Electrolux Klima Servisi

Gaziantep Electrolux Klima Servisi

Gaziantep Electrolux Klima Servisi

 

Electrolux, 1919 yılında Stokholm’da kurulmuş olan bir markadır. Ev aletleri alanında küresel bir lider konumunda olan marka, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makineleri, elektrikli süpürge, klima, ocak ve küçük ev aletleri alanında üretimler yapmaktadır. Çeşitli markaların ası altında her yıl 150’den fazla ülkede, 60 milyondan fazla ürün satışı yapmaktadır. Amerika ve Avrupa’da satışlarının büyük bir kısmını gerçekleştiren firma, Türkiye ile birlikte diğer dünya ülkelerinde de satış ve servis ağı bulundurmaktadır. Electrolux, saklama, bulaşık yıkama ve gıda saklama gibi mutfak ürünlerinde, dünya genelinde lider bir markadır. Türkiye’de de geniş bir satış ve servis ağına sahip olan firmanın en güvenilir teknik servislerinden biri de Gaziantep Electrolux Klima Servisi firmasıdır.

Elecktrolux klimalarının özellikleri nelerdir;

Elektrolux, inverter split klima ve portatif klima ürünlerine sahiptir.

Geliştirilmiş hava temizleme teknolojisine sahip olan bu klimalar aynı zamanda ödüllü olan dış tasarıma da sahiptir. Bu sayede odanızdaki taze havayı mükemmel stili ile birleştirmektedir.

Pure Q2 teknolojisi bulunan bu klimalar, evinizin havasının temizlenmesine yardımcı olmaktadır. Bu sistemde çok katmanlı filtre bulunur. Bu filtreler mantar sporlarını, zararlı bakterileri ve küçük alerjenleri yakalayarak yok eder. Aynı zamanda sigara dumanı ve birçok kötü kokuyu da filtrelemektedir.

Bu markaya ait olan klimalar ödüllü tasarıma sahiptir ve her tip dekorasyona uyum sağlayacak şekilde üretilmektedir. Kapalıyken görünmeye ekranı ve yuvarlatılmış köşe tasarımları ile göz doldurmaktadır.

Bu klimalarda günlük zamanlayıcı programlar bulunur. Bu program sayesinde istediğiniz zaman uzaktan kumanda ile klimanızın açılmasını ya da kapanmasını ayarlayabilirsiniz.

Soğutmada A++ ısıtmada ise A+ enerji tüketim seviyesine sahip olan bu klimalar, yüksek oranda enerji tasarrufu sağlar.

Gaziantep Elektrolux Klima Servisi ile kesintisiz hizmet alın;

Gaziantep Elektorux Klima Servisi, Gaziantep merkezde kurulmuş olan köklü ve kaliteli hizmet sunan bir firmadır. Firmamız, her biri kendi alanında uzman olan deneyimli personellere sahiptir. Bu sayede sizlere profesyonel hizmet sunabilmektedir. Firmamızdan Electrolux markalı klimalarınız için montaj, bakım, onarım, tamirat, yedek parça gibi teknik servis hizmeti alabilirsiniz. Firmamızın çalışma ilkeleri şu şekildedir;

Eğitim desteği;

Firmamız, personellerinin tam donanımlı olması için klima sektöründe yapılan tüm yenilikleri yakından takip etmektedir. Gelişen teknolojiler hakkında da personellerin gerekli eğitimleri almasını sağlamaktadır. Bu sayede kalıcı ve etkili çözümler üreterek, en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlar.

Güvenilir hizmet;

Güven ve samimiyet odaklı çalışan firmamız, klimalarınız için yapmış olduğu tüm işlemler hakkında sizleri bilgilendirmektedir. Bakım ve onarım sırasında yapılan tüm işlemler ile birlikte değişmesi gereken parçalar da tarafınıza bildirilir. Sizin onayınız alındıktan sonra onarım işlemleri yapılır. Bu sayede ne için para ödediğinizin bilincinde olursunuz ve klimalarınızda ne gibi sorunlar oluştuğu hakkında bilinçlenebilirsiniz.

Yenilikçi ve kişiye özel yaklaşım;

Firmamız, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek sürekli olarak kendini yenilemektedir. Ayrıca klima teknik servisi için kişiye özel hizmet sunar. Örneğin; klimaların uzun ömürlü çalışabilmesi için periyodik bakımlarının yapılması gerekir. Bu periyodlar yılda iki keredir. Firmamızdan bir kez bakım hizmeti aldığınızda ise bakım periyodları geldiği zamanlarda otomatik olarak bilgilendirme alabilirsiniz. Bu hizmeti alabilmek için teknik destek personelimize bilgilendirme hizmeti almak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede bakım zamanlarını takip etmek zorunda kalmadan, klimalarınızı yüksek verimli ve uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Ekonomik hizmet;

Her keseye ve her kesime hitap eden firmamız, piyasanın en uygun fiyat garantisini sunmaktadır. Bu sayede her bütçeye hitap ederek kaliteli hizmetinden her kesimin faydalanmasına imkân sağlar.

Sizler de Gaziantep Electrolux Klima Servisi ile kaliteli ve profesyonel hizmet alabilir, uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA