Gaziantep Ferroli Klima Servisi

Gaziantep Ferroli Klima Servisi

Gaziantep Ferroli Klima Servisi

 

Ferroli, 1955 yılında kurulmuş olan bir firmadır. Kurucusu Mr. Dante Ferroli’dir ve İtalya’nın Verona şehrinde kurulmuştur. Tecrübesi ve deneyimi ile oldukça kaliteli üretimler gerçekleştiren firma, klima ve iklimlendirme sektöründe Avrupa’nın lider markası konumuna gelmiştir. İtalya ile birlikte Almanya, Fransa, Polonya ve Çin’de de fabrikaları bulunan marka, endüstriyel ürünlerden ev kullanımına yönelik ürünlere kadar çok geniş bir yelpazede üretim yapmaktadır. Tüm dünyada ihracat yapmakta olan Ferroli bugün 12 adet üretim tesisine ve 19 adet satış firmasına sahiptir. Türkiye’de yatırımlar yapan Ferroli, toplam 520 satış noktasına sahiptir. Bununla birlikte 200 adet teknik servisi bulunmaktadır. Bunlardan biri de Gaziantep Ferroli Klima Servisi firmasıdır.

Ferroli klimaların özellikleri nelerdir;

Gaziantep Ferroli Klima Servisi ayrıcalıkları nelerdir;

Gaziantep Ferroli Klima Servisi, uzun yıllar önce Gaziantep merkezde kurulan bir firmadır. Uzun yılların vermiş olduğu deneyim ve tecrübe ile yoluna devam eden firmamız, oldukça profesyonel hizmet sunmaktadır. Bugüne kadar pek çok başarılı projeye imza atmıştır ve atmaya da devam etmektedir. Kaliteli ve güvenilir hizmet ilke edinmesi ile birlikte çok sayıda müşteriye sahip olmuştur. Bu gurura layık olmak amacıyla da kendini sürekli olarak yenilemekte ve geliştirmektedir. Bununla birlikte ekonomik fiyat politikası uygulamakta ve piyasanın en iyi fiyat garantisini sunmaktadır.

Donanımlı olan mobil araçları ile bulunduğunuz adrese en kısa sürede ulaşım sağlar. Klimalarınızda oluşan bütün sorunlar için firmamızdan 7/24 destek isteyebilirsiniz. Gaziantep’in tüm semtlerine ve ilçelerine hizmet sağlayan firmamız onarım, bakım, montaj, yer değiştirme ve yedek parça gibi teknik servis hizmetlerinin yanında ikinci el klima satışı da yapmaktadır.

Klima bakımları, yüksek verim ve düşük elektrik faturası için oldukça önemlidir. Çünkü klimalarınız zaman içinde yıpranır ve havada bulunan toz ve kir parçacıklarından kirlenir. Bakımları yapılmayan klimalar ise zamanla çeşitli arızalar verecek ve daha fazla enerji harcayacaktır. Bu problemlerin önüne geçebilmek için klima bakımlarınızı zamanında yaptırmanız çok önemlidir. Hem ısıtma hem de soğutma alanında en büyük yardımcınız olan klimaların yaz ve kış aylarında farklı basınçlarda çalışmaktadır. Bu nedenle yaz ve kış aylarından önce klima bakımlarınızı yaptırmanız gerekir. Gaziantep Ferroli Klima Servisi, klima bakımlarınızı eksiksiz şekilde yaparak, en ince ayrıntısına kadar bütün işlemlerin yerine getirir. Bakım sırasında arızalı ya da arızalanabilecek olan parçaların tespitleri yapılır. Bu parçalar sizin de onayınız alınarak değiştirilir. Bu sayede klimalarınızın çalışırken arızalanması önlenir ve mağduriyet yaşamanızın önüne geçilir.

Bakım sırasında değiştirilen tüm yedek parçalar orijinal ve garantili olarak sunulmaktadır. Firmamız, teknik servis hizmetini sunarken birinci sınıf kaliteye sahip olan ekipmanlar kullanmaktadır. Bu sayede klimalarınız çok daha uzun ömürlü ve yüksek performanslı olarak çalışır. Bu da elektrik faturalarınızın düşmesine neden olur.

Sizler de Ferroli markalı klimalarınız için firmamızdan destek alabilmek ve hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi edinmek için hemen bizi arayabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA