Gaziantep Cartel Klima Servisi

Gaziantep Cartel Klima Servisi

Gaziantep Cartel Klima Servisi

 

Cartel, üretimlerinde kaliteyi ve son teknolojiyi kullanmakta olan bir firmadır. Türkiye genelinde kurmuş olduğu geniş satış ve servis ağı ile teknoloji alanında lider firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Gaziantep Cartel Klima Servisi, Cartel markalı klimalar için en yetkili olan teknik servis firmalarından biridir. Firmamız, Gaziantep merkezde kurulmuştur ve tüm ilçelerinde ve semtlerinde hizmet sunabilmektedir. Bu kadar geniş bir alanda hizmet verebilmesinin nedeni ise yaygın ulaşım ağına sah ip olmasındandır. 7/24 yanınızda olan firmamız Cartel markasına ait eski ya da yeni olan tüm klimalarınız için teknik servis hizmeti sunmaktan onur duymaktadır.

Kurulduğu günden bugüne kadar çok fazla projede yer alan ve çok sayıda kişiye ulaşabilen firmamız, sektörünün lider teknik servis firmalarından biridir. Cartel ve diğer markalara ait klimalarınızın bakım, onarım, yedek parça, keşif, montaj ve yedek parça gibi teknik servis ihtiyaçlarının dışında ikinci el klima satışı da yapmaktadır. Bu hizmetlerini kaliteli ve güvenilir olarak sunmasının sonucunda çok sayıda müşteriye sahip olmuştur ve bu sayıyı her geçen gün arttırmaktadır. Çünkü piyasada güvenilir ve sadece paranızı almak için işini yapmayan pek çok teknik servis vardır. Ancak Gaziantep Cartel Klima Servisi, işini özenli ve düzgün yaparak almış olduğu parayı sonuna kadar hak etmek için çalışmaktadır. Bu nedenle tüm personellerinin deneyimli ve donanımlı olmasına özen göstermektedir. Tüm klimalar ile ilgili gerekli eğitimleri alarak donanımlandırılan elemanlarımız, gelişen klima teknolojisi alanında da belirli dönemlerde eğitim almaktadır. Bu sayede montajdan keşife, bakımdan onarıma kadar tüm klima işlemlerinizi büyük bir profesyonellikle yerine getirmektedir. Klimalarınızda oluşan arızalar doğru şekilde tespit edilir ve kalıcı olarak çözümler üretilir. Personellerimiz bütün bunları yaparken sizlerden onay alır ve bilgilenmenizi sağlar. Bu sayede neye para harcadığınız hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Cartel klimaların özellikleri ve modelleri nelerdir;

Cartel, mono ve split klima; duvar tipi split klima, multi split klima, inverter split klima, yer ve tavan tipi split klima, salon tipi klima, kaset tipi klima ve kanallı klima modellerine sahiptir. Bu modellerin detayları ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgiyi Gaziantep Cartel Klima Servisi firmamızdan alabilirsiniz.

Gaziantep Cartel Klima Servisi hizmetleri nelerdir;

Firmamızdan Cartel klimalarınız için ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz. Klimaların nereye monte edilmesi gerektiği oldukça önemli bir konudur. Bu konuda uzman desteğini firmamızdan alabilirsiniz.

Keşif hizmeti ile klimanız için doğru yeri belirledikten sonra firmamızdan destek alarak uygun şekilde montajının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Çünkü klimaların doğru ve verimli çalışabilmesi, aynı zamanda uzun ömürlü olabilmesi için doğru monte edilmesi gerekir. Firmamızın personelleri, bu alanda tüm donanıma sahiptir ve doğru montaj için gerekli olan tüm işlemleri eksiksiz olarak yerine getirecektir.

Sizler de Cartel klimalarınız için profesyonel ve ekonomik hizmet alabilmek istiyorsanız, firmamızın teknik destek biriminden yardım isteyebilir ve en kısa sürede klimalarınızın sorunlarını giderebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşmaktır.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA