite standardı belgeleri ile kaliteli hizmetini kanıtlamaktadır. Siemens markalı tüm çamaşır makineleriniz ve diğer tüm eşyalarınız için bakım başta olmak üzere onarım, kurulum, de montaj, tamir ve yer değiştirme gibi hizmetler de sunan firmamızın özelliklerinden bahsedelim;

Gaziantep Siemens Çamaşır Makinesi Servisleri içinde en güvenilir firmayı tanıyın;

Firmamız, Gaziantep Siemens Çamaşır Makinesi Servisleri içinde n çok tercih edilen firma olma özelliği taşımaktadır. Bunun nedeni her zaman yenilikçi ve güvenilir hizmet sunmasıdır. Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm bölge ve semtlerinde hizmet veren firmamız kurulduğu günden bugüne kadar müşteri memnuniyetine öne vermiştir ve tüm çalışmalarını bu amaçla gerçekleştirir. Alanında en iyi ekipler ve uzmanlar ile çalışarak sizlere her zaman kalıcı çözümler üretir. Bu sayede makinelerinizde meydana gelen arızalar için doğru ve etkili çözümler sunabilir. Firmamı, tüm personelinin yetkili ve gerekli eğitimleri almış olmasına önem verir. Bunun için gerekli olan tüm çalışmaları yapar ve gelişen teknolojiyi her zaman yakından takip eder. Bu sayede makinelerinizi firmamıza gönül rahatlığı emanet edebilirsiniz.

Firmamızdan 7/24 bakım, onarım, yedek parça, kurulum ve arıza gibi teknik servis ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Çünkü firmamıza ait olan mobil araçlar bulunur ve bunlar tam donanımlıdır. İhtiyacınız olan teknik servis hizmetini sunmak için eksiksiz olarak tasarlanmıştır. Bu araçlarımız bulunduğunuz adrese, istediğiniz zaman ulaşır ve mağdur olmanızı önler.

Bütün bu hizmetleri için de oldukça ekonomik ve uygun fiyatlar sunana firmamızın çeşitli ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. İsterseniz kapıda ödeme seçeneği ile kredi kartınız kullanarak ya da nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Firmamız hakkında detaylı bilgi verdikten sonra sizlere çamaşır makinenizin bakımlarını nasıl yapabileceğiniz hakkında bilgi verelim;

Çamaşır makinesi bakımı nasıl yapılır;

 • Çamaşır makinenizin bakımını yapabilmek iyi bir temizlikten gerekir. Makinenizin uzun ömürlü ve tam performanslı olarak çalışabilmesi için mutlaka bakım yapmanız gerekir. Bu temizlik işlemlerini aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz;
 • Çamaşır makinenizde biriken kirleri temizleyebilmek için en yüksek sıcaklıkta ve en uzun programda ayarlayarak, çamaşır deterjanı gözüne elma sirkesi koyun. Bir çay bardağı yeterli olacaktır. Bu işlemin ardından çamaşır makinenizi boş olarak çalıştırın. Elma sirkesi ve sıcak su, zor lekeleri temizlemek için en etkili yöntemdir ve makinenizi de temizleyecektir. Bu yöntemi mutlaka ayda bir kez deneyin.
 • Makinenizin dış bakım temizliğini yapmak için ılık suyun içine birkaç damla bulaşık deterjanı damlatabilir ve yumuşak bir bezle silebilirsiniz. Ardından kuru bir bezle ıslaklığını almayı unutmayın.
 • Çamaşır makinenizin deterjan gözünde de zamanla deterjan ve yumuşatıcı kalıntıları birikir ve bunlar hem kötü kokuya hem de küfe neden olur. Bunun sonucunda çamaşırlarınız iyi temizlenmez ve makinenize zarar verirsiniz. Bunu önlemek için deterjan gözünü yalnızca su ve bir bez ile temizleyin ve kuruladıktan sonra tekrar yerine takarak kullanın.
 • Çamaşır makinenizin filetlerini de mutlaka temizleyin ve bu temizlik işlemini ılık su ile yapmaya özen gösterin. Bu temizliği yılda iki kez tekrarlayın.
 • Çamaşır makinenizin içindeki lastik kısmında nem kaldığı için zamanla küflenme ve kirlenme olacaktır. Bunun önüne geçmek için her yıkamadan sonra bu lastiği kurulmaya özen gösterin ve çamaşır makinenizin kapağını çamaşır yıkandıktan sonra bir süre açık tutarak hava almasını sağlayın.

Çamaşır makinelerinizi uzman ellere emanet etmek, bakım ve onarım gibi önemli konularda uzman yardımı almak ve güvenilir hizmetin keyfini yaşayabilmek için Gaziantep Siemens Çamaşır Makinesi Servisleri içinde lider olan firmamız ile iletişime geçin.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Siemens Bulaşık Makinesi Servisleri

Bulaşık makineleri, en çok kirin biriktiği yerlerdir. Özellikle bulaşıklarınızı kurumuş kirler ile ve üzerindeki kirleri almadan yerleştiriyorsanız zamanla filtre içinde pislik birikecek ve makinenize zarar verecektir. Bu nedenle makinenizi düzenli aralıklarla temizlemeniz ve bakım yapmanız gerekir. Sizlere bu konuda Gaziantep Siemens Bulaşık Makinesi Servisleri yardımcı olacaktır. Bur servisler içinde en iyi teknik servis hizmetini sunan firmamız, Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm bölge ve semtlerinde yanınızda olmaktan onur duymaktadır. Firmamızdan 7/24 teknik destek almak için telefon numaraları ile istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Bulaşık makinesi bakımları nasıl yapılır;

 • Bulaşık makinenizi daha verimli ve daha uzun ömürlü olarak kullanabilmek için aşağıdaki bakımları düzenli olarak yapmanız gerekir.
 • Bulaşık makinenizi temizlemeden önce fişini çekmeniz ve su musluğunu kapatmanız gerekir.
 • İç ve dış temizliğini düzenli olarak yaparsanız, makineniz bulaşıklarınızı daha temiz yıkar ve daha az arızalanır.
 • Makinenizin dış temizliğini yaparken kapı contalarını ve dış yüzeyini nemli bir bezle silmeniz gerekir. Makinenizi iç ve dış temizliğinde kesinlikle kimyasallar kullanmayın.
 • Bulaşık makinenizin kontrol panelini nemli bir bezle silmeniz gerekir.
 • Makinenizin içini temizlerken deterjansız olarak ön yıkama ile çalıştırarak yapabilirsiniz. Eğer makinenizin içi çok kirliyse, deterjan koyarak uzun programda boş olarak çalıştırın ve temizleyin.
 • Bulaşık makinesini düzgün temizlemesini ve bulaşıklarınızı güzel yıkamasını istiyorsanız, haftada bir kez filtresini temizlemeniz gerekir. Makinenin tuz koyduğunuz alt kısmının hemen yan tarafında bulunan bu fitreyi saat yönünün tersine çevirerek çıkarın. İçindeki diğer filtreden ayırın ve bir fırça yardımıyla temizleyin. Musluk altında deterjansız su ile temizlemeye dikkat edin. Eğer filtreniz çok kireçlenmişse, kireç çözücü ile yine musluk altında temizleyebilirsiniz.
 • Bulaşık makinenizi kesinlikle fitre olmadan çalıştırmayınız. Filtreleri temizledikten sonra doğru şekilde takmaya özen gösterin. Mutlaka tam olarak yerlerine oturmasını sağlayın. Yanlış takılmış olan filtreler makinenizin performansını düşürecektir.
 • Makinenizin hortumunda bulunan fitreyi de temizlemeniz önemlidir. Bu filtre, şebeke sularında gelen kir, kum ve kireç gibi artıkları tutmakla görevlidir. Bu da hortumun zamanla tıkanmasına neden olur. Makineyi fişten çekip su vanasını kapattıktan sonra hortumu çıkarın ve filtreyi de çıkarak temizleyin. Tekrar yerine yerleştiğinden emin olduktan sonra takın.
 • Bulaşık makinelerinin verimli çalışmasını sağlayan bir diğer parça ise pervanelerdir. Bu pervaneleri haftada en az bir kez temizlemeniz gerekir. Alt ve üst kısımda bulunan pervaneler kirlerden dolayı zamanla tıkanabilir. Bunları yerinden çıkarak temizleyebilir ve tekrar yerine takabilirsiniz. Üst pervanede somun kısmı bulunu. Pervaneyi taktıktan sonra somunu iyice sıktığınızdan emin olmalısınız.

Gaziantep Siemens Bulaşık Makinesi Servisleri ile güvenilir bakım hizmeti;

Gaziantep Siemens Bulaşık Makinesi Servisleri içinde en çok tercih edilenlerden biri olan firmamız, sizlere Siemens markalı tüm eski ve yeni bulaşık makineleriniz bakım hizmeti sunmaktadır. Bununla birlikte tüm beyaz eşyalarınız için de bakım, onarım, tamir ve kurulum gibi teknik servis ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamaktadır. Deneyimli ve alanında uzman olan personel ekibi ile yerinde ve zamanında hizmet sunan firmamız, uygun fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Firmamızdan güvenilir ve güler yüzlü hizmet ile birlikte uygun fiyatlardan da yararlanabilir, makinelerinizi güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.

Firmamız, gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Bu teknoloji ile ilgili kendini ve personelini de geliştirmekte ve sizlere yenilikçi hizmet sunmaktadır. Bu sayede makinelerinizin arızalarına kalıcı ve etkili çözümler üretebilmektedir. Aynı zamanda doğru arıza tespitleri yapmaktadır. sizler de makinelerinizi güvenilir ellere emanet etmek istiyorsanız hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Samsung Buzdolabı Servisi

Samsung, televizyon ve telefon teknolojilerinde dünyanın devlerinden biridir. Özellikle akıllı telefon ve her geçen gün bir yenisi çıkan televizyon modellerinde kaliteli ve üstün özellikli üretimler gerçekleştirir. Son yıllarda beyaz eşya üretimine de başlayan Samsung, ileri seviyede olan teknolojisi ile oldukça güzel modeller üretmektedir. Ülke genelinde ve yurt dışında sevilen bir marka olan Samsung’un oldukça geniş bir satış ve servis ağı vardır. Gaziantep Samsung Buzdolabı Servisi, Samsung markalı buzdolaplarınız ile birlikte tüm beyaz eşyalarınız için teknik servis hizmeti sunmaktadır. Firmamız, alanında uzman olan personelleri ile sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Firmamızın özelliklerinden ayrıntılı olarak bahsedelim;

Gaziantep Samsung Buzdolabı Servisi ile üstün hizmet;

 • Firmamız, Gaziantep’te kurulmuş olan köklü ve tecrübeli bir firmadır. Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerinde hizmet veren firmamız, yaygın bir ulaşım ağına sahiptir.
 • Tam donanımlı olan mobil araçları ile hizmet veren firmamız, teknik servis ihtiyaçlarınız için anında bulunduğunuz adrese ulaşım sağlar ve tüm ihtiyaçlarınız için kalıcı çözümler üretir.
 • Firmamız, özel eğitim almış ve teknik servis alanında gerekli belgelere sahip olan personellerden oluşmaktadır. Bu personeller ile sizlere etkili ve kalıcı çözümler üretebilir. Personellerimiz Samsung teknolojisi ile ilgili eğitim alarak, tam donanımlı hale gelir.
 • Gaziantep Samsung Buzdolabı Servisi, gelişen Samsung teknolojisini yakından takip eder ve bu konuda gerekli eğitimleri alır. Bu sayede, bu markaya sahip olan tüm beyaz eşyalarınızın arızalarını doğru çözümleyebilir ve makinelerinizin daha uzun ömürlü olarak kullanılmasını sağlar.
 • Firmamız, 7/24 yanınızda olan teknik destek ekibine de sahiptir. Bu ekibi telefon numaralarımızı kullanarak arayabilir ve tüm sorunlarınız için destek alabilirsiniz. Ekibimizden Samsung markalı beyaz eşyalarınızı nasıl daha verimli kullanabileceğiniz hakkında da bilgi alabilirsiniz.
 • Firmamız sizlere kurulum, onarım, yedek parça, yer değiştirme ve bakım gibi alanlarda teknik servis hizmeti sunmaktadır.
 • Personellerimiz tarafından kullanılan tüm yedek parçalar orijinaldir ve firmamızın garantisi altındadır.
 • Sizlere güvenilir hizmet sunmayı ilke edinen firmamız, teknik servis alanında gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir. Ayıca uluslararası kalite standardı belgeleri ile kendini kanıtlamıştır.

Buzdolabında yedek parça kullanımının önemi;

Buzdolabı, soğutma amacıyla kullanılan, bir evin en önemli cihazlarından biridir. Günün her saatinde ve sürekli olarak çalışan bu makineler, düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Yılda en az bir kez periyodik bakım yapılması, buzdolabınızı sağlam ve uzun ömürlü kullanmanıza yardımcı olur. Ancak bakım yapılması, bunların %100 arızalanmaması anlamına gelmez. Buzdolabınızda bulunan bazı parçalar zamanla arıza verebilir ve bu parçaların zamanla değişmesi gerekir. Kullanılan yedek parçaların orijinal olması da makinelerinizin ömrünü uzatır.

Yan sanayi olan yani asıl parçanın taklidi olarak üretilen yedek parçalar, makinenizin düşük performans ile çalışmasına neden olur. Bu parçanın performansının düşük olması, diğer akşamların daha çok çalışması v makinenizin daha fazla enerji harcaması anlamına gelir. Buzdolaplarının bir çalışma düzeni vardır ve bu düzen bozulduğunda parçaların uyumlu çalışması söz konusu olmaz. Bu da makinelerinizi sık sık arıza vermesine neden olabilir. Siz saha uygun fiyatlı olarak makinenizi yan sanayi olan yedek parçalar ile değiştirmek isterken aslında makinelerinize daha fazla zarar veririsiniz ve daha fazla maliyet harcarsınız. Ayrıca 5 yıl kullanacağınız makinenizin ömrünü 3 yıla indirirsiniz. Bu nedenle tamirat sırasında kullanılan yedek parçaların orijinal ve garantili olmasına önem vermeniz gerekir. Bu konuda Gaziantep Samsung Buzdolabı Servisi firmamızdan destek alabilir, makinelerinizi güvenli ellere emanet edebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Regal Klima Servisi

Gaziantep Regal Klima Servisi, sizlere teknik servis alanında en kaliteli hizmeti sunan firmalardan biridir. Firmamız, Gaziantep merkezde kurulmuştur ve tüm ilçe ve semtlerinde hizmet sunmaktadır. Firma olarak en büyük hedefimiz sizlerin memnuniyetini tam olarak sağlamaktır. Bu nedenle kurulduğunuz ilk günden beri kaliteli hizmetimiz ile ön plana çıkıyoruz ve kendimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve personellerimizin bu alanda gerekli eğitimleri almalarını sağlıyoruz. Sizler için en yenilikçi hizmet sunmak amacıyla sürekli olarak yeni hizmetler sunuyoruz. Makinelerinizin arızalarında ise tam donanımlı olan personellerimiz ile birlikte doğru tespitler yapıyor ve sizlerin bu arızalardan dolayı mağduriyet yaşamasına engel oluyoruz.

Gaziantep Regal Klima Servisi olarak ne gibi hizmetler sunuyoruz;

Firma olarak sizlere klimanızın bakımları, onarımları, yedek parça ihtiyacı ve kurulum gibi hizmetler sunuyoruz. Klima bakımları, oldukça zordur ve büyük bir titizlik gerektirir. Bakım sırasında tüm parçaların temizliğine dikkat edilmelidir. Ayrıca her parçaya ayrı ayrı önem verilmesi ve hangi parçanın nerede olduğu çok iyi bilinmelidir. Bizler firma olarak tüm personelimizin Regal ve diğer markaların klima teknolojileri hakkında bilgi sahibi olmasını ve eğitilmesini sağlıyoruz. Bu sayede sizlere profesyonel ve eksiksiz hizmet sunabiliyoruz.

Klimaların onarımları sırasında birini sınıf kaliteye sahip ekipmanlar kullanıyoruz. Ayrıca yedek parça değişimleri için sizlerin onayını alıyoruz ve tam olarak orijinal olan parçalar kullanıyoruz. Çünkü yan sanayi olan ucuz parçaların klimalarınıza normalden daha fazla zarar verebileceğinin bilincindeyiz ve sizlere daha ucuz hizmet sunmak için klimalarınızın daha fazla arızalanmasına neden olmuyoruz.

Klimalarınız için teknik servis hizmeti sunarken, yaptığımız her işlem hakkında bilgilenmenizi salıyoruz. Bu sayede ne için para verdiğiniz bilincinde olursunuz. Ayrıca Gaziantep Regal Klima Servisi olarak piyasanın en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

Firma olarak en büyük özelliğmiz sizlerin memnuniyetini ön planda tutmaktır. Bu nednele tüm çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyuoruz. Sizlere özel olarak periyodik bakım zamanlarınızda hatırlarma hizmrti veriyoru ve klimalarınızı  bakımlarının gecikmesini engelliyoruz. Çünkü bakımların zamnaında yapılmasının klimalarınıızn ömürün uzatacağının ve onların daha az enerji harcamasını sağlayacağının bilincindeyiz.

Klima alırken nelere dikkat edilmelidir;

Klimanızı satın almadan önce bazı kurallara dikkat etmeniz gerekir. Bu kurallar sayesinde yüzlerce model arasından tercihinizi yapabilir ve sizin için en uygun modeli seçebilirsiniz.

 • İlk dikkat edeceğiniz adım klimayı satın almadan önce satış öncesinde ve sonrasında hizmet alabileceğiniz bir marka seçmenizdir. Bu nedenle alacağınız klimanın yaygın servis ağının olmasına ve güvenilir bir marka olmasına önem verin.
 • İdeal ortama ulaşabilmek için odanızın koşullarına uygun büyüklükte bir klima modeli seçmeniz gerekir. Bu modeli belirlerken uzman teknisyenlerden destek alabilirsiniz. Gaziantep Regal Klima Servisi olarak sizlere ücretsiz keşif hizmeti de sağlıyoruz ve sizleri en uygun klima boyutları ve modelleri hakkında bilgilendiriyoruz.
 • Klimanızın boyutları mekânın boyutlarından büyükse daha fazla çalışacak ve gereksiz olarak enerji harcayacaktır. Ayrıca gürültülü çalışması nedeniyle ortamınızı rahatsız edecektir. Bu nedenle büyük ortamlar için salon tipi klima ya da split klima modellerinden birini tercih etmeniz gerekir.
 • Klimayı hem ısıtma hem de soğutma için kullanacaksanız inverter teknolojisi ile üretilen klimaları tercih etmeniz gerekir. Bu teknolojiye sahip olan klimalar ortamı -15 dereceye kadar ısıtabilir ve diğer modellere göre çok daha fazla enerji tasarrufu sağlar.
 • Bulunduğunuz ortamı sağlıklı olabilmesi için nem seviyesi dengeli olan ve ortamı nemlendirebilen bir klima tercih edin.
 • Klimanızın filtrelerinin iyi olması çok önemlidir. Bu nedenle beğendiğiniz modellerin filtre donanımlarını çok iyi araştırarak karar vermeniz gerekir.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Regal Çamaşır Makinesi Servisleri

Gaziantep Regal Çamaşır Makinesi Servisleri, Regal markasına yakışan kalitede hizmet sunan firmalardır. Bu firmaların içinde en çok tercih edilen isim olan firmamız, sizlere kaliteli ve profesyonel hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur ve bu amacıyla hizmet sunmaya halen devam etmektedir. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikim ile yoluna devam eden firmamız, güveninizi kazmamak için her türlü çabayı sarf etmekte ve kusursuz teknik servis hizmeti sunmaktadır. Sizlere firmamız hakkında ayrıntılı bilgi sunalım;

Gaziantep Regal Çamaşır Makinesi Servisleri ile profesyonel ve güvenilir hizmet;

Regal, ülke genelinde yenilikçi teknolojiye sahip ürünleri ve uygun fiyatları ile tanınmaktadır. Markanın her gün gelişen satış ağına istinaden servis ağı da gelişim göstermektedir. Gaziantep Regal Çamaşır Makinesi Servisleri, sizlere aradığınız teknik servis hizmetini sunan firmalardır. Bizler de firma olarak bu kaliteye yakışır hizmet sunmak amacıyla uzun yıllar önce Gaziantep’te kurulduk. İşe başladığımız zamanlarda yalnızca kendi çevremiz ile hizmet sunduğumuz bu sektörde kısa zamanda adımızı duyurmayı başardık ve müşteri kitlemizi her geçen gün arttırdık. Bugün yüzlerce müşterimize kaliteli hizmetimizi ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Bu gurura layık olmak amacıyla da uygun fiyatlarda hizmet sunuyoruz.

Firma olarak ikinci el beyaz eşya satışlarından bakım, onarım, tamirat ve kurulum gibi teknik servis hizmetlerine kadar beyaz eşya alanında ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi ayağınıza getiriyoruz. Bu sayede sizlerin en iyi çözüm ortağı oluyoruz.

Regal markalı çamaşır makineleriniz başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız için bakım hizmetimizi eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. Bakım sırasında makinelerinizin temizliğini detaylı olarak yapıyor ve tek bir çivisinin bile zarar görmesine engel oluyoruz. Personellerimizin bu alanda eğitim almış olmasına önem veriyoruz. Sizlere, akım sırasında arızalanabilecek olan parçalarla ilgili bilgi veriyor ve onayınızı aldıktan sonra değişim işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Onarım sırasında kullandığımız tüm ekipmanları birinci sınıf kalitede seçiyoruz ve yedek parçaları orijinal olarak takıyoruz. Ayrıca kullandığımız tüm yedek parçalar için firmamızın garantisi sunuyoruz.

Sizler de Gaziantep Regal Çamaşır Makinesi Servisleri arasında en yenilikçi hizmeti sunan firmamızdan destek alabilmek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makinesi alırken nelere dikkat edilmelidir;

Çamaşır makinesi, bir evin en önemli eşyalarından biridir. Her geçen gün yenilenen teknoloji sayesinde çamaşır makinesi modelleri de değişmektedir. Bu modellerden hangisini alacağınız konusunda kararsız kalabilirsiniz. Sizlere bu konuda birkaç öneri sunalım;

 • Çamaşır makinenizi almadan önce koyacağınız yeri belirleyin ve ölçülerini alın. Genellikle standart olan üretilen bu makineler bazı özellikler eklenerek farklı boylarda da üretilmektedir. Bu nedenle kullanacağınız yerin ölçülerini almanız, seçeceğiniz modelle ilgili eleme yapmanızı sağlar.
 • Çamaşır makinelerinin en önemli özellikleri yıkama kapasiteleridir. Kalabalık bir aileyseniz 8 kg ve üzeri olan makineleri tercih etmelisiniz. Ancak 4 kişilik bir aile için 7 kg kapasiteli makineler daha uygun olacaktır. Kapasite arttıkça makinenin fiyatı da artacağından bu noktadaki tercihinizi iyi belirlemeniz gerekir.
 • Çamaşır makinenizin A sınıfı enerjiye sahip olmasına özen gösterin. Fiyatı pahalı olsa bile elektrik ve su faturalarından tasarruf edeceğinizi gön önünde bulundurun ve doğanın temiz kalmasına katkıda bulunun.
 • Çamaşır makinesi alırken yüksek devirli olmasına değil uygun devirli olmasına önem verin. Genellikle 800- 1000 devir arasında olan makineler daha sık tercih edilir ve bu makineler daha uzun ömürlü olarak kullanılır. Yüksek devirleri kullanmak çamaşırlarınızın ömrünün kısalmasına neden olabilir. onların yırtılmasına, renginin solmasına, küçülmesine ve yıpranmasına engel olmak için kullanma talimatına göre yıkanması önemlidir. Ortalama olan devir ise 800’dür.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Regal Buzdolabı Servisi

Regal, çok iyi olan markalara alternatif olarak çıkan ve fiyatları oldukça uygun olan bir beyaz eşya markasıdır. Piyasaya ilk çıktığı zamanlardaki iddiası, yüksek teknolojili olarak üretilmesi ancak fiyatlarının diğer markalara göre oldukça uygun olmasıdır. Bu iddiasını halen korumakta olan marka, şu anda ülkemizde en çok kullanılan markalardan biridir. Regal markasının yaygın olan satış ağına istinaden yine aynı yaygınlıkta servi ağı da bulunmaktadır. Gaziantep Regal Buzdolabı Servisi de bu servis ağlarından biridir ve sizlere Regal markalı buzdolapları başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız için en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Gaziantep Regal Buzdolabı Servisi neler yapar;

 • Firmamız, Regal markalı tüm beyaz eşyalarınız için bakım, onarım, yedek parça ve kurulum hizmeti sunar. Firmamızın teknik destek ekibinden 7/24 hizmet alma imkânınız bulunmaktadır.
 • Firmamız, deneyimli ve alanında uzman olan personel ekibine sahiptir. Bu sayede sizlere en uygun çözümleri sunar ve makineleriniz için kalıcı çözümler üretir.
 • Firmamızdan 7/24 hizmet alabileceğiniz teknik destek hattımız da bulunmaktadır. Bu sayede tüm soru ve sorunlarınız için istediğiniz zaman yardım alabilir, arıza kaydı oluşturabilirsiniz.
 • Gelişen teknolojiyi her zaman yakında takip eden Gaziantep Regal Buzdolabı Servisi, kendini ve personelini bu alanda eğitmektedir. Gerekli eğitimleri alan personelimiz, sizlere en yenilikçi hizmeti sunar ve makineleriniz için doğru tespitler yapar.
 • Firmamızda kullanılan tüm ekipmanlar birinci sınıf kaliteye sahiptir ve kullanılan tüm yedek parçalar orijinaldir. Bu parçaların hepsi firmamızın garantisi altındandır. Bu sayede makinelerinizi gönül rahatlığı ile personellerimize emanet etmeniz sağlanır.
 • Kurulduğu günden bugüne kadar çok sayıda projede yer alan ve çok sayıda ev ve iş yerinde tercih edilen firmamız, sahip olduğu memnun müşteri kitlesini her geçen gün arttırmanın haklı gururunu yaşamaktadır. Bu gurura layık olmak amacıyla da sizlere Regal markasına yakışır şekilde uygun fiyatlar sunmaktadır. Firmamızdan piyasanın en iyi fiyat garantisini alabilir ve ödemlerinizi isterseniz kredi kartınız ile isterseniz de peşin olarak kapıda yapabilirsiniz.

Buzdolabı seçerken nelere dikkat edilmelidir;

Evleriniz ya da iş yerleriniz için doğru buzdolabını seçmeden önce bazı kuralara dikkat etmeniz gerekir. Piyasada çok sayıda marka ve modele ait olan buzdolabı bulunur ve her birinin farklı özellikleri vardır. Hangisini alacağınıza karar vermeden önce aşağıdaki tavsiyelerimize mutlaka göz atın;

 • Öncelikle buzdolabınızı alacağınız alanı belirleyin ve ölçülerini alın. Bu ölçüleri bir kenara yazın. Beğendiğiniz buzdolabının hayal kırıklığı yaratmaması için koyacağınız alana uymasına özen gösterin.
 • Buzdolabının brüt ve net olan hacimleri de satın alırken dikkat edilmesi gerekenler arasında yer alır. Buzdolabının brüt ve net hacimleri de farklı olabilir. Bu nedenle almadan önce bu ölülere çok dikkat edin ve kendi ihtiyacınıza uygun olanı belirleyin. Derin dondurucu kısmına da göz atmayı unutmayın.
 • Buzdolapları yılın her gününde çalışırlar ve enerji harcarlar. Doğal olarak hem çevreye hem de faturalarınıza etki ederler. Bu nedenle satın alamdan önce hangi enerji sınıfında olduğuna dikkat etmeniz gerekir. Düşük enerji sınıfında olan buzdolapları genellikle uygun fiyatlıdır ancak ödeyeceğiniz elektrik faturası çok yüksektir. Dolayısıyla astarı yüzünden pahalıya gelebilir. Bu tür sıkıntılar yaşamamak için mutlaka enerji sınıfını kontrol etmeniz gerekir.
 • Buzdolabını satın almadan önce teknolojisini de kontrol etmelisiniz. No frost olan buzdolapları, bulanma yapmadığı için daha az enerji harcar ancak eski tip üretilen dolaplar buzlanma yapacağı için daha fazla enerji harcayabilir. Bu nedenle son teknolojili bir buzdolabı satın almanızda fayda vardır.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Regal Bulaşık Makinesi Servisleri

Gaziantep Regal Bulaşık Makinesi Servisleri, Regal markalı olan tüm bulaşık makineleriniz için profesyonel hizmet sunan firmalardır. Bu firmaların içinde en çok tercih edilen ve kısa zamanda büyüyen firmamız ise, en köklü firmalardan biridir. Kurulduğumuz günden beri müşteri memnuniyeti ve güvenilir hizmet ile yolumuza devam ettik ve bugün yüzlerce müşteriye hizmet vermekten onur duyuyoruz. Sizlere hizmet alanlarımız hakkında detaylı bilgi verelim;

Gaziantep Regal Bulaşık Makinesi Servisleri hizmet alanları nelerdir;

Firma olarak sizlere teknik servis alanında ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunuyoruz. Bakım, onarım, yedek parça, tamirat, kurulum ve diğer tüm ihtiyaçlarınız için firmamızdan 7/2 destek alabilirsiniz. Bunun için özel teknik destek elemanlarımız bulunur. Bu personellerimize telefon numaralarımız üzerinden 24 saat ulaşabilir ve tüm sorunlarınız için destek alabilirsiniz. Soru ve sorunlarınız için yardım alabileceğimiz ekibimizden makinelerinizi nasıl verimli kullanabileceğiniz hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Firma olarak sizlere teknik servis hizmetlerimiz sırasında eksiksiz hizmet sunuyoruz. Bakımlarınızı en ince ayrıntısına kadar gerçekleştiriyoruz. Onarım sırasında kaliteli ve orijinal ekipmanlar kullanıyoruz. Makineleriniz için kullandığımız yedek parçalar için firmamızın garantisini sunuyoruz. Garanti süresi boyunca bu parçalarda herhangi bir arızalanma yaşanması durumunda, ücretsiz olarak tamirini gerçekleştiriyoruz.

Sizlere yerinde ve zamanında hizmet sunuyoruz. Arızlarınız için en kısa sürede bulunduğunuz adrese ulaşıyor ve makinelerinizi yerinde tamir ediyoruz. Yerinde tamir edemediğimiz makinelerinizi ise servisimize getiriyor ve en kısa sürede tamir ettikten sonra, söz verdiğimiz zamanda teslim ediyoruz.

Sizlere sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimizi faturalandırıyoruz. Çünkü teknik servis hizmeti sunabilmek için gerekli olan tüm yetki belgelerine sahibiz. Ayrıca kalitemizi, almış olduğumuz uluslararası kalite standardı belgeleri ile kanıtlayabiliyoruz. Ödemelerinizde ise sizlere uygun seçenekler belirliyoruz. Kapıda ödeme imkânlarımız sayesinde kredi kartınız ile ya da nakit olarak ödeme yapabilirsiniz. Teknik servis ihtiyaçlarınız için bizi tercih ederek, uygun fiyatlarımızdan yararlanabilir, kaliteli hizmetimizin keyfini uygun fiyatlar ile yaşayabilirsiniz.

Bulaşık makinesi alırken nelere dikkat edilmelidir;

Bulaşık makinesi almadan önce bazı kuralları bilmelisiniz. Bu kurallar sayesinde kendiniz en uygun makineyi seçebilir ve yüzerce model arasından kolayca seçim yapabilirsiniz. İşte sizlere bulaşık makinesi seçerken kullanabileceğiniz birkaç faydalı öneri…

 • Bulaşık makinesi seçerken mutlaka aynı gruptaki ürünleri eşleştirmelisiniz. Örneğin; Regal markalı 4 programlı bir bulaşık makinesi ile Miele markalı bir bulaşık makinesini karşılaştırmak, işinizi kolaylaştıracaktır.
 • Bulaşık makinesi seçerken verimi arttırmak ve çevreyi kirletmemek adına enerji sınıfı yüksek olan bir model tercih etmeniz gerekir. A sınıfı enerji düzeyine sahip olan makineler verimlidir ve yanlarına ne kadar çok + gelirse, o kadar çok verimi artar. Bu noktada artan fiyat sizleri düşündürecektir. Ancak ödeyeceğiniz elektrik ve su faturalarını da hesaba katarsanız, sizlere uzun vadede bu enerji sınıflarından olan makineler, daha fazla kazanç sağlayacaktır.
 • Bulaşık makinenizin üzerinde yıkama su ve bitirme gibi göstergelerin olmasına özen gösterin. Ayrıca tuz ve parlatıcı eksildiğinde sizi uyarabilecek bir makine almanızda fayda vardır. Bu göstergeler, makinenizi takip etmenizi ve daha verimli kullanmanızı sağlayacaktır.
 • Bulaşık makinenizi sorunsuz olarak kullanmak istiyorsanız, dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, tüm deterjanlara uyumlu olmasıdır. Toz, tablet ve jel gibi deterjanlara uyumlu olan bir makine aldığınızda, bulaşıklarınızı sorunsuz şekilde yıkayabilirsiniz.
 • Bulaşık makinesinin sessiz olması da önemlidir sessiz olan makineleri her zaman kullanabilirsiniz. Bu da size vakitten kazanç sağlar.
 • Tercihinize göre çeşitli özelliklerini de belirlemeniz gerekir. Üst ve alt sepet ayrı yıkamasının olması, kısa ve uzun programlarının bulunması, bardaklar ve çatak kaşık gibi metaller için özel yerlerin bulunması gibi özellikleri tercihinize göre belirleyerek, modeller arasında daha kolay seçim yapabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Profilo Servisi

1995 yılında kurulan Profilo, kaliteli üretimleri ve ileri teknolojisi sayesinde adını kısa zamanda duyurmayı başarış olan bir firmadır. Ülkemizde 1200’den fazla satış kanalına sahip olan marka, buna istinaden servis ağını da geniş tutmuştur. Gaziantep Profilo Servisi, bu servis ağlarından biridir ve Profilo markasına yakışan kalitede hizmet sunmaktadır. Profilo markası dayanıklı ev aletleri üretimi yapmaktadır. Ürün gruplarında ankastre setler, beyaz eşya, klimalar, su ısıtıcıları, elektrikli süpürgeler ve küçük ev aletleri bulunur. İstanbul’da yerli üretim tesisi bulunan marka, bazı ürünlerini ithal etmektedir. Profilo beyaz eşya üretimini tamamen Türk halkının tüketim alışkanlıklarına göre gerçekleştirmektedir. Ürünlerinin en önemli özelliği ise dayanıklı olmasının yanında sade ve kullanışlı teknoloji ile üretilmesidir.

Profilo ürün grupları nelerdir;

 • Profilo markasına ait olan ürün gruplarından beyaz eşyalar kısmında buzdolapları çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, aspiratörler ve ocaklar bulunur.
 • İnoks ve siyah seri ile üretilen ankastre setleri ise dekoratif özelliğiyle dikkat çeker. Bu ürün grubunda da ankastre fırınlar, ankastre mikrodalgalar, ankastre bulaşık makinesi ve ankastre davlumbazlar bulunur.
 • Küçük ev aletleri grubunda ise yiyecek ve içecek hazırlama ürünleri, kişisel bakım ürünleri, elektrik süpürgeleri ve ütüler bulunur.
 • Isıtma ve soğutma sistemleri üretimi de yapan firmanın klimaları da bulanmaktadır. Klima modelleri ise yine dekoratif ve şık olması ile göze çarpar. Her ortam için uygun olan klima modelleri bulunmaktadır.

Gaziantep Profilo Servisi;

Sizlere Profilo markası hakkında detaylı bilgi verdikten sonra, firmamızdan da ayrıntılı olarak bahsedelim;

 • Gaziantep Profilo Servisi olarak sizlere her zaman kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak amacıyla kurulduk. En başlarda Gaziantep merkezde teknik servis hizmeti vermeye başladık ve çok kısa bir süre içinde müşteri grubunuzu genişlettik. Bugün yüzlerce müşteriden oluşan portföyümüze kaliteli hizmet sunmaktan onur duyuyoruz.
 • Firma olarak tüm yetki belgelerine ve gerekli olan sertifikalara sahibiz. Bu sayede sizlere şeffaf ve güvenilir hizmet sunabiliyoruz. Personellerimizi tam donanımlı olarak seçiyor ve onların alanlarından uzman olmasına önem veriyoruz.
 • Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek kendimizi ve personelimizi bu alanda geliştiriyoruz. Bu sayede teknik arızlarınız için doğru ve kalıcı çözümler üretebiliyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizim için her şeyden önemlidir. Bu nedenle personelimizin yeni teknolojilerle ilgili eğitim alamsını sağlıyoruz.
 • Personellerimiz Profilo markalı tüm eşyalarınız için profesyonel bakım hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetini sunarken sizlere her aşama hakkında bilgi verir. Makineleriniz tam olarak temizlenir ve arızalanması muhtemel olan parçalar belirlenir. Bu parçaların değişmesi için sizleri onayı alınır ve yerine orijinal olan yedek parçalar takılır.
 • Orijinal olan tüm parçalarımız firmamızın garantisi altındadır. Bu garantinin anlamı, değiştirdiğimiz her parçanın arkasında durmamızdır. Yani değiştirdiğimiz parçalarda sorun olması halinde bu sorunları ücretsiz olarak gideriyoruz ve sizlerin mağdur olmasını engelliyoruz.
 • Firmamız bunlarla birlikte klimalarınız için yer değiştirme hizmeti ve tüm Profilo markalı eşyalarınız için kurulum, montaj gibi teknik servis hizmetleri de sunmaktadır.
 • Firmamız, sizlerin her zamana yanınızda olabilmek amacıyla 7/24 çalışan teknik destek ekibine de sahiptir. Bu ekibimiz sayesinde mağdur olmanızı engelliyoruz ve sizlere yerinde ve zamanında hizmet sunabiliyoruz. Geniş ulaşım ağına sahip olmamız, sizlere en kısa sürede teknik servis hizmeti sunabilmemizi sağlar. Bu sayede makinelerinizi güvenle bizlere emanet edebilirsiniz.

Sizler de makinelerinizi güvenilir ellere emanet etmek ve alanında uzman olan kişilerden teknik servis hizmeti alabilmek için hemen Gaziantep Profilo Servisi ile irtibata geçebilirsiniz. Uygun fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen bizi arayın ve size özel ödeme seçeneklerimiz hakkında bilgi alın.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Profilo Klima Servisi

Klimalar hem yaz hem de kış aylarından kullanılan en önemli eşyalardan biridir. Yaz aylarından özellikle çalışma ortamlarını serinleterek, daha verimli çalışılmasına imkân sağlar. Ancak klimaların doğru montaj yapılması ve bakımlarının zamanından gerçekleştirilmesi, hasta olmamamız için oldukça önemlidir. Klimalar yaz ve kış aylarından farklı iç basınçlar ile çalışır. Bu nedenle yaz ve kış aylarında iç basınç oranlarının tam olarak ayarlanması gerekir. Bu ayarların yapılmaması, klimanızın fazla enerji harcamasına ve çabuk arızalanmasına neden olacaktır. Bunların olmaması ve klimalarınızın tam performans ile çalışabilmesi için yılda iki kez bakım yapılması büyük önem taşı. Gaziantep Profilo Klima Servisi, eski ya da yeni olan tüm marka ve modeldeki klimalarınızın bakımları ile birlikte onarım, tamirat, kurulum ve yer değiştirme gibi teknik servis hizmetleri sunmaktadır.

Gaziantep Profilo Klima Servisi ile güvenilir hizmeti uygun fiyatla satın alın;

Firmamız, teknik servis alanında oldukça deneyimli ve tecrübelidir. Bu tecrübesini uzun yıllar önce kurulmuş olmasından alır. Firmamızdan Profilo markalı klimalar da dahil olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız için teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Gaziantep Profilo Klima Servisi, gelişen teknolojiyi yakından takip eder. Personellerini de bu teknolojiler ile ilgili gerekli eğitimleri almasına yardımcı olur. Firmamızda bulunan tüm personeller, kendi alanında uzmandır ve gerekli olan tüm sertifikalar sahiptir. Bu sayede makinelerinizdeki arızaları doğru tespit eder ve kalıcı çözümler üretebilir. Tam donanımlı olan personellerimizden güvenilir hizmet alabilir, makinelerinizi güvenilir ellere emanet edebilirsiniz.

Klima bakımları nasıl yapılmalıdır;

 • Klimalarınızı uzun süre kullanabilmek için bakımlarını yaptırmanız gerekir. Bakımlar konusunda sizler de bilgili olmasınız. Çünkü teknik servis çağırmadan da bazı işlemleri yapmanız, klimalarınızın verimli çalışmasını sağlayacaktır. Sizlere bu konuda detaylı bilgi verelim;
 • Ön panelde bulunan hava filtresi 15 günde bir mutlaka temizlenmelidir. Bu sayede hava sirkülasyonu sağlanır ve klimanız daha verimli soğutma yapacaktır.
 • Ön kapak açıldıktan sonra hava akımını destekleyen filtreleri çıkartarak temizlemelisiniz. İki adet olan filtreyi önce elektrik süpürgesi ile tozlarını alarak, ardından suyun altında 2 dakika yıkayarak temizlemeli ve kendi halinde kurumaya bırakmalısınız. Kuruduktan sonra yerine yerleştirmeniz gerekir. Bu işlemi ayda bir kez yapmanız yeterli olacaktır. Hava filtreleri olmadan klimanızı kesinlikle çalıştırmanız gerekir. Ayrıca bu filtreleri güneşte kurutmamaya ve 50 derecenin üzerindeki sıcaklıklarda yıkamamaya özen göstermeniz gerekir.

Gaziantep Profilo Klima Servisi tarafından yapılan klima bakımları sırasındaki işlemleri ise şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Klimalarda bulunan R22 gazının basınç kontrolleri yapılır. Bu basınçların istenilen değerlerde olması sağlanır.
 • Klimanın elektrik tesisatı kontrol edilir. Bununla birlikte V otomatı ve voltaj ve akım değerleri kontrol edilir. Bunun amacı klimanızın düşük enerji tüketimi ile çalışmasını sağlamak ve tesisat nedeniyle arızalanmasını önlemektir.
 • Klimanın tüm soket bağlantıları kontrol edilir. Bu sayede klimanızın arıza vermesi ve sorunlu çalışması önlenmiş olur.
 • Klimanızın drenaj tavası ve hattının temizliği sağlanır.
 • Klimanızda bulunan tüm fan pervanelerinin temizlenmesi sağlanır. Bu fanların temiz olmaması istenilen şekilde klimanın çalışmasını engeller ve klimadan çıkan havanın hasta etmesine neden olur.
 • Klimalarınızın duyu ve ses kontrolü yapılır ve gereksiz ses çıkarması önlenir.
 • Klimaların estetik görüntülerinin kontrol edilmesi sağlanır.
 • Klimanın kumandası ve dış üniteleri yumuşak ve nemli bir bezle silinir. Bu işlemi kendiniz de yapabilirsiniz ancak silerken deterjanlı, leke çözücü ve aşındırıcı deterjan içeren bezler kullanmanız gere

Sizler de klima bakımlarınız ve diğer tüm teknik servis ihtiyaçlarınız için profesyonel hizmet almak istiyorsanız Gaziantep Profilo Klima Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Profilo Çamaşır Makinesi Servisleri

Profilo dayanıklı ev aletleri üretme konusunda uzman olan bir markadır. Estetik ve ileri teknoloji kullanılarak üretilen tüm makineler elektrik ve su tasarrufu saplar. Bu nedenle oldukça fazla tercih edilen markalardan biridir. Profilo aynı zamanda satış öncesi ve satış sonrası dev bir servis ağına sahiptir. Gaziantep Profilo Çamaşır Makinesi Servisleri de bu ağlardan biridir ve teknik servis alanında en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Firmamız, bu servislerden en çok tercih edilen firma olmanın gururunu yaşamaktadır.

Her ne kadar yüksek teknoloji ile üretilseler de Profilo markalı çamaşır makinelerinde de bazı arızalar ile karşılaşılabilmektedir. Sizlere bu arızalar hakkında detaylı bilgi verelim;

Profilo markalı çamaşır makinelerinde en çok karşılaşılan arızalar nelerdir;

 • Çamaşır makineniz kapısını kilitlemeyebilir. Bu durumunda makinenizin kapı tutacağı, elektronik kartı ya da kapı kilidi arızalı olabilir. Bu durumda hiçbir müdahalede bulunmadan, teknik servis çağırmanız gerekir.
 • Çamaşır makineniz su boşaltmıyor olabilir. Bu durumda makinenizin alt kısmında bulunan filtre kapağını açıp filtrenin tıkalı olup olmadığını kontrol ermeniz gerekir. Burada sıkıntı yoksa pis su çıkan hortumu ve buradaki gideri kontrol etmeniz gerekir. Bu yerde de herhangi bir sıkıntı yoksa pompa motoru arızalı olabilir ve bu durumda müdahalede bulunmadan teknik servis çağırmanız gerekir.
 • Çamaşır makineniz olması gerekenden daha sesli çalışabilir. Özellikle sıkma işlemi sırasında daha fazla ses çıkarıyor olabilir. Bu durumunda kazan rulmanları dağılma ihtimali söz konusudur ve herhangi bir müdahalede bulunmadan teknik servis çağırmanız gerekir.
 • Çamaşır makineniz yürüme yapabilir yani çalışır durumdayken ön tarafa doğru yürüyebilir. Bu durumda ise ayak ayarlarının yapılması gerekir. Ayarlar yapıldıktan sonra sorun halen devam ediyorsa içindeki çamaşırı kontrol edin ve fazla ya da az olması durumunda, çamaşırı dengeleyin. Bunları yapmanıza rağmen sorun halen devam ediyorsa amortisörleri arızalı olabilir. Bu durumda bir teknik servis çağırmanız gerekir.
 • Çamaşır makinenize dokunduğunuzda elektrik çarpabilir. Bu durumda prizden kaçak olup olmadığını kontrol ettirmek için elektrikçi çağırmanız gerekir. Eğer prizde sorun yoksa, teknik servis çağırmanız gerekir.
 • Çamaşır makinenizde program takılı kalabilir ve sürede takılma olabilir. Bu durumda makinenizin ısıtıcı ya da elektrik kartı arızalı olabilir. Mutlaka bir teknik servis çağırmanız gerekir.
 • Çamaşır makineniz içindeki yumuşatıcıyı almayabilir. Bu durumda çamaşır deterjanı bölmeniz kirlenmiş demektir. Bu bölmeyi çıkarıp temizlemeniz halinde sorun çözülmüyorsa teknik servis çağırmanız gerekir.
 • Çamaşır makineniz çalıştığında sigortanızın atmasına sebep olabilir. Bu durumda bir kısa devre ihtimali söz konusudur. Çamaşır makinenizin takılı olduğu prizi ve fişi kontrol ettikten sonra sorun halen devam ediyorsa, makinenin fişini prizden çekip hemen bir teknik servis çağırmanız gerekir.

Gaziantep Profilo Çamaşır Makinesi Servisleri ile profesyonel çözümler;

Gaziantep Profilo Çamaşır Makinesi Servisleri içinde en kaliteli hizmeti, uygun fiyatlarla sunan firmamız, çamaşır makinelerinizin tüm arızlarını en kısa sürede kalıcı olarak çözmektedir. Firmamızda bulunan tüm personeller deneyimli ve alanında uzman olan kişilerdir. Bu sayede sizlere kalıcı ve profesyonel çözümler sunabilmektedir.

Çamaşır makineleriniz tam donanımlı olan mobil araçlarımız sayesinde, eksiksiz olarak ve orijinal olan yedek parçalar ile tamir edilecektir. Yerinde tamir edilemeyen makineleriniz ise servisimize getirilerek en kısa sürede tamir edilir ve size verilen sürede mutlaka teslim edilir.

Sizler de güvenilir hizmetimizin keyfini yaşamayabilmek ve uygun fiyat fırsatlarımızdan yararlanabilmek için hemen bizimle iletişime geçebilir, hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Sizleri de memnuniyeti en üst seviyede olan müşterilerimizin arasında görmekten mutluluk duyarız.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Profilo Buzdolabı Servisi

Gaziantep Profilo Buzdolabı Servisi, uzun yılla önce Gaziantep’te kurulmuş olan köklü bir firmadır. Firmamız, Profilo markalı buzdolabınız ile birlikte tüm beyaz eşyalarınız için bakım, onarım, yedek parça, montaj ce diğer teknik servis ihtiyaçlarınız alanlarından hizmet sunmaktadır. Firmamızdan destek alabilmek için 7/24 teknik destek hattımızı arayabilirsiniz. Burada bulunan ekibimiz sizleri tüm soru ve sorunlarını için doğru şekilde yönlendirecek ve arıza kayıtlarınızı alacaktır.

Firmamıza arıza kaydı açtırdığınız andan itibaren tam donanımlı olan mobil araçlarımız, bulunduğunuz adrese en kısa sürede ulaşım sağlar ve makineleriniz en kısa sürede tamir edilir. Makinelerinizin tamiri için kullanılan tüm ekipmanlar birini sınıftır ve tüm malzemeler orijinaldir. Bu sayede makinelerinizin arızaları kesin olarak giderilir ve makinelerinizde yenilenmiş olan tüm parçalar firmamızın garantisi altındadır. Garanti süresi boyunca makinelerinizin değişen parçalarında meydana gelen her türlü problem, Gaziantep Profilo Buzdolabı Servisi tarafından giderilir. Bu sayede sizler de garantili ve güvenilir hizmetin keyfini yaşayabilirsiniz.

Yüksek kalitenin uygun fiyatlı adresi Gaziantep Profilo Buzdolabı Servisi

Firmamız, piyasanın en iyi garantisini sunmaktadır. Bunun nedeni siz değerli müşterilerinin her gün artan talebine layık olmaktır. Kurulduğu günden bugüne kadar adını kısa zamanda duyurmayı başarmış olan firmamız, müşteri portföyünü her geçen arttırmanın gururunu yaşamaktadır. Bu nedenle her keseye ve her bütçeye uygu olan hizmet anlayışı benimsemiştir.

Sizler için çeşitli ödeme kolaylıkları da sunan firmamız, kapıda ödeme imkânı sunar. İsterseniz kredi kartınız ile isterseniz e nakit olarak kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Profilo markalı buzdolaplarında en sık karşılaşılan arızalar ve çözümleri nelerdir;

 • Buzdolabınızın sıcaklık derecesi, yaptığınız ayardan farklı olabilir. Bu durumda buz dolabınızı fişten çekip 5 dakika beklemeniz yeterli olacaktır. Sorun halen devam ediyorsa teknik servis çağırmalısınız.
 • Makinenizin LED aydınlatması bozuk ve çalışmıyor olabilir. Eğer buzdolabınızın kapağı 10 dakikadan fazla açık kaldıysa, otomatik olarak ışıklar kapanacaktır. Kapıyı kapatıp tekrar açtığınızda aydınlatmanın yanması gerekir. Eğer yanmıyorsa, teknik servis çağırabilirsiniz.
 • Buzdolabınızdaki bütün göstergeler yanmıyor olabilir. Bu durumda buzdolabının fişi prize iyi takılmamış olabilir ya da sigorta kapalıdır. Elektrik kesintisi nedeniyle de göstergeler yanmaz. Bütün bunları kontrol ettikten sonra halen sorun devam ediyorsa, mutlaka bir teknik servis çağırmanız gerekir.
 • Dondurucu bölmesi normalden fazla sıcak olabilir. Bu ısınma, kapağın sürekli olarak açılıp kapanmasından ya da geç kapatılmasından kaynaklanır. Bu kısmı gereksiz yere açmadan kullanmak, sorunun çözülmesini sağlar.
 • Buz dolabınız içindekileri donduruyor olabilir. Bu durumda hava giriş ve çıkış deliklerini kontrol etmeniz ve tıkanıklıkları gidermeniz gerekir. Sorun bunlardan kaynaklanmıyorsa, buzdolabınızdaki gereksiz eşyaları çıkarmanız ve kapasitesinden fazla yiyecek koymamanız gerekir. Sorun bunlara rağmen devam diyorsa hemen bir teknik servis çağırmanız gerekir.
 • Buzdolabınız No Frost ise ve buna rağmen üst kısmı buzlanma yapmışsa, fişten ekip içindekileri boşalmanız ve buzun çözülmesini beklemeniz gerekir. Çözülen buzlardan akan sular arkadaki buharlaşma kabının içine akmaya başlayacaktır. Bu suların taşmasını önlemek için süngerle suyu almalısınız. Sorun buna rağmen devam ediyorsa, hemen bir teknik servis çağırmanız gerekir.

Gaziantep Profilo Buzdolabı Servisi, yukarıdaki tüm sorunlar ve çok daha fazlası için sizlere profesyonel ve kalıcı hizmet sunacaktır. Güler yüzlü olan personellerimiz sayesinde buzdolabınız için kaliteli hizmetin keyfini yaşayabilirsiniz. Sizler de bütün bunlar ve çok daha fazlası için hemen firmamızla iletişime geçebilir, istediğiniz zaman arıza kaydı açtırabilir ve tüm sorunlarınız için teknik destek alabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Profilo Bulaşık Makinesi Servisleri

Son teknoloji ile üretilen ve çeşitli donanımları ile dikkat çeken Profilo bulaşık makineleri, son zamanların en çok tercih edilen markalarından biridir. Şık tasarımı ve çok fonksiyonlu kullanımı ile ön plana çıkan bu bulaşık makinelerinin olukça büyük satış ve servis ağı bulunmaktadır. Gaziantep Profilo Bulaşık Makinesi Servisleri arasında en çok tercih edilen marka olan firmamız, Profilo markasına ait tüm beyaz eşya ve bulaşık makinelerinizin teknik seviş ihtiyacını karşılamak için gerekli olan yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir. Bu sayede sizlere güvenilir hizmet sunmaktadır.

Firmamız ile Gaziantep Profilo Bulaşık Makinesi Servisleri arasında en güvenilir hizmet deneyimi yaşayın;

Firmamız, ilk kurulduğu günden bugüne kadar sizlere kaliteli teknik servis hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Kalitelisini ise almış olduğu kalite standardı belgeleri ile kanıtlamaktadır.

Profilo markasına ait olan tüm beyaz eşyalarınızın bakım, onarım, yedek parça, kurulum ve diğer teknik servis hizmetleri için profesyonel hizmet sunmaktadır.

Firmamızın kadrosuna dahil olan tüm personellerimiz alanında uzman ve deneyimli olan kişilerdir. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız, personellerinin bu alanda eğitim ve sertifika almalarını sağlayarak onları tam donanımlı hale getirmektedir.

Gaziantep Profilo Bulaşık Makinesi Servisleri arasında en yenilikçi hizmeti sunan firmamız, sizlere bakım hizmeti ile birlikte yıllık bakım periyodlarınızda hatırlatma hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede sizleri makinelerinizin bakım zamanlarını takip etme zahmetinden kurtarır.

Piyasanın en uygun fiyat garantisini sunan firmamızdan 7/24 teknik destek alabilir, arızalarınız ve diğer teknik servis ihtiyaçlarınız için teknik destek ekibimizi arayabilirsiniz.

Bulaşık makinelerinde karşılaşabileceğiniz arızalar ve çözümleri neler olabilir;

Sizler Profilo markalı olan bulaşık makinelerinde hangi arızalar ile karşılaşabileceğiniz konusunda bilgi verelim;

 • Bulaşık makinenizde su giriş kontrolü göstergesi yanıyor olabilir. Bu durumda hortumunuz katlanmış olabilir. Hortumu kontrol edin ve katlanmışsa düzeltin. Su musluğu kapalı ise kontrol edin ve açın. Su musluğunuz sıkışmış ya da kireçlenmiş ise temizleyin ve açın. Su girişiniz kireçlendiyse makineyi fişten çekin ve su girişini temizleyin. Bunları yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa mutlaka bir teknik servis çağırın.
 • Bulaşık makinenizde su beslemesinin kontrolü göstergesi yanıp sönebilir. Bu durumda muhtemelen teknik bir arız söz konusudur. Bulaşık makineniniz fişini prizden çekin ve biraz bekledikten sonra tekrar takın. Sorun halen devam ediyorsa su musluğunu kapatıp makineyi prizden çıkardıktan sonra bir teknik servis çağırmanız gerekir.
 • Bulaşıklarınızın çukur kısmına su toplanmış olabilir. Bu durumda bulaşıkları eğimli şekilde yerleştirmiş olduğunuzdan emin olun ve mümkün olduğu kadar eşit yerleştirmeye çalışın. Sorun halen devam ediyorsa teknik servis çağırın.
 • Bulaşıklarınızda yemek artıkları kalabilir ve makineniz temiz yıkamayabilir. Bu durumda bulaşıklarınız birbirine çok yakın yerleştirilmiş olabilir. Ayrıca bulaşık sepetiniz fazla doldurulmuş da olabilir. Bulaşıklarınızı daha seyrek şekilde ve püskürtme kollarından su alabilecek düzeyde yerleştirmeye özen gösterin. Bulaşıklarınızı püskürtme kollarını engellemeyecek şekilde yerleştirin. Püskürtme kollarındaki memeler tıkanmışsa, temizleyin. Daha güçlü bir yıkama programı ile bulaşıklarınızı yıkayın. Bunları yapmanıza rağmen sorun halen devam ediyorsa, teknik servis çağırın.
 • Bardaklarınızın üzerinde çay ya da ruj lekesi kalıyorsa, yıkama ısınız çok düşük olabilir. Bu durumda daha yüksek ısıda bir program seçebilirsiniz. Deterjanınızı daha yoğun ve kıvamlı olarak ayarlayınız. Bulaşıkları ön yıkamaya almadan yıkayın ve sadece üzerindeki pislikleri almaya özen gösterin. Sorun halen devam ediyorsa teknik servis çağırın.

Gaziantep Profilo Bulaşık Makinesi Servisleri arasında en yenilikçi hizmeti sunan firmamızdan yukarıdaki arızalar ve diğer tüm sorunlarınız için destek alabilir, uygun fiyatlardan ve kaliteli hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Miele Bulaşık Makinesi Servisleri

Gaziantep Miele Bulaşık Makinesi Servisleri olarak, sizlere uzun yıllardır hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Firma olarak en büyük hedefimiz, sizlerin memnuniyetini %100 olarak sağlamaktır. Bu nedenle kurulduğumuz ilk günden beri sizlere teknik servis alanında kusursuz ve eksiksiz hizmet sunuyoruz. Adımızı kısa zamanda duyurmuş olmanın gururunu yaşıyor ve Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerinde yanınızda olmaktan onur duyuyoruz. 7/24 yanınızda olan teknik destek ekibimiz ile bu alanda ki tüm ihtiyaçlarınızı zamanında karşılıyor ve en iyi çözüm ortağınız oluyoruz. Sunduğumuz hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim;

Gaziantep Miele Bulaşık Makinesi Servisleri;

 • Gaziantep Miele Bulaşık Makinesi Servisleri içinde en çok tercih edilen ve ön plana çıkan firmamız, sizlere bakım, onarım, yedek parça ve kurulum gibi alanlarda teknik servis hizmeti sunmaktadır. Firmamızdan, buzdolaplarınız başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız için destek alabilir, kaliteli hizmeti keyfini uygun fiyatlarla yaşayabilirsiniz. Çünkü firma olarak en büyük amacımız sizlere kaliteli hizmet verirken aynı zamanda uygun fiyatlar sunmaktadır. Bu nedenle piyasa araştırması yapıyor ve sizlere piyasanın en uygun fiyat garantisini sunuyoruz. Makinelerinizi, tıpkı bizim makinelerimizmiş gibi görüyor ve gerekli olan her işlemi büyük bir titizlikle uyguluyoruz.
 • Makineleriniz için bakım işlemlerimizi, eksiksiz olarak yerine getiriyoruz. Bakım sırasında gerekli olan tüm temizlik işlemlerini yapıyor ve sizlere tam olarak bakımı yapılmış makinenizi teslim ediyoruz.
 • Onarım sırasında sizlere arızalanmış olan parçalar hakkında detaylı bilgi veriyor ve bu parçaların değiştirilmesi için onayınızı alıyoruz. Bu sayede istediğiniz işlemi, istediğiniz fiyattan yaptırma imkanına sahip oluyorsunuz.
 • Makineleriniz için kullandığımız tüm yedek parçalar orijinal ve kalitelidir. Ayrıca hepsi firmamızın garantisi altındandır. Bu sayede gönül rahatlığı ile makinelerinizi, deneyimli olan personellerimize emanet edebilirsiniz.
 • Makinelerinizin tamirini ve diğer teknik servis işlemlerini yapan tüm personellerimiz, kendi alanlarında uzmandır ve gerekli olan tüm sertifikaları almışlardır. Ayrıca arıza ve tespiti alanında gerekli olan tüm eğitimleri de düzenli aralıklarla alırlar. Bu sayede sizlere güvenilir hizmet sunuyoruz. Sizleri de bu hizmetlerimizden faydalanmak için ofislerimize bekliyoruz.

Bulaşık makinesi kullanımında pratik bilgiler nelerdir;

Bulaşık makinesi kullanırken işinizi kolaylaştıracak pek çok pratik bilgi bulunur. Bu bilgiler ile sizler de kolayca, istediğiniz şekilde makinelerinizi kullanabilirsiniz. İşte size birkaç püf noktası;

 • Bulaşık makinelerinizdeki küçük parçaların alt taraflara düşmemesi için onları bir fileye koyarak yıkayın.
 • Sünger ya da fırçalarınızı bulaşık makinesinde yıkayacaksanız, onları üst rafa koyun. Bu sayede deterjanı ve suyu daha kolay emerek, daha iyi temizlenirler.
 • Bulaşık makinesinde bulaşıklarınızı yıkadıktan sonra, onları çıkarmaya alt raflardan başlamanız gerekir. Bu sayede üst raflardaki bardaklarınızda kalan suyun alttaki kurumuş olan eşyalarınıza akmasını ve onları ıslatmasını önleyebilirsiniz.
 • Misafiriniz geliyorsa ve çok sayıda patates yıkamanız gerekiyorsa, onarı bulaşık makinenizin üst raflarına sıralı şekilde dizin ve deterjan olmadan, yalnızca durulama programında çalıştırın.
 • Çatak ve kaşıklarınızın hepsini aynı yönde dizerseniz, birbirinin arkasında kalanlar iyi temizlenmez. Bu nedenle birkaçını farklı yönde dizmeye özen gösterin.
 • Plastik olan kaplarınızı bulaşık makinesinde yıkarken sıcaklıktan etkilenmesini ve büzülmesini önlemek için onları üst rafta ve ağzı aşağı doğru gelecek şekilde yıkamaya özen gösterin.
 • Çocuklarınızın oyuncaklarını dezenfekte etmek isterseniz, onları bulaşık makinenizin sepetlerine yerleştirebilir ve güvenle yıkayabilirsiniz. Ancak lego gibi küçük parçalardan oluşan eşyaları mutlaka bir file kullanarak yerleştirmeniz gerekir.
 • Bulaşık makinenizin mutfağınızda başka bir aletle yan yana olmamasına özen gösterin. Mutfağınız küçük değilse mutlaka beyaz eşyalarınızı yan yana koymayın. Çünkü diğer makineden gelen ısı bulaşık makinenizin daha fazla çalışmasına ve daha fazla yorulmasına neden olacaktır.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Bosch Servisi

Yaklaşık 125 yıllık bir maziye sahip olan Bosch markası, Almanya menşeili bir beyaz eşya markasıdır. İlk olarak 1886 yılında atölyesini kurmuş ve ev aletleri için üretim yapmaya başlamıştır. 1929 yılına gelen kadar ise oldukça fazla çalışana ve üretim kapasitesine sahip olmuş, kısa zamanda adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır. 1929 yılında ise ilk olarak elektrikli ev aletleri üretmeye başlamıştır. 60 litreye sahip olan ilk elektrikli buzdolabı ise 1933 yılında Bosch markası tarafından üretilmiştir. 1949 yılına gelindiğinde ise bugün klasik model adını verdiğimiz buzdolabı modelleri her evin mutfağını süslemeye başlamış ve hızla yayılmıştır. 1952 yılında ilk mutfak makinesini üreten marka, bu makine ile yoğurma, parçalama, püre yapma ve rendeleme gibi işlemler gerçekleştirmektedir. 1958 yılına gelindiğinde ise tam otomatik çamaşır makinesini üretmiş ve hanımların hayatını büyük ölçüde kolaylaştırmayı başarmıştır. 1964 yılında ise hanımların aktif olarak iş hayatında yer alamsını baz alarak onların yaşamlarını kolaylaştırmak için ilk bulaşık makinesini üretmiştir. 1970’li yılara gelindiğinde ise artık çok sayıda elektrikli ev aletleri üretmeye başlamıştır. İlk defa çamaşır yıkama ve kurutma işlemini birlikte yapan çamaşır makinesini ise 1972 yılında üretmiştir. 1973 yılında fırın ve 1974 yılında ilk mikrodalga fırın üretimlerini gerçekleştiren marka 1989 yılında da modern buzdolapları üretmeye başlamıştır. Teknolojisini her geçen gün geliştirmiş ve günümüze gelen kadar çok sayıda modelde yüksek teknolojili ürünler üretmeye devam etmiştir. Bir dünya markası olan ve Avrupa il birlikte Türkiye’ye de tercih edilen marka olan Bosch için yaygın bir teknik servis ağı da bulunmaktadır. Gaziantep Bosch Servisi, sizlere Bosch markasına ait olan tüm eşyalarınız için teknik servis hizmeti sunabilen yetkili firmalardan biridir. Sizlere firmamız hakkında detaylı bilgi verelim;

Gaziantep Bosch Servisi ile üstün hizmet;

Firmamız, uzun yıllar önce Gaziantep merkezde kurulmuştur. Bosch markasına yakışan kalitede hizmet sunan firmamız, çok kısa bir sürede adını geniş kesimlere duyurmayı başarmıştır ve bugün tüm ilçe ve semtlerde hizmet vermekten onur duymaktadır. Firmamızdan Bosch markalı tüm ürünleriniz için bakım, yedek parça, kurulum, de montaj, onarım gibi pek çok alanda teknik servis hizmet alabilirsiniz. Aynı zamanda ikinci el beyaz eşya satıları için de firmamızdan destek isteyebilirsiniz.

Bosch markasının tüm ürünleri için teknik servis hizmeti verebilmek adına tüm yetki belgelerini almış olan Gaziantep Bosch Servisi, gelişen Bosch teknolojisini de yakından takip eder. Firmamız bu alanda sürekli olarak kendini ve personelini geliştirir. Personellerini gerekli donanımları almasını sağlar ve sizlere kusursuz hizmet sunmayı hedefler. Personellerimiz özel olarak eğitim almış ve her biri kendi alanında uzman olan kişilerden, özel olarak seçilirler. Bu sayede firma olarak sizlere güvenilir hizmet sunabiliyoruz.

Firmamızın en büyük avantajlarından biri de sizlere 7/24 hizmet sunabilmesidir. Bunun için tam donanımlı olan mobil araçları bulunur ve bu araçlar ile 7/24 teknik servis hizmeti sunabilir. Bunun amacı ise sizleri makinelerinizde yaşadığınız problemlerden dolayı mağdur etmemektir. Yerinde ve zamanında hizmet sunarak, makinelerinizde oluşan tüm sorunları en kısa sürede giderir.

Yenilikçi hizmeti ile ön planda olan firmamız, uygun fiyatları ile de göz doldurmaktadır. Firmamızda kullanılan tüm yedek parçalar orijinal olmasına rağmen, piyasanın en uygun fiyat garantisi sunulmaktadır. Bu sayede kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla almanız sağlanır. Sizler de bu üstün hizmet anlayışından faydalanmak ve makinelerinizi alanında uzman olan kişilere emanet etmek için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Bosch Klima Servisi

Gaziantep Bosch Klima Servisi, Bosch markasına ait olan tüm klimalarınız ve beyaz eşyalarınız için bakım onarım, teknik servis ve yedek parça gibi hizmetleri sunan, köklü bir firmadır. Firmamız uzun yıllar önce Gaziantep merkezde kurulmuştur ve yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübeleri ile sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır. Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm semtlerde ve ilçelerde sizlere 7/24 hizmet sunaktan onur duymaktadır.

Gaziantep Bosch Klima Servisi ile kaliteli hizmet deneyimi yaşayın;

Firmamız, sizlere son derece kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur ve bu alanda çalışmalarına halen devam etmektedir. Teknik servis alanında gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir. Sahip olduğu kalite standardı belgeleri ile bu alanda kalitelisini ve güvenilir olduğunu kanıtlamaktadır.

Firmamız, personellerinin deneyimli olmasına da önem vermektedir. Bu nedenle tüm kadrosunu kendi alanında uzman olan ve işini bilen kişilerden oluşturmuştur. Yeni çıkan tüm teknolojiyi yakından takip eder ve personelinin bu alanda gerekli olan tüm eğitimleri almasını sağlar. Bu sayede makinelerinizde yaşadığınız tüm arızalar için tam donanımlı olan personellerimiz doğru tespit yapar ve kalıcı çözümler üretebilir.

Bosch klimalarında görülen arızalar nelerdir;

Klimalar, dönemsel olarak çalıştıkları için uzun bir süre çalışmaz durumunda kalırlar. Genellikle yaz ayrılarında kullanılan klimalar diğer tüm aylarda bekleme durumundadır. Bu bekleme sonunda temizlik gerekebilir ve bazı parçalarının mutlaka kontrol edilmesi gerekir. Bu nedenle klimalarınızı kullanmaya başlamadan öce mutlaka bakım yaptırmanız gerekir. Bakım yaptırılan klimalar arızalanamaz ve gerekli olan tüm temizlik işlemleri yapıldığı için tam performans ve düşük yakıt ile çalışabilir. Gaziantep Bosch Klima Servisi, deneyimli personelleri ile sizlere bu bakım işlemleri için kusursuz hizmet sunaktadır. Personellerimiz klimalarınızın tam olarak temizlenmesini sağlar ve arızalanabilecek parçaları tespit eder. Ayrıca klimalınızın daha sağlıklı çalışabilmesi için gerekli olan iç basıncın da ayarlanmasını sağlar. Bu sayede klimalarınızı daha düşük enerji ve daha yüksek performans ile kullanabilirsiniz.

Bakım yapılmış olsa bile klimalarınız zaman zamana bazı arızalar verebilir. Bosch klimalarda en sık karşılaşılan arızalar ve çözümleri hakkında bilgi verelim;

 • Klimanız çalışmayabilir. Bu durumda elektrik kesintisi söz konusu olabilir. Ünitenin fişi çıkmış ya da sigorta atmış olabilir. Uzaktan kumandanızın pilleri bitmiş y a da zamanlayıcıda ayarladığınız süre yanlış olmuş olabilir. Bütün bunları kontrol ettikten sonra klimanız halen çalışmıyorsa, hemen bir teknik servis çağırmanız gerekir.
 • Klimanız istediğiniz oranda ısıtmıyor ya da soğutmuyor olabilir. Bu durumda uygun olmayan sıcaklık ayarı yapmış olabilirsiniz ya da hava filtresi temiz olmayabilir. Bunları kontrol ettikten sonra evdeki kapı ve pencereleri kapatın ve tekrar deneyin. Ayrıca iç ve dış ünitedeki hava giriş çıkış filtrelerinin tıkanmadığından emin olmalısınız. Bütün bunlara rağmen sorun devam ediyorsa, hemen Gaziantep Bosch Klima Servisi ile iletişime geçin.
 • Klimayı çalıştırdıktan sonra odanızda tuhaf bir koku oluşabilir. Bu durumda odanızın nemli olup olmadığını kontrol edin. Bu nem mobilyalarınızdan ya da eşyalarınızdan ya da kıyafetlerinizden kaynaklanabilir. Eğer nem yoksa ve sorun devam ediyorsa mutlak bir teknik servis çağırın.
 • Klimanız normalden daha fazla gürültü çıkararak çalışabilir. Eğer klimanızda su akıyormuş gibi hafif bir gürültü varsa normaldir ancak rahatsız edici boyuta ulaşıyorsa mutlaka bir teknik servis çağırmanız gerekir.
 • Uzaktan kumada göstergeniz silik durumda olabilir. Bu durumda pilleriniz bitmiştir ya da yanlış yerleştirmiş olabilirsiniz.
 • Klimanın bulunduğu odanın her yeri eşit olarak ısınmayabilir ya da soğumayabilir. Bu durumda klimanızın kanatlarını dikey ve yatay konumda eşit olarak ayarlamanız gerekir. Sorun halen devam ediyorsa teknik servis çağırın.
 • Yukarıdaki tüm arızalar ve diğer sorunlar için Gaziantep Bosch Klima Servisi ile 7/24 iletişime geçebilir, montaj, yer değiştirme, tamir ve bakım gibi ihtiyaçlar için de firmamızdan destek alabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Bosch Çamaşır Makinesi Servisleri

Bosch markasına ait olan çamaşır makineleri kaliteli olmaları ile bilinir. Çelik kazana sahip olan bu makineler kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca son teknoloji ile üretilmiş olmaları yurt içinde ve yurt dışında tercih edilmesini sağlamıştır. Her ne kadar kaliteli olarak üretilseler de yanlış kullanımlar ve farklı nedenler dolayı bazen arızalanabilirler. Gaziantep Bosch Çamaşır Makinesi Servisleri, sizlere bu alanda en kaliteli hizmeti sunmaktadır. Bu firmaların arasında en çok tercih edilen marka olan firmamız ise sizlere Bosch markalı çamaşır makineleriniz başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarınız için teknik servis hizmeti sunmaktadır. Sizlere firmamızın hizmetlerinden detaylı olarak bahsetmeden önce Bosch markalı çamaşır makinelerinde oluşabilecek arızalar hakkında bilgi verelim;

Bosch çamaşır makinesi arızaları ve çözümleri nelerdir;

 • Çamaşır makinesi durup dururken çalışmayabilir. Bu durumda çamaşır makinenizin fişinin takılı olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Bu makineyi taktığınız prize başka bir makine takarak, prizin çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Prizinizde sıkıntı yoksa mutlaka teknik servis çağırın ve başka bir işlem yapmayın.
 • Çamaşır makineniz su almayabilir. Bu durumda çamaşır makinenizin bağlı olduğu hortumun çeşmesinin açık olup olmadığını kontrol etmeniz gerekir. Hortumu çeşmeden çıkarıp, suyun gelip gelmediğine bakmalısınız. Bununla birlikte hortumların giriş ve çıkışlarında bulunan ufak filtrelerin tıkalı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bu bölmelerde herhangi bir sorun yoksa makinenizin kapağının tam olarak kapandığından ve kilitlendiğinden emin olmalısınız. Bunlara rağmen makineniz halen su almıyorsa, teknik servis çağırmalısınız.
 • Çamaşır makinenizin kazanı dönmeyebilir. Bu durumda yıkama motoru ve elektronik kart programı arızalanmış olabilir. Bunların arsızlanması durumunda hiçbir müdahale yapamazsınız. Bu nedenle kazan dönmüyorsa hemen bir teknik servis çağırmanız gerekir.
 • Çamaşır makineniz sıkma yapmayabilir. Bu durum cihazınızda fazla çamaşır olması durumunda meydana gelebilir. Çamaşırlarınızı azaltıp düzenlemeniz halinde tekrar denemelisiniz. Eğer makine su boşaltmıyorsa, yine sıkma yapmayabilir. Bu durumlarda da elektronik kartı ya da yıkama motoru arızalı olabilir. Çamaşırlarınızı düzenledikten sonra sıkma yapmıyorsa, mutlaka bir teknik servis çağırmanız gerekir.
 • Çamaşır makineniz su akıtabilir. Bu durumda makineye su giriş çıkışını sağlayan hortumları kontrol etmelisiniz. Eğer bu hortumlarda sorun yoksa cihazın fişini çekerek çeşmesini kapattıktan sonra bir teknik servis çağırmanız gerekir.

Gaziantep Bosch Çamaşır Makinesi Servisleri ile kesin çözümler;

Gaziantep Bosch Çamaşır Makinesi Servisleri arasında en kaliteli hizmeti sunan firmamız, çamaşır makinelerinizin arızalarını tam olarak tespit edip, kalıcı çözümler üretebilir. Çünkü bunun için tam donanımlı bir personel kadrosuna sahiptir. Ekibimizde bulunan tüm personeller Bosch markasının teknolojisine hakimdir ve gerekli tüm eğitimleri almıştır. Bu nedenle arızalanma durumunda, sizlere profesyonel ve kalıcı çözümler sunabilir.

Firmamız, aynı zamanda ekonomik çözümler üretmektedir. Güler yüzlü ola personelimiz, arıza kaydı açtırmanız durumunda, en kısa sürede bulunduğunuz adrese gelerek, makinelerinizin arızalarını giderir ve bunu ekonomik fiyatlarımız ile yapar. Almış olduğunuz kaliteli ve profesyonel hizmetin karşılığını ise isterseniz kredi kartınız ile isterseniz de nakit olarak kapıda ödeyebilirsiniz.

Firmamız, Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçeler ve semtler için hizmet sunmaktadır. Arıza kaydı açtırmanızdan itibaren en kısa sürede ulaşım sağlar, çünkü oldukça geniş bir ulaşım ağına sahiptir. Tam donanımlı olan mobil araçlarında makinelerinizin ihtiyaç duyacağı tüm parçalar mevcuttur. Bu nedenle yerinde hizmet sunarak, mağdur olmanızı engeller.

Sizler de Gaziantep Bosch Çamaşır Makinesi Servisleri arasında kaliteli ve profesyonel hizmet sunan bir firma arıyorsanız, mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Bosch Buzdolabı Servisi

Bosch, Alman ve Türk teknolojisini kullanarak oldukça kaliteli beyaz eşya ve küçük ev aletleri üreten bir markadır. Türkiye’de ve Dünyada en çok tercih edilen markalardan biri olan Bosch, hemen hemen her evde bulunur. Bosch markasına ait olan tüm beyaz eşyalarınız ve küçük ev aletleriniz için de Gaziantep Bosch Buzdolabı Servisi firmamızdan teknik destek alabilirsiniz. Firmamız, Bosch markasına ait olan tüm eski ve yeni buzdolaplarınız ile birlikte, beyaz eşyalarınız için de bakım, onarım, montaj, kurulum ve teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Gaziantep Bosch Buzdolabı Servisi ile makineleriniz güvenilir ellerde;

Gaziantep Bosch Buzdolabı Servisi, makinelerinizin teknik servis ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla uzun yıllar önce kurulmuştur. Firmamız, deneyimli ve alanında uzman olan personellerinin varlığı ve uzun yılların vermiş olduğu deneyimi ile kusursuz hizmet sunmaktadır. Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerde yanınızda olan firmamız, tam donanımlı olan mobil araçlara sahiptir. Bu sayede sizlere hızlı ve pratik çözümler sunabilmektedir.

Sektörünün en yenilikçi hizmetini sunan Gaziantep Bosch Buzdolabı Servisi ile bakım zamanlarınız için hatırlatma hizmeti alabilirsiniz. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamızdan, eksiksiz ve profesyonel destek alabilmek için 7/24 arayabilirsiniz.

Buzdolabınızı uzun ömürlü olarak kullanabilmeniz için yapanız gerekenler nelerdir;

 • Buzdolabı, bir evin mutlaka olması gereken eşyalarındandır. Yaz, kış yiyeceklerinizi taze tutan ve mutfaktaki en büyük yardımcılarınızdan olan buzdolabınızın tam performans ile çalışabilmesi için mutlaka bakımlarının yapılması gerekir.
 • Buzdolabınızda temizlenmesi gereken bölümler bulunur. Bakım sırasında bu bölümlerin temizlenmesi sağlanır ve arızalanabilecek olan parçalar tespit edilir. Bu sayede buzdolabınızı daha uzun ömürlü ve arızalanmadan kullanmanız sağlanır.
 • Buzdolabınızın ekonomik olarak çalışması ve uzun yıllar sizinle olması için içine gereğinden fazla malzeme koymamaya özen göstermelisiniz.
 • Buzdolabınızın tahliye yerlerine yakın bölümlere yiyecek koymamaya özen göstermelisiniz. Çünkü bu bölümlere koyduğunuz yiyecekler, içindeki tüm yiyeceklerin ve içeceklerin buzlanmasına neden olabilir.
 • Buzdolabınızın üst kısmına da fazla ve ağır yiyecekler koymamaya özen göstermelisiniz.
 • Buzdolabınızın kapağını uzun süre açık tutulmamalısınız. Eğer kapağını açarken zorlanıyorsanız, bir süre açmamayı denemelisiniz. Kısa bir süre sonra açtığınızda kapağı daha rahat açarsınız. Bunun nedeni buzdolabınızın iç basıncını ayarlamaya çalışmasıdır.
 • Buzdolabınızı temilerken fişinin çekili olmasına ve en az 2 saat takmamaya özen gösterin. Bu şekilde kendini dinlendirecek olan buzdolabınız aynı zamanda hava alacak ve basıncını ayarlayacaktır.
 • Taşındıktan sonra buzdolabınızı en az bir saat boş çalıştırmanız gerekir. Bu sayede kendini ve iç basıncını ayarlayan buzdolabınız daha verimli çalışacaktır.

Gaziantep Bosch Buzdolabı Servisi, donanımlı olan personel kadrosu ile sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır. Personellerimiz yerinde hizmet sunarak, buzdolabınızda yaşayacağını arızalar için kalıcı çözümler üretir. Yerinde tamir edilemeyen buzdolaplarınız ise servisimize getirilir ve en kısa sürede tamir edilerek, evlerinize teslim edilir.

Firmamız piyasanın en uygun fiyat garantisini sunarak her keseye ve her kesime hitap edebilmektedir. Aynı zamanda uygun ödeme koşulları ile de bütçenizi zorlamayacak çözümler üretmektedir. Kapıda ödeme imkanları ile isterseniz kredi kartınızla isterseniz de nakit olarak ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Müşterilerinin memnuniyetine son derece önem veren firmamız, gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir. Kaliteli hizmetini ise almış olduğu kalite standardı sertifikaları ile kanıtlamaktadır. Sizler de buzdolaplarınız ve diğer beyaz eşyalarınız için kalıcı ve ekonomik çözümler sunan firmamızdan destek almak, size özel hizmetlerden faydalanabilmek ve satış sonrası da destek alabilmek için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Bosch Bulaşık Makinesi Servisleri

Bulaşık makinesi üretiminde dünya markası olan Bosch, pek çok evde tercih edilir. Alman ve Türk teknolojilerinin birleşimi olan marka, kaliteli cihazları ile tanınmaktadır. Yurt içinde yurt dışında geniş bir satış ve servis ağına sahiptir. Gaziantep Bosch Bulaşık Makinesi Servisleri de markanın en iyi ve en kaliteli teknik servisleri arasında yer alır. Bu firmalar arasında gözde olan firmamız, uzun yıllardır sizlere Bosch makasına ait tüm beyaz eşyalarınız için teknik servis hizmeti vermekten onur duymaktadır. Firmamızdan detaylı olarak bahsedelim;

Gaziantep Bosch Bulaşık Makinesi Servisleri ile tanışın;

Firmamız, Gaziantep Bosch Bulaşık Makinesi Servisleri içinde en çok tercih edilen teknik servislerden biridir. Bunun bir nedeni firmamızın uzun yıllar önce kurulmuş olması ve sizlere deneyimli hizmet sunmasıdır. Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm bölge ve semtlerinde 7/24 yanınızda olmakta ve Bosch markasına sahip olan eski ya da yeni tüm beyaz eşyalarınız için profesyonel hizmet sunmaktadır.

Yenilikçi ve teknolojik gelişmeleri yakında takip eden firmamız, Bosch teknolojisi ile ilgili tüm personelinin eğitim almasına önem verir. Bu sayede her biri kendi alanında uzman olan personellerinin tam donanımlı olmasına ve sorunlarınıza kalıcı çözümler sunmasına yardımcı olur.

Yerinde ve zamanında hizmet sunan firmamız, arıza kaydı açtırdığınız andan itibaren en kısa sürede evinize ya da iş yerinize gelir ve hemen tamir işlemini gerçekleştirir. Bu sayede arızalardan dolayı mağdur olmanızı önler. Yerinde tamir edilemeyen makinelerinizin ise servislerimize getirilir ve söz verdiğimiz zamanda tekrar adresinize teslim edilir.

Gaziantep Bosch Bulaşık Makinesi Servisleri içine ön planda olan firmamız, sizlere aynı zamanda uygun fiyatlı teknik servis hizmeti sunmaktadır. Ödemleriniz için de kapıda ödeme seçenekleri sunar. İsterseniz kredi kartınız ile isterseniz de nakit olarak ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bulaşık makinelerinde en çok karşılaşılan sorunlar nelerdir;

 • Bulaşık makineleri de kullanıcı hatalarından ya da uzun süreli kullanımlardan ve bakımsızlıktan dolayı zaman zaman arızalanabilir. Bu arızalardan biraz bahsedelim;
 • Bulaşık makinesi yıkama programını başlatamayabilir. Bu durum elektronik bir arızadan meydana gelir. Böyle bir durumda bulaşık makinenizin açma kapama düğmesine basıp kapatın. Birkaç saniye bekledikten sonra tekrar açın. Sorun çözülmediyse cihazın fişini prizden çekin ve tekrar takın. Halen sorun devam ediyorsa bir teknik servis çağırın.
 • Bulaşık makineniz suyunu düzgün boşaltmayabilir. Bu durumda makinenizin lambaları yanıp sönmeye başlar. Kurulum sırasında su boşaltma hortumu sıkışmış olabilir ya da kapağı çıkarılmamış olabilir. Bu durumda hortumun doğru takıldığından emin olmanız gerekir. Su çıkan hortumun gideri tıkanmışsa, yine makineniz su boşaltmayabilir. Bu durumda bir teknik servis çağırmanız gerekir.
 • Bulaşık makineniz düzgün bir şekilde su almayabilir. Bu durumda makineniz çalışmaz ve durur. Bu arıza su giriş hortumunun kireçten ya da pislikten dolayı tıkanmasından kaynaklanmış olabilir. Bu hortumu gevşeterek temizlemeniz gerekir. Su vanası açık değilse ya da evinize gelen su azalmışsa, makineniz yine su almayabilir. Vanayı mutlak kontrol edin. Sorun halen devam ediyorsa, bir teknik servis çağırmalısınız.
 • Bulaşık makinenizin düğmeleri çalışmayabilir. Bu durum elektrobnik bir arızadan kaynaklanabilir. Bu arızayı tam olarak tespit edebilmek için makinenizi tekrar açıp kapatmayı deneyin. Eğer sorun devam ediyorsa makinenizi prizden çekin ve birkaç saniye bekledikten sonra tekrar takın. Çalıştırdığınızda halen düğmeler çalışmıyorsa, elektronik kart arızası olabilir. Bu durumda hemen bir teknik servis çağırmanız gerekir.

Sizler de profesyonel ve kaliteli teknik servis hizmeti alabilmek için Gaziantep Bosch Bulaşık Makinesi Servisleri arasında en çok tercih edilen marka olan firmamızdan bakım, onarım, kurulum, tamir ve diğer teknik servis hizmetleri alabilmek için hemen iletişime geçin.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Blomberg Klima Servisi

Blomberg, düşük fiyatları ve yüksek teknolojili ürünleri ile bilinen bir markadır. Bu markaya ait olan beyaz eşyalar ve klimalar, çok fonksiyonlu olarak üretilmektedir. Markaya ait olan çok sayıda klima modeli bulunur ve bu modeller her ortama uygun tasarımlar ile üretilmiştir. Bu modeller hakkında bilgi almak ve ücretsiz keşif avantajından yararlanmak için Gaziantep Blomberg Klima Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma olarak en büyük amacımız sizlere ikinci el klima ve beyaz eşya satışı ve teknik servisi alanında en kaliteli hizmeti sunmaktır. Bu amaçla uzun yıllar önce çıktığımız yolumuza, halen aynı istek ve heyecan ile devam ediyoruz. Sizlerin memnuniyetini %100 olarak sağlamak için gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor sizlere yeni modeller hakkında bilgi sunuyoruz. Ayrıca bu teknolojiler ile ilgili kendimizi de geliştiriyor ve personellerimizin de gerekli eğitimleri almasını sağlıyoruz. Bu sayede sizlere profesyonel hizmet sunabiliyoruz. Sizlere hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sunalım;

Gaziantep Blomberg Klima Servisi hizmetleri nelerdir;

Firma olarak sizlere klimalarınız için ücretsiz keşif hizmeti sunuyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde klimayı kullanacağınız odanız için nereye ve hangi model klima almanız gerektiği hakkında bilgi veriyoruz.

Klimalarınızın bakımları için eksiksiz hizmet sunuyoruz. Klimanızı kullanmaya başlamadan önce mutlaka bakım yaptırmanız gerekir. Bu bakım hizmetimizde klimanızın tüm parçalarını eksiksiz olarak temizliyor ve değişmesi gereken parçaları belirliyoruz. Bu parçaları sizlere bildirdikten sonra değişimlerini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca tüm müşterilerimize periyodik bakım zamanlarında hatırlatma yapıyor ve onları, bu zamanları takip etmekten kurtarıyoruz.

Klimalarınız için onarım hizmetimizi verirken birinci sınıf kaliteye sahip olan ekipmanlar kullanıyoruz. Kullandığımız yedek parçaların ise orijinal ve firmamızın garantisi altında olmasına önem veriyoruz.

Gaziantep Blomberg Klima Servisi olarak sizlerin her zaman yanınızda olmak amacıyla 7/24 hizmet sunabiliyoruz. Bunu yaparken tam donanımlı olan mobil araçlarımızdan yardım alıyoruz. Bu araçlarımız, arıza kaydı açtırdığınız andan itibaren en kısa süre içinde bulunduğunuz ev ya da iş adresinize ulaşarak gerekli arıza tespitini yapar ve klimalarınız için doğru çözümler üretir. Yerinde hizmet sunarak kalıcı şekilde klimalarınızı tamir ettikten sonra piyasanın en uygun fiyat garantisi ile teslim eder.

İnverter Klima ve Normal Klima arasındaki Farklar Nelerdir;

 • Klimalar bulunduğunuz ortamın ısısını istenilen dereceye getiren ve bu derecede kalmasını sağlayan araçlardır. İnverter klimalar ise hem yaz hem de kış aylarında istenilen sıcaklıkta tutabilen iklimlendirme araçlarıdır. Kullanım amaçları normal klimalar ile aynı olsa da çalışma prensibi olarak birbiri ile farklılık gösterir.
 • Normal klimalar çalışmaya başladıklarında yüksek akım çekerler. Odanız istenilen sıcaklığa geldiğinde yavaşlar ve sonra dururlar. Odanın sıcaklığı düştüğünde ya da yükseldiğinde ise tekrar çalışmaya başlarlar ve yine yüksek derecede akım çekerler. Bu akımın yüksek olması, daha yüksek elektrik faturası ödeyeceğiniz anlamına gelir. İnverter klimalar ise bu çekilen akımdan soğan dez avantajı ortadan kaldırmak için üretilmiştir. Özel motoru sayesinde sürekli olarak çalışır ve daha az enerji ile çalıştığı için normal klimaya göre çok daha az enerji harcar.
 • Kısa süreli kullanımlarda normal klimayı tercihe edebilirsiniz. Ancak uzun süreli kullanımlarda enerji tasarrufu sağlamak ve daha fazla verim almak için inverter klimayı tercih edebilirsiniz. Evde ya da iş yerinde fazla kalmıyorsanız normla klima, uzun süreli kalıyorsanız da inverter klima tercih etmelisiniz.
 • İnverter klimaların fonksiyonları normal klimalara göre daha fazladır ve daha şık tasarımlar ile üretilmektedir. Ayrıca filtre ve gürültü açısından da normal klimalara göre bir adım ödedir.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Blomberg Buzdolabı Servisi

Gaziantep Blomberg Buzdolabı Servisi, uzun yıllar önce Gaziantep’te kurulan ve sizlere yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile hizmet veren köklü bir firmadır. Firmamız, deneyimli personel kadrosu ile çok sayıda işe imza atmış ve alanında oldukça geniş bir müşteri kitlesine sahip olmuştur. Firmamızdan 7/24 destek alabileceğiniz teknik destek ekimiz de sizlerin her zaman yanınızda olmakta ve sizlere her zaman uygun çözümler üretmektedir. Teknik destek ekibimizden isterseniz soru ve önerileriniz için, isterseniz arızalarınıza için isterseniz de makinelerinizin kullanım talimatları içi her zaman bilgi alabilirsiniz. Bu hizmetimiz ile firma olarak sizlere her zaman iyi ve kaliteli hizmet sunuyoruz ve sizlerin her mana yanında oluyoruz. Bu hizmet ile teknik servis alanında en iyi çözüm ortağınız olmaktan onur duyuyoruz. Firmamız hakkında detaylı bilgi sunalım;

Gaziantep Blomberg Buzdolabı Servisi ile sınırsız teknik servis hizmeti;

 • Firma olarak kurulduğumuz ilk günlerde başarılı işlere imza atmayı ilke edindik. Bu sayede adımızı kısa zamanda duyurmayı başardık. Önceleri yalnızca Gaziantep merkez olan görev yerimiz şimdilerde tüm ilçe ve semtler olarak genişledi. Bu nedenle oldukça yaygın bir ulaşım ağına sahip olduk. Tam donanımlı olan ve teknik servis alanındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan mobil araçlar edindik. Bu sayede sizlere 7/24 hizmet sunabiliyoruz ve ihtiyacınız olan her zaman yanınızsa olabiliyoruz.
 • Personellerimizin her birini kendi alanında uzman olan kişilerden seçtik. Onların teknik servis alanında gerekli olan tüm belgeleri ve sertifikaları almış olmasına özen gösteriyoruz. Bununla birlikte gelişen teknolojiyi yakından takip ediyor ve sizlere profesyonel hizmet sunabilmek amacıyla, personellerimizin bu alanda eğitim almasına özen gösteriyoruz.
 • Gaziantep Blomberg Buzdolabı Servisi olarak en büyük hedefimiz, sizlere yakışan kalitede hizmet sunmaktır. Bunun için gerekli olan tüm yetki belgelerine sahibiz ve kaliteli hizmetimizi almış olduğumuz kalite standardı belgeleri ile kanıtlayabiliyoruz.
 • Firma olarak en büyük amaçlarımızdan bir diğeri de sizleri mağdur etmemek ve her zaman uygun fiyatlı hizmet sunmaktır. Bu nedenle piyasanın en uygun fiyat garantisini sunuyoruz.

Mutfağınıza uygun olan buzdolabını nasıl seçebilirsiniz;

 • Her geçen gün artan buzdolabı modellerinde mutfağınıza uygun, istediğiniz özellikleri taşıyan ve dekorasyonunuza renk katacak olan buzdolaplarını seçmeniz oldukça zordur. Sizlere bu alanda çeşitli tavsiyeler sunarak işinizi kolaylaştırmayı umuyoruz. İşte size güzel mutfaklar için seçebileceğiniz buzdolaplarından birkaç öneri…
 • Buzdolabı satın alamdan önce bütçenizi belirlemeniz gerekir. Yüksek özellikler içeren dolaplar diğerlerine göre pahalı olacaktır. Ancak tüketeceği enerjiye göre aslında size kar ettirebilirler. Çok sayıda model arasından eleme yapabilmek için bütçenize göre bir fiyat aralığı belirleyin ve bu aralıklarda bir dolaba bakmayı tercih edin.
 • Buzdolabında istediğiniz özellikleri belirleyin. Rengine, su ve buz pınarı olup olmamasına, anti bakteriyel olup olmamasına ve diğer özelliklerine mutlaka göz atın. Sizin için hangi özellikler ön plandaysa bunlara ağırlık verin ve buzdolabınızı mutlaka, mutfaktaki koyacağınız yerin ölçülerine göre almaya özen gösterin.
 • Buzdolabınızı kesinlikle kalorifer ya da klima gibi ısıtıcıların ya da soğutucuların yanına koymayın. Yüksek sıcaklık ya da soğuk hava, dolaplarınızın daha fazla enerji tüketmesini sağlayacaktır.
 • Buzdolabı almadan önce bazı özellikleri belirmemeniz gerekir. Çekmece sayısı, öncelikli olarak sebzeye mi yoksa meyveye mi ağırlık verdiğiniz, kaç kişilik bir aile olduğunuz, buzdolabınızın büyüklüğü, derin dondurucunu üstte mi yoksa altta mı olacağı, su ya da buz pınarı isteyip istemediğiniz gibi konular, buzdolabı seçiminde işiniz kolaylaştıracak ve sizi istediğiniz en iyi modele ulaştıracaktır.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri

Gaziantep Blomberg Bulaşık Makinesi Servisleri

Blomberg, beyaz eşya piyasasında çok eski olmayan ancak teknolojik modelleri ile dikkat çeken bir markadır. Bu markaya ait olan beyaz eşyalar oldukça uygun fiyatlı ve çok fonksiyonludur. Bu nedenle pek çok kullanıcının ilgisini çekmekle birlikte, b markayı kullananların sayısı her geçen gün artmaktadır. Blomberg markasının artan talebini karşılamak amacıyla ülkemizin pek çok bölgesinde teknik servisler kurulmuştur. Bu teknik servislerden bazıları da Gaziantep Blomberg Bulaşık Makinesi Servisleri olarak ifade edilebilir. Bu servisler içinde yer alan firmamız, sizler için en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla uzun yıllar önce kurulmuştur ve Blomberg markasının teknik servis hizmetini sunabilmek için gerekli olan yetki belgelerine sahiptir. Sizlere firmamız ve hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi sunalım;

Gaziantep Blomberg Bulaşık Makinesi Servisleri ile yeni ve yenilikçi hizmet;

Firma olarak uzun yıllar önce Gaziantep merkezde kurulduk. Sizlere de ilk olarak merkez bölgesinde teknik servis hizmeti sunmaya başladık. Kaliteli ve güvenilir hizmetimiz sayesinde kısa zamanda adımızı daha geniş kesimlere duyurmayı başardık ve çok sayıda müşteriye sahip oldukça müşterilerimizin talebini karşılamak amacıyla da ulaşım ağımızı genişlettik. Tam donanımlı olan mobil araçlarımız ile hizmet vermeye başladık. Bugün gezici olan bu araçlarımız ile merkez, ilçe ve semtlerde hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Firmamız Gaziantep Blomberg Bulaşık Makinesi Servisleri arasında en çok tercih edilen firma olmanın gururunu yaşamaktadır. Bu gurura layık olmak amacıyla da uygun fiyatlar sunmaktadır. Deneyimli olan personellerimiz sizlere en kaliteli ve en profesyonel hizmeti uygun fiyatlarla sunduktan sonra, size uygun ödeme seçenekleri de belirler. Ödemelerinizi kapıda yapabilir, ödeme yaparken kredi kartınızı kullanabilir ya da nakit ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Personellerimizin uzman olması, sizlere profesyonel hizmet sunabilmemizin en büyük nedenidir. Her birini özel olarak seçiyoruz ve her birinin kendi alanında uzman olmasına yardım ediyoruz. Yenilenen tüm teknolojilerle ilgili gerekli eğitimleri almasını sağlıyoruz. Bu sayede her birinin tam donanımlı olmasına destek oluyoruz.

Bulaşık makinesinde pek bilinmeyen ancak olması gereken özellikler nelerdir;

Bulaşık makineleri mutfakların en çok kullanılan eşyalarıdır. Gelişen teknoloji ile birlikte çok sayıda özellik eklenen bulaşık makinelerini alırken seçmekte zorlanırız. Pek çok model arasından seçim yapabilmek için önce özelliklerini bilmek gerekir. Sizlere bulaşık makinelerinde olması gereken ama aslında çok fazla bilmediğimiz özelliklerden bahsedelim;

 • Yarım kapasiteli olan bulaşık makineleri, çok daha az su harcayarak, daha temiz bulaşık yıkayacaktır. Ayrıca tam kapasiteli olan bulaşık makineleri gibi çok fazla zaman harcamaz ve kısa sürede bulaşıklarınızı yıkayabilir.
 • Bulaşık makinelerinde olması gereken bir başka özellik ise yük sensörüdür. Yük sensörü, makinede ne kadar bulaşık olması gerektiğini ölçer ve içerdeki bulaşığa göre harcanması gereken su ve deterjan miktarını ayarlar.
 • Bardak koruma teknolojisi de olması gereken özellikler arasında yer alır. Bu teknoloji suyun sertlik derecesini ayarlar ve bulaşıklarınızın çizilmesini engeller.
 • Fanlı kurutma sistemi ise bulaşıkların çabuk kurumasını sağlayan bir özelliktir. Bu özellik ile bulaşıklarınız çok çabuk kurur ve elinizi yakacak sıcaklıkta olmaz.
 • Bulaşık makinelerinin led panelli ve göstergeli olması, deterjan miktarını, tuz miktarını, parlatıcı miktarını, program süresini gibi özellikleri görmenizi sağlar ve bulaşıklarınıza nasıl müdahale edebileceğiniz hakkında yardımcı olur. Bu nedenle göstergesi olan bir bulaşık makinesi tercih etmeniz, büyük kolaylık sağlayacaktır.
 • Alt ve üst için iki yarı program seçebileceğiniz bulaşık makineleri de bulunur. Bu makineler sayesinde iki tarafı da aynı şekilde çalıştırmadan üst için daha az performans ve enerji harcanır.

7/24 Profesyonel Klima, Beyaz Eşya Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu ve beyaz eşya teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi , Gaziantep Buzdolabı Servisi, Gaziantep Çamaşır Makinesi Servisi, Gaziantep Kombi Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü beyaz eşyalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Beyaz eşyalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıca değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Beyaz eşyalarınız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, beyaz eşyalarınızın daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Yetkili Servis İletişim Bilgileri