Gaziantep Karsambaç Servisi

Gaziantep Karsambaç Servisi ile Slush Keyfiniz Yarıda Kalmasın

Gaziantep Karsambaç Servisi ile Slush Keyfiniz Yarıda Kalmasın

Karsambaç, temiz bir karın ya da buzun üzerine tatlı bir şurup eklenerek hazırlanmış olan bir tatlıdır. Bu tatlı genellikle Mersin ve Adana illerinde yapılmaktadır. Genel olarak Türkiye’nin güney illerinde tüketilmektedir. Karsambaş kar ve şuruptan yapılmaktadır. Bu karlar büyük bir kar kütlesinin temizlenmesi ile elde edilebilir ya da kar toplanarak yapılabilir. Bir tabağın içine toplana karın üzerine çeşitli aromalar ile yapılan şuruplar gezdirilir. Üzerine ise süsleme amacı ile şeker ya da nane yaprağı ilave edilebilir. Bu tatlı yapılırken önemli olan karın temiz olmasıdır. Bu nedenle hem alt kısmından hem de üst kısmından güzelce temizlenmesi ve yalnızca temiz olan beyazlıktaki kısmının alınması gerekir. Karın üzerinde kullanılan şuruplar ise yöresine göre değişiklik göstermektedir. Ülkemize en çok kullanılan şuruplar pekmez, kızılcık şerbeti, baklava, şöbiyet, künefe gibi şerbetli tatlılar ve meyve özlerinden yapılan şuruplar şeklinde sıralanabilir.

Karsambaca benzer olan tatlılar Amerika ve Kanada mutfaklarında da görülmektedir. ABD’de karın üzerine şeker kamışı şurubu eklenerek yapılan tatlı Kanada’da Akağaç şurubu kullanılarak yapılmaktadır. Ülkemizde genel olarak meyve özleri yapılan bu tatlı için özel karsambaç makineleri üretilmiştir. Bu makinelerin kurulumu, bakımı, onarımı ve tamiri için de Gaziantep Karsambaç Servisi hizmet vermektedir. Firmamız, her türlü markaya ait olan karsambaç makinalarınız için teknik servis hizmeti sunmaktadır.

Karsambaç makinaları ne işe yarar;

Karsambaç makinaları, meyve özlerinin karlı hale getirilerek tatlı şeklinde dönüşmesi ya da içecek formuna gelmesi için yapılmış olan makinelerdir. Bu makineler cafe, restoran, büfe, otel gibi işletmelerde kullanılabilir. Özellikle yaz aylarında tüketilen bu içecekler, ülkemizde büyü ilgi görmektedir. Karsambaç makineleri, özle olarak tasarlanmaktadır. Farklı aromalarda ve birden fazla içecek üretilmesi için ikili ya da üçlü hazneler ile üretilmektedir. Bu hazneler özel polikarbon maddelerden yapılır ve kavanozları kırılmaz camlardan yapılmaktadır. Işıklı ya da ışıksız üretilen bu makinalar ortama şık ve güzel bir hava katarken, dekorasyonlarınıza da renk katmaktadır.

Karsambaç makinesinde bulunan hazneler şeffaftır ve içindekilerin görünmesi sağlanır. Aynı zamanda bu haznelerin üst kapakları ve yan tarafları ışıklanabilmektedir. Bu makinelerin muslukları kolay kullanım için uygun olarak yapılmıştır. Muslukların altında ise damlama ve bardaklardan taşma ihtimaline karşı damlalık bulunur. Bu makinelerin bir diğer güzel yanı ise içindeki derecenin ayarlanabiliyor olmasıdır. İstediğiniz sıcaklık ayarında içeceklerinizi yapabilirsiniz.

Karsambaç makinelerinin bir başka özelliği ise kolay çıkarılıp takılabiliyor olmasıdır. Bu sayede temizlikleri de rahat yapılabilmektedir. Bu makinelerin yedek parça ihtiyaçları için Gaziantep Karsambaç Servisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Gaziantep Karsambaç Servisi ile Kesintisiz Hizmet;

Firmamız, karsambaç makinelerinizin teknik servis ihtiyaçları için uzun yıllardan beri hizmet vermekte olan köklü bir firmadır. Firmamız, Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçelerinde ve semtlerinde 7/24 hizmet sunmaktadır. Deneyimli personel ekibi ile hizmet sunmakta olan firmamız, karsambaç makinelerinizde meydana gelen arızalarınız için yerinde ve zamanında hizmet sunarak, bulunduğunuz yere en kısa sürede ulaşım sağlamaktadır. Bu sayede sizleri mağdur etmez ve kesintisiz olarak içecek keyfinize devam etmenizi sağlar. Bu makinelerin değişmesi gereken yedek parçaları için de hizmet veren firmamız, orijinal malzemeler kullanmaktadır. Bu sayede karsambaç makinelerinizi uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz.

Karsambaç makineleri elektrik ile çalıştığı için belirli dönemlerde bakıma ihtiyaç duymaktadır. Hatta periyodik olarak bakımlarının yapılması, makinelerin daha yüksek performans ile çalışmasını sağlar. Gaziantep Karsambaç Servisi ile makinelerinizin bakımları için de kaliteli hizmet alabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

As Soğutma aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü Ice Slush, Buzlaş Makinaları, Karsambaç Makinalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.

Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Karsambaç Servisi ile Slush Keyfiniz Yarıda Kalmasın

HEMEN ARA