Gaziantep Klima Yetkili Servisi

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

 

Klimalar yaz aylarının kavurucu sıcaklarında evleri ve iş yerlerini rahatlatan, en önemli cihazlardan biridir. Özellikle iş yerlerinde çalışanların sıcaktan etkilenip performanslarını düşmesine engel olur ve daha verimli bir çalışma ortamı sağlar. Ancak klimaların sağlıklı çalışabilmesi ve daha uzun süre kullanılabilmesi için bakımlarının düzenli olarak yapılması gerekir. Bakımları yapılmayan klimalar, daha fazla çalışmak ve daha çabuk yorulmak zorunda kalacaktır. Bu durum sonucunda ise çeşitli arızalar meydana gelebilir. Gaziantep Klima Yetkili Servisi, tüm klimalarınızın bakımlarını, onarımlarını ve tamiratlarını yapabilen en köklü teknik servis firmalarından biridir. Firmamız, kurulduğu günden bu yana çok fazla projede yer almış ve çok sayıda başarılı projeye imza atmıştır. Firmamızın hizmetlerini detaylı olarak açıklayalım;

Gaziantep klima yetili servisi ile sağlayacağınız avantajlar nelerdir;

Bakım hizmeti;

Firmamız, her markaya ait olan klimalarınızın bakımlarını periyodik olarak yerine getirmektedir. Kişiye özel hizmet sunabilen firmamız, müşterilerinin verilerini kayıt altına alır ve klimalarınızın periyodik bakım dönemleri geldiği zaman sizleri bilgilendirir. Bu sayede bakım dönemlerini takip etmek zorunda kalmazsınız. Bakım sırasında, alanında uzman olan personellerimiz gerekli olan tüm değişimleri tespit eder ve temizlik işlemleri de dahil olmak üzere bakım sırasında yapılması zorunlu olan tüm işlemleri eksiksiz olarak yerine getirir. Klimanızda önceden oluşabilecek arızaların tespit edilmesi sayesinde, daha uzun ömürlü kullanılmasını sağlar. Personellerimiz, bakım sırasında yapılan tüm işlemelerle ilgili sizleri detaylı olarak bilgilendirir. Değişmesi gereken parçalar varsa, sizlerin onayı alındıktan sonra işlem yapılır. Bu sayede neye ve nereye para harcadığınızı bilerek, gönül rahatlığı ile bakımlarınızı yaptırabilirsiniz.

Onarım hizmeti;

Gaziantep Klima Yetkili Servisi olarak, klimalarınızda meydana gelen tüm arızaların tespit ve tamirat işlemlerini de yerine getiriyoruz. Güler yüzlü ekiplerimiz ile detaylı ve kusursuz hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. Firmamız, değişmesi gereken tüm parçalar için orijinal ürünler kullanmaktadır. Klimanız hangi marka olursa olsun, orijinal ve garantili olan parçalar ile tamirat yapılır. Bu sayede klimalarınızı daha uzun ömürlü olarak çalışacaktır. Klima onarımlarında önemli olan arızanın doğru olarak tespit edilmesidir. Her biri alanında uzman olan personellerimiz, donanımları sayesinde arıza tespiti doğru olarak yapar ve etkili çözümler sunar. Bu sayede klimalarınızın onarımları için ekstra para harcamak zorunda kalmazsınız. Çünkü klima tamiratında en çok karşılaşılan sorunlardan biri yanlış arıza tespiti sonucunda farklı bir işlem yapılması ve klimaların tamir edildikten hemen sonra bile tekrar bozulmasıdır. Firmamız, sizlere bu konuda mağduriyet yaşatmamak adına gerekli tüm eğitimi almıştır. Bu sayede etkili ve kalıcı çözümler üretebilmektedir.

Teknik servis hizmeti;

Gaziantep Klima Yetkili Servisi, eski ya ada yeni tüm klimalarınız için bakım ve onarım hizmeti sunmaktadır. Gaziantep başta olmak üzere tüm ilçelerine hizmet sunabilen firmamız, haftanın yedi günü ve yirmi dört saati yanınızda olmaktadır. Tam donanımlı olan mobil araçları ile arıza kaydı oluşturduğunuz andan itibaren en kısa sürede adresinize ulaşır ve klimalarınızın ihtiyaçlarını karşılar. Firmamız, yetkili servis alanında gerekli olan tüm yetki belgelerine ve sertifikalara sahiptir. Bu nedenle gönül rahatlığı ile klimalarınızı firmamıza teslim edebilirsiniz. Satış sonrası hizmete de önem veren firmamız, bakım ve onarım hizmetlerinden sonra meydana gelen tüm arızalar için ücretsiz olarak gelir ve gereken işlemleri yerine getirir.

Montaj hizmeti;

Firmamız, tüm markalara ait klimaların montajları için de hizmet sunmaktadır. Klima montajının doğru yapılması klimaların doğru çalışması için oldukça önemlidir. Klimaların çok parçası vardır ve bu parçaların doğru şekilde, doğru yere monte edilmesi gerekir. Sizler de klima montajları için firmamızdan destek isteyerek klimalarınızdan en yüksek verimi alabilir ve yüksek elektrik faturaları ödemek zorunda kalmadan, tasarruf edebilirsiniz.

Klimalar sağlığınızı tehdit ediyor mu?

Son zamanlarda klimalar ile ilgili en çok gündemde olan konu, klimaların sağlığa zararlı olup olmadığıdır. Bazı kesimler zararsız olduğunu savunurken bazı kesimler de zararlı olduğunu savunmaktadır.

Oysa ki klimalar doğru monte edildiklerinde ve doğru çalıştıklarında kesinlikle sağlığınızı tehdit etmez. Hatta sağlığınız üzerinde olumlu faydaları vardır. Çünkü klimalar ortamda bulunan kirli havayı alır ve filtrelerinde temizleyerek tekrar ortama veriri bunu yaparken de ortamın sıcaklığını ayarlar ve nem dengesini korur. Bu nedenle bulunduğunuz ortamın sağlıklı olmasını sağlar. Ancak bakımları yapılmadığı zaman içindeki filtre kirlenecektir ve içinde toz, polen, kir ve bakteri gibi şeyler birikecektir. Zamanla temizleme özelliğini kaybettiği için de dışarıya bu maddelerin verilmesini sağlayacaktır. Sağlığınızı tehdit etmesi, bu durumda gerçekleşir. Bu nedenle bakımlarının periyodik olarak yapılması çok çok önemlidir.

Sizler de klimalarınızdan etkili şekilde faydalanmak ve uzun ömürlü olarak kullanabilmek istiyorsanız, Gaziantep Klima Yetkili Servisi ayrıcalıklarından ve uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA