Gaziantep Elmeco Ice Slush Makinesi Servisi

Gaziantep Elmeco İce Slush Makinesi Servisi

Gaziantep Elmeco İce Slush Makinesi Servisi

Elmeco markası, 1961 yılında ilk granit üretici olan Salvatore Cortese tarafından kurulmuştur.  Kurulduğu günden bu yana Slush ve Granita gibi içecekler için makineler üreten marka, ilk granita makinesini 1996 yılında piyasaya sürmüştür. 2000 yılında ise çift helezona sahip olan granita makinesinin icadını gerçekleştirmiştir. İlk olarak İtalya’da kurulan marka 52005 yılında dünyaya açılarak ABD’de ilk satış ofisini meydana getirmiştir. Bunun ardından AR-GE çalışmalarına daha hızlı ve daha verimli bir şekilde devam etmiş ve sadece 12 ay gibi bir sürede yeni granita makinesini geliştirmiştir. Bu makine diğerlerine göre daha küçük ve daha verimlidir. Quickream makinesini ise 2011 yılında piyasaya sürmüştür. 2015 yılında ise çok sayıda yeni makineye imza atmıştır. Soğutma makinelerinin kalitesi ve kullanışlı olması ile bilinen Elmeco anı zamanda oldukça şık ve ergonomik makinelere de sahiptir. Türkiye genelinde de tercih edilen markanın en köklü teknik servisi ise Gaziantep Elmeco İce Slush Makinesi Servisi şeklindedir. Firmamız, uzun yıllardır soğutma makinelerinin teknik servis ve yedek parça hizmetlerini yerine getirmekten onur duymaktadır.

Gaziantep Elmeco İce Slush Makinesi Servisi ile Kaliteli ve Ekonomik Hizmet;

Firmamız, Gaziantep merkezde kurulmuştur ve uzun yıllardan beri soğutma makinelerinizin her türlü ihtiyaçları için etkili çözümler üretmektedir. Kaliteli ve ekonomik hizmet sunan firmamız, adını kısa zamanda duyurmayı başarmış ve çok sayıda müşteri portföyüne sahip olmuştur. Firmamızdan Elmeco markasına ait olan tüm soğutma makineleriniz ve Slush makineleriniz için teknik servis desteği isteyebilirsiniz.

Geniş ulaşım ağına sahip olan Gaziantep Elmeco İce Slush Makinesi Servisi, yerinde ve zamanında hizmet sunmaktadır. Bunun için Gaziantep’in tüm ilçe ve semtlerinde, 7/24 hizmet sunmaktadır.

Deneyimli ve uzman personel kadrosu ile hizmet veren firmamız, Elmeco markalı İce slush makineleriniz için etkili ve kalıcı çözümler üretebilmektedir. Çünkü bu markaya ait ola tüm teknolojiler yakından takip edilmiş, personellerimize gerekli olan tüm eğitimler verilmiştir. Bu sayede firmamız, profesyonel hizmet sunarak makinelerinizi daha uzun ömürlü kullanabilmenize imkân sağlamaktadır.

Firmamızdan Elmeco markasına ait İce Slush makineleri için yedek parça hizmeti de alabilirsiniz. Firmamızda bulunan tüm yedek parçalar orijinal ve garantilidir. Bu sayede makinelerinizin arızaları kalıcı olarak giderilir.

İce Slush Makinesi Nedir;

Slush, tüm dünya tarafından oldukça sevilen ve sıklıkla tüketilen meyveli bir içecektir. Bu içecekler karlama ya da buzlama makineleri ile yapılmaktadır. Slush içeceğinin meyve aromaları ile ve karlama makinesi ile yapılmış olanına Buzlaş, gerçek meyve parçacıkları ve buzlar ile yapılmış olanına ise granita adı verilir. Bu içecekler son yıllarda ülkemizde de pek çok insan tarafından tercih edilmektedir.

İce Slush, soğuk olarak tüketilen ve meyve aroması ya da gerçek meyve parçacıkları ile yapılan içeceğe verilen isimdir. Bu içecek genellikle büyük restoranlar, çok çalışanı olan büyük iş yerleri, holdingler, oteller, konferans salonları ve cafeler gibi pek çok yerde tercih edilmektedir. Bu içeceklerin yapılması için özel makinelere ihtiyaç duyulmaktadır.

Dünya genelinde en çok kullanılan İce Slush makinesi ise Elmeco markası tarafından üretilmektedir. Bu markaya ait olan makinelerin sağlıklı uzun ömürlü, dayanıklı, sık tasarımlı, pratik ve ergonomik olduğu bilinmektedir.

Sizler de Elmeco markalı İce Slush makineleriniz için uzman olan bir teknik servis hizmeti arıyorsanız hemen Gaziantep Elmeco İce Slush Makinesi Servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, Elmeco markalı makinelerin tamir ve bakımı için gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir. Bu nedenle makinelerinizi güvenle firmamıza teslim edebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

As Soğutma aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü Ice Slush, Buzlaş Makinaları, Karsambaç Makinalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.

Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA