Gaziantep Klima

Gaziantep Klima ile Konforu Yaşayın

Gaziantep Klima ile Konforu Yaşayın

 

Klimalar yaz aylarında serinleten, kış aylarında ise bulunduğunuz ortamın sıcak olmasını sağlayan, çok önemli ve çok fonksiyonlu cihazlardan biridir. Özellikle yaz aylarındaki bunaltıcı sıcaklardan bizleri kurtaran klimaların tam olarak çalışabilmesi için bakımlarının periyodik olarak yapılması gerekir. Klimaların bulunduğunuz ortamın nemini ayarlaması da büyük kolaylık ve konfor sağlar. Gaziantep Klima, tüm markalara ait olan klimalarınızın bakım ve onarımlarını yapmakta olan seçkin bir firmadır. Kurulduğu günden bu yana hem kaliteli hem de ekonomik hizmet sunan firmamızdan, klimalarınızın tüm ihtiyaçları için destek isteyebilirsiniz.

Klimalar ne zaman hayatımıza girdi?

Klima, aslında eski çağlardan beri var olan bir cihazdır. Eski çağlarda yaşayan insanlar, hayvan derileri ile vücut sıcaklıklarını korumayı denemişlerdir. Romalılar ise ünlü hamamlarında sıcak ve soğuk havayı koruyan bir sistem geliştirmişlerdir. Klimanın ilk olarak kullanımı ise 1902 yılında bir kâğıt fabrikasında gerçekleşmiştir. Modern anlamda kullanılan bu klima, sobaya benzer ve çok büyüktür. Ancak şimdiki klimalar ile çalışma mantığı aynıdır.

Aslında klimalar bundan 5 yıl öncesine kadar çok fazla tercih edilmiyordu. Ülkemiz için konuşmak gerekirse, yalnızca bazı işyerlerinde, otellerde ve bankalarda klimalara rastlanırdır. Ayrıca kış aylarının çok soğuk olmadığı Akdeniz ve Ege gibi bölgelerde, evlerde de klima kullanımı yaygındı. Ancak konfor sağlaması ve kullanım kolaylığı nedeniyle son yıllarda hemen hemen her iş yerinde klimalara rastlıyoruz. Özellikle bazı kesimlerde çalışan iş yerleri için zorunlu olması, klima kullanımının yaygınlaşmasında etkili olmuştur.

Hangi marka klima alınmalıdır?

Klimalar için pek çok beyaz eşya üreticisi, çeşitli modeller üretmiştir. Her markanın kliması farklı özelliklerdedir. Bu noktada önemli olan hangi markayı tercih edeceğinizden çok hangi özellikleri istediğinizdir. Kendi tercihinize göre, istediğiniz özelliklerde klima bulmanız mümkündür.

Klima bakımı önemli midir, neden yaptırılmalı?

Klimaların düzgün performans ile çalışabilmesi için bakımlarının yılda iki kez yaptırılması gerekir. Çünkü klimaların içinde biriken toz ve kirler, çalışmasını engelleyebilir ve zaman içinde bazı parçalarının yıpranmasına neden olabilir. Bu nedenle klima bakımları oldukça önemlidir. Gaziantep Klima, hangi markaya ait olursa olsun tüm klimalarınızın bakımlarını özenle yerine getirmektedir. Çünkü firmamız, klima alanında gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, bilgi sahibi olur. Ayrıca bu konuda personellerinin bilgilenmesine ve uzmanlaşmasına da yardımcı olur. Bu nedenle firmamızın tüm personel kadrosu kendi alanında uzmandır. Klimalarınızın bakımlarını tam olarak yerine getirir ve uzun ömürlü olmasını sağlar.

Klimaların sağlığınızı tehdit ettiğinizi biliyor muydunuz?

Klimaların içinde toz, polen, kir ve bakteriler birikir. Çünkü klimalar ortamda bulunan kirli havayı alarak temiz bir şekilde dışarı verir. Doğal olarak içinde pek çok kir ve bakteri birikir. Bakımlarını zamanında yaptırmadığınız zaman da sağlığınızı tehdit eder. Çünkü bir süre sonra içinde biriken kiri ve tozu dışarıya verecektir. Kendi sağlığınızı ve sevdiklerinizin sağlığını tehlikeye atmamak için mutlaka klimalarınızın bakımlarını yaptırmalısınız.

Gaziantep Klima, uygun fiyatlar ile bakımlarınızı yerine getirmektedir. Bakım sırasında yapılan tüm işlemler, personellerimiz tarafından sizlere aktarılır. Bu sayede nereye para harcadığınızı bilirsiniz ve kendinizi kandırılmış gibi hissetmezsiniz. Değişmesi gereken parçalar olduğunda sizin onayınız alınır ve sonra işlem gerçekleştirilir. Aynı zamanda değişen tüm parçaların yerine orijinalleri takılır ve bu parçalar firmamızın garantisi altındadır. Bakım sırasında arızalanabilecek olan parçalar belirlendiği ve değiştirildiği, aynı zamanda gerekli olan temizlik işlemi yapıldığı için klimalarınızın ömrü çok daha uzun olacaktır.

Firmamız, Gaziantep merkez başta olmak üzere tüm ilçelerine 7/24 hizmet sunmaktadır. Klimalarınızın bakımları, onarımları, tamir ve yedek parça ihtiyaçları için hem ekonomik hem de kaliteli hizmet sunmaktadır. Bu işlemler için gerekli olan tüm yetki belgelerine sahiptir. Firmamızın önceliği müşterilerinin memnuniyetidir. Bu nedenle uygun fiyat teklifleri ile birlikte güvenilir hizmet sunmaktadır. Kişiye özel hizmet sunan firmamız, klimalarınızın bakımları için periyod zamanları geldiğinde, müşterilerini otomatik olarak bilgilendirir. Bu sayede bakım zamanlarını takip etmek zorunda kalmazsınız.

Sizler de klimalarınızı güvenilir ellere emanet etmek, uzun ömürlü olmasını sağlamak ve arızaları için etkili çözümler üretebilen bir firma ile çalışmak istiyorsanız Gaziantep Klima tercihiniz olmalıdır. Firmamızın uygun fiyat tekliflerinden ve diğer fırsatlarından yararlanmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Profesyonel Klima Servis Hizmeti İle Yanınızdayız

Dürüst, güvenilir, kaliteli ve yenilikçi anlayışımızla donanımlı klima teknik servis elemanlarımız ile ürünlerinizin teknik bakımı, arıza giderimi, bakımı ve montajı, de montajı konusunda profesyonel olarak hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefon kadar yakınınızdayız.

Gaziantep Klima Servisi aracılığı ile hizmet almak bir ayrıcalıktır. Çünkü klimalarınızın bakımları için zamanlarınız geldiğinde, ekiplerimiz tarafından otomatik olarak bilgilendirilirsiniz. Bu hizmeti almak için bizlere bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Bu sayede periyodik bakım zamanlarınızı takip etmek zorunda kalmazsınız.
Sizler için bütün bu hizmetler ile ve çok daha fazlasıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Her geçen gün artan müşteri portföyümüze sizleri de dahil etmekten onur duyarız.

Gaziantep Klima Bakımı

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Klimalarınız için sunduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm ekipmanlarımız birinci sınıf kaliteye sahiptir. Ayrıç değiştirdiğimiz yedek parçaların da orijinallerini kullanıyoruz. Klimanız hangi marka ve hangi model olursa olsun, ona ait olan yedek parçaların kullanılmasını sağlayarak, klimalarınızı daha uzun ömürlü kullanmanıza imkân sağlıyoruz.

Gaziantep Klima Yetkili Servisi

HEMEN ARA