Gaziantep Hitachi Klima Servisi

Gaziantep Hitachi Klima Servisi

Gaziantep Hitachi Klima Servisi

 

Hitachi, 1910 yılında Japonya’da kurulmuş olan bir firmadır. Kurulduğu günden bugüne kadar sürekli büyüyen ve gelişen Hitachi, bugün dünyanın en büyük endüstriyel şirketlerinden biridir. Dünya çapında iklimlendir üretimleri yapan marka, güvenilir ve kaliteli çözümler sunmaktadır. Zaman içinde Barcelona’da üretim fabrikası kurmuş ve büyümeye devam etmiştir. 1959 yılında Amerika’da da bir fabrika kuran Hitachi, 2005 yılında dünyanın en büyük 50 firması arasına girmiş ve 38. olmuştur. Dünya genelinde çok büyük bir satış ve servis ağına sahip olan firmanın Türkiye’deki en kaliteli teknik servis firması Gaziantep Hitachi Klima Servisi firmasıdır.

Hitachi klimaların özellikler nelerdir;

Gaziantep Hitachi Klima Servisi ile uzun ömürlü konfor;

Gaziantep Hitachi Klima Servisi, Gaziantep merkez ve tüm ilçelerinde hizmet vermekte olan köklü bir teknik servis firmasıdır. Firmamız, alanında uzman olan personellerden oluşmaktadır. Bu sayede sizlere profesyonel hizmet sunabilmektedir. Eski ya da yeniş olan tüm Hitachi markalı klimalarınız için profesyonel çözümler üretebilen firmamız, personellerinin her zaman eğitimlerine ve gelişimlerine destek vermektedir. Bu sayede klimalarınız için doğru ve kalıcı çözümler üretilir. Bununla birlikte klimalarınızı uzun ömürlü ve verimli olarak kullanabilirsiniz.

Firmamız, tam donanımlı olan mobil araçları ile 7/24 teknik servis hizmeti sunmaktadır. Bulunduğunuz adrese en kısa sürede ulaşır ve klimalarınız için gerekli olan teknik servis desteği sağlanır. Bununla birlikte mağduriyetiniz en kısa sürede giderilir. Firmamız, aynı zamanda tüm müşterileri için ekonomik fiyatlar sunmaktadır.

Personellerimiz, klimalarınız için sunduğu teknik servis hizmetinde gerekli olan tüm bilgilendirmeler, tarafınıza yapar ve değişmesi gereken parçalar için sizden onay alır. Bu sayede neye ve nasıl para ödediğinizin bilincinde olarak güvenilir hizmet almış olursunuz.

Gaziantep Hitachi Klima Servisi, klimalarınız için bakım, onarım, montaj, temizleme, yer değiştirme, yedek parça ve tamir gibi çeşitli teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Aynı zamanda firmamızdan ikinci el klimalar da satın alabilirsiniz. Bu klimalar ile birlikte ücretsiz keşif ve montaj hizmetinden de yararlanmış olursunuz.

Sizler de ekonomik ve profesyonel teknik servis hizmetimizden faydalanmak ve teknik destek almak için hemen bizi arayabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA