Gaziantep İndesit Klima Servisi

Güvenli ve Uzun Ömürlü Klimalar için Gaziantep İndesit Klima Servisi

Güvenli ve Uzun Ömürlü Klimalar için Gaziantep İndesit Klima Servisi

 

İndesit, İtalya’da kurulmuş olan bir beyaz eşya üreticisidir. 2010 ve 2012 yılları arasında yapmış olduğu büyük bir yatırımla çok geniş kitlelere hitap etmeyi başarmıştır. Bu sayede tüm dünyaya açılmış olan İndesit, 2011 yılında Arsenal takımı ile sponsorluk anlaşması imzalamış ve bu şekilde de adını tüm dünyaya duyurmayı başarmıştır. AR-GE için büyük yatırımlar yapan firma, beyaz eşya ve iklimlendirme alanında oldukça ileri teknolojiler kullanmıştır. Kendini ve ürünlerini sürekli geliştiren firma, oldukça kaliteli olan ürünlere sahiptir. 16 adet üretim tesisi bulunan firma, oldukça geniş bir üretim, satış ve servis ağına sahiptir. Bu üretim tesislerinden 8 tanesi İtalya’da bulunur. Diğer 8 tanesi ise Polonya, Birleşik Krallık, Rusya ve Türkiye’de bulunmaktadır. Firmanın en köklü teknik servis firmalarından biri de Gaziantep İndesit Klima Servisi şeklindedir. Firmamız, İndesit markalı tüm klimalarınızın teknik servis ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

İndesit klimaların özellikleri nelerdir;

Kaliteli Hizmetin Keyfini Gaziantep İndesit Klima Servisi ile Yaşayın;

Firmamız, tüm bunların yanında ikinci el klima satışları alanında da hizmet sunmaktadır. İkinci el klimalarımız temiz ve bakımlı olarak sunulur. Gerekli olan tüm bakım ve onarım işlemleri tamamlanmış olan klimalarımız uygun fiyatlarla sunulmaktadır ve az kullanılmıştır.

Gaziantep İndesit Klima Servisi, uzun yıllardır sizlere kaliteli ve ekonomik hizmet sunmayı ilke edinmiş olan köklü bir firmadır. Firmamız, müşteri memnuniyetini son derece önemsemektedir. Bu nedenle kusursuz hizmet sunmaktadır. Bununla birlikte her keseye ve her kesime hitap edebilmek amacıyla piyasanın en uygun fiyat garantisi de yine firmamız tarafından sunulmaktadır. Sizler de bütün bu avantajlardan faydalanabilmek için hemen firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA