Gaziantep Finlux Klima Servisi

Gaziantep Finlux Klima Servisi

Gaziantep Finlux Klima Servisi

 

Finlux, 1927 yılında Finlandiya’da kurulmuştur ve hızla gelişen bir marka olmuştur. 1964 yılından beri televizyon ve beyaz eşya üretimi yapan marka Finlandiya’nın yükselen güneşi konumundadır. Marka, üretimlerini yaparken güneşin huzur vericiliğinden, gücünden ve etkileyici olmasından ilham almaktadır. Markanın Türkiye’ye açılması ise 2006 yılında gerçekleşmiştir. Vestel bünyesine katılan marka, üretimlerine Vestel çatısı alında devam etmiştir. Finlandiya’da olduğu gibi Türkiye’de de fiyat ve performans açısından avantaj sunan marka, geniş servis ağı ve satış sonrası desteği ile de ön plana çıkmaktadır. Türkiye’deki en köklü teknik servis firmalarından biri de Gaziantep Finlux Klima Servisi firmasıdır.

Finlux marka klimalar salon ve oda tipi olarak üretilmektedir. Bu klimalar yüksek enerji tasarrufu ve maksimum konforu ile tanınmaktadır. Vestel bünyesinde satışa sunulan bu klimalar, pek çok kullanıcı tarafından rağbet görmektedir.

Gaziantep Finlux Klima Servisi ile mükemmel hizmet;

Firmamız, sektörünün önde gelen isimlerinden biridir. Sunmuş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmeti ile kurulduğu günden bu yana çok sayıda müşteriye sahip olmuştur. Her geçen gün kendini yenileyen ve yenilikçi hizmet sunan firmamız, sahip olduğu müşteri portföyünü sürekli arttırıyor olmanın gururunu yaşamaktadır. Bu gurura layık olmak amacıyla ise klima alanında kusursuz ve eksiksiz hizmet sunmaktadır. Gaziantep Finlux Klima Servisi tarafından alabileceğiniz hizmetlerin özellikleri şu şekildedir;

Sizler de bütün bu avantajlardan faydalanmak, klimalarınızı güvenilir ellere emanet etmek ve profesyonel teknik servis hizmetimizden uygun fiyatlar altında faydalanmak isterseniz hemen Gaziantep Finlux Klima Servisi internet sitesini ziyaret edebilir ya da teknik destek hattından detaylı bilgi alabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA