Gaziantep General Klima Servisi

Gaziantep General Klima Servisi

Gaziantep General Klima Servisi

 

1936 yılında Japonya’da kurulan Fujitsu General, yüksek kalitesi ve üstün verimliliği ile adını kısa zamanda dünyaya duyurmayı başarmış olan bir firmadır. İlk etapta Ortadoğu’ya açılan Fujitsu General, ardından 7 ülkede hizmet vermeye devam etmiştir. Firmanın toplam olarak 5 kıtada ve 13 ülkede satış ofisi bulunmaktadır. Markanın Türkiye’ye girişi ise 2014 yılında gerçekleşmiştir. Pek çok dünya devi olan ülke General marka klimaları tercih etmiştir. Bu nedenle firma, dünya devlerinden biri haline gelmiştir. Satış ağı ile birlikte servis ağını da geliştiren marka yine pek çok ülkede ve çok sayıda servis ağına sahiptir. Türkiye’deki en güçlü servis ağı ise Gaziantep General Klima Servisi firmasıdır.

General klima, Japonya’daki merkez ofisinin izinden giderek dünyanın 7 ülkesinde üretim tesisi kurmuştur. Bu sayede klima sektöründe pek çok ilke imza atmıştır. İlk klima ihracatına ise 1971 yılında başlamıştır. General Klima, AR_GE çalışmalarına önem vermiş ve uluslararası kaliteli standartlarında üretimler yapmıştır. Bu nedenle ISO 9001 ve ISO 140001 kalite belgelerine sahiptir. Marka split klima, multi split klima ve VRF klima sistemleri çeşitlerinin üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Fujitsu General Klimalarının Özellikleri nelerdir;

Gaziantep General Klima Servisi ile kaliteli hizmet;

Gaziantep General Klima Servisi, üstün Japon teknolojisi ile üretilen General markalı olan klimalarınız için eksiksiz ve kusursuz teknik servis hizmeti sunmaktadır. Firmamız, deneyimli ve uzman ekip kadrosu ile profesyonel hizmet sunmaktan onur duymaktadır. Firmamızdan eski ya da yeni olan tüm General markalı klimalarınız için montaj, bakım onarım, yer değiştirme gibi teknik servis ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz.

General markalı klimaların üstün teknolojik özellikleri bilinmeden, tamir ve bakım işlemleri yapılamaz. Firmamız, bu markaya ait olan tüm yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek hem kendini hem de personelini geliştirmektedir. Personelinin bu alanda gerekli olan tüm eğitimleri almasını sağlayarak donanımlı hale getirir. Bu sayede klimalarınızı güvenilir ellere teslim etmiş olursunuz. Profesyonel hizmet sunan firmamız, klimalarınızın bakımları ve onarımları sırasında yapılan tüm işlemleri tarafınıza bildirir. Sizden onay almadan hiçbir parça değişim işlemi yapılmaz.  Değiştirilmesi gereken tüm parçalar için de orijinaller kullanılır.

Gaziantep General Klima Servisi, Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçelerine ve semtlerine hizmet sunmaktadır. Firmamızdan profesyonel ve kaliteli hizmeti uygun fiyatlarla alabilmek için haftanın yedi günü ve yirmi dört saati iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA