Gaziantep Alaska Klima Servisi

Gaziantep Alaska Klima Servisi

Gaziantep Alaska Klima Servisi

 

Alaska, klima üretimlerinde oldukça köklü ve deneyimli bir firmadır. Kaliteli ürünleri ile hem dünyada hem de Türkiye’de satış ve servis ağı bulunan marka, soğutma alanında üretimler yapmaktadır. Alaska markasının Türkiye’deki en yetkili teknik servis firması ise Gaziantep Alaska Klima Servisi şeklindedir. Firmamız, Gaziantep merkezde kurulmuştur ve merkez başta olmak üzere tüm ilçe ve semtlerde hizmet sunmaktadır. Firmamızdan Alaska markalı olan eski ya da yeni tüm klimalarınız için teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Bakım, onarım, montaj, yer değiştirme, yedek parça ve ikinci el klima satışları alanında 7/24 hizmet sunmaktadır. Firmamızın ayrıcalıklarından şu şekilde bahsedebiliriz;

Gaziantep Alaska Klima Servisi ile 1 yıl garanti;

Firmamız, Alaska markalı olan tüm klimalarınız için yaptığı işlemlerde fatura kesmektedir. Bununla birlikte 1 yıl garanti sunmaktadır. Firmamız tarafından değiştirilen bu parçalarda 1 yıl içinde sıkıntı olması durumunda, firmamızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

7/24 kesintisiz hizmet;

Günün her saatinde ulaşabileceğimiz teknik destek yetkililerimizden klimalarınızın tüm teknik servis ihtiyaçları için destek alabilirsiniz. Bununla birlikte ikinci el klimalarınızla ilgili bilgi alabilir, fiyat teklifi de isteyebilirsiniz. Teknik birimimize arıza kaydı açtırmanız durumunda, bulunduğunuz adrese en kısa sürede ulaşım sağlanır ve yerinde ve zamanında hizmet sunulur.

Orijinal yedek parça hizmeti;

Gaziantep Alaska Klima Servisi, Alaska markalı klimalarınızda oluşan tüm arızaların giderilmesi için gereken yedek parçaları orijinal olarak kullanmaktadır. Yan sanayi olan tüm yedek parçalar klimalarınızın ömrünü kısaltır. Kısa bir süre içinde tekrar arıza verir ve klimanızda bulunan diğer parçalarında verimli olarak çalışmasını engeller. Bunun sonucunda klimalarınızı çöpe atmak zorunda bile kalabilirsiniz. Bunun bilincinde olarak hizmet veren firmamız, klimalarınız için orijinal ve birinci sınıf kaliteye sahip olan malzemeler kullanmaktadır.

Ekonomik ve kaliteli hizmet;

Firmamız, piyasanın en iyi fiyat garantisini sunmaktadır. Her keseye ve her kesime hitap etme ilkeleri ile hizmet vermekte ve indirimli fiyatları ile göz doldurmaktadır. Firmamıza olan ödemelerinizde nakit indirimlerinden yararlanabilir ya da kredi kartı ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yenilikçi ve gelişime açık olan firmamız, gelişen teknolojiyi yakından takip etmektedir. Bu sayede hem profesyonel hem de kaliteli hizmet sunabilir. Uluslararası kalite standartlarında hizmet sunmakta olan firmamız, bu kalitesini almış olduğu belgeler ile kanıtlamaktadır. Aynı zamanda teknik servis için gerekli olan tüm yetki belgelerine sahiptir.

Personel eğitim desteği;

Firmamız, deneyimli ve alanında uzman olan kişilerden oluşmaktadır. Teknik estek ekibinden teknik birim elemanlarına kadar tüm personel, gerekli olan eğitimleri almıştır. Bununla birlikte klima sektöründe yapılan tüm değişiklikler ile ilgili de belirli dönemlerde eğitim almaktadır. Firmamız sağlamış olduğu eğitim desteği ile personellerinin tam donanımlı olmasına önem vermektedir.

Klima onarım hizmeti;

Güvenilir ve kaliteli hizmet prensibinden ödün vermeden çalışmalarına devam eden Gaziantep Alaska Klima Servisi, Alaska markası başta olmak üzere tüm klimalarınız için onarım hizmeti sunaktadır. Bu hizmeti sırasında yapmış olduğu tüm işlemlerde ilgili sizleri bilgilendirmektedir. Bu sayede neden para ödediğinizin bilincinde olmanız sağlanır.

Klima bakım hizmeti;

Firmamız, eski ya da yeni olan tüm klimalarınız için bakım hizmeti de sunmaktadır. Klima bakımlarının yılda ki kez periyodik olarak yapılması gerekir. Bu sayede klimalarınızda oluşabilecek arızaların önüne geçilebilir. Klimalarınızı kaybetmek istemiyorsanız, bakımın önemi oldukça büyüktür. Firmamız tarafından yapılan bakım işlemleri eksiksiz olarak yerine getirilir.

Sizler de firmamızdan teknik servis desteği almak, klimalarınızı güvenilir ellere teslim etmek, gönül rahatlığı ile klima onarımlarını yaptırmak ve uygun fiyatlardan yararlanmak istiyorsanız hemen firmamızın telefon numaralarını arayabilir ve arıza kaydı açtırabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA